2020. január 27. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> MON 2002 - 2011 >> Társkereső
Új topik indítása   Üzenet küldése
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-28 13:50   
2006-04-27 00:02, d1981ori:
-

Ennel bovebben?

Hunor

d1981ori  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-27 00:02   
Hello!
Én külföldi magyarokkal ismerkednék!

Flacz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-24 11:14   
2004-04-18 14:22, etelka:
-
Köszi

Az ember mindent megprobál aztán valami csk bejön. Te merrefele huzod az igát?
Üdv Lacz

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-18 14:22   
Laci! Irj a Kanada topicba, talán azt többen olvassák kanadaiak.
Good luck!
Etelka

Flacz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-18 13:51   
Sziasztok,

Május végén Juni elején Torontoban leszek két három hétre kirándulni, bulizni stb. Mivel hogy egyedülálló fiu vagyok szeretnék ismerkedni lányokkal, de a Toronto-i ismeretségi köröm elég kicsi. Csak a legjobb barátomat és a családját ismerem. Szoval segitség!!! Ne hagyjátok hogy egy jó képü sportos vidám fiatalember unatkozzon Torontoban. Szeretem a szép Lányokat.
Nagyon fogok örülni, és ki tudja.

Gross Kitti  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-16 23:52   
Nem, dehogyis!
Most elhúztam egy másik helyre.
Szia!
Kitti

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-15 23:01   
2004-04-15 22:44, Gross Kitti:
-
Kedves Kitti,

ez nem nyilvanos "felugyeloi uzenet" volt, hanem csupan en is bekapcsolodtam a beszelgetesbe. Remelem, nem bantottalak meg.

Udv,

Hunor

Gross Kitti  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-15 22:44   
Kedves Hunor!
Tudom. Magamtól is rájöttem és akkor mikor jeleztél nekem, illedelmesen elnézésedet kértem. Ezek után nem is tudom most miért kinn a topikon és egyáltalán...most mi van...?
(Megjegyzem, az ilyen esetek másnál is - más fórumokban előfordultak és nem láttam hogy valakinek is ezt nyílvánosan megüzente a "server-felügyelő..." -vagy ki...-).
Ha nem gond, azért szeretnék a Fórumban maradni...tényleg ügyesek vagytok és gratulálok!
Köszönettel:
Kitti

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-15 16:01   
Kedves Kitti,

mar regebben akartam ide irni, de most... Lattam, tobb helyen is probaltal levelezopartnert talalni, de sikertelen. Ennek egyszeru oka - a levelezes, iras, eszmecsere legtobb esetben itt a forumban realizalodik. De - ez persze nem azt jelenti, hogy a MON tagok egymas kozott nem leveleznek, mi tobb, messengeren, telefonon, emailben, levelekben is nagyon szoros kapcsolat fonodott, szemelyes talalkozokra is sor kerult/ kerul. Viszont ez utolag alakult itt ki, a forumozas/ chateles utan, miutan a szemelyes szimpatia, kozos erdeklodesi korok kialakultak, vagy pedig osszekoto tenyezo volt az azonos allamban lakas, vagy barmi mas, ami osszekothet itt barkit. Ezt a folyamatot viszont megcserelni, a sorrendet megvaltoztatni nehez, szinte lehetetlen - fokent az utobbi idokben, mikor par napja tortent egy ezt negativan befolyasolo "kaland".

En is kellemes csevegest kivanok a kulonbozo temakorokben, a chaten.

Udv,

Hunor

Gross Kitti  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-15 15:29   
Kedves Annita!
Válaszodat köszönöm. Tetszik a MON, mindenki jó fej, aranyos egy társaság. Örülök hogy végre felfedeztem és megértettem a lényeget...
Hamarosan pótolom elmaradt bemutatkozásomat, most azonban rohanok (ZH-t írni).
Üdv.
Kitti

Annita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-15 04:55   
2004-04-14 22:19, Gross Kitti:
-
Kitti kedves, magan-levelezesbe nem tudok kezdeni, szemelyes okok miatt.

Erezd jol magad itt a MON-on!

Udv. Anita

Gross Kitti  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-14 22:19   
Szia Annita!
Köszi hogy válaszoltál.A korábbi levelem nem érdekes... Igazából még csak kezdő vagyok a Fórum használatát illetően... valószínűleg akaratlan műveletet hajtottam végre és egy korábbi hozzád intézett levelem eltünt... abban az állt hogy levelezhetnénk...de már látom a topikokat, értem a lényeget.Ebben a topikban legfeljebb az iránt érdeklődöm hogy mint levelező társak írhatnánk-e egymásnak, tudnál-e időt szakítani erre? Amúgy a megfelelő topikokban bizonyára úgyis összefutunk.
Hát akkor szia, és üdv. minden Fórum-társnak!
(egy kezdő Fórumos)Kitti

Annita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-13 21:19   
Gross Kittinek: -mivel epp itt lattalak az elobb!

Szia Annita! A Fórumon üzentem Neked - de azt hittem hogy ott fog magán üziként megjelenni... de a rendszer " kipakolta", megjelenítette a Neked szóló üzimet a Te leveledhez...csatolva...persze én baltáztam el... Most egyelo˝re ennyi, a bemutatkozásom tehát fenn van és hát várom jelentkezésedet! Itt is megadom a címem:Email: greenmined@freemail.hu
Szia és minden jót!
Kitti Magyarországról

Szia Kitti, mar bocsass meg, de oszinten semmit nem ertek ebbol. Nem tudom kihamozni mi is az elvarasod iranyomban.
Atmentem a Bemutatkozas rovatba is, de nincs ott a Te bemutatkozasod.
Az utobbi napok tortenesei nagyon megtanittattak velem a virtualis elet leckejet...
Talan nyiltabb, konkretabb kellene lenned ahhoz, hogy valaszra tarthass igenyt; es kulonben is, fogalmam sincs mit is irhatnek...

Udvozlettel: Anita

Gross Kitti  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-13 19:51   
Kedves Andi_Usa!
Válaszodat köszönöm, minden jót!
SZia! Kitti

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-12 18:21   
Kedves Kitti,

Kedves Andi_Usa!
Már több helyen is találkoztam Neveddel, ( azt hiszem egy svájci ügy kapcsán Te ajánlottad Ria-t).Érdeklődnék hogy amúgy hogy vagy, hogy tellik a húsvét, merre laksz e gyönyörű - talán még telejesen nem tönkre tett - bolygónkon és úgy egyáltalán nincs-e kedved levelezgetni velem?Ha nem és tűnjek el, azt is írd meg bátran nem gond...

Igen, a Svájc topikban ajánlottam Neked Riát aki még ott él, én lassan 26 éve élek Kaliforniában és engem olvashatsz leginkább az USA topikban ahol az Ebayröl is irok ahol árulok is. Irok más általános topikokban is, tettem be husvéti képet is sütésem eredményéröl is.

Mivel sysoposkodom a Compuserve amerikai republikánus forumban is, sajnos nincs idöm még egy levelezö társra, igy is mindig el vagyok maradva a válaszokkal.

Üdv.: Andrea

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-12 17:02   
itt olvashatod a csiki kurjantot
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=968&forum=23&638

Gross Kitti  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-12 16:00   
Sziasztok Mindenkinek!
Kedves Elckerlyck!
Írtál lejjebb egy nagy olvasottságú online portálról, valami Csiki Kurjantóról(?).Érdeklődni szeretnék hogy pontosan mi ez, hol található, esetleg van-e közvetelen elérési útvonal a Neten? Írd meg légyszí nekem is! Előre is köszi!
Kedves Attilah! Érdeklődni szeretnék, hogy tudnál-e ajánlani olyan topikot, külföldi Net-címet ahol levelezni szándékozó Magyarok a világ más tájairól honfi társaik kapcsolatait, barátságait keresik?A magyarOnline.net sem rosz, ezen kívül esetleg ...mit javasolsz?
Nem tudom ki tudná orvosolni a problémát; Amúgy a megfelelő topikban - amely arról szól - várom azon külföldön élő magyar honfi társak jelentkezését, akik szívesen levelezgetnének velem!
Kedves Andi_Usa!
Már több helyen is találkoztam Neveddel, ( azt hiszem egy svájci ügy kapcsán Te ajánlottad Ria-t).Érdeklődnék hogy amúgy hogy vagy, hogy tellik a húsvét, merre laksz e gyönyörű - talán még telejesen nem tönkre tett - bolygónkon és úgy egyáltalán nincs-e kedved levelezgetni velem?Ha nem és tűnjek el, azt is írd meg bátran nem gond...
Üdv.mindenkinek és MMM!Vagyis: Mindenjót Minden Magyarnak!
Sziasztok! Kitti Magyarországról

ideals  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-11 21:05   
2004-01-30 18:43, attilah:
-
Kedves Attilah!

Nézd meg a friendfinder.com-ot, + a seniorfriendfinder.com-ot, és ezeknek az affilitate programjait... - meg a hozzájuk csatlakozó hasonlókat, amiket felsorolnak a weblapjukon. Hátha szerencséd lesz.

De lehet, jobban jársz, ha az ügyfeleid nevében feliratkozol ezekre az oldalakra, egyesekre ingyen és bérmentve...

Ha Te magad keresel, akkor is ajánlom ezeket a lapokat. Igaz, én a ninemsn-en találtam meg a páromat - remélem, legalábbis... Hiszek a netes és a hirdetős társkeresésben. Legalább induláskor mindenki tudja, mit akar...

attilah  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-30 18:43   
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, nagyon rendesek vagytok! mindenképpen írok, illetve utánanézek.

Valamilyen USA oldalt nem tudnátok mondani, ahol még érdemes lehetne hirdetni reális áron?

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-30 18:33   
Csatolt-reklám szerzödés a Csiki Kurjantóval is lehetséges. Nagy olvasottságú online portál!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-30 18:30   
Kedves Attila!

Hogy hol erdemes hirdetned - ez reszben a celkozonsegtol is fugg. Ha gondolod, hirdethetsz a legnagyobb magyar kulfoldi oldalon, a MagyarOnline.net-en is. Ezugyben allok rendelkezesedre, tajekoztatlak, amennyiben irsz a szerkesztoseg@magyaronline.net cimre.

Udv,

Simon Hunor

attilah  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-30 18:21   
Tulajdonképp azért kérdeztem, mert most indul egy társkereső oldalam, ami Amerikai szerveren fut, teljesen angol nyelvű, de az összes magyar felhasználónak korlátlan hozzáférést adok amíg az oldal létezik.

Szeretnék tanácsokat is kérni, hogy hol lenne érdemes hirdetnem az oldalt, mert 2 helyen már megpróbáltam, de nem igazán talált célba a számításom, mert fizetős látogatók jönnek, vagyis azért kapnak pénzt, hogy odajöjjenek, és ennyi. A másik oldalon, a legnagyobb webes kereső oldalán pedig kb-i számítás szerint napi 114 dollárt kéne fizetnem, ami viszont nekem egy kicsit sok lenne.

Nagyon szépen köszönöm előre is segítségeteket, tanácsaitokat!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-30 18:07   
Biztosan van olyan aki tarsat keres

attilah  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-30 17:59   
Sziasztok!

Van még valaki aki társat keres?

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-17 04:16   
Kedves Valeria,

ha feltételezzük, hogy létezik egy MON-szellemiség, akkor lehet, hogy Ria pont ezt keresi. És hátha épp itt a Fórumban találja meg. Kívánom neki.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-12 03:01   
Ria:

Most nem vagyok otthon, de ha hazaerek megadom neked az Amerikai-Magyar Nepszava/Szabadsag postacimet, ahol fel lehet tarskereso aprohirdeteseket adni.

Udvozlet, Valeriatol

Ria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-11 23:00   
Hmmm

OK.
Hol lehet feladni a hírdetést????

30-35 év közötti minimum 185 cm magas férfiak jelentkezését várom "Rossz egyedül" jeligére a kiadóba....

RIA

LISA  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-20 16:26   
EZ JÓ ÖTLET! REMÉLEM NAGYON, HOGY LESZ BELÖLE VALAMI!?
Üdvözlettel

Az igazi tartós boldogság titka, Isten müködése a lélekben!

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-19 05:35   
A külföldön élés talán még jobban megnehezíti a társ megtalálását, főleg, ha ragaszkodunk ahhoz, hogy társunk is lehetőleg magyar legyen.

Arra gondoltunk, a MON hátha segíthet azoknak, akik házasodni, férjhez menni kívánnak.

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó