2022. május 16. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Hollandia >> Fogyókúra, avagy: hány idényt szolgál ki egy rend ruha?
Új topik indítása   Üzenet küldése
 perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-21 20:50   
2005-06-26 19:39, gyongyszem:
-
Az elkovetkezo heten szigoruan kitartok a dietam mellett, aztan jon a Nagy Ut, aztan ha visszajottem, akkor eldontom, hogyan folyatjuk a munkat a kilokkal!!!

Hogy sikerült a Nagy Út? És eldöntötted már, hogyan folytatod a munkát a kilókkal?

Zsuzsie  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-22 17:59   
2005-06-26 19:39, gyongyszem:
-

Gyongyszem, nagyon ugyes vagy.
Napfeny allerigam nekem is szokott lenni idoszakosan, gyogyszerfuggo a dolog, sajnos. Mondjuk nekem annyi mindenre van allergiam, meg annyi bajm van, hogy regen siman lehajitottak volna a Taigetoszrol.

Remelem jol sikerult a nyaralasod!

gyongyszem  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-26 19:39   
Koszi, jol a 3. kilo is lement. Igaz, Herbalife-os termeket nem hasznaltam, de elfogadtam a tanacsod a vizbevitellel kapcsolatban. Mar csak a hosegre valo tekintettel is... Idokozben napfenyallergiam lett, csak ugy hirtelen gazdaja lettem 2 millio kis viszketo holyagocskanak, a karom , a vallam, a nyakam, meg ki is sebesedett, ahol a ruhakivagas surolta. Pedig bizisten bekentem magam napkremmel... Fuccs napozas, ebbol nem lesz bikinibemutato. De egy jo hir: a 42-es kis zold ketreszesem feljott anelkul, hogy a derekamon hurkak jelentkeztek volna!!! Az elkovetkezo heten szigoruan kitartok a dietam mellett, aztan jon a Nagy Ut, aztan ha visszajottem, akkor eldontom, hogyan folyatjuk a munkat a kilokkal!!!

Zsuzsie  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-22 16:58   
Szia gyongyszem!

Hogy haladsz a fogyokuraddal?

Zsuzsie  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-11 08:52   
2005-06-09 14:29, gyongyszem:
-

Szia gyongyszem,
Ha valaki annyira kitarto mint te vagy, annak hatekony dietat kell valasztania, es ez sajnos nem az.
En sem vagyok hive a gyors dietaknak, de a plusz 2kg mar lement volna rolad, ha atgondoltabban csinalod.
Szerintem csokkentsd a szenhidrat bevitelt egy kicsit jobban, emeld a feherjebevitelt.
Nem tudom hogy allsz anyagilag, ha eleg jol, akkor ajanlom a Herbalife-ot a Slim Fast helyett.
A termekek kozul pedig probald a biologiait valasztani. Minel kevesebb mereganyagot viszel be annal jobban fogsz fogyni.
Szedjel C vitamint (jo kis zsiregeto, csak egy kicsit mozogj is hozza) es MINDENKEPPEN igyal meg napi 2liter vizet.

Sok sikert, amilyen kitartonak tunsz, el fogod erni a celodat az biztos, csak hat nem mindegy hogy mennyi ido alatt.

gyongyszem  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-09 14:29   
Jaj de jo, hogy masok is ugyanabban a hajoban utaznak... (az oromomet karoromnek hivjak).
Hat elmondom, milyen hosies erofesziteseket teszek a cel erdekeben
Reggel olyan kerek rijstwafel nevu dolgokat eszek, margarinnal, sonkaval, vekonyan kent mezzel, dietas lekvarral, mikor milyen kedvem van. A kaveba teszek tejet, de egyebet nem.
Delben megeszek egy fel liter sovany jaurtot 5 porra tort edespirulaval es ket merokanal Slim Fast nevu porral (a vanilias elfogyott, most erdeigyumolcs izu van). Azonkivul almat, sargarepat, esetleg megint olyan rizskarikat, mert hat az embernek ragcsalhatnekja van, es a ragogumit utalom.
Delutan 6-7 fele rendesen meleg etel, ami akad, leves, krumpli, rizs, hus, salata, barmi johet, amennyihez kedvem van, es amennyi egyszerre belemfer. Nincs utoetel. Ennyi. Kave, cola light, viz, es megint viz a csapbol.
Nos, nem tudom, lehet, hogy egeszsegtelen, de ket honapja allom a sarat. Igaz, hetvegen megesik a szivem a csaladon es igazi villasreggelit eszunk...
Nos, idaig a merleg 67 es 69 kilo kozott ingadozott, most 65 es 67 kozott. Az 1 kilo havonta. Meg van egy honap a vakacioig, es a szoban forgo ketreszes 42. meretu...
De nagyon unom mar a reggelit, es neha ragcsalnek valami mast is, aminek olyan habostorta kinezetele van...

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-09 13:07   
2005-06-08 21:47, gyongyszem:

Gyöngyszem ne csüggedj, lélekben veled vagyunk. Igazság szerint testben is kellene, de az elszántság még várat magára. Alig 3 éve abbahagytam a kávézást, októberben a cigit is eldobtam, most már ne is egyek?

Meg 2 kilo es a tavalyi ruhaimat bepakolhatom a borondbe vakaciozas celjabol. A bikinit beleertve

Ha hazafelé úton is viselni akarod valamelyiket, akkor számolj még 2 kilót, mert szabadság idején nem fogyni szoktunk

J A

Ibolya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-09 10:32   
Engemet is érdekelnek erre a célra a tippek, a ruháim háromnegyedét sajnos már nem tudom magamra cibálni, lefogyni meg valahog nem sikerül.
Hetente csak 2x eszek hust , a disznohust melözzöm. Naponta 1 orát gyalogolog. Mit tévedek.

Gabi0108  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-09 09:53   
Eddig hogy csinalod? Csak mert nem akarom ugyanazokat az otleteket irni, amiket mar ugyis tudsz...

2005-06-08 21:47, gyongyszem:

gyongyszem  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-08 21:47   
Talan vannak meg, akik a penztarcajuk karcsusagat szemlelgetve rajonnek, hogy bizony a tavalyi ketreszest kar eldobni, mert semmi sem potolja. Legalabbis: nem potolja hasonloan jo ketreszes.
Aztan eloveszik a varrogepet, es rajonnek, hogy bizony 2x1 cm van rahagyva a varrasra, amibol maximum 2x3 mm-t lehetne kiengedni, egy sotetebb arnyalatu csik elleneben, ami nem eri meg a faradtsagot..
Mi marad hatra: egy kis fogyokura.
Nos, en probalkozom, es a kezdeti eredmenyeket latvan, kitartok meg egy darabig. Csakhat olyan unalmas...
Meg 2 kilo es a tavalyi ruhaimat bepakolhatom a borondbe vakaciozas celjabol. A bikinit beleertve
Van meg valakinek tapasztalata? Otlete? Receptje? Esetleg egy par jo szava, hogy ne csuggedjek? Vagy ovo megjegyzese, ki tudja, talan rakkelto az a sok etkezespotlo por a sovany jogurt kombinaciojaval, talan elrontom az anyagcseremet, talan visszaroppennek a kilok seperc alatt, ha abbahagyom...
Szivesen varok minden jo tippet!

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó