2018. december 17. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Franciaország >> Boutique de produits hongrois - Magyar Bolt
Új topik indítása   Üzenet küldése
 zsuro  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-04 11:11   
Rita,

gratualálok a bolthoz, szuper lett!! Mindenképpen igénybe fogom enni a szolgáltatásodat ha Franciaországba költöztünk

Sok sikert!

Zsuzsa

rita33  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-01 18:25   
Sajnos turot és igazi magyar vecsési savanyukaposztàt még nem tudunk szàllitani, de többféle magyar finomsàgokat màr àrulunk Franciaorszàgban. Példàul Kàposztàval töltött almapaprikàt, csalamàdét stb. Nézzétek meg az internet-en a butikunkat, a weblap neve: http://www.saveurs-de-hongrie.com Természetesen szàllitunk Belguimba és a hatàros orszàgokba is. A szàllitasi hatàridö a francia postàtol függ, mi a megrendelést màsnap küldjük el. Telefonon magyarul is adunk felvilàgositàst !
Vàrjuk làtogatàsotokat. Nous attendons votre visite.

zsuro  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-23 13:57   
Magyyar borokat, Tokaji különlegességeket valamint egyéb híres magyar borászok (Bock, Vincze Béla, Fittmann) termékeit megvásárolhatjátok itt:
www.ungarisches-weinfenster.de

Franciaországba is szállítunk a költség természetesen a súlytól függ

Ha a német nyelv nem olyan szimpatikus küldök szívesen lapozgatni való pprospektust is postán. Különleges ajándékkívánságokat is teljesítünk

Nálunk a férjem családjából ( 7 ajándékcsomag!!: 2 nagyi, 1 dédi, 1 testvér, 1 unokatestvér, 1 anyós, 1 nagynéni) tavaly mindenki szépen becsomagolt üveg Tokajit és hozzá illöen Gundel Kis magyar szakácskönyvét (németül) kaptak ajándékba.
Idén egy üveg Bock lesz a "meglepetés".

simonju  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-22 21:50   
En talaltam egy orosz boltban turot, ami Nemeto-bol jott (nagyobb varosokban biztos van orosz, vagy lengyel bolt!) , es talaltam hasonlot, mint az Eros Pista: Suzi Wan termek (azsiai aruknal kell keresni). Sarga paprikat meg a piacon talaltam nyar elejen (lehet, hogy nem akkor) Kaliforniai paprika neven. Nagyon hasonlit az otthonihoz. Az turo az olyan, mint az otthoni bolti turo!

Allez les Bleus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-27 13:25   
Mi sem történt 2005 májusa óta?

Vagy már itt sem vagy?

boubikamaja  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-08 23:11   
Szia!
Nekem, ami hianyzik meg itt, az a savanyu kaposzta magyarosan elkeszitve, nem ugy, ahogy itt lehet kapni. Es persze, a turo! Meg jo lenne meg olyan paprika is, amit nalunk mindenhol arulnak (nagy, sarga, nem eros) meg petrezselyem gyoker. Bar nem tudom, mennyire lehetne ezeket onlineban arusitani. Azert sok szerencset es majd jelezd, ha beindult a bolt!

qex  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-21 14:31   
Sziasztok! (Pour le message en francais voir plus bas)

Nemreg fogalmazodott meg bennem egy magyar arukat/specialitasokat forgalmazo online internetes bolt letrehozasanak otlete. Korabbi forum-beszelgetesekbol arra kovetkeztetek, hogy lenne nemi letjogosultsaga a tervnek a kulfoldon elo magyarok ill. tagabban a magyar termekeket kereso emberek koreben. El is kezdtem egy vazlatos uzleti terv megvalositasan dolgozni, ehhez szeretnem gyorsan a velemenyeteket:

Tarolastol, szallithatosagtol, artol, sulytol, postai koltsegektol teljesen elvonatkoztatva, melyek azok a termekek, amiket szivesen latnatok egy ilyen boltban, melyeket szivesen megvasarolnatok es szemelyesen/postai uton eljutna hozzatok.

Korabbi beszelgetesekbol nehany otlet:
- Edes es eros paprika orlemeny
- Tarhonya
- Turo
- Eros Pista
- Tokaji borkulonlegessegek

Varom hat a sajat kis "listatokat" es elore is koszonom.

Udv,
qex

Bonjour,

L'idée d'ouvrir une boutique de produits hongrois en ligne m'est tout récemment venue et je suis en train d'esquisser un business plan grossier pour voir si l'idée peut devenir réalité. La boutique serait donc destinée à un public hongrois vivant à l'étranger ainsi que toute personne vivant hors Hongrie intéressée par nos spécialités. Je vousdrais vous proposer donc un petit sondage pour tester la viabilité du projet.

Mise à part d'éventuelles problèmes de stockages, disponibilité, poids, besoin de frigorification, frais postaux encourus, quels sont les produits que vous souhaiteriez voir apparaître dans une telle boutique.
Qq idées pour démarrer:
- paprika doux et fort
- Tarhonya
- Turo
- Eros Pista
- Vins de Tokaj

J'attends donc vos suggestions et merci d'avance.

Cdt,

qex

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó