2017. november 24. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> A Magyar Világkapcsolat >> KÖZÖSSÉGET, INFORMÁCIÓT KERESEK
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 következő lap )
 bobo.2006  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-26 16:19   
Tovabbitottam Oszkarnak a leveluket, remelem egy sikeres egyuttmukodes alakul ki belole.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-26 11:15   
RUDI SZENTTAMAS UZENETE:

Kedves Mindenki!

Szeretném megszerezni a brüsszeli Magyar Ház vezetőjének, Dr.Kállay Oszkárnak az e-mailcímét! Tudna ebben valaki segíteni?
Én egyébként délvidéki (Vajdaság/Szerbia) vagyok és november elején Brüsszelbe tervezünk utazni kollégámmal, az általunk létrehozott Emberi Jogi Központ képviseletében (www.humanrightscenter.net).
Szeretnénk egy kiállítást szervezni, amelynek "tematikája" a délvidéki magyarellenes jogsértések (atrocitások) lennének.

Előre is köszönöm a segítséget!
Kiss Rudolf, Szenttamás
e-mail: office@humanrightscenter.net

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-02 08:25   
ZSOLT_US_HOUSTON UZENETE 1956 KAPCSAN:

Hello!

Afelol szeretnek erdeklodni, hogy Houston kornyeken lesz e valamilyen megemlekezes, es ha igen, akkor hol?

Elore is koszi,
Zsolt

zsolt_us_houston  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-02 04:25   
Hello!

Molnar Zsolt vagyok, es egy evig tanulok Houstonban. Nem tudjatok, hogy itt a kornyeken mennyire vannak magyarok, magyar szervezetek, magyar egyhaz, stb.?
Elore is kosz minden infot!

Blanche  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-30 06:10   
2006-08-22 17:54, verebvanda:

-

Szia Vanda,

írtam neked e-mailt a megadott címre, megkaptad? Nem érkezett visszajelzés, hogy jó helyen landolt a levelem.

verebvanda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-22 17:54   
2006-08-12 18:55, hunor:
-
DR. KOVACS MARTA BLANKA UZENETE:

-

Szia Blanka,

egy kedves baratnom lakik tobb eve Dresdaban. Oda ment ferjhez es bar kedves csaladba kerult, neki is hianyzik a magyar szo, a magyar tarsasag.
Irj nyugodtan az en cimemre es tovabbitom a leveledet, ha szeretned vele felvenni a kapcsolatot: verebvanda@hotmail.com

Udv,
Vanda

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-12 18:55   
DR. KOVACS MARTA BLANKA UZENETE:

Tisztelt Címzett!

Orvosként dolgozom Németországban, kapcsolatot szeretnék létrehozni Németországban élő magyarokkal. Bernburgban lakom, egy kicsi város Keleten Sachsen-Anhaltban. Itt egyetlen magyar sem él tudomásom szerint.

Kérem segítségüket.

Üdvözlettel:
dr.Kovács Márta Blanka

Greve  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-11 17:25   
2006-08-11 15:40, hunor:

"Sziasztok! Tud valaki Spanyolországban magyar étteremről?"

Az utolsó sok évtizedek folyamán, már számtalanszor jártam Spanyolországba, de ezidáig semmiféle magyar vonatkozású valamivel nem találkoztam (kivéve, a Puskás, Cibor, Kocsis és a Kubala képeit az ujságárusoknál, de ez már nagyon régen volt).

Tehát az, hogy magyar étterem lenne Spanyolországban, azt teljesen kizártnak tartom.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-11 15:40   
DUDUNKA UZENETE:

Sziasztok! Tud valaki Spanyolországban magyar étteremről? Ha igen, megköszönném ha leírnátok a címét, vagy nevét, vagy e-mail elérhetőségét. Köszönöm! Az e-mail címem: dukakati@citromail.hu

verebvanda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-08 17:41   
Sziasztok!
Portugaliaban, elsosorban Porto kornyeken keresek magyarokat.
Nagyon varom az uzeneteket es minden infot!
Koszi,
Vanda

maestrina  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-07 23:23   
Kórusokat keresek Európában a Kecskeméti Nemesszeghy Márta vegyeskarnak (43 tag. A kórus tagjai a híres Kodály Iskola öregdiákjai, 5 éve alakultunk.
Dömötör Zsuzsa karmester

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-03 18:53   
2006-08-03 12:07, petra:
-
Caenba (Franciaorszag, Normandia) koltoztem nemreg, es itt keresek magyarokat, illetve barmilyen magyar szervezetet a kornyeken.
-

Nincs tudomasom ottani magyar szervezetrol, de talan mas tobbet tud.

Addig is irjal a parizsi Magyar Nagykovetsegnek, az email cimet megtalalod a Kulugyminiszterium honlapjan, vagy pedig keresd Kis Zsuzsat, o a Parizsi Magyar Intezet sajtoreferense, email cime: zsuzsa.kis_KUKAC_wanadoo.fr

Udv,

Hunor

petra  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-03 12:07   
Caenba (Franciaorszag, Normandia) koltoztem nemreg, es itt keresek magyarokat, illetve barmilyen magyar szervezetet a kornyeken.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-03 11:10   
2006-08-03 10:56, Csanady Agnes:
-

Kedves Agnes,

mar nem az Egyesulet elnoke, de gondolom, ismer mindenkit a kornyeken, es szivesen segit.

Az uj vezetoseg:

Magyar – Costa Ricai Barati Tarsaság
Nev: Remeczki Ibolya (elnok)
Nev: Bornemisza Klara (alelnok)

Ok is tagjai egyebkent a szervezeti vezetoket tomorito levlistanknak, lasd az alabbi felsorolast:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=3786&forum=75&10

Udv,

Hunor

Csanady Agnes  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-03 10:56   
2006-08-02 14:11, hunor:
-
REKA ROZSAVOLGYI UZENETE:

Elnek magyarok Ecuadorban? Barmilyen informacionak nagyon orulnek ecuadori magyarokkal kapcsolatban. Elore is koszonom a segitseget! Reka

-

Kedves Rozsavolgyi Reka!

Ismerek egy Costa Rica-i magyar holgyet, aki mar kb. 25-30 eve el ott es sokaig a Costa Rica-i magyar klub vezetoje, lelek volt. Valoszinu, hogy meg most is az. O ismeri a kozep- es del-amerikai magyar szervezeteket. A holgy neve: Burjan Katalin, email cime: tihany_@hotmail.com , vagy arayaj@cariari.ucr.ac.cr
Hivatkozz ram, mi ismerjuk egymast szemelyesen is. Jart nalunk Hollandiaban, valamint Budapesten is tobbszor talalkoztunk.

Udvozlettel,
Csanady Agnes
csanady@federatio.org

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-02 21:44   
2006-08-02 21:19, Czezar Csongor:
-
Sziasztok. San Franciscoban elek 3 honapja, Erdelybol jottem, Kolozsvarrol. Azt szeretnem kerdezni toletek, hogy vannak itt magyar (fiatal, egyhazi,stb) kozossegek?
Koszi.
-

Kedves Csongor,

az alabbi honlapon reszletes osszefoglalot talalsz a helyi magyar szervezetekrol, egyhazakrol, szolgaltatasokrol:
http://sfkornyek.szabadsagharcos.org/

Ha nem elegendo, vagy meg konkretabb kerdeseid lennenek, akkor irj!

Udv,

Hunor

Czezar Csongor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-02 21:19   
Sziasztok. San Franciscoban elek 3 honapja, Erdelybol jottem, Kolozsvarrol. Azt szeretnem kerdezni toletek, hogy vannak itt magyar (fiatal, egyhazi,stb) kozossegek?
Koszi.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-02 15:10   
2006-08-02 14:51, hunor:
-
E-MAILBEN ERKEZETT:

Jo napot kivanok,

kerem irjal meg hol van Münchenben egy magyar üzlet, ahol magyar ennivalot, lekvart, stb. lehet kapni? Es hol van egy magyar etterem?

Köszönettel,

Mr. Bela Alexander
-

Kedves Bela,

muncheni magyar uzletek, ettermek kapcsan az alabbi informacioim vannak.

Uzletek:

München - Ungarische Spezialitäten bei Gonda
Roluk szolo cikkunk itt olvashato:
http://www.magyaronline.net/ismertetok.php?iid=102

Cim: Kreittmayrstr. 26., D - 80335 - München, Nemetorszag
Telefon: 00-49-89-129-6393
Nyitvatartas: hétfotol pentekig 8.00 es 18.30 ora, szombaton pedig 8.00 és 13.30 ora kozott.

Online rendeles - Hungaro.de:
http://www.magyaronline.net/ismertetok.php?iid=100

Ettermek:

Hungaria Gulasch Express
Sonnenstraße 25
80331 München
089 / 54 50 60 70
Honlap: http://www.hungariagulaschexpress.de

Udvari Poharazo (Kiss Albert)
81541 München
Entenbachstr. 8.
089/653580

Udv,

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-02 14:55   
2006-08-02 14:11, hunor:
-

Elnek magyarok Ecuadorban? Barmilyen informacionak nagyon orulnek ecuadori magyarokkal kapcsolatban. Elore is koszonom a segitseget! Reka

-

Negy evvel ezelott Nagy Jozsef, Magyarorszagi kolumbiai, boliviai, ecuadori, perui nagykovete az alabbiakat irta:

"Ebben a negy orszagban nagyon keves magyar el (talan sosem volt egy magyar szamara vonzo az Andok hegyes tersege). Pontos felmeres nem keszult, becsleseim es adataim szerint a negy orszagban talan ketszaz szetszort magyar eredetu csalad el. Altalaban masod-harmadgeneraciosak, magyarul
mar nemigen tudnak. Szervezetuk egyik orszagban sincs, egyesuleti illetve hiteletuk sincs."

Javaslom, hogy fordulj a magyar nagykovetseghez, ok talan tobbet tudnak segiteni. Cimuket a http://www.kulugyminiszterium.hu/ honlapon talalod meg.

Udv,

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-02 14:51   
E-MAILBEN ERKEZETT:

Jo napot kivanok,

kerem irjal meg hol van Münchenben egy magyar üzlet, ahol magyar ennivalot, lekvart, stb. lehet kapni? Es hol van egy magyar etterem?

Köszönettel,

Mr. Bela Alexander

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-02 14:11   

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-02 12:56   
KOZOSSEGET KERES

Nyugati magyar kozossegeket, szervezeteket keres? Szeretne megismerni az On kornyezeteben levo magyar egyesuletek, egyhazak programjait, magyar iskolat keres gyerekenek? Vagy csak egy barati magyar kozosseg tagja lenne? Nyugati magyar ettermekre, orvosokra, szolgaltatasokra, weboldalakra, levelezolistakra, kiadvanyokra, radio-, televiziomusorokra kivancsi? Szeretne tudni, hogy hol vasarolhat magyar termekeket?

Rovatunkban ilyen, es ehhez hasonlo kerdesekre valaszolunk. Tobb szaz szervezet vezetosegi tagjai olvassak rendszeresen a KOZOSSEGET KERESEK rovatunkat, es ugyanakkor szerkesztosegunk is igyekszik valamennyi kerdest megvalaszolni.

Kerdezzen On is, es ugyanitt olvashatja a valaszokat.

Attila  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-30 04:13   
2006-06-29 23:29, hunor:
-
KERNEL UZENETE:

-

Szia Kati!

Minden péntek este társasági összejövetel van a Délvidéki Magyar Klubban. Többnyire idõsek beszélgetnek, kártyáznak.

Címük:

Délvidéki Magyar Szövetség

Cím 31 Glendenning Road Glendenning 2761
Telefonszám/Fax (02) 9675-2103

Attila

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-29 23:29   
KERNEL UZENETE:

Hello, van-e valaki, aki tudna, hol lehet idosebb magyaroknak osszejonni, kirandulni menni, stb, Sydneyben vagy kornyeken. Nem a magyar hazra gondolok, hanem nyugdijas klubra, vagy barmilyen tarsasagra, akik osszejarnak. Edesanyam aktiv 79 eves, de nem vezet es nem beszel angolul. En szivesen elvinnem barhova, de nem tudom, hol, merre keressek neki tarsasagot. Ha csak nehany masik idosebb embert talalnek, akik hajlandoak kirandulni jonni, en is szivesen megszerveznek egy tarsasagok nekik.
Koszonettel
Veresne Kati

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-28 14:56   
V.EVA UZENETE:

Üdv mindenkinek!

Nagyon örültem amikor rátaláltam erre az oldalra, mert én is egy külföldön élö erdélyi magyar vagyok. Németországban (Altöttingben) lakok, 10 hónapos kislányommal és a férjemmel. Sajnos itt nem sikerült igazán közeli barátokra találni, mindenki olyan messze van, de talán itt most sikerül találkozni hasonló "sorsú", külföldön élö magyarokkal. Bárki, bármilyen témával kapcsolatban irhat, minden jelentkezönek örülök!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-19 22:21   
2006-02-19 12:32, Betty82:
-

Kedves Betty,

harom honlapot ajanlok, nezd at:

Svájci Magyarnyelvű Protestáns Gyülekezetek Szövetsége
http://www.protestans.ch/

Nyugat-Európai Magyar Protestáns Gyülekezetek Szövetsége
http://www.credo-hu-we.org/aboutus.htm

Nyugat-Európai Magyar Református Lelkigondozó Szolgálat
http://www.refnet.cz/nyemrlsz-test/index.html

Udv,

Hunor

PS: maganuzeneted megkaptam, valaszolok holnap.

Betty82  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-19 12:32   
Magyar egyhazi (reformatus) gyulekezetet keresek Svajcban. Letezik-e? Ha tudna valaki segiteni, megkoszonnem.
Ugyanakkor levelezotarsakat, beszelgetopartnereket keresek szinten errol a teruletrol.
Betty

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-20 00:31   
Kedves Beocska,

a helyi magyar klubrol irt cikkunk:
http://www.magyaronline.net/ismertetok.php?iid=13

Ugyanakkor (tudomasom szerint) van helyi reformatus kozosseg is - ha erdekel, utananezek az elerhetosegenek.

Udv,

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-20 00:28   
BEOCSKA UZENETE:

Nemsokara Rochesterbe(new york allam) koltozok ferjemmel es kisbabammal. Szeretnem tudni, ha lakik vagy lakott valaki a kornyeken. Varom jelentkezeseteket. Udv! Bea

Tibiscus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-06 04:41   
2005-11-27 00:39, eszter04:

-

Ha érdekel, Rómából Pádovába Dr. Németh László a Pápai Magyar Intézet rektora jár misét tartani.
Via Giulia 1, 1-00186 Roma
Viator

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó