2018. szeptember 19. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> Személyes találkozások
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 )
 ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-27 15:34   
2002-11-27 14:55, bab:
-
"What doesn't kill you makes you stronger"

:-)

ahogy az itteni kozmondas mondja

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-27 15:31   
2002-11-27 05:38, bab:

Kedves Babi,

szomoru a szivem a soraid utan.Mond miert elsz LA-ben kocsi nelkul ?,na ez nem kovetelo kerdes (nem tudom sokszor kifejezni magam),inkabb aggodoan kerdem.Nem is kerdes nem kell valasz ra..inkabb igy kerdem,igy helyesebb,muszaly ott elned ?,nincs egy nyugodtabb hely szamodra ?

(nyugodtabb hely=ertem,hogy a buszkozlekedes
biztonsagosabb,mint ott.)

Jogositvanyod van ?

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-27 14:55   
Aranyosak vagytok ahogy reagaltok erre a sok rémdologra amik velem történtek... De! Van egy mondás, hogy mindenki azt kapja, amit megérdemel... Amit odavonz ... Ugy latszik, nekem latnom kellett ezt a sok kiméletlen dolgot. Valószinüleg ezekbôl tanulok leginkább. Minden tul erôs karakterekben vonul fel az életemben, az orom is, a bánat is. Igyekszem a legtöbbet megtanulni egy egy esetbôl. S szétosztani a gyógyirt, ha sikerül kivonnom belôle...
bab

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-27 14:47   
2002-11-27 07:50, U.dit:
Juditkam, inkabb kuldd el e-mailben nekem, hadd nezzem meg. Nem vagyok egy fotogen tipus De nem is azert, hanem a fotoknak akkor lett volna ertelme, ha ketten vagyunk ott. Magamrol fel tudnek tenni maris egy csomo kepet, de minek? Nincs ertelme. Itt ketten lettunk volna az erdekesek... Hat sajnalom hogy nem sikerult, igaz mar akkor mondtad nekem...
bab

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-27 14:40   
Jaj te szegeny bab!! Mik tortennek veled!!!

ecet  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-27 12:14   
2002-11-27 05:38, bab:
-
Jesszus Bab ez tiszta horrot amit irsz! Jo hogy kiirtad magadbol a sokkot. Hàtborzongato olvasmàny érett stilusban annak aki nem maga élte àt.
Remélem nem lesz hasonlo élményed a közeljövöben.

köszi (eZ)

kellemes napot

U.dit  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-27 07:50   
Draga bab, nagyon sajnalom, hogy ennyire megviselt a film!! Nagyon jo volt talalkozni Veled, koszonom a kedvesseged es azt a sok melegseget, amit adni tudsz az embereknek!
A kozos kepeink sajna nem sikeraltak, ahogy mondtam is akkor Neked, bekampecolt a vaku, de rolad van egy jo kep! Feltehetem??

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-27 05:38   
Na, Ecet Kedves, itt vagyok, alig talaltam meg ez a topikot... Sok kérdés van, igy kezdem a filmmel.Az az igazság, hogy egy fantasztikusan jó film volt, nem csak azért, mert professzionális szinten rendezték meg, hanem a téma miatt is. Egy dragos srácról szólt, aki valoban szeretett volna lejönni errol a szenvedélybetegségrôl, s ahogy bemutatták annak minden nehézségét, a fizikait s a lelkit. Ritkán látni ilyen magas müvészi szinten összehozott filmet! Ami miatt mégis összetörtem bele, az a következô. Van a világban (nincs tovább ékezet) nehany iszonyalom, amit bar tudom hogy az eletunkhoz tartozik valahol, megis rettenet hatassal van ram, nem tudok szabadulni tole evek mulva sem. Ilyen volt amikor a valóságban 6 ujju embert lattam, vagy 3 mellü embert...Hordom a latvanyt egesz eletemen at... Na most ha valaki tüvel szurja magaba a drogot, az ugyanezt az iszonyalmat valtja ki belolem. Nem tehetek rola, s pontosan nem is tudom miert van ez igy. A filmben nem csak a tüszuras, hanem az elvonási szimptomak osszessege fel volt vonultatva, élesben lathattam. Hat ezek miatt egyre jobban kifutott a labam alol a talaj ott ulto helyzetemben... A Gangesznak annyi koze volt hozza, hogy mikor 'el volt repulve', mindig aranysargara valtott a kepernyo és a Gangesz folyo partjara tevodott at a jelen képsora, az arcok. A srác magaban hordozta a szépség, a szabadság, s a harmónia tökéletes eszméit, s robbano kitoreseivel hatalmas paradoxont mutatott a jelen valosag s a kozott, aminek lennie kellene itt a foldi eletben. Tobbszorosen ki volt jelentve a filmben hogy a srác nem az élet ellen van, hanem keptelen élni (mint más), keptelen onmagat beilleszteni az elet napi realitasaba... Ezt most nem értékelem, a film oriasi volt, minden vonatkozasban. A srác mély, nagytüzü kitörései mellett a szivem hasadt meg hogy ô maga egyre jobban milyen allapotba kerul. Biztosan sokaig magamban fogom hordani...

A masik, az a nô a pisztollyal a buszon... Ecet Kedves, mielott belefognék, szeretném Neked elmondani, hogy más a TV-ben vagy moziban dolgokat latni, s merôben mas az eletben. Budapesten vartam peldaul Edesanyamat a Nyugati palyaudvaron, amikor ket meterrel elottem egy vonat meglodult, s egyre gyorsabbra valtott. Ket asszony probalt felugrani kozvetlen elottem, de az egyiket bekapta a centrifugalis ero, s a szemem lattara a vonat kettehasitotta. Ecet! En nem tudom meddig alltam ott, (allitolag nagyon nagyon sokaig) a palyaudvar kiurult, csak az orvos volt ott (tavolabbra tolem s figyelt engemet) s messze az emberáradat meg en. En nem tudtam megmozdulni, masfel oraig ott alltam az eset utan. Ereztem a szagot, lattam kozvetlen kozelrol ami tortent. Masik eset, mikor a Metro lepcsojen szaladtam lefele, s a mellettem levo nô legurult a lepcson, s a szemem lattara 10 masodpercen belul meghalt. Ezeket ha egy filmen latom, talan meg sem rezzen bennem semmi, hiszen minden nap latunk ilyet. De eletben, az meroben mas!!!! Amerikarol hallottam sok elrettento dolgot, foleg ami a kozbiztonsagot illeti, ugyhogy amikor idekerultem, mindig egy sarokkal mentem tovabb a hazunktol, majd haza, masnap megint messzebb, s igy tovabb... Meg uj voltam itt, amikor a Hollywood bulvaron ultem egy buszon, s egy furcsa alak szallt fel. Le sem ult, csak megnezett mindenkit alaposan. Engemet is. A szemeben az orulet langja lobogott. Bevezetes nelkul elorantotta a pisztolyat, s megparancsolta mindenkinek, hogy tunjon el. A busz mozgott, nem tudtuk merre induljunk, hova bujjunk. O lihegve fuldokolta ki a szavakat, s hirtelen, kiszamithatatlan mozdulatokkal tuszkolta hol az egyik hol a masik utast az ajto fele. Valaki orditott a vezetonek, hogy csinaljon mar valamit. Legalabb alljon meg. De az 'orult' odarohant a vezetohoz, s kibiztositotta a pisztolyt, raszegezte, hogy meg ne alljon. Igy szaguldottunk a semmibe, piros lampakon at, a tamado pedig rankzuditotta osztonei altal sugallt minden felelmet. MERT LATTAM HOGY O JOBBAN FEL MINT MI!!!! A rendorautok mar mellettunk sivitottak, s mogottunk. A tamado ki-kipislogott, nem tudta mit csinaljon. Észrevette ôtet figyelo pillantasomat, s mint a tenger felrobajlo robaja, ugy maszott hatalmas tenyerevel a nyakamba s rongykent lokott az ajtonal szorongok koze, hogy belenyekkentem. A labambol kiszallt az ero, s jegesen hasitott at a gondolat, hogy most vege is lesz talan az eletemnek.
A vezeto mindezt latta, s kihasznalta a pillanatot, egy villanasnyi mozdulattal kinyitotta az ajtot. A masodperc torekede alatt mindenki lezugott a betonra a mozgo buszrol. A fennmaradok lebujtak az ulesek alá, a készenlétben levo rendôrok lefogták a semmibe hiszterikusan lovoldozo orultet...

Vasarnap este hasonlo tortent, amint felszalltam elol a buszra, szokatlan hangzavart hallottam mar az elso percekben. A buszon sokan voltak, de lehetett mozogni. Ez egy gyors busz, csak keves helyen all meg. A éktelen zaj a busz hatuljabol jott, s az emberek nyomakodtak elore. Kicsit figyelmesebben ott tartottam a szememet, s lattam, hogy a tomeg mogott egy nô hadonaszik valamivel. Aztan fulsiketito durranas, mintha kiszakadt volna egy ablak. A no hadonaszott, s a semmibe lovoldozott. Az emberek panikszeruen rancigalni kezdtek a vezetot, aki egyszeruen hatraszolt, hogy vedje mindenki onmagat. A no, akinel a pisztoly volt, mar eleg kozel verekedte magat hozzam, lattam hogy teljesen dragon van, joforman fogalma nem volt mit csinal. Horgo kacajjal a busz tetejebe lott. Hatalmas volt a dulakodas, a felelem s a panik. Az ajtok vegre kinyiltak, s mindenki elhagyta az utasteret. Nem figyeltem semmi masra, csak hogy minel hamarabb magam mogott tudhassam ezt az iszonytato helyzetet. A busz tovabb ment, kis ido mulva megint megallt, majd ujra, s vegul eltunt...A remeges a labaimban sokara mult el, a szivem orakig kalapalt, s masnap reggel ugy elaludtam, hogy percek kerdese volt, hogy elkessek a munkabol...
Egy csodalatos 'holiday blend' teakeszitmenyt kaptam a szep szemu Judittol, s egy ezust szinu ladikot... S olyan izlesesen elkeszitve, feldiszitve, hogy alig merek hozzanyulni, el ne rontsam, mert olyan mint egy mualkotas...
Hat ennyi volna Kedves Ecet...
babi

Kero  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-27 00:28   
2002-11-26 06:57, ecet:
-
veri funi papito

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-26 14:50   
Jol van, este leirom reszletesebben, most hajnal van, rohannom kell dolgozni Leirom mind a ketto esetet, s mindent... Kulonben keszitettunk fotokat a Judittal, ha keszen lesznek, esetleg berakhatjuk... Ugye Judit? Naluk van a gepben...
Szoval akkor este folytatom, s nagyon kellemes napot kivanok mindenkinek
bab

ecet  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-26 06:57   
2002-11-26 04:31, bab:
-
Te Babi, hogy mik történnek veled!

Anélkül, hogy az incidenst a buszon bagatelizàlnàm szeretném ha kis élménybeszàmolodat részleteznéd. Nem csak a buszrol, hanem a filmröl is.
Milyen filmet làttatok?
Mi volt benne borzalmas?
Csak Te szàlltàl le a buszrol?
Mi lett a fegyveres növel?
Hogy volt a màsik hasonlo élményed?

Na és nem utolso sorban milyen ajàndékot kaptàl a szépszemü U.dittol? Hm?

Ne gondold, hogy valami horrorstory freak vagyok, de itt a környékünkön biztos nincs egy ember aki hasonlot làtott, Te meg kettövel is szolgàlhatsz. Kalandos az életed meg kell mondjam

üdvözlet és köszönet elöre is (eZ)

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-26 06:03   
2002-11-26 04:31, bab:
-
hello :)

van kep ide ?? :
http://www.pbase.com/monkepek/talalkozasok

Judit szep szemeit nem latni a kepen :(
http://www.pbase.com/image/6955707

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-26 04:31   
Most vasárnap Judit feljött LA-be San Diegoból Szasaval a férjével, s hármasban megnéztünk egy magyar filmet. A film elôtt kicsit beszélgettünk egy presszó félében a Judittal, én alig birtam magammal az örömtôl, hogy személyesen is láthatom, hogy átölelhetem ôt. A Juditnak vannak a legszebb szemei, amit eddig valaha is láttam... Ajándékot is hozott nekem, amitôl rendesen elsirtam magamat... Nagyon szerethet engemet az Isten, hogy ilyen csodálatos meglepetésekben lehet részem! Ja, a film? Az rettenetes volt. Rendesen összeomlottam tôle lelkileg. Legközelebb valami könnyebb müfajt kell választani jo?

Hazafele menet a buszon egy dragos nô pisztollyal fenyegetett mindenkit, hogy azonnal lelövi az utasokat. Istenem! Nem elég volt az a film, akkor még ezt a traumát is el kellett vinni. En leszálltam a buszról, mert még nem akartam tegnap este meghalni, fôleg áldozatként... Ez a második eset volt hogy ilyen helyzetbe kerültem itt LA-ben a buszon...
De hát nem is ez volt a lényeg, hanem hogy találkozhattam egy rendkivüli emberrel a Magyar Online tagjai közül, s örömöm határtalan. Köszönöm Neked Judit, s Szasanak, hogy eljöttetek... Nagyon jó volt Veletek lenni!!!!
Babi

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 19:56   
Hallo kedves Zsuzsa, nagyon jó ötlet, hogy riportot irsz a személyes találkozásokról! Várom!!! - Alig gyözöm olvasni azt a sok csupajó mindent, amit irtok!!! Élvezem!
Ölellek Zsizel

LISA  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-29 22:10   
Most 2002 szept.19.-én találkoztam Valériával Budapesten!
Kellemes meglepetés volt, jól ki nevetgéltük magunkat.

Az igazi tartós boldogság titka, Isten müködése a lélekben!

Kuka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-29 18:54   
Én első alkalommal vagyok itt, de remek dolgot csináltatok !!!Nagyon tetszik!
Én is találkoztam már személyesen a Valériával, a Dianával, Évivel a nővérével és a lányával, valamint a Tibivel, amikor kikísértem Őket Romániába. Felejthetetlen napokat töltöttünk már el együtt, amit mi sem bizonyít jobban, mint az, hogy a találkozásaink ismétlődtek !!!
Én csak azt tudom mondani, hogy azért amiért nem a szülőföldjükön élnek, még magyarok maradtak !!! És én ennek örültem a legjobban !!!!!! Én tartozok köszönettel Nekik, hogy meglátogattak.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-17 04:32   
Gyertyafény(Dia), a lánya (Gabi), nővére (Éva)és marosvásárhelyi Tibi bizony felkerestek Homoródszentpéteren, a Székelyföldön. Nagyot mulattunk.

Kedves Miki és kedves George, arra gondoltam, hogy riportot írok a találkozókról. Ezért arra kérlek benneteket, irjátok le nekem kicsit bővebben a ti találkozásotokat Diával és családjával, hogy bevehessem a riportba. Címem: ferencz@fx.ro

Ria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-12 00:00   
Sziasztok

Ha már megtaláltam ezt a topikot, akkor hevenyen elpirulva a szégyentöl leírom a kis beszámolómat

Eddigi találkozóim:

Kokó32
Vele könnyü volt találkozni, mert ott dolgozik, ahol a szüleim laknak, így amikor hazamentem, akkor beugrottam hozzá. Olyan volt élöben is mint a chaten (csak sokkal helyesebb ).

Joe39
Vele is nagyon kellemes napot töltöttem, amikor meglátogattam. A vele való találkozás igen komoly meglepetés volt, ugyanis kiderült, hogy a lánya tanárnöm volt általánosban

Sagizsu
Vele nem nagyon találkozhatunk mostanában a chaten, de a régiek ismerhetik. Vele akkor hazafelé jövet összesen két óránk volt, de remélem rövidesen találkozhatok vele megint.

Kati38
Rengeteg nevetés (és plusz 2 kilo ) egy nagyon kellemes szombat délután, rengeteg beszélgetéssel és a város legjobb fagyizójának megkeresésével

Anri_D
O már leírta Számomra egy nagyon jó, beszélgetös vasárnap volt. Sajnos komoly eltévedésemböl kifolyólag nem volt túl sok idönk, de azt jól töltöttük...

Remélem mindegyiköjükkel tudok még a közeljövöben találkozni

A szeptemberi tervek :
Joe ujra
Koko ujra
Guru
Mr Unicum
Balu
es ha sikerül addig megtalálnom akkor Mammuth

RIA

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-10 08:32   
Kedves Tibi!

Remélhetőleg még Gyertyafényék érkezése előtt lesz módod elolvasni ezt. Szóval: Székelyudvarhelyen, a sétatéren, a Kultúrház
mögött van egy kellemes, elég olcsó vendéglő, ahol jól főz a szakács. Ajánlom figyelmetekbe. Szia, jöjjetek már Homoródszentpéterre.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-10 05:20   
Most mindjárt visszaindulok Székelyföldre. Úgy értesültem, hogy Gyertyafény hétfőn meglátogat, ott, Homoródszentpéteren. Már alig várom. Lehet, hogy riportot kellene írni Gyertyafény világkörüli MON-élményeiről?

Gyertyafeny  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-08 06:07   
Hat nekem is be kell irnom hogy irto kedves volt talalkozni George-al es Mikivel eloben, nagyon kedves mindketto, megis mas a szemelyes talalkozas.

A George-al sajnos igen keves idom volt beszelgetni, akkor volt a nagy rohanas a repuloteren mielott indultam Pestre, es persze gondjaim is voltak a tul sullyal - hat ilyenek a nok Mindenesetre volt egy kis idonk beszelgetni, ha keves is, elbagoztuk magunkat a George-al, majdnem el is kestem a repulot A Mikivel mar tobb idom volt egy hetre ra, sok szep mindent megneztunk, filmeztunk, ettunk, ittunk, nevettunk. Nagyon remelem en is hogy majd lesz a jovoben annyi szerencsem hogy massal is tudjak szemelyesen talalkozni, mert nem lehet igazan felfedezni valaki egyeniseget egy chaten, mindamellett hogy meg lehet valakit jol ismerni chat alapon is. Megis mas... Na szoval csak annyit hogy nagyon szep volt mindket aranyossal talalkozni.

Puszika nektek

Miklos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-05 12:07   
Na, szeretném bövíteni a beszámolókat személyes találkozásokról.

Budapesten voltam a hétvégén, mikor a Diana a növérével oda megérkezett. A találkozási idöpont elött voltam ott, és betértem addig egy üzletbe. Mit tesz az ég, a Gyertya is elöbb ért oda, és bement ugyanabba az üzletbe... Na én nem láttam öt, de utólag mondta, hogy megismert rögtön, de nem mert megszólítani... Jót nevettünk ezen késöbb a nap folyamán többször is.

Végigjártuk autóval az egész várost, a Várba fel, és több szép helyre elmentünk. Többek között a Corvin-Közbe is, ahol nagy harcok dúltak `56-ban.

Kellemes helyen vacsoráztunk, és késö estig csevegtünk "élöben", nem csak úgy mint a chat-en.

Nagyon kellemes hétvége volt, remélem a többi chat-barátaimmal is sikerül egyszer személyesen talákoznom.

A képeket továbbítjuk az Andinak, ö majd elhelyezi hogy Ti is láthassátok.

Baráti ödvözlettel,
Miki_d

george  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-03 16:06   
en is csak egy rovid ideje vagyok itt a chat-en, de egyik legszebb emlekem marad, amikor talalkoztam eloben (nem irasban) kint a rep.teren Gyertyaval (Di...), igaz elozoleg a csaladi album elott voltunk s e-mail-ben kuldtunk fenykepet magunkrol. o vett eszre s ram szolt. rovid ideig csevegtunk, s o elindult europai utjara. orulok hogy lehetosegem volt szemelyesen is talalkozni, azzal akivel majd minden reggel talalkoztunk a MON chat-oldalan. szeretnek masokkal is talalkozni, s talan egyszer megtortenik ez s emlekeim dusabbak lesznek. elvegre mi baratok vagyunk mindenkivel.

george

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-02 16:35   

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-02 14:52   
Miklós, csatlakozom a soraidhoz! Én is ugyanigy érzem és gondolom!

Kellemes hétvégét
Zsizel

Miklos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-02 11:46   
Egyre barátibb a kapcsolatunk a MagyarOnline.net-en, ami nagyon örömteli. A beszélgetöi megismerést követi fogják minden bizonnyal személyes találkozások is.

Legyen ez a Topik bátorító mindannyiunknak, utazásaink során személyes találkozásokra lehetöséget keresni, barátságunkat élöben elmélyíteni.

Miklos_d

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó