2018. április 23. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> Örülök nektek
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
 Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-30 12:27   
Kedves MON tagok!

Alig egy pár honapja kerültem közzétek.Elöször kicsit nehezen ment.Bevallom még most sem merek még elég bátran a dolgokhoz hozzászolni.
Ellenben nagyon sok jó barátra találtam itt amire nekem nagy szükségem van.
Szeretek köztettek lenni. Örülök nektek és köszönöm minden egyes MON tagnak a velemszembe tanusitott kedvességet.
Kivánok mindnyájatoknak:
Egészségben örömökben gazdag"BOLDOG ÚJ ÉVET"

Em.

ex-MON-tag4  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-30 11:39   
Kedves MON tagok kivanok mindenkinek BOLDOG UJ EVET eröt egeszseget es sok örömöt.
üdvözlet.
denjul

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-30 07:11   
Kivanok en is minden MON tagnak BOLDOG UJEVET!
Mi olyan fontos, mint a mindennapi kenyer?
Adni es kapni, egy jo szo, tehat, amit egymasnak jelenthetünk, amiert örülhetünk egymasnak. Es azon a nyelven, ami szamunkra a legdragabb: magyarul!

Laci-Hu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-30 06:39   
Minden Kedves MON tagnak Békés Boldog Új Esztendőt kívánok innen az Óhaza "közepéböl"

Laci-Hu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-30 06:36   

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-27 02:43   
Kedves MON tagok !
Lassan mar egy fel eve vagyok aktiv tag en is ( passziv olvaso regebbtol ) . En is jol erzem itt magam kozottetek , pedig , bevallom , ameddig kialltam a tuzkeresztseget volt amikor , meginogtam es hatat akartam forditani nektek . Most mar tudom , hogy jol tettem , hogy maradtam es ahogy egyszer Zuloaga ketsegeim kozott vigasztalt : csak "MON szindroma" volt , igaza volt . Persze masok is vigasztaltak es biztattak es mindenkinek koszonom , hogy kitartast tanacsoltatok . En is orulok nektek .

sadia  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-18 23:35   
Szia Espa! Nagyon örülök, hogy itt láttalak! hátha a többiek is kedvet kapnak örömködni!

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-18 20:53   
Örüljünk megint egymásnak. Olyan régen volt fent ez a topic.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-27 22:23   
qwease üzenete:

halihó:)
Örülök,hogy valahogy idetévedtem. tetszik a hangnem, és kíváncsi vagyok mindenre és mindenkire. különösen ami a gyermekekkel,gyermekvédelemmel kapcsolatosan megtudható a világ minden részében. mindenem van sok (főleg munka, gyerek) csak az időm rettentő kevés...
amikor esetleg lehetne itt a gép előtt akkor is elkergetnek a gyermekeim....

tasiordog  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-31 10:35   
Juditok! Isten eltessen benneteket sokaig, fuletek erjen bokaig! Kuldok nektek egy virtualis csokitortat... es pezsgot, bort, sort, tomenyet, ki mit szeret hozza...

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-31 07:48   
Kedves JUDITOK: Isten éltessen Titeket, kívánok minden jót és szépet, de főként jó egészséget.

Oleander  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-31 03:34   
Mint az egyik Judit, koszonom a jokivansagokat.

Egy baratnom hivott tegnap Becsbol es gratulalt a nevnapomra.

Hogy miiii? - kerdeztem ertetlenul.

Hat a nevnapod. Gratulalok. - mondta.

Je, tenyleg - neztem a naptarra. Mar teljesen elfelejtettem, hogy nevnapom is van. 14 ev Ausztralia alatt leszoktam rola.

De bizony jol esik. El is magyaraztam a kolleganoimnek, hogy mik nem vannak ott a tavoli Europaban. Es adtok egymasnak ajandekot? Es isztok ra? Es ugy unneplitek, mint a szuletesnapot? - kerdezgettek. Teljesen uj volt nekik a dolog.

Megegyszer: koszonet!

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-30 15:26   
Minden JUDIT-nak szerte a nagy világban, különösen azoknak, akiket itt megismerhettem, sok szeretettel kivánok minden elképzelhetö jót névnapjuk alkalmából!!!

Zsizel

Miklos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-30 11:44   
Csatlakozom Fredihez, az összes magyar Juditnak szétszóródva a világban boldog névnapot kívánok

Szeretö üdvözlettel,

Miklos_d

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-30 11:01   
Ez úton kívánok a MON-t olvasó minden JUDITNAK nagyon boldog névnapot

sok szeretettel

Frédi

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-23 19:02   
Ugyanaz a megállapitásom, hogy itt, ezen a honlapon és chat-en olyan kellemes, szinvonalas, sokoldalu a kommunikáció, és én is nagyon boldog vagyok, hogy nincs trágárkodás. Minek az! Én felüdülni jövök ide, amilyen gyakran csak tehetem. Hogy megismerjelek Benenteket, halljak életetekröl, benyomásaitokról, véleményeitekröl, problémáitokról. És igérem, ápolni fogom, hogy igy maradjon a hangulat, ilyen kellemes, vidám, néha komoly, tájékoztató, aztán itt-ott azért ellentmondásos is - amely csak füszert jelent és segit a véleménycsere kiváltásában!
Most megyek, és megnézem andi_usa fotós oldalát!

Üdv. mindenkinek Zsizel

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-21 09:45   
Most néztem meg a tegnapi chatben Gyula által ajánlott http://www.skyex.com/hvm/chat.htm oldalt s sokkirozva voltam, milyen nyelvezet megy ott.

Megnéztem a szintén emlegetett http:://www.chat.hu oldalt is, ahol habár 156 jelenlevö volt, de a nyelv az csak durva szavakbol állt, magyarul és angolul is! Mi abban vajjon az élvezet, ha csak káromkodnak kommunikácio helyett?

Milyen más világban élünk mi itt! Mindig örömmel látom, ha uj kedves tagok találnak ide, s nö a mi itteni Chat családunk! Remélem, többen is hajlandok lesznek nekem képet küldeni, hogy feltehessen az uj Chat Albumba, http://ourworld.cs.com/forumsmemoiren/mocsalad.htm az email cimem andreacalifornia@cs.com

Andrea

george  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-19 01:04   
Pacsirta,

koszonom irasodat, valoban itt a magyaronline.net oldalain nagyon sok s kedves magyarokkal lehet osszejonni, s megismerkedni veluk s eletuk torteneneivel. s ez uton mindannyian probaljuk apolni s megtartani szuletesi osjogunkat, magyarnak lenni. innen a tavolbol, Ausztraliabol is koszonom kedves magyaros gondolataidat. remelem tobbszor is fogunk latni s talan meg is ismerkedni a chat (beszelgeto) oldalon is. "Hazadnak renduletlenul legy hive, O magyar....."

Miklos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-18 21:28   
Pacsirta, Isten hozott.

Miklos_d

Ria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-18 19:13   
Szia Pacsirta

Nem reklámnak szánom, de szerintem itt a forumban és a chaten is bármikor bármilyen témában el lehet beszélgetni velünk. Ha bánatos vagy megvigasztal valaki, ha jó a kedved, akkor együtt nevetünk veled

Az, hogy ezek a csevegések milyen mélységekben tartózkodnak teljesen attól függ, hogy ki milyen témát vet fel.
Gyere el és próbáld ki...

Közép európai idö szerint 21-24 óráig szinte mindíg találsz fenn valakit a chaten. A többi idöpontot nem tudom mert olyankor én még dolgozok ...

*----------
RIA

Pacsirta  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-18 19:02   

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó