2020. december 01. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Férfiak, funkciók, stb.
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 következő lap )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 12:20   
SOM UZENETE:

2005-11-15 23:17, rigojanos:
-
Sokmindenkire ra lehet mondani, hogy csalad

Oh, tényleg! Pl. a madarak családja...

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 12:19   
RIGOJANOS UZENETE:

2005-11-15 22:35, SOM:

..a családomra gondoltam, ami a bizonygatásomat illeti. Nehogy már félre legyek értve.

Sokmindenkire ra lehet mondani, hogy csalad

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 12:18   
POE UZENETE:

Van ott alant egy kizárólag férfiaknak nyitott vita-lik, uraim. Ki találja meg?

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 12:17   
HUNOR UZENETE:

2005-11-15 22:32, SOM:
-

Egy férfi ennél azért több funkciós

Ez tenyleg egy jo mondat. Igy kellene ama szerzonek is beolvasni ezt, hatha felvilagosul.

...megyek MONra ferfiakat toborozni: jelentkezzetek ferfiak.
Es hatha aztan valamilyen kulonbejaratu topikban osszeirjuk valamennyi olyan tenyezot, amikhez mi kellunk.
Van talan feminizmus topik is, vagy Nok vs. ferfiak a Csalad, szabadido, erdekessegek alatt.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 12:17   
POE UZENETE:

2005-11-15 22:35, SOM:
Nehogy már félre legyek értve.

Ne beszélj félre, akkor nem értünk félre

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 12:16   
SOM UZENETE:

..a családomra gondoltam, ami a bizonygatásomat illeti. Nehogy már félre legyek értve.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 12:15   
SOM UZENETE:

2005-11-15 21:49, poe:
-

Kézcsókom, Asszonyságodnak. Igen bátor egy mondat ez egy hölgy részéről, nézve a témát, amihez irva lett. Es mily hizelgő is. De ha igy van, igy van, és azt akkor le kell irni.. Ezt, vagyis a fenti több funkcios voltomat bizonygatom nap mint nap én is. Olykor egészen sikeresen.
Meg sem is tudnátok lenni nélkülünk, szükséges rosszak nélkül. ---->szomszéd lik...

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 12:14   
SYCAMORE UZENETE:

2005-11-15 21:49, poe:
-

Poe! Rátapintottál a lényegre! Megyek a Hunor újonnan nyitott topikjába és beirom, hogy mitől lapos a MON fórum. Attól lapos, hogy sok a nő és kevés a férfi!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 12:14   
SYCAMORE UZENETE:

Drága Pompery asszonyság! Én itt voltam liz néven eddig is, ha nem vette vóna észre naccsága! (Bár tényleg ritkán)
Ráuntam a liz nickre mert sokan összekevertek egy másik liz-zel. Igy megkértem az én drága öreg barátomat, hogy ugyan csinálja már vissza a régi böcsületes nevem a sycamore-t. Igy mától ujjászülettem!
(A tapasztalataimról később fogok beszámolni! )
Üdv: A holtából feltápászkodott liz, azaz sycamore

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 12:13   
POE UZENETE:

Hölgyeim

Roppantul felpörgött itt a fórum, amig egyesek 6 másik nő társaságában holland igéket ragoztak.
A lentiekhez mindössze 1 hozzáfűznivalóm lenne, ha már az a kevés monos férfiú nem mer ide belépni
Mellesleg Merle könyve épp ezért jó.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 12:12   
POMPERY BERLIN UZENETE:

2005-11-15 20:35, sycamore:
-
OFF

Kedves Hölgyem!

Eddig hol teccett bújkálni? Már több éve nem hallottunk Önről/től.

Annál nagyobb öröm visszatérése

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 12:11   
SYCAMORE UZENETE:

Rigó! Ez a maca aki irta az "Are Men Necesary" c.könyvet, ez önmagáról nem irt? Mi a családi állapota?
Nem irta, hogy leszbi?
Persze ha orvosi szemszögből nézzük a dolgot, akkor tényleg lassan már nem kell férfi a családalapitáshoz, persze nem árt,ha a sperma le van fagyasztva. Akkor tényleg nem kell férfi. Sőt. Továbbmegyek. Nő sem kell már a családalapitáshoz, mert egy lefagyasztott spermát összebarátkoztatnak egy lefagyasztott egg-el, (nem (s)eggel, hanem petével), aztán inkubátorban kikel kilenc hónap múlva a kis emberke.
Meglátjátok még lesz ilyen is!
Egyébként én is egyetértek az alattam beirókkal... Bár 87 éves koromban szerintem én már meg sem tudom majd különböztetni ki a férfi és ki a nő. Böbike a sexy, még nincs ebben az állapotban hála istennek.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 12:11   
BOBE UZENETE:

2005-11-15 19:43, rigojanos:
-

Tobbes szamban?

-

Persze miert ne? Van ferjem, vannak vejeim volt öcsem es utoljara de nem utolso sorban van unokam. Vannak elegen lassan mar megsem tudom szamolni öket

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 12:10   
RIGOJANOS UZENETE:

2005-11-15 19:24, bobe:

En nem tudom elkepzelni az eletemet ferfiak nelkul pedig mar 87 vagyok

Tobbes szamban?

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 12:09   
BOBE UZENETE:

Igen, en olvastam a Robert Merle könyvet a cimet, en sem tudom, de magara a könyvre emlekszem.
Nekem lassan kezd elegem lenni ezekböl a fanatikus feministakbol. Nalunk egy uj párt alakult nemreg a feministak partja. Nem vicc, a neve FI (feministiskt initiativ) felhaborito miket szolnak ki a szajukon. En nem tudom elkepzelni az eletemet ferfiak nelkul pedig mar 87 vagyok.
Miböl gondoljak hogy ferfiak nelkul fognak elni a jövö asszonyai?
Van egy vezetö politkusunk aki kitalalt egy uj szot es emiatt szegenykem repult pedig mind jobban es jobban rajövök menyire igaza volt. Gyujtonevet talalt ki a közepkoru magaspozicioban dolgozo ferfigyulölö nöknek.
Sajnos nem irhatom ide mert akkor en is repulnek mint ö.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 12:09   
RIGOJANOS UZENETE:

2005-11-15 19:12, Mary:

Tipikus, hogy ezt a tézist egy nö állította fel. Egy férfi sem annyira rezignált, hogy önmaga megsemmisülését jövendölje.

Es heteroszexualis norol leven szo, azt hiszem a legtobben egyetertunk, hogy ilyen frusztralt hozzaallast csak egy dolog motivalhat

Azon morfondírozok, mennyi pénzt inkasszált ez az újságírónö a könyve után? És hisz-e abban, amit ír, vagy csak felkavarja egy kicsit a port egy légbölkapott állítással?

A felkavarason van a hangsuly, hiszen hiaba ertunk egyet abban, hogy a konyv cime abszurd, megis itt beszelunk rola. De amiert nekem erdekes a tema, az pont ez, hogy milyen reakciokat tud kivaltani, ha valaki a masik nem letenek szuksegesseget megkerdojelezi.

ha egy nökkel teli világban kellene éljek, hajtépve és sikoltozva rohannék bárhová, ahol nincs egy lélek se.

Hat gyorsan egymas agyara mennenk De szerintem az eletunket annyi aspektusat motivalja a szex, illetve szexualis orientaltsagbol fakado erzesek, hogy egyszeruen elkepzelhetetlen lenne kiiktatni az inspiralo tenyezot

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 12:08   
MARY UZENETE:

2005-11-15 19:21, Andu:

Ezt én írtam?

Tényleg ez a címe? Mert én olyan nyersfordító vagyok, hogy ihaj!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 12:07   
ANDU UZENETE:

2005-11-15 19:12, Mary:

A "Védett férfiakra" emlékszem!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 12:06   
MARY UZENETE:

2005-11-15 18:11, rigojanos:

Tipikus, hogy ezt a tézist egy nö állította fel. Egy férfi sem annyira rezignált, hogy önmaga megsemmisülését jövendölje.

Azon morfondírozok, mennyi pénzt inkasszált ez az újságírónö a könyve után? És hisz-e abban, amit ír, vagy csak felkavarja egy kicsit a port egy légbölkapott állítással?

"Are Men Necesary?" -

Már a kérdés maga is abszurd.

Vajon honnan szedi az Y-kromoszóma "rothadásáról" az információt? Vagy biológus is egy személyben?

Kedves Rigó, a véleményeddel tökéletesen egyetértek. Továbbmegyek és azt is mondom, hogy ha egy nökkel teli világban kellene éljek, hajtépve és sikoltozva rohannék bárhová, ahol nincs egy lélek se. Mert akkor igencsak egyhangú lenne a világ.

A férfiakról még annyit: azt hiszem, se velük, se nélkülük nem lehet élni.

Olvasta valaki Robert Merle (azt hiszem) Sziget címü könyvét? A címben nem vagyok biztos, mindenesetre arról a könyvröl van szó, ahol a nök átveszik az uralmat és lassan kiiktatják a férfit, mint zavaró tényezöt az életükböl.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 12:05   
RIGOJANOS UZENETE:

A konyves topikba is mehetett volna, de a tema jobban erdekel, mint maga a teny, hogy egy konyv inspiralta.

Egy New York Times ujsagiro (no) adott ki egy konyvet azzal a cimmel, hogy "Are Men Necessary?" - azaz szukseg van-e a ferfiakra?

Egy interjuban ilyesmit mondott: "There's a body of evidence now that the Y chromosome is rotting at such a fast rate that it will go out of business in about 100,000 years,"

Azaz bizonyitek van ra, hogy az Y kromoszoma olyan sebesseggel rohad, hogy kb. 100 ezer ev mulva mukodeskeptelen is lesz.

Azt is hozzatette, hogy manapsag mar nem kell ferfi ahhoz, hogy egy nonek gyerekei legyenek, sikeres legyen, stb stb.

Na es most az en velemenyem:

Nincs szukseg ferfiakra? Es a noket akkor ki csinalja majd? Es azt a gyereket ki csinalja majd, akit en, mint fuggetlen, sikeres, ferfiakat szuksegtelennek tarto no szeretnek felnevelni?

Es a szex? Azert boltban (tapasztalataim szerint) meg nem arulnak olyat, mint az igazi

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 12:04   
A most kovetkezo uzenetek a Media topikbol kerultek ide - talan segitenek a topik cimenek/ letjogosultsaganak ertelmezeseben.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 12:03   
2005-11-16 11:59, SOM:
-

Athozom.
De akkor vagy tiz percig ne irjon ide senki - ne keruljon be ujabb uzenet kozejuk, az osszebonyolitana rendesen.

Hunor

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 12:01   
2005-11-16 11:46, Andu:
-

Egyértelmü nöuralom!

Erre vágyik minden férfi, akkor minden gond az asszonyé..

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 11:59   
Hunor, hozdd már át az ottani egész komolytalan szó-hasmenést ide. Szerintem, az segitene a kibogozáshoz..

De ha nem mégse, úgy akkor is jó, akkor nem szoltam semmit.

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 11:54   
2005-11-16 11:22, poe:
-
Lányok, hová lett a hunorérzéketek:-?

Poe, nagy vagy! hunorérzék! Rég figyellek, és rég irigyellek...

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 11:46   
Én már látom mi lesz a sorsa ennek a topicnak! Az ami a "Fiúk Németországban" topicnak!
Egyértelmü nöuralom!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 11:39   
2005-11-16 11:33, monika masala:
-

(mert "pfuj feministák" talán elriasztják majd a feministákat... tehát a nőket... erről a topikról... )

-

A nok alapbol feministak?
Nekem is tunt igy neha.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 11:35   
2005-11-16 11:33, monika masala:
-

Kedves Monika,

a tema elozmenye a Media topik, az ottani hozzaszolasokban elhangzottakbol szandekosan adtam ezt a cimet - mintegy visszautalaskent, kapcsolodaskent ahhoz.
Igy erted Te is?

Hunor

MoMa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 11:33   
A topik címe engem is elgondolkodtatott...

"Férfiak, funkciók, pfuuuuj feministák"

Tehát a MON érik, és felfedezte, hogy a hozzászólóknak neme is van... és hogy a vitázás így sokkal "izgalmasabb"...

... azért mégis...

a férfiak... és azok "akár ezer hozzászólásos" funkcióinak (mármint férfiúi funkcióinak, gondolom ezt leplezi a cím és mögötte a szándék...)szóval ezeknek a férfiúi funkcióknak mi értelmük van nők nélkül... szóval miért pfuuuj feministák...? (mert "pfuj feministák" talán elriasztják majd a feministákat... tehát a nőket... erről a topikról... )

Szóval Hunor... Jól értettem? Létrehoztál egy topikot, ahol a MON-os férfiak kitárgyalják (szerintük) kielégítő vagy kevésbé kielégítő férfiúi funkcióikat?

Remélem találsz önként jelentkezőket, vitapartnereket... vagy talán ebben az összefüggésben vállveregető férfitársakat, és megosztjátok a nagyvilággal, ezeket a "funkciókat" és ehhez kapcsolódó ezer férfiúi hozzászólást...

Monika...
(u.i.: mertem írni, mert nem érzem magam "feministának" ... inkább "feminile"-nek...
MON-os urak!!! a kettő nem összetévesztendő)

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 11:32   
Poe, nenkünk van,
nem vetted észre?

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó