2022. július 06. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Kanada >> Magyar tippek Kanadában
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
 Kero  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-22 17:03   
2002-10-22 16:05, webvándor:
-
Jon nemsoká az is.

webvándor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-22 16:05   
2002-10-22 15:40, Kero:
-
webvándornak:

Today, Statistics Canada releases the third round of data from the 2001 Census of Population covering marital status, families, households and housing
-

Thx. Két nappal ezelőtt néztem én is, de a származásra, nemzetiségre (ethnic background stb.) NINCS még adat kitéve a 2001-esből.
Amikor lesz - lépek, értettem!

Kero  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-22 15:40   
webvándornak:

Today, Statistics Canada releases the third round of data from the 2001 Census of Population covering marital status, families, households and housing. Detailed analysis of new census data on the nation’s population is available on our web site in the report Profile of Canadian families and households : Diversification continues. The Census Module on the site provides access to tables, charts, maps and vignettes.

husikamm  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-20 05:16   
Sziasztok,

Ma neztem ujra a magyar televiziot, amit csak egy honapja indult Magyar Kepek cimmel, a CFMT ami mar OMNI1 TV, a channel 47 calbe 4 csatornan. Fel hivtam a hirdetett telefonszamot, es kerdezoskodtem a rendezotol akit Kosaras Volmosnak hivnak.
Nagyon orulnenek mindenfele tamogatasnak es adomanynak. Ide leirom a telefonszamot es a cimet, ti akik itt eltek Kanadaban, hatha modotokban van kisebb adomanyokat kuldeni, mint ahogyan en is tettem eppen ma miutan a Vilmossal el beszelgettem. Remelem sokakat erdekel majd az ujjanon indult magyar televizio, es segitsegre is talal majd, hiszen evekig nem volt itt magyar adas, de most mivel van, ezert a fenntartashoz is kell egy ket segitseg.
Hungarian Pictures - Magyar Kepek
PO Box 54017
Lawrence Plaza
Toronto Ontario
M6A 3B7
Tel: 416-780-1269

puszika

Husi

UI> Akit erdekel, Fenyo Miklos koncert lessz itt Torontoban, a Szent Erzsebet templomnal, November 3-an delutan 4 orakkor. Ezt a egyik hirdetesbol tudtam meg a tevebol, amit a Vilmos megerositett.

husikamm  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-11 03:59   
Sziasztok,

Itt ezen a hetvegen lessz a kanadai "Hala Adas Unnepe."
En sem vagyok itthon a hetvegen, talakozunk majd Hetfon vagy Kedden.

Sziasztok,

Husi

husikamm  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-05 05:06   
Szia Hunor,

Hat eddig csak ketszer lattam az adast, de nekem tetszett.

Itt kabel teven lehet ezt fogni, az ugynevezett CFMT csatornan. Szateliton is lehet fogni, de nem tudom melyik csatornan.

Husi

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-04 23:53   
szia Husi

milyen a műsor, miről van szó benne?

elérhetőségét tudod?

Üdv,

Hunor

husikamm  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-03 05:43   
Kedves itteniek
Uj magyar televizios musor kezdodott "Magyar Kepek" cimmel, minden szombaton delutan 12:30 -tol 1:00 oraig, rogton a roman musor utan, a CFMT (OMNI 1) channel 47 cable 4 -esen amit Ottawatol Windsorgi, es Torontotol Buffalo-ig lehet fogni.
Egeszen jo
Kellemes tevenezest kivanok

Husi

klari  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-13 02:47   
Kedves Zsizel!
Köszönöm szépen a jókívánságokat. Nagyon jól esett.

Neked is kivánok kellemes nyarat, legalább is amennyi még hátra maradt belőle.
Üdv,
Klári

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-12 15:13   
Ma, augusztus 12-én Klári napja van.

Klári, sok szeretettel gratulálok Neked és minden elképzelhetö jót kivánok! Továbbra is irj mindenröl, mert ha nem is válaszolok rá, nem tudok hozzászólni, akkor is örömmel olvasom!!!!

Öleléssel Zsizel

klari  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-09 15:18   
A következő Magyar nyelvű újságokat szerkesztik Torontóban: Kanadai Magyarság, Magyar Élet, Magyar Jelen, és a Menora.

Heti Magyar rádió adások:

http://www.magyarradio.ca
http://www.hunmedia.com/radio/

Dobran  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-09 15:08   
Megnyilt Torontóban a Schnitzel Queen! Legjobb schnitzel a városban! Szeretettel várunk mindenkit.

Kóstolják meg házias magyar ételeinket. Töltött káposzta, Gulyás leves, Marha pörkölt, Hideg gyümölcs-leves, Túrós palacsinta,stb...

Partikra, rendezvényekre rendelést felveszünk. Nyitva hétfőtől péntekig 11-este 6 óráig.

237 Queen St.East.
T 416 861 9793

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-09 13:31   
Tippek Kanadában. Magyar éttermek, üzletek, szolgáltatók, újságok, rádiók, TV műsorok, szervezetek, stb. helye.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó