2018. június 23. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Kapcsolatok, segítség, vélemény >> Segítség!
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 következő lap )
 Gyula  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-03 15:17   
Kedves Barátaim,

32 éves vagyok, feleségemmel és két gyermekemmel Magyarországon élek. Nemrég, hosszú belső vívódások után úgy döntöttünk, hogy amennyiben erre módunk és lehetőségünk nyílik, családostól külföldre költözünk. A világ egy békésebb és boldogabb szegletében szeretnénk új életet kezdeni. Egyelőre még konkrét elképzelésünk sincs, hogy melyik országba költöznénk szívesen. Ez a lehetőségektől függ elsősorban.

Egy ilyen lépést azonban nem könnyű megtenni. Sok szervezéssel, információgyűjtéssel és kapcsolatépítéssel jár. Számításba kell venni a lehetőségeket, elkerülni az esetleges buktatókat. Különösen megnehezíti a dolgunkat, hogy egy négytagú család kitelepedését kellene megszerveznünk, és egyelőre még a nyelvtudásunk is kívánnivalókat hagy maga után. Szeretnénk azonban hinni abban, hogy a nehézségek ellenére tervünk nem kilátástalan. Levelemmel voltaképpen ehhez szeretnék segítséget kérni. Ha bárki jó tanáccsal, hasznos információval, konkrét álláslehetőséggel, esetleg ideiglenes szállással segítségünkre tudna lenni, kérem írjon! Meggyőződésem, hogy rövid idő alatt fel tudnánk építeni új életünket külföldön, csak egy kis segítség hiányzik, ami megadhatná a kezdőlökést! Minden konkrét segítséget viszonozni fogunk, amint erre módunk nyílik! Jómagam webdesigner és webprogramozó vagyok. (PHP, Java, MySQL, HTML, CSS, XML, stb.) Szívesen segédkeznék például külföldi magyar szervezetek honlapjának elkészítésében, elvégezném ezek folyamatos karbantartását, tartalmi frissítését. De bárkinek elkészítem a honlapját, aki életünk e nehéz lépéséhez konkrét segítséget nyújt! Köszönöm, hogy időt szakítottak rám! E-mail címem: tothgy74@gmail.com

Gyula

bankuti  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-03 09:17   
Sziasztok,

segítséget szeretnék kérni. Leányomat és egy osztálytársát - fiut - felvették a bécsi egyetemre, de képtelen vagyok szállást találni nekik.
Amennyiben valaki tudna segiteni, nagyon megköszönném. Szolid szállásra, 2 szobára lenne szükség. Ami a legnagyobb gond a hatalmas kaukció, ha lenne olyan, ahol nem kérnek kaukciót. A leányom 21 éves és pár orás munkát, mint például családoknál segiteni szívesen vállalna. Köszönet mindenkinek. Erzsi email: berghammer@freemail.hu

SIROKKO  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-01 17:35   
Sziasztok!
Sasilaci !
Keresd meg a vácrátóti botanikus kert honlapját és Kósa Gézával próbáld meg fölvenni a kapcsolatot. Ő dendrológusként bejárta szinte az egész világot.
Valószínü, hogy tud segíteni Neked.

Üdv:SIROKKO

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-30 11:23   
2006-09-29 22:16, Czezar Csongor:
-

Erdeklodj Perehazy Miklosnal:
http://sfkornyek.szabadsagharcos.org/interex.html

Es a kerdesed erdemes beirnod a Magyar Vilagkapcsolat temakor alatti Kozosseget keres topikba is, hatha tobb info erkezik.

Hunor

manon  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-30 10:53   
sacilaci itt próbálj meg körbe nézni http://www.technopolis.be
http://www.earthexplorer.be

Czezar Csongor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-29 22:16   
Szeretnek csomagot kuldeni San Franciscobol Erdelybe. Az amerikai postakuldo szolgalat nagyon draga es raadasul lassu is. Valaki foglalkozik csomagszallitassal?
Elore is koszonok mindenfele segitseget!

sasilaci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-29 14:52   
Sziasztok!
Egy szabadidő és élményparkot szervezek Miskolc mellett 10-12 hektár nagyságú területen, Máriapark néven. A parkba szeretnénk mindenből egy kicsit tenni a különleges növényektől, állatoktól kezdve a tudomány-technika érdekességein keresztül úgy, hogy egész napos kellemes szórakozást, tanulást tudjunk biztosítani.
Keresnék olyan honfitársakat, akiknek ilyen típusu érdekeltsége, vagy kapcsolatrendszere van a világban, hogy minél több különleges dolgot gyűjtsünk össze.
Megköszönném azt is, ha csak jelzést küldenétek, hogy valamelyik parkban láttatok valami érdekeset, különlegeset. A net-en utána tudnék nézni.
Előre is köszönöm:

Sashalmi László
+3630 9350166

potyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-28 20:06   
2006-09-20 17:06, Csillag:

-

Küldtem magánüzenetet, megtaláltad?

Csillag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-20 17:06   
Sziasztok! Elég nagy bajban vagyok, talán tud valaki segíteni. Már egy hónapja szenvedek a diplomamunkámmal, s még mindig csak 25 oldalt írtam. Nagyon nehezen megy a fogalmazás németül. Jó lenne,ha valaki segíteni tudna (persze nem ingyen) a fogalmazásban. Talán van valaki Mainz (Németország) környékén, aki szociálpedagógiát vagy pedagógiát tanult, s segítene. Én már az összes ismerösömet megkérdeztem, de senki nem ér rá ill. nem vállalták. Nagyon örülnék,ha valaki jelentkezne, mert már eléggé kétségbe vagyok esve. Csillag

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-11 18:38   
2006-09-10 23:07, dokilady:
-

A hirdetes tartalma termeszetesen a hirdeto altal megadott szoveg. Valtoztatni nem szoktam, maximum a hirdetes visszautasitasra kerulhet, ha velemenyem szerint nem illeszkedik a MON hirlevelehez.

Az arfolyam a MNB arfolyama.

Ha mas kerdeseid is lennenek, irj emailt, valaszolok gyorsan.

Hunor

Blanche  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-10 23:07   
2006-09-10 11:04, hunor:

A német ár érdekel, és az is, hogy az általam leírt szöveg érintetlenül marad-e vagy változtatsz rajta?

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-10 11:04   
2006-09-10 09:26, dokilady:
-

Kedves Dokilady,

itt talalod a teljes mediaajanlatot:
http://www.magyaronline.net/cikk.php?id=121

Ha szukseges, nemetul is megirtam, tehat azt is adhatom. Az arak forintban szerepelnek, mivel hirdetoink tobbsege magyarorszagi, de termeszetesen nemetorszagi fizetesi lehetoseg is van.

Hunor

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-10 10:59   
2006-09-10 10:50, krisztyen:

http://www.vigiaupair.com/
http://au-pair.supervisor.hu/info.html
http://www.hunaupair.fw.hu/

van még nagyon sok ilyen oldal. Sok sikert.

krisztyen  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-10 10:50   
Sziasztok!
Én teljesen új vagyok ezen az oldalon,most vagyok itt először.
Lenne egy kérdésem, hátha tud valaki segíteni.
Szóval, szeretnék Németországban vagy Ausztriában dolgozni. Úgy gondoltam, hogy először au-pairként.
Tudnátok segíteni abban, hogy hol keressek olyan oldalakat, ahol sok-sok infót, ajánlatot találhatok? Nagy segítség lenne...
Előre is köszönöm: Kriszti

Blanche  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-10 09:26   
2006-09-10 07:38, hunor:

És mennyibe kerül a hirdetés?

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-10 07:38   
2006-09-09 08:55, dokilady:
-

Kedves Dokilady,

a szoveget hozzaszolasodban szerkesztettem, hogy ne jelenjen meg a teljes hirdetes a forumban.

Egyebkent termeszetesen lehet hirdetni, a hirlevel ket mondat+webcim lehetseges.

Hunor

Blanche  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-09 08:55   
2006-09-06 09:17, hunor:
-

2006-09-06 09:17, hunor:
-

szerintem nem lenne haszontalan, ha a hirlevelunkben is meghirdetned (tobb ezer amerikai magyar tagja van), vagy banneren.

-

Szia Hunor!

Nekem is lenne egy termékem, Vemma a neve, mely tartósítószer nélküli 65 ásványi anyagot tartalmazó táplálékkiegészítő, jobb mint egy vitaminkészítmény, amit az emberek marékszámra szoktak bevenni a sok káros adalékanyaggal együtt.

(...)

A hírleveletekben meg lehetne-e a jelentetni ezzel kapcsolatos szöveget?

Köszi a segítséged.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-07 10:46   
SENATOR1 UZENETE:

Hello !

A Luxemburg belvarosban keresnek olcso szobat/ szallast most hetvegre, 1 fö, nemdohanyzó. Pentek este/ vasarnap reggel.

Lenne egy panzio tippetek?

Köszönöm,

senator

akira  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-06 13:36   
Jaj.
Előző hozzászólás nem annyira sikerült, elnézést.

Szóval samedi@hdsnet.hu

akira  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-06 13:18   
2006-09-06 02:02, SOM:
-

Hüm, pedig beixszeltem, hogy más felhasználók láthatják az emilemet...
samedi@hdsnet.hu

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-06 09:17   
2006-09-06 01:55, akira:
-

Kedves Akira,

ha az alabbi keret fo/ teszteles, akkor az szep, es szerintem nem lenne haszontalan, ha a hirlevelunkben is meghirdetned (tobb ezer amerikai magyar tagja van), vagy banneren.
Mediaajanlatunkat itt olvashatod el:
http://www.magyaronline.net/cikk.php?id=121

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-06 09:15   
Ismet sok szep uj banner, katt, katt, katt...

Hunor

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-06 02:02   
2006-09-06 01:55, akira:
-
Ha érdekel a dolog dobj egy mailt.
(..)

Csaknem gondolod!!
Pénzért nem csinàlnàm, csak úgy kivàncsisàgból. Nyiltan!

A profilodban nincs semmi mail cim, netàn a MON Szerk.-be gondoltad a mail dobàst?

akira  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-06 01:55   
Szia!

De, az is teljesen jó.
Ha érdekel a dolog dobj egy mailt.
Nem akarok felelőtlennek tűnni, mert még nem teljesen fix a dolog, de mindenesetre a nagyságrend az olyan 100-200$ körül van / tesztelő.

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-05 20:16   
..csak kérdeztem, hogy kérdezzek valamit.

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-05 19:55   
2006-09-05 19:23, hunor:
-

Tessékmondaniiii, .ca nem jó?

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-05 19:23   
AKIRA UZENETE:

Hello!

Nekem egy kis segítségre lenne szükségem.
Nagyjából a hónap végén, következő hónap elején elindítunk egy honlapot, de mielőtt megnyitnánk a látogatók előtt, szeretnénk tesztelni. A lényeg az, hogy a szolgáltatás, illetve az egész honlap főleg az us-ben élők számára készül, így olyan tesztelőkre lenne szükségünk, akik az us-ből, vagy az uk-ból neteznek.
A feladat gyakorlatilag az lenne, hogy végig kéne kattintgatni a site funkcióit. Összesen néhány órás tevékenység, de a tesztidőszak alatt esetleg többször is meg kéne nézni / ki kéne próbálni egy-egy funkciót.
Szóval 2-3 hét alatt összesen olyan 5-6 órát kérnénk, semmilyen képzetség nem szükséges.
Ez természetesen nem szívesség, van keretünk a tesztelők díjazására.
Nagyon szívesen elmondok mindent bővebben is, ha bárkit érdekelne a dolog.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-29 15:26   
2006-08-29 15:16, nica:
-

A Bobe altal betett a link az az oldal, melyet Te kerdeztel. Ha rakattintasz, lathatod, hogy mi jon be.

Egyebkent nagy valoszinuseggel a domain tulajdonjoga lejart, es ezert nem lathatod az eredeti oldalt.

Hunor

nica  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-29 15:16   

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-27 19:02   
http://www.lahungarian.com/index/index08.php

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó