2018. december 19. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> MON fórum - Szólásszabadság
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-18 11:47   
Kedves Lisa,

a szolasszabadsag ebben a kontextusban/ topikban mast jelent - vagyis ehhez a maganlevelezeshez nem kapcsolodik.

Amennyiben viszont bant valamilyen maganuzenet, felkerheted szerzojet, hogy tobbet ne irjon Neked, vagy pedig elkuldheted nekem, es tartalmat olvasva tudok donteni, hogy szukseges-e, vagy sem moderatorkent jelezni szerzojenek.

Udv,

Hunor

LISA  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-18 11:27   
Ennek a topiknak a címe: Szólásszabadság.
Nem tudom milyen szólásszabadság van itt, amikor az ember fenyegetéseket kap, privát?!
Szegény ember az ilyen.
Szeretettel

Az igazi tartós boldogság titka, Isten müködése a lélekben!

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-26 11:51   
Szia draga baratnom!
47?Na ne!Nem hiszem el!
Legyetek nagyon boldogok!
Mas.Mi tortent az 50-esek topikoddal?Megfiatalodtatok es nyitottatok egy 40-eset csak nem talalom?

Andu megegyszer ezer bocs!(es egy anyamedve)

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-26 11:02   
2005-07-26 10:49, Salaj:
-
2005-07-26 08:16, bovi:
-
.

Pontosan!! ès amig ágytálka mindkét nemet kiszolgálja, ne feledkezzünk meg a kacsáról sem, ö van a fiúkért!!

Salaj  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-26 10:49   
-
Lám mit hozhat egy szó, amit magyarul bilinek neveznek még ma is!
Ja, legyünk finomak:Ágytál

Na, ez az. Így viszont már pontatlan a megfogalmazás, ugyanis az ágytál, nem azonos a bilivel. A bilit inkább "éjjeli edény"-nek nevezik .

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-26 10:41   
2005-07-26 10:38, bovi:
Megnyugodtam!! Ugy mint a nagyszüleim!! ) Gratulálok!

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-26 10:38   
2005-07-26 10:21, Andu:

Remélem ez szülinap és nem házassági évforduló!!

Pedig az!!!
Van boldog házasság is

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-26 10:21   
-
Kedves Bobi! Gratulálok!! Remélem ez szülinap és nem házassági évforduló!!
Andi

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-26 09:50   
2005-07-25 23:48, Salaj:

Drága barátom, hát most tényleg nem egyröl beszélünk! ) (emlékszel: "Hát mi egy malomban örlünk Dizsike!" "Neeem én nem dolgozom! "

Engem Toeby hozzászólásának egy mondata ragadott meg, arra reagáltam.
A háttérmunkáról.
Azzal, hogy Hunor törölte ki már nekem is hozzászólásaimat, természetesen megindokolva, hogy miért, semmiféle problémám nincs!! Erre mondom, hogy a szabál az ´szabál!! Teljesen jogos!

Hogy mire is gondoltam konkrétan? Várj, körülírom. Teszem azt van egy topic ami az uhu baglyok párzási szokásairól szól. Látogatják kb. 5-en, elvannak egymással mint hal a szatyorban. Aztán egyszercsak "becsúszik" egy Mon-szabályzatellenes téma, mondat. Aztán nagy hirtelen meghallod, hogy nagyon sokan ki vannak akadva rád / másikra, hogy miket írsz! ès nagy hirtelen a baglyokat még többen figyelik! èn ezen röhögtem, és ezt találom nevetségesnek.
De szerintem már túl van ragozva az egész téma, ennyit nem ér meg!!

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-26 08:16   
Nem voltam itt néhány órácskát, olyan terméknyek voltatok, hogy a szám tátva matadt
Ki mondja, hogy a MON-on nincs már érdekes téma ?
Lám mit hozhat egy szó, amit magyarul bilinek neveznek még ma is!
Ja, legyünk finomak:Ágytál

Legyen szép napotok, nekünk is az lesz!
Ma családi ünnep van, a 47.

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-26 07:03   
2005-07-25 23:55, liz:
"Ha ezt a mondatot nekem cimezted akkor a valaszom az,hogy igen,szives engedelmeddel betoppantam a MON-ra meg akkor, evekkel ezelott amikor megalakult.Es te?Te mikor toppantal be?
Ha nem nekem cimezted eme kis megjegyzesedet akkor sorry. "

Jaj Liz, ennyire egyszerü lélek azért nem vagyok! Nem neked cimeztem. Egyébként mindenkinél meg lehet nézni,mikor regisztrált.

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-26 00:04   
2005-07-24 14:29, liz:

-

Hunor!
Hat latom,hogy nem tudsz titkot tartani!

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-25 23:55   
Bobe, a bajom veled csak az,hogy irigy vagyok a korodra,mert en oregebb vagyok mint te!(Igaz,csak egy evvel)
Es,hogy a topik temajat azert ne keruljuk el:Tudd meg,hogy veled kivetelezik a Hunor mert meg egyszer sem radirozott ki.(a korodra valo tekintettel,tudom.Mert az nem vitas,hogy uriember!) De engem a pernahajder mar masodszor,ha jol emlekszem.

Andunak valaszolva(maj'd elfelejtettem)
"Vannak,akik egyszercsak betoppanak egy topicba(Elotte se hire-hamva sem volt) stb stb."
Ha ezt a mondatot nekem cimezted akkor a valaszom az,hogy igen,szives engedelmeddel betoppantam a MON-ra meg akkor, evekkel ezelott amikor megalakult.Es te?Te mikor toppantal be?
Ha nem nekem cimezted eme kis megjegyzesedet akkor sorry.

Salaj  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-25 23:48   
2005-07-25 23:36, Andu:
-
Megint csak azt tudom mondani, hogy a kultúrált vitatkozásnak itt biztosan helye van. Amennyiben viszont egy szabályzatba ütköző hozzászólásra reagálsz, és a vitaindító hozzászólást törlik, a Tiéd értelmetlenné válik,netán az is törlésre kell hogy kerüljön. Vagyis folyik a vita órákon át, aztán minden eltűnik. Ez értelmetlen, felesleges. Azt meg nehezen tudom elképzelni, hogy egy "jelentés" alapján (valakinek valami nem tetszik pölö) a modi ok nélkül törölne egy postot. Ha mégis törli, akkor annak oka volt, tehát visszajutunk az elejére... Tehát számomra eléggé hihetetlen, hogy valaki véleménnyilvánítás helyett törlést kérjen, és ezt Hunor meg is tegye anélkül, hogy az a szabályzatba ütközne.

Salaj  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-25 23:40   
2005-07-25 23:29, Andu:
-
Köszönöm a szíves fogadtatást . Tudod, rossz pénz nem vész el . Nagyon sok minden történt, nagyon sok minden változott körülöttem. Utóbbi időben nagyon felpörögtek az események, magam sem tudtam már követni... Sajnos sok rossz történt, de néhány jó is . A legfontosabb, hogy már "idekinn" vagyok. Nem volt egyszerű a költözés sem, és még nincs vége, mert Hunor innét is ki fog költöztetni, hiszen ez itt teljesen OFF. A részletekről max. privátba egyelőre (még mindig), mert asszem egyes részletek nem nyilvánosak. Azért jól esik, hogy hiányoztam .

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-25 23:36   
2005-07-25 23:16, Salaj:
Azért itt az anyázás igencsak nem jellemzö, ezért nem értem, hogy miért nem meri valaki leirni a véle´ményet? Most nem a betévedö elmebetegekre gondolok, akiket Hunor nem vesz egyszerre észre! )
Jártam én is egy-két olyan fórumon, ahol kiütéseket kaptam, elég volt csak néhány hozzász´lást elolvasnom. )) Igen, az internet nagyon nagy lehetöséget kinál beteg, abberált emberek részére. Kiélheti magát minden degenerált. Ezzel szemben, itt teljesen más a szinvonal. Szinte "mindent" tudunk a másikról. Ezért nem értem, hogy miért kell futni a tantóbácsihoz? Miért CSAK hozzá? Miattam írjon az illetö Hunornak is, de foglaljon állást a saját nevével is nyilvánosan! ès kultúráltan, hiszen ez egy ilyen hely!!

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-25 23:29   
2005-07-25 23:16, Salaj:
Szijjjja Salaj!!

De jó hogy újra itt vagy!! Isten bizony már nagyon akartam neked irni!!! Persze, hogy nem arról amit már 200 éve ígérek, hanem érdeklödni akartam, miért tüntél el!!
Tényleg szívböl örülök, hogy megjöttél!!

Off- vagy nem off nekem mindegy, irj!!!!!!! Hol voltál, misinátá!!!!
Andi

Salaj  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-25 23:16   
2005-07-25 17:27, Andu:
-

A háttérben settenkedöktöl megyek a plafonra, akikröl innen-onnan az ember megtudja, hogy reklamálnak. De miért nem "nyilvánosan" teszik? Mitöl félnek?

Kedves Andi,

szerintem semmitől... Egyszerűen tisztában vannak a fórumszabályzattal (vagy sérti a jó ízlésüket) s a sérelmes, szabályellenes beírásokat jelzik a moderátor felé. JELZIK!
Aztán az illetékes eldönti, valóban kíván-e beavatkozást a dolog. A moderátor nem olvashat egyszerre mindent, így az időben történő jelzéssel heves "anyázások" előzhetők meg.
A legtöbb fórumon már a hozzászólások felett ott található egy "jelzés" vagy "moderátor" feliratú gomb. Arra kattintva a modi megkapja a postot, s időben léphet. Itt is lesz... talán... egyszer... Addig ez a fórum ezt nem tudja.
Én ebben nem látom azt, amit itt többen is, történetesen a "besúgást". Nagyon rossz a hasonlat...

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-25 22:25   
Draga Bobem, mi mar a hamut is mamunak mondjuk.

Lizike, ugyvan ahogy Poe mondja, mi 80 evesek csak 10 evenkent oregszunk, nem? Nalunk ez mar megengedett.

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-25 22:15   
2005-07-25 19:49, bobe:
Köszi a bókot

Kedves Böbém! Remélem, hogy Te is viccnek vetted! Ha igen, akkor megnyugodtam!

Ami tölem leginkább távol áll, az a nálam idösebb emberek megbántása. èn imádtam a nagyszüleimet, sajnos már csak egy nagymamám (drága kis Fürtikém) van.
Hajjaj de sokat voltam velük! De sokat beszélgettünk! De szeretnék olyan lenni mint amilyenek ök voltak!!
Minden tiszteletem az idöseké. Akik abban a korban éltek, amit én csak a történelemkönyvekböl ismerhetek, de át nem éltem.

Egyébként én mindig nagyon szerettem az idösebb korosztályt. Feltétel nélkül szeretnek. Meg kéne tanulnunk! Nekem is!!

Nem felejtem el, egy üdülöhelyen voltunk ahol 4-5 idösebb néni pár napot eltöltött. Munkatársak voltak korábban. Ott "buliztak". Nekem teljesen magától értedödö volt, hogy értük megyek, a "györi buszhoz" és elhozom öket. (annak ellenére, hogy ezek a nénik kivétel nélkül mindig a hamutartó fogantyújával akarták az ajtót kinyitni ! ) Levittem öket a partra, postára, bevásárolni. Nem akarták elfogadni, de én annyira élveztem, olyan édesek voltak!! Nagyon szívesen segítettem nekik, élmény volt velük lenni. A kedvességük, az életük, amikröl meséltek, nekem nagyon sokat jelentett.! (meg különben is: ha már az élet a valagam alá autót tett, akkor kutyakötelességem másoknak is "aláatolni", amikor szükségük van rá! ) Ök is megjegyezték, hogy nem gondolták volna, hogy az én korosztályomból valaki ilyen jól ki tud velük jönni!
Tehát Böbém!! A 87 éveseket kimondottan imádom!!!

Ja, hogy ennek semmi köze a topichoz? Nem baj! ) Uffolok!!

Na jó, visszatérve Liz vitaindítójához, az a véleményem, hogy a politikai vitákat tényleg mellözni kéne (egy több mint 30 éves feltétel nélküli barátság rengett meg alapjaiban, de annyira, hogy már nincs is mit mondanunk egymásnak. Hozzáteszem, hogy nem voltam ellenfél, engem egészen egyszerüen nem érdekelt a téma. Mégis.... (( Borzalmas. )
De ami mellett kitartok, az a hangnem. Legyen, lehessen ellenvéleményünk, hát persze, nem a Bólogató Jánosok klubja vagyunk, de kérek mindenkit, hogy azt a bizonyos dehogyvanazigymitgondolszholélsz... stb. véleményeket finoman "selyemkesztyüben" közölje. Ne másszunk bele a másik lelkivilágába válogatott sértésekkel! Ez nem "harmónikázik" a MON-hoz!!

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-25 22:11   
Liz

a 80 éven felüliek kiváltsága, hogy 10 évenként 1 évet öregszenek

remélem, én is leszek majd 80

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-25 22:06   
Tavaly is es tavaly elott is 87 eves?
Na ne rohogtessetek mar!Iden mar 88
jovore 89 es igy tovabb.(Szamoni aze meg tudok! )
Valikam! Itt ezen a forumon csak egy "vezer" van,espediglen az a Hunor!
Never mind O.V.or GY.F.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-25 21:05   
Lizike, kerjuk a velemenyt az Orban-Gyurcsany szoparbajrol.

A masik 87 eves

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-25 20:37   
Lizikem 87

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-25 20:31   
Na akkor csak maradjunk a targynal!
Miert ne lehetne elmondanom,hogy bizony itt a computeren keresztul meghallgattam az Orban-Gyurcsany hires TV "parbajat".
Lenne velemenyem es szeretnem megosztani masokkal is!
Miert nem tehetem?Hunor akkor toroljon,ha mar "verre" megy a jatek.
Ha Tony Blair-rol mondom el a velemenyemet az nem politika Hunor?
OK.Nyaralj jol.Nem bantalak!(Most meg)
Aztan csak kepes legyek megbirkozni azzal a 88 eves fiatalasszonnyal!

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-25 20:20   
2005-07-25 16:14, amadeus:

"Eletre szolo baratsagok szakadtak meg, csaladtagok, testverek nem beszelnek egymassal, csak azert mert különbözik a velemenyük. Ebböl a "demokraciabol" en nem kerek!"

Teljesen a véleményeden vagyok, a diktaturàt nem a formai elemek teszik demokràciàvà!Ha valaki széttépi a màsikat, mert nem ugyanaz a véleménye, az nem nevezhetö demokràciànak! A kulturàlt pàrbeszédet tanulni kell, akkor nem lesz szükség tilalmakra!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-25 19:49   
Köszi a bókot

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-25 19:38   
2005-07-25 19:27, bobe:

A klimax az nagyur .Arra sok mindent rá lehet kenni . Szerencsere nekem nagyon reg volt 87 eves lennek igy nalam mar nincsenek ilyen hevülések . kivanom nektek is a bölcs öregkort

Már most is rá fogok mindent!!!! Pedig még nem is ismerem!
Az anyukám azt válaszolná neked, hogy jaj csak azt ne!!! Öregkort ne!! Illetve ne hosszút!
Lassan meg fogom öt érteni. ((

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-25 19:27   
2005-07-25 19:17, Andu:
-

A klimax az nagyur. Arra sok mindent rá lehet kenni. Szerencsere nekem nagyon reg volt 87 eves lennek igy nalam mar nincsenek ilyen hevülések. Kivanom nektek is a bölcs öregkort

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-25 19:20   
Es miert kell mindig mindenbe beletorodni bobikem? (Persze tudom:az oregek bolcsessege szolt beloled )

(Mielott meg valaki ramvetne az elso kovet,kozlom: bobevel ezer eve ismerjuk egymast, es foleg egymas korat!

Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó