2020. október 22. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Tisztelt Szerkesztőség! >> Vélemények
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 következő lap )
 moliandika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-27 16:47   

Miért van az, hogy ha indítok egy topikot, vagy hozzászólok valamihez, leírom a véleményem, valaki biztos egy hülyeséggel lereagálja??? Indítottam ma egy topikot, amiben rég nem hallott mon-osokról szeretnék megtudni valamit (és remélem többen is vannak ezzel így) erre Bobe egyből írt bele egy oda nem illő kérdést. Ha nem érdekli, miért ír bele marhaságot??? Nagyon utálom, hogy vannak olyan emberek, akik már a topik indulásánál tönkreteszik azt. És nekem Böbével már többször is volt ilyen "bajom". Nem akarom Böbét megsérteni, meg tisztelem a korát, csak ha nem érdekli, vagy számára ez lényegtelen, akkor legalább ne tegye tönkre!
Hunor, ezt miért nem törlöd ki???

Andi

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-23 09:00   
Kedves Espa,

koszonom a javaslatot, ez meg nem szerepelt az eddigiek kozott, nem is gondoltam ra en sem, pedig jo otlet!

A kivitelezesre azonban meg varni kell, lesz egyszer a jovoben MON atalakitas, es akkor lesz minden egyszerre. De mivel ez anyagilag kiadasokkal jaro muvelet, ezert annyira nem a kozeljovo. De lesz!

Udv,

Hunor

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-23 07:56   
Az a kérdésem nem lehetne e azt megoldani, hogy a "magán üzenetek" előtt, ne az a szerény, fekete számocska álljon, hanem egy pirosan villogó boriték (pl.) vagy valami, ami jobban felhivja a figyelmet.
Ugyanis az én figyelmemet sokszor elkerüli, és csak hosszu idő után veszem észre, hogy valaki várja a válaszomat

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-21 10:51   
Orulok, hogy rendben van. Alkalmankent elofordulhatnak akadozasok, lasd lenti indokok, de a szakik rogton lepnek. Erdekesseg: - amikor kicsit lassabb a MON, akkor nem megy a DunaTV honlapja sem, es mas honlapok sem, mert ezek mind egy szerveren vannak.

Udv,

Hunor

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-20 22:00   
Nem, mama nincs vele bajom, kifogastalanul mukodik................

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-20 20:24   
Kedves Hunor,

nekem nincs gyors konnekciom de nem volt semmi bajom a MON-al.

Üdv.: Andrea

melinda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-20 17:49   
Ebben a pillanatban szuper! De most már elhúzom a csíkot...

melinda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-20 17:27   
2004-05-20 09:45, hunor:
-
Ebben a pillanatban sokkal jobb, de nem mindig az a tökéletes...

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-20 13:43   
Kedves Szuzi,

nana, azert ne add fel ilyen konnyen. Komolyra forditva - most minden OK Nalad? Atmeneti akadozas elofordulhat egyebkent, karbantartas, a szerverpark internetes hozzaferese, X ok miatt, de legtobb esetben max. felorat-orat tart.

Udv,

Hunor

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-20 13:25   
Hunor,- tegnap es tegnapelott ugyanez a baj volt nalam is pedig nekem is a gyors kapcsolasu van...........mar majdnem feladtam az egesz Mon-ozast...........

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-20 09:45   
Kedves Melinda,

tegnap/ fokent tegnapelott delutan nalam is akadozott, de mire irtam volna ezugyben a szakiknak, rendbe is jott. Most pedig nalam megy tokeletesen. Nalad/ masnal most OK?

Udv,

Hunor

melinda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-20 09:16   
Kedves Hunor!

Szeretném megint jelezni, hogy a legváltozatosabb idõpontokban, már napok óta nagyon nehezen nyílik a Mon-honlap, s azon belül a témakörök is. (N.B. szupergyors ADSL-vonalam van...)
Üdvözöllek.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-01 20:59   
Kedves Valeria, Andi!

Koszonom a javaslatot. Erdemi valaszhoz kerem meg turelmetek.

Egyebkent egy het ota dolgozom egy uj forum inditasan, ami MON Kozossegi Tanacsadas, vagy hasonlo neven indul, de ez meg meglepetes.

Udvozlettel,

Hunor

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-01 03:54   
Valikám,

nagyon jo ötlet!

Andrea

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-01 03:44   
Kedves Hunor:

Nyissunk egy uj forumot, Magyaronline Szakacskonyv cimen, es ott, tema szerint, tehat, hideg, meleg eloetelek, levesek, husetelek, koritesek,tesztak, edessegek, sos sutemenyek, stb. cimen irjuk be a recepteket, ne ilyen osszevissza formaban mint ahogy elindult.

Mi errol masoknak a velemenye?

Valeria

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-31 11:50   
2004-03-31 02:50, Koborlo:
-
Kedves Geza (es mas erdekeltek)!

Errol a temarol irtunk mar a Csalad, szabadido, erdekessegek rovataban ket helyen is, a Computervirusok valamint Computer topikokban. A lenyeg: a virusok mas e-mail cimet hasznaljak fel tovabbitasnal, ami nagyon zavaro, es neha nagyon meghokkento (lasd elckerlyck esete). Peldaul ha a Te gepedben megvan az en e-mail cimem, es virus is van a gepen, akkor megtortenik, hogy a Te tobbi ismerosodnel az en e-mail cimem jelenik a virusos level feladojakent, mikozben Toled ment tovabb. Ez egy nagyon boszanto dolog, nincs mas mit csinalni (legalabbis tudomasom szerint), csak hasznalni folyamatosan a viruskereso programokat, es frissiteni, frissiteni.

Barati udvozlettel,

Hunor

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-31 10:08   
Géza, kedves, én tegnap magamtól kaptam úgy windaz vírust, hogy napok óta nem is voltam neten windaz géppel. Ezen már nem szakad le az ember pofája. Az se visz tovább, ha megtudod, ki csinálja. Ez az egész virus-história engem a Mária utcai bajelhárítóra emlékeztet: ha megkaptad, se mindig vágtad le, kitöl van az ajándék, néha meg akaratlanul is, de továbbadtad: egykutya

Koborlo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-31 02:50   
Szia Hunor
Valaki a nevedbe kuld email t amiben
egy 24 k file van ;s az megvan fertozve vitussal
a kuldo cimnek Simon Hunor@magyaronline.net-et add meg .
Van e mod arra hogy megalapithato legyen ki kuldte es honnan?
Nekem a virus scennerem nem engedi hogy dawn lodoljam de ha valaki veletlenul leveszi ezt a filet elronthatja a computeret.
Mit lehet csinalni?
Batatod Geza

Avokado  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-01 14:17   
Szerbusz Hunor!
Köszönöm a visszajelzéseidet!
Barátsággal
Avokado

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-23 17:42   
2004-02-17 11:18, Avokado:
-
Kedves Avokado,

koszonom az eszrevetelt, hamarosan osszevonom. Addig is innen az ICQ kapcsan irtakat attettem a Computer c. topik ala, ime:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=183&forum=27&279

Udv,

Hunor

Avokado  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-17 11:18   
Szerbusz Kedves Hunor!

A következőt szeretném kérdezni,miszerint az Igazságszolgáltatásba tartozik a halálbüntetés is.Ez igaz.Akkor miért van külön topik neki,s külön az igazságszolgáltatásnak is? Igy megoszlanak az elmondott vélemények és nem lehet egységes képet kapni.
Kérlek "orvosold",hogy egységben az erő,ahogy időd engedi,mert nem sürgős.

A másik,ha választ kaphatnék arra,hogy mi a jó ,vagy több ha valakinek van ICQ száma?

Barátsággal
Avokado

husikamm  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-09 17:11   
Hunor,

Azért tettem a cságók=cangók -ról szoló irást az Világmagyarsághoz, mert ott volt kimondottan csángó témakör. De igaz, hogy külömben is az egész ôstörténelem. De mi a csángók témában, már korábban, Zsuzsannával és még valakivel beszélegettünk rólluk, miért hivják ôket ugy ahogyan, hogyan kerültek oda stb.
De mindegy az ôstörténetben is nagyon jo
Husi

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-09 11:15   
2004-02-08 09:01, hunor:
-
Kedves Hunor, amennyiben a Máriához intézett kérdésedre igen a válasz, akkor azt mondom, hogy passz, nem tudom. Amennyiben az ellenkezője, akkor viszont valóban az oldal helyben tárolt változatát olvassa Mária. Erre egy egyszerű frissítés, megtoldva esetleg egy lenyomott Shift billentyűvel (Shift+Refresh) lehet az orvosság.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-08 09:01   
Kedves Maria,

megkaptam a jelzesed, koszonom. Es ugyanakkor az Itt vagyok! Jelenleti lista! topikjaban irt uzeneted alapjan gondolok is valamire, meghozza, hogy Nalad valamiert a cache-bol mutatja az oldalt? Kerdesem hozzad: amikor hatodikat mutat nalad a forum datuma, akkor lathatoak az uj uzenetek, melyeket hetediken, nyolcadikan irtak?

Ubuge, ha olvasod ezt: elkepzelheto, hogy az a problema Marianal, amit irtam?

Udv,

Hunor

Szőnyi Bartalos Mária  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-07 14:56   
Kedves Hunor és Melinda,
nekem is ki kell cseleznem a számítógép logikáját, mire be tudok mostanában lépni.
Várjunk egy kicsit, mert szerintem a vírusforgatag miatt lassítják a szerverek működését és ez is okozhat zavarokat mindenütt.
Remélem, hamarosan rend lesz, mert ez senkinek sem jó.
"Csipkedjék magukat" a számítógépes szakemberek! Találják ki a megoldást, hogy nyugodtan tudjunk dolgozni.

melinda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-31 20:04   
2004-01-30 10:57, hunor:
-

Egyebkent meg egy kiegeszites - most jutott eszembe: a bejelentkezes csak akkor jarhat le, ha hosszu ideig magara maradt a forum. Ha kozben olvasgatsz rajta, kattintgatsz, akkor korlatlan ideig rendben van. Ha Bejelentkezes utan egy-ket oraig magara hagyod, akkor bizony ujbol be kell lepni.
-

Akkor inkább számomra ez lehet a leginkább elfogadható magyarázata - ugyanis online párhuzamosan dolgozom többfelé -... Köszönöm még egyszer.
Melinda

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-30 10:57   
2004-01-30 10:53, melinda:
-
Szivesen.

Egyebkent meg egy kiegeszites - most jutott eszembe: a bejelentkezes csak akkor jarhat le, ha hosszu ideig magara maradt a forum. Ha kozben olvasgatsz rajta, kattintgatsz, akkor korlatlan ideig rendben van. Ha Bejelentkezes utan egy-ket oraig magara hagyod, akkor bizony ujbol be kell lepni.

Udv,

Hunor

melinda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-30 10:53   
2004-01-30 10:03, hunor:
-
Köszönöm szépen, Hunor!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-30 10:03   
Kedves Melinda!

Koszonom a jelzest.

Veszem sorjaban:

- oka lehet ha a bejelentkezes es az iras kozott tul hosszu ido telt el, es "lejart" a bejelentkezes (a lejaras oka: ezzel vedjuk a forumot, ha pl. valaki nyilvanos kavezobol ir).

- ha a nincs jogosultsaga felirat jelenik meg, annak oka lehet, hogy nem megfelelo funkciora kattintottal. Ez nemcsak Nalad fordult elo, hanem masoknal is, sokan probaltak hasznalni az uzeneteknel a sarga csikon levo Uzenet szo feliratot.

En ket eve hasznalom a forumot, soha nem tapasztaltam problemat. Ezert ajanlom a sajat eljarasom: minden esetben kulon Bejelentkezes (nem az uzenet irasaval parhuzamosan), es utana iras. Ha hosszabb irasrol van szo, erdemes lementeni. Igy biztosan nem tortenhet semmilyen gond.

- forum atmeneti lassulasa: az utobbi idoben rendkivul megnott a MON nepszerusege. Ez nemcsak a DunaTV, stb. ismertetesek eredmenye, hanem egy januar elsejevel elkezdodott folyamat, melynek okat magam sem ertem, de teny es szep dolog. Ez okozhatott neha atmeneti lassulast, de ugyanakkor elfordulhatott halozati hiba is. Itt is csak azt irhatom, ez sem egyforma mindenkinel, tegnap pl. Finnorszagbol jeleztek lassulast, mikozben nalam, valamint USAban peldaul ment, mint a villam.

Remelem, sikerult segitenem, es kerlek, jelezz hasonlo problemak eseten!

Udv,

Hunor

melinda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-30 09:38   
Az alábbi jelenséggel rendszeresen találkoztam a múltban is és most is 2-3 nappal ezelõtt is én is, ezért nem is tudtam korábban jelezni a hetek óta tartó, de utóbbi idõben felgyorsult dömping-posta figyelmeztetést, amit kitöröltem a «Javaslatok»-ból. (Nekem is gyors ADSL-em van.)

Vannak más gyakori jelenségek is, amit tapasztalok:

- Miért van az, hogy üzenetküldéskor egyszerûen nyoma vész az üzenetnek (csakúgy egyszerûen elszáll), vagy azt kapja válaszul az ember, hogy «nincs jogosultsága», vagy «nem adta meg a jelszót», holott igenis megtörtént, de a kalitkából nyomtalanul és következetesen «elpárolgott» a beírt jelszó?

- Miért van az, hogy a már elõre megírt szöveg bemásolásakor képtelenség elküldeni a szöveget, mert a fenti megjegyzés jelenik meg, s képtelenség a jelszó újra digitálása, mert nem fogadja el? Ugyanez gyakran megtörténik a helyben való íráskor is és utólagos hibajavításkor is, mint néhány pillanattal ezelõtt... Aztán késõbb sikerül...

Itt találkoztam ezekkel a jelenségekkel. (Nem vagyok kezdõ és tapasztalatlan internetes... Tudom, hogy nem félreütésbõl adódó probléma, amit a gép esetleg utasításnak vehetne.)

Köszönöm

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó