2018. április 19. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> Örülök nektek
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
 Tihi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-10-28 21:01   
2016-09-18 02:23, Valeria:
-
2016-09-16 03:33, Tihi:
-
Köszönöm a kedves üdvözletet amit Ági közvetített ide nekem. Emlékszem találkozásunkra a Müvészet Palotában aannakidején. Kerestem a képet rólunkról de a
Photobucket nem fogadta el régi regisztrációmat, új névvel kellet volna bejelentkezni 16 betüs hosszú, kisbetü nagybetü számok stb. Hát ilyen hülyeséget nem tettem így csak emlékezem találkozásunkra és azt meg most szivemben és agyamban is élvezem.

Különben tegnap voltam az 5.infuuziós kezelésben és minden jól ment ´´igy várom a következö 2 évet vagy többit is amit Ti nekem kívántatok.

Szivélyes üdvözlettel
Tihi

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-09-18 21:21   
2016-09-18 20:08, OMGI:
-
Köszönöm Neked is, az optimizmus csak mérhetetlenül jó! Azt hiszem hajlok rá.Majd beszámolok róla, ha minden lezajlott.

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-09-18 20:08   
2016-09-18 11:05, Tessényi Györgyi:
-
2016-09-17 19:19, poe:
-
Poe, Valikám nagyon köszönöm, ha gondoltok rám.
Csak annyit fűzök szűkszavú közlésemhez, hogy most csak a szakorvos véleménye és az egész mikéntje (melyik kórház és mikor tud fogadni) lesz soron, tehát elképzelhető, hogy még egy külön utat kell megtennem,hogy az operálás megtörténjen.A kedvességetek viszont már most jól esett!!!!

Óóóó, lemaradtam... de bármi is van, ezúton kívánok Neked gyors javulást és mérhetetlen sok optimizmust!!!!!
-

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-09-18 14:16   
2016-09-18 12:59, nidda:
Köszönöm Nidda!

nidda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-09-18 12:59   
2016-09-17 19:06, Tessényi Györgyi:
-
Kívánok a bátorság mellé eröt-és hitet a gyógyulásban!
-

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-09-18 11:05   
2016-09-17 19:19, poe:
-
Poe, Valikám nagyon köszönöm, ha gondoltok rám.
Csak annyit fűzök szűkszavú közlésemhez, hogy most csak a szakorvos véleménye és az egész mikéntje (melyik kórház és mikor tud fogadni) lesz soron, tehát elképzelhető, hogy még egy külön utat kell megtennem,hogy az operálás megtörténjen.A kedvességetek viszont már most jól esett!!!!

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-09-18 02:23   
-
Kedves Tihi, valahol nem regen olvastam, hogy senkinek sincs a talpara irva, hogy hany eve van hatra, ezert Te is bizakodj, veled egyutt drukkolunk, hogy nem csak ket ev elet legyen elotted, hanem sokkal tobb.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-09-18 02:17   
Drukkolok Gyorgyikem, hogy minden jol menjen, hamar tul legyel a muteten es meg hamarabb fel epulj. Veled vagyok es kuldom feled a "jo vibraciokat".

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-09-17 19:19   
2016-09-17 19:06, Tessényi Györgyi:
Légy bátor, druszám, az ilyesmi mindig előtte rémes. Ha már túl vagyunk rajta, még a fájdalmat is könnyebben viseljük, mert legalább félni már nem kell.
Drukkolunk, szedd össze magad hamar!

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-09-17 19:06   
-
2014-04-25 14:26, Tessényi Györgyi:

Ma voltam infúziós (rákos) kezelésen, a 2 órás kezelés ment jól és két évet kaptam megint életemben.
-
Veled bizakodok, örülök, hogy túl vagy a kezelésen! Annak meg különösen örülhetünk, hogy elmondtad, részt vehetünk a reménységben!
Hamarosan utaznom kell, egy operálás miatt az alpesi hazámban, majd én is bátor leszek....

nidda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-09-17 18:59   
-
Keresni kell a szavakat egy válaszra. Bár közhelynek hangzik, hogy aki idöt nyer, életet nyer, de az orvoslás is fejlödik és növekszik az esély a gyógyulásra....
-

Tihi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-09-16 03:33   

Ma voltam infúziós (rákos) kezelésen, a 2 órás kezelés ment jól és két évet kaptam megint életemben.

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-04-25 17:25   
2014-04-25 17:07, poe:
-
Hatalmas teljesítményeid előtt elfog a szégyenkezés, pedig van a napjaimnak fárasztó része is, de nem kerget senki. Unalomról pedig szó sincs. De az biztos, hogy egy nyugdíjas beosztja az erejét, amiből kicsit kevesebb van, mint aktív korában.Aludni meg muszáj, ezt még abban a sürgős forgós időmben is betartottam, napi 7 órát. Vigyázz magadra drága Druszám!!!

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-04-25 17:07   
Jelentem, én vagyok, de csak percekre. Munka, sok, házimunka, sok, vendégek olykor egyesével, máskor családostul, macskák, virágok, óvodai ünnepségek, jelmezek készítése, anyák napi ajándék és műsor.....van még, de szaladnom kell

A többieknek nem tudom, mivel telik a napjuk. Aki unatkozik, adjon kölcsön nekem pár órát vagy aludjon nekem egyet

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-04-25 14:26   
Napok telnek el és itt minden változatlan, senki sem írt semmit. Mi lehet az oka? Tudja valaki????

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-04-23 10:08   
Mi is neked, hogy visszatértél közénk!

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-04-23 09:59   
Néha érdemes kicsit visszalapozni! 10 éve vagyok MON tag, az első évben 700 bejegyzésem volt és Zulo ilyen aranyosan írta, hogy jó ez. Nem szabad túlságosan szomorkodni, de majdnem könnyek szöktek a szemembe...Örülök Nektek, akik megmaradtak!

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-01 11:06   
2005-05-01 10:56, Tessényi Györgyi:

-

És milyen jó, hogy itt vagy!

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-01 10:56   
Tegnap nem tudtam a MON-t kinyitni, de ma màr minden rendben ment. Hogy miért akartam épp tegnap ide irni?
Mert egy éve, hogy beiratkoztam àprilis 30-àn. Azota sok viz folyt le a Dunàn és a Rajnàn, és 700 beiràsom bizonyitja, hogy itt jol érzem magam és örülök Nektek!

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-27 19:36   
Milli Mostmár valahogy rendbe vagyok természetesen tudok e-mailozni.
Örülök hogy itt lehetek.
puszi
Em

Mili  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-27 17:45   
Szia Em.
Orommel olvasom ujra a soraidat. Ezek szerint jobban vagy. Hala Istennek !
Hosszu volt a betegseged es a hallgatasod.
Remellem mostmar tudsz e-mailezni is.
Most az en gepem par napos javittasra szorul de aztan ujra itt leszek
Puszi Mili

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-18 05:00   
Kedves LISA

Köszönöm az érdeklödésed és a jó kivánságod.
A tavasz igazán csak tegnap kezdödött itt Montreálba.
Sajnos holnapra már megint hüvös idöt jósolnak.
Kellemes hét kezdetét és hetet kivánok.

Üdv
Em

LISA  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-17 14:13   
Kedves Em!

Ritkán tudok bejönni ide, remélem már meggyógyúltál, új eröre kapsz a tavasztól.
Szeretettel üdvözöllek, és minden jót kivánok neked....

Az igazi tartós boldogság titka, Isten müködése a lélekben!

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-03-31 14:21   
Kedves Tessényi Györgyi.

Köszönöm a hozzám intézet szavakat.
Idazad van. Látod ha most nem jött volna ez a betegségem én is pont most áprilisba utaztam volna Budapestre. Milyen jó lett volna veletek lenni egy kicsit.
Az én jel szavam mindig az lesz akár a virtuális közösségben akár az életben én
"Nagyon örülök nektek".Szeretek köztetek lenni.

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-03-30 16:43   
2005-03-30 13:38, Em:
-
Nagyon jo igy hazalàtogatni Budapestre, hogy öszinte, meleg szavaid visszacsengenek,ahogy örömödet kifejezésre juttatod! Talàn épp ez a virtuàlis haza, ahol sok közös élmény és sors fonodik össze vigasztalhat minket és ad jo hàtteret, megértést önmagunk és màsok felé.

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-03-30 13:38   
Megint csak azt kell irjam hogy Örülök nektek.
Igen örülök mert itt a MON-on ha nem is ismerlek személyesen benneteket igaz barátok vagytok. Betegségem ideje alatt éreztem velem vagytok velem éreztek. Kiéreztem irásaitotokból az öszinteséget.
Mindent köszönök nektek.
Köszönönet annak is aki a MON-t elinditotta és kivánom hogy a MON öröké megmaradjon mert sok embernek add örömet vigasztalást és sok jó barátot.
Remélem még én is sokáig itt lehetek köztetek és örülhetek nektek.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-22 05:05   
Orulok , ha harmonia van ... orulok ha bekesseg van ... orulok , ha megertes van ... Gondoljatok el , hogy ket testver nem egyforma ... Hogy lehetnenk mi egyformak ? Velemenyek es pofonok kulonbozoek ... Mindig igy volt , mindig igy lesz ... Legyen a tema vallas , politika , tudomany , irodalom es meg a megszokott hetkoznapi elet is ... a velemenyek MINDIG kulonbozni fognak . Egy valami mindig megmarad , meg akkor is , ha a tortenelem soran bebizonyosodott , hogy a magyarok nem osszetartoak ... (elvbol) es az az , hogy EGY nemzet vagyunk es hol sirva , hol kacagva ORULUNK egymasnak . ( legalabbis en , szemelyszerint , igen ! )

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-02 14:04   
Hát bizony csak azt tudom mondani örülök nektek.
Sok kellemes perceket órákat nyjtottatok nekem ami elvetette gondolatom az egyedül léttöl.
Köszönöm minden MON társamnak

Üdv
Em

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-31 02:11   
Kedves Hunor!

Köszönöm elismerésedet és biztatásodat. Igyekszem jó tagja lenni a MON-nak.
Köszi a jókivánségodat is hasonlot kivánok neked is.

Üdv
Em

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-30 22:26   
Kedves EM!

Nyugodtan szoljal hozza mindenhez. Es kulonben is: jelenleg mar 233 hozzaszolasod van, tehat ez a szam is mutatja, hogy mar igazi, allando MONos lettel.

BUEK!

Hunor

Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó