2018. szeptember 22. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> MON - múlt, jelen, jövő, szellemiség, mondanivaló
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 )
 poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-15 00:00   
aranyosak vagytok így együtt

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 23:57   
2005-11-14 23:52, SOM:
-

Áhh, ott a végén a

Úgy látszik, abba kell hagynom a humorizálást, mert nem működőképes amit produkálok.

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 23:57   
Kösz, Poe. Megnyugtattál. Lehet, mégis maradok. Jöhet a köv. slukk.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 23:54   
Dehogy SOM
majd a szerkesztö úr fogja és átpakolja az egészet valamelyik csevegöbe

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 23:52   
Naggggyon szégyenlem magamat!!!! búcsúzkodom is, szedem saátorfámat..

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 23:50   
Ne izgulj SOM normális körülmények között Ubu is imád offolni . Egyáltalán miért van még ébren? Lehet hogy a Madár hívta telefonon

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 23:46   
Nahát!
Ippeg ezt akartam kérdezni!

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 23:45   
..éntőlem, lehet törölni. De lehet a Moderátor alszik most éppen.

hjaa-jaa, hány másik, akár komolynak is nevezett likban (ez sem erótika, ez a szó) láttam eddigelé humoros elkalandozásokat! Hunor, szereti a humort, azt irta.. Mea Culpa, ma vicces lábbal keltem, naaa. Vagy a korai slukk lenne a ludas a dologban?

Huuuunor! vár a munkaaaa!

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 23:36   
Az utóbbi pár hozzászólás lenne hivatott jelképezni a MON - múltját, jelenét, jövőjét, szellemiségét, mondanivalóját?

_______
ubu.mocsok

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 23:30   
Ö mindig jo passzban van csak sajnos nincs mindig ideje . Ilyenkor en ugyeletes leszek.

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 23:26   
Böbike - láttam másoktól, hogy szabad Téged imigyen becézgetni -, szóval, de jó, hogy behoztad ide 87 éves magadat. Ez kész tiszteletet igényel, ezért ejtem is a témát. En igaziból a Madártól vártam volna az erotikába való átiranyittatást a megmagyarázott tököm miatt.. Szanaszét, itt a fórumon ehhez szoktatott mostanig. Ma nincsen jó passzban, ejsze?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 23:17   
Mi ez a tragarkodas itt ? vigyazat itt az erkölcscsösz

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 23:04   
..pedig csak nézőpont kérdése... Miért csak Elcky? Ö a leg-nem-pirulósabb itt?

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 23:03   
..akarom mondani, a szögletes fejembe, ami néha , csupa kutyaságból (non-cooperative!), káposztásdordóhoz hasonlit.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 23:03   
2005-11-14 22:58, SOM:

Szerintem ezen meg elcky is elpirult.

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 22:58   
Na látod, ezt vártam, ilyen szolidaritást. Bele láttál a kocka tökömbe?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 22:54   
Kedves SOM én úgyis nagyon bőbeszédű vagyok, bármikor adhatok kölcsön

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 22:50   
2005-11-14 15:55, rigojanos:
-

Minden egyes alkalommal kell irni legalább két sort, vagy egy hosszabb beirás megelőlegezhet egy majdani kurtát? Vagy vice versa. Es mi akkor, ha csak egy ilyesmi jöhet szóba, mint ?

jujjjj, vajon megvan a két sorom? !

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 20:31   
2005-11-14 20:24, liz:
-
Azért ne tévesszen meg bennünket a 6200! Ha rákattintasz a felhaszálók listájára, majd ott a hozzászólások rovatra, majd ott a fejlécen az "üzenetek"-re, akkort aktivitás szerint áll össze a névsor. Innentől világossá válik, hogy a 6200 gyakorlatilag inkább csak néhányszáz.

Ettől persze még hevesen vitatkozhatnánk.

Más kérdés, hogy nincsenek régi vicccek, csak öreg embeker: ... Vagyis vannak bizonyos mindenkit érintő témák, amelyeket a törzsgárdatagok már többször megvitattak, kitárgyaltak. Újak felbukkanásával előkerülnek ismét ezek a témák, amelyekről az "öregek" ismét elmondják nézeteiket. (Találtam már saját bejegyzéseim között is többszörösen lerágott csontot.)

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 20:24   
Hunor tán hiányolod az összezördüléseket, vagy régen tiltottál le valakit vagy radiroztál ki valamit?
Jól van na, csak hülyéskedek.
Egy fórum szerintem is csak akkor érdekes és pergős, ha tényleg mindenki a saját vérméséklete, temperementuma, véleménye szerint van jelen egy fórumon, és nem azt nézi, hogy a másiknak erőltetetten a kedvébe járjon, mert nagyon kedves akar lenni az illetőhöz, és jó képet akar festeni magáról.
Itt ezen a fórumon (talán pont Hunor az oka, hi-hi) majdnem mindenki egy véleményen van. Irtóra megértjük egymást, sikk a negédeskedés. Nagyon vigyázunk, hogy a másikat meg ne bántsuk. Ellenvélemény nincs, vagy ha van az gyönyörű karácsonyi csomagolásban van prezentálva. Sokan erre nem hajlandók inkább "csendestárs"-ként vannak jelen a fórumon.
En itt vagyok majdnem az elejétől. Akkor amikor 35-40-en vagy később 100-an voltunk, még nem volt nehéz egy véleményen lenni.
Mostanra már kb.6200-an regisztráltak, ami azt jelenti, hogy Hunor hizott legalább 10 kilót az elmúlt évek alatt.
Na nem ezt akartam irni hanem azt, hogy 6200 embernek ha csak a fele aktiv, akkor is több mint 3000 féle-fajta ember fórumozik.
Én szeretem ha mindenki saját magát "adja" és nem negédeskedik csak azért, hogy jó véleménnyel legyenek róla a fórumtársak.
Borsozzuk meg egy kicsit a fórumot!
Én benne vagyok! Persze a jóizlés határain belül, kreativ irásokkal, ahogy az a bevezetőben mondva volt.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 18:36   
2005-11-14 18:30, Fredi:

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 18:30   
Lehet nem szünnek meg, de már esetleg nem kreatívok és nem önállóak.

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 18:21   
idézem Hunort, ..." Nagyonak jonak tartom a Csiki Kurjantot, Delfin Josdat, stb., mert kreativ, onallo alkotasok voltak. "

Miért "voltak", megszünnek?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 15:55   
2005-11-13 23:23, hunor:

Szellemi muhelyt, kreativizmust, humort...
Vitazzunk, erveljunk, valtsuk meg a vilagot, akar csipjunk is, de ne unatkozzunk, ne negedeskedjunk, ne legyunk hetkoznapiak tovabbra sem.

Amen. Bar amint irtad, a nagy egyetertesektol nem erdekes egy forum De en is szeretem, ha valakinek velemenye van valamirol, nem is kell, hogy egyezzen az enyemmel, amig a masik alatamasztja ervekkel. Lehetoleg tobb, mint 2 sorban

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-13 23:39   

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-13 23:23   
Szellemi muhelyt, kreativizmust, humort.
Szeretem a jol alatamasztott, erveken alapulo, szemelyes elmenyeket is tartalmazo vitakat - azokat, amin elgondolkodom, ha nem is irok. Jobban szeretem az esetleg szenvedelyesebb hangu vitakat is, a tartalommal rendelkezo irasokat - jo a MON, ha elgondolkodtat, mergelodest, nevetest valt ki, rossz, ha unalmat, es semmi megmarado elmenyt hoz. Rossz, ha azert irunk, hogy irjunk, es ennyi. Rossz, ha hallom, hogy valaki fel hozzaszolni valamilyen temahoz, hogy nehogy vitat valtson ki. A vita inspiralo ereju. Az egyetertes nem. A szemelyeskedes pedig mas, mint a vita, nem jo osszeteveszteni.
Nagyonak jonak tartom a Csiki Kurjantot, Delfin Josdat, stb., mert kreativ, onallo alkotasok voltak.
Szeretem a Magyar Vilagkapcsolat temakort, ugy gondolom, ebben a formaban egyedulallo szellemu muhely, es egyben iranytado rovat nagyon sok, az emigraciot erinto temakorben.
Szeretem a Mi vagyunk! temakort, mert ez a MON-Kozosseg eletebe enged betekintest, egyfajta osszeforraszto rovat.
Jo az ELET EUropan temakor, ami pont ugy sikerult, mint mashol sehol - egyedi tapasztalatok, velemenyek az EU kapcsan, es sikerult felulemelkedni mas forumokon, ahol abban az idoszakban csak az Igen/ Nem koruli acsarkodas volt. Kulon koszonet OMGInak, aki kezdemenyezese kapcsan nagyon sokan irtak ossze az arakat, szinten megmozgato ereju topik volt.
Kulon kedvencem a Csalad, szabadido, erdekessegek alatt a Ki mit foz? topik, ahol foleg Bovinak koszonhetoen a technikai fozest felulmulo nagyon jopofa dolgokat lehet olvasni.
Jo a kotetlen Cseveges temakor, ott jo helye van a szabad, konnyed beszelgetesnek.
Orszagok alatt kulon elmeny, hogy onallo kozossegek jottek letre, akik rendszeresen talalkoznak - erre igazabol az egyetlen jo pelda Nemetorszag.

A MON egyetlen hasznalhato jovokepe az lehet, ha tovabbra is egy gondolkodo, kreativ, osszetarto kozosseget tomorito forum marad. Ettol szinvonalasak maradunk, a barati kapcsolatoktol pedig egyedien meleg hangulat lesz.

Nem szeretem, es foleg mas forumokon latok erre peldat, ha valaki ir, mert csak ir, de nincs mondanivaloja. Nem szeretem a negedesseget, uresseget, nem szeretem az egyszeru, minden kihivast kerulo gondolkodast.
Ilyenre van eleg mas forum. Mi azonban ettol kiemelkedok kell lennunk.

Nem mehetunk el szo nelkul, ha ez serul, es nem hagyhatunk teret masnak.

Vitazzunk, erveljunk, valtsuk meg a vilagot, akar csipjunk is, de ne unatkozzunk, ne negedeskedjunk, ne legyunk hetkoznapiak tovabbra sem.

Itt mi gondolkodunk, ervelunk, humorosak vagyunk.

Hunor

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó