2018. január 17. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Kapcsolatok, segítség, vélemény >> Nyári munka Magyarországon egy külföldön élőnek
Új topik indítása   Üzenet küldése
 beóca  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-04 19:38   
.jobbkezek.hu/ceginfo
.allascentrum.hu/allashir
.multijob.hu
.adecco.hu
Sok ilyen weboldal található a net-en.Én a helyedben megpróbálkoznék egy-egy ujsághirdetéssel is. Sok utazási iroda alkalmaz nyelvtudással,diplomával nyári munkaerőt.Nagy divatlett diákok felkészítése nyelvvizsgára a nyár folyamán.
Hát ennyit tudtam segíteni: Beóca

mazeltof  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-11 04:05   
Szioka, a www.pestiest.hu -- n rengeteg dolgot találsz.

Van még: www.allascentrum.hu
www.cvonline.hu
www.allasajanlat.hu

Én viszont Amerikában szeretnék dolgozni, hogy jobban beleássam magam az angolba. Ha tudsz valamit, szóljál, köszi.

Tetszik ez a site, te vagy az első akinek írok itt.

Szia, és jó szerencsét.

ginagonczi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-10 11:54   
Sziasztok,

Kanadában lakom tiz éve, de öt év múlva, egyetem után, visszaköltözöm Magyarországra. Jövő nyáron négy hónapra megyek Magyarországra, és szeretnék ott dolgozni, hogy egy kicsit többet beszéljek emberekkel, gyakoroljam a magyaromat. Az a kérdésem, hogy milyen dokumentumok szükségesek arra, hogy munkát kaphasak? Van magyar útlevelem és születési anyakönyvem, de személyigazolványom az nincs (viszont gondolom ezt be lehet szerezni, ha kell).

Olyan munkára gondoltam, mint például eladó egy turista-irányzatu boltban, ahol jól jönne az angol tudásom. Meg szivesen tanitanák gyerekeket is, mivelhogy azt szeretném csinálni amikor visszaköltözöm, de nem tudom hogy ehhez milyen képzetség kell.

Van-e olyan site, ahol utána lehet nézni annak hogy milyen munka lehetőségek vannak?

Minden hozzászólást előre köszönök.

Üdv,

Gina

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó