2018. szeptember 18. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> MON - Cikkeink kapcsán >> USA: Lőwy Dani több nyeregben
Új topik indítása   Üzenet küldése
 Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-05 11:53   
A Wikipédia feltette a portré egy részét, az én engedélyemmel.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-03 05:23   
Kedves Zsuzsa:

Biztosan nem volt nehez a dolgod, hogy egy ilyen erdekes emberrel mint Lowy Daniel elkeszits egy nagyon erdekes interview-t Orom volt olvasni.

Valeria

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-01 20:28   
2005-12-01 19:43, Lőwy Dániel:

A kérdésre, hogy miért gyakoribb a reálosok humán tudományokban való kontárkodása, azt válaszolnám: mert a szakmájukban kötelező tudományos módszertan következetes alkalmazásával más területeken is megbízható színvonalú munkát írhatnak.

Köszönöm "Dani", tulajdonképp ezt a választ vártam, sejtettem.
Le is tette tollamat a gravitáció.

Lőwy Dániel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-01 19:54   
2005-11-16 17:01, Pompéry Berlin:

Kedves Judith! Köszönöm azonnali reagálásodat. Újabb két interjú várható e hét végén, a kolozsvári Szabadság, illetve a bukaresti Új Magyar Szó hasábjain. Amennyiben megjelennek, a MON olvasói számára is hozzáférhetővé teszem.

Lőwy Dániel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-01 18:42   
Kedves Böbe!

Mivel a könyvem terjedelmes és 1,6 kilogramm súlyú, postázása igen költséges. Egyelőre nem találtam árban elfogadható megoldást elküldésére. Foglalkozom a kérdéssel, és amint sikerül nyélbe ütnöm valamit, jelentkezem.

Szeretettel, Lőwy Dani

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-27 04:37   
Kedves Böbe, amikor Dani visszaér Amerikába, megkérdezzük tőle.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-26 10:05   
Vajon hogyan lehetne erre a könyvre szert tenni?

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-19 18:43   
Dani egy jo ember, aki nemcsak rendszeres olvaso, es neha megnyilvanulo (fokent regebben, de idotol fuggoen a jovoben is) a forumban, ugyanakkor rendszeresen segit egy uj MON-kezdemenyezesben, melynek tagjai a nyugati magyar kozossegek vezetoi, es mas ertelmisegiek lesznek.

Igy hamarosan a MONosok jobban is megismerik, csapattag o is.

Jo es elvezetes interju, nemcsak embert lehet megismerni belole, hanem azt is, amit tud.

Hunor

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-19 18:26   
A cikket olvasva, az jutott eszembe, hogy vajon miért gyakoribb a reál tudományok művelői között a humán területek felé való (néha igen komoly, mondhatni professzionális) érdeklődés is - tehát itt most konkrétan nem az álalános műveltségről beszélek, hanem attól sokkal többről - míg fordítva ez elég ritka?

A polihisztor vegyészkutató és a "színes tollú" újságíró koprodukciójában készült interjú egyébként nem csak kolozsváriaknak csemege.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-18 15:42   
Nagyon jo a cikk Zsuzsa, es a riportalanyod sem kevesbe erdekes szemely

Furcsa, hogy mikor elkezdtem olvasni az elso kerdesedre adott valaszat, Konrad Gyorgy ugrott be valamiert. Es nehany bekezdessel lejjebb Lowy is emlitette ot

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 17:01   
2005-11-16 11:02, hunor:
-
USA: Lőwy Dani több nyeregben
http://www.magyaronline.net/cikk.php?id=117
-
Kedves Zsuzsa, kedves Dani!

Ritkán adatik meg, hogy olyan interjút olvassak, amelynek jól ismerem úgy az alanyát mint szerzőjét. Hallom közben Dani hanghordozását, kifejezéseit, ismerem a témát és mégis van benne számomra új információ. Élvezettel olvastam. Szeretettel köszöntelek és mindekettőtöknek gratulálok!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-16 11:02   
USA: Lőwy Dani több nyeregben
http://www.magyaronline.net/cikk.php?id=117

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó