2018. szeptember 22. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Ausztria >> Salzburgban élő magyarok
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 következő lap )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-11-01 19:51   
KATICAMIA ÜZENETE:

Salzburgtol 10 km-re lakom. Szivesen ismerkednek a környeken elö magyarokkal!

Erika86  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-10-04 15:24   
Szia Reni!

Én is 24 éves vagyok, Salzburgban dolgozom, igaz nem sok szabadidöm van, de akkor jo lenne valakivel csavarogni, vagy csak beszélgetni...
Szabad vagyok vasárnap este, és egész hétfőn...

Ha gondolod, írj!

mano71  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-09-14 16:37   
Sziasztok!

Mi is Salzburg mellett élünk egy kis falucskában. Van egy 13 éves lányunk. Szívesen megismerkednénk magyar családokkal. Sajnos még nem találkoztunk magyarokkal és nagyon örültünk, mikor megtaláltam ezt a fórumot.

Várom jelentkezéseteket.
Üdv

reni86  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-08-17 16:30   
Sziasztok!

Salzburg környeken elö fiatalokkal ismerkednek!

En 24 eves vagyok, fel eve elek Salzburgtol nem messze Steindorfban! A parom mar 3 eve el itt, neki mar kialakult az osztrak barati tarsasaga, en viszont meg küszködök a nyelvvel, es hat igy eleg nehez ismerösöket keresni. Eleg sokat vagyok otthon egyedül, amibe mar lassan beleörülök. Ha barki hasonlo cipöben jar, es a közelben lakik irjon nyugodtan!

katalany  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-08-16 13:29   
Sziasztok!

Segitsegeteket szeretnem kerni. 1 eves a kislanyom, es meg nem szeretnem bölcsibe adni, ezert szeretnek valamilyen otthoni munkat talalni... tudom, hogy nem jol fizet az ilyen, de a penz mindig jol jön, a keves is. Ismer valamelyikötök olyan ceget Salzburg környeken, amelyik otthoni munkat, "heimarbeit" kinal?

Elöre is köszönöm. Ha valaki segiteni tud, privatüziben irjon legyen szives.

Reni852  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-08-09 18:37   
Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy szeptember elején költözünk a párommal Gmundenbe (ha mindent sikerül addig elintézni). Még nem néztünk albérletet, ha valaki tud segíteni, annak nagyon örülnénk. A környéken élő magyarok jelentkezését is örömmel várjuk.

Köszönettel: Renáta

Elérhetőség: reni852@freemail.hu

novakz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-06-14 22:34   
Sziasztok,

mi is júliusban költözünk ki Salzburgba.
Szívesen ismerkednénk fiatal gyermekes párokkal.

Ha valaki tudna a következő témákban segíteni, azt megköszönnénk:
-óvoda, iskola. Hova érdemes beíratni?
-lakást keresünk: http://www.cento.hu/WohnungSalzburg/

Üdvözlettel, Zoli.

Elérhetőségünk: zoltan.novak@freemail.hu

Scirpi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-06-09 15:10   
2010-04-08 09:31, zlatic katalin:

-

Szia,

én csak egy hónapja vagyok Salzburgban és nyáron (kb. június 15.) jön a párom kisfia Márk Győrből, aki 12 éves. Kb. 2 hetet lesz itt. A biciklije már itt van, de minden szabadidős elfoglaltság érdekli. Tervezi még, hogy a foci Vb-ét is nézi!
Írjatok vagy hívjatok!

Tel: 0043 699 19177873
ad.farkas@freemail.hu

Ui.: Még az érkezése nem eldöntött mikor és hogyan, mert nem tudjuk ki hozza, egyedül vonaton állítólag nem utazhat.

katalany  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-06-03 12:49   
Szia!

Most olvastam az kiirasodat, szerintem biztosan fogtok magyarokkal talalkozni Salzburgban. En Berchtesgadenben elek, a Königssee mellett, ez Salzbuurgtol 25km, van egy majdnem 1 eves kislanyom, ha gondolod irj, es esetleg a nyar folyaman valamikor talalkozhatunk!

Üdv nektek,
Kata

r.roland86  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-05-13 15:04   
2010-04-08 09:31, zlatic katalin:

-

Szia Katalin!

Én most fogok Salzburgban dolgozni, és kb. 2 hónapra rá jön a családom is velem, egy 3 éves, és egy 1 éves kislányom van, illetve egy nagyon kedves feleségem.

Ha te is benne vagy, akkor összefuthatnánk, és beszélhetnénk!

Üdv neked, és a családodnak!

Rácz Roland

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-05-11 07:10   
R.ROLAND86 ÜZENETE:

sziasztok!

salzburgban fogok dolgozni, és szívesen beszélgetnék legfőképpen olyan salzburgi magyarokkal, akiknek gyerekeik vannak
üdv,
roland

mocsi78  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-05-08 00:49   
Sziasztok!

Ismerkednék 25-35 éves hölgyekkel Salzburgban, és környékén, illetve Németországban az osztrák határtól Rosenheimig.

Henrik

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-04-24 09:09   
2010-04-20 16:01, bongyizsu:
-

Valamint egy magyar nyelvű rádióműsor megvalósításához kaptam lehetőséget, várnám az ötleteket, hogy mit hallgatnátok szívesen egy ilyen műsorban, vagy milyen témákkal lenne érdemes foglalkozni.
-

Szia,

erről írhatnál bővebben, én pedig beteszem a topik linkjét a MON hírlevélbe!

Hunor

bongyizsu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-04-20 16:01   
Sziasztok!
Két hónapja érkeztem Salzburgba, szeretnék Salzburgban, vagy a környékén élő magyar fiatalokkal megismerkedni.Valamint egy magyar nyelvű rádióműsor megvalósításához kaptam lehetőséget, várnám az ötleteket, hogy mit hallgatnátok szívesen egy ilyen műsorban, vagy milyen témákkal lenne érdemes foglalkozni.

zlatic katalin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-04-08 09:31   
sziasztok!

2008-ban költöztünk Salzburgba ferjemmel, 1 eve a 11 eves fiam is itt el. Magyar baratokat keresünk, föleg fimnak hianyoznak, korban hozzaillö baratok. "Seta, foci, bicikli, vagy csak beszelgetni."

Üdv mindenkinek.

w0mbatharcos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-03-01 22:16   
Sziasztok!

Én nyár végén tervezek kiköltözni Ausztriába (Linz), és most kezdtem online kiadó lakásokat nézegetni. Nincs valakinek véletlenül személyes tapasztalata onnan? Érdemes belvárosi lakást nézni, vagy jobban megéri inkább pár kilométerről beautózni a városba?

Köszi!

katalany  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-20 18:23   
Sziasztok!

Mi a "nemet" oldalon Berchtesgadenben elünk, ami Salzburgtol kb 15km-re van. Itt nincs sok ismerösünk, van egy honapos kislanyom, szeretnek anyukakkal ismerkedni, jo lenne egy kicsit csevegni, esetleg kis jatszopajtasokat a kislanyomnak talalni.

Gitta82  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-30 10:59   
Sziasztok!

Mi Salzburgtól kicsit távolabb élünk Radstadban (kb 50 km), fiatal anyuka vagyok 1 éves kislányommal. Szeretnék ismerkedni magyar anyukákkal.
az email címem: p.gitta@freemail.hu

zsuzsuka0304  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-22 20:26   
Sziasztok!

Salzburg mellett elünk, Fhushlamseeben dolgozunk, ismerkednenk itt elo magyarokkal, jokedvü, vidam hazaspar vagyunk.

E-mail: zsuzsatoth71@freemail.hu

ADRIAN és KATALIN  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-11-03 17:40   
Sziasztok!

Mi Mittersillben élő szlovákiai magyar pár vagyunk, és nem ismerünk itt senkit, aki egy nyelven beszélne velünk, ezért nagyon szivesen ismerkednénk bárkivel.

Ha van kedvetek velünk ismerkedni, nyugodtan írjatok e.c. - barikatika@freemail.hu

-1-1-1szabi-1-1-1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-10-06 21:50   
Sziasztok!

Fiatal anyukákat, és babákat keresek Salzburg-Ried-Gmunden vonzáskörében. Mondsee Traunsee Attersee und Zeil am moos, tavacskák körül. Kislányom 17 hónapos, és jó lenne a téli szezonra társaságot találni neki, és nekem is.

Remélem, van valaki a környéken

szabinaorban@yahoo.com

(Szilvi)  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-07-13 09:57   
Sziasztok!

Engem Linz es környeken erdekelnenek nyelvtanfolyamok, alberletek! Ha valaki tudna segiteni, legyszi irjon!
E-mail cimem: szilvi_horvath@freemail.hu
msnre is felvehet: szilvi_horvath@citromail.hu
Elöre is köszönöm!

melikegros  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-02-08 14:50   
Megalakitottuk a magyar egyesületünket itt Felsö-Ausztriában, Attnang Puchheimben (Welstöl 30 kmre). Havonta van találkozonk, es szervezés alatt van, hogy családi találkozokat is szervezünk. Ha erre vagy, es ismerösöket keressel, csak irj: kimeli_KUKAC_citromail.hu

Mindenkinek örülünk!

Sziasztok: Melinda, es a Csárdás Osztrák-Magyar Egyesület

angelno1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-11-11 15:54   
Sziasztok!

November 30.-án reggeli órákban indulok Magyarországra Salzburg-Győr-Budapest-Békéscsaba utvonalon. Van még 2 szabad hely. Érdeklődni:+491709029298, vagy hanoka_81@hotmail.de

NoraD  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-31 19:01   
2007.08.31

Szia Roni0!
Szivesen megismerkednék veled. Úgy 2 éve élek Mondseen a férjemmel. Gyerekünk sajnos nincsen. Tel.: 0664/ 271 41 20

dudo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-07-27 23:37   
Sziasztok!

Én most költözöm Tamswegbe a páromhoz a három és féléves kisfiammal. A helység nem tudom, hogy mond-e valamit. Salzburgtól kb. 1.5-2 órára van (elég messze). Nagyon szeretnék ismerkedne bárkivel, de föleg gyerekes anyukákkal, mert elég egyedül leszünk a kisfiammal. A netes csevegés is érdekel, de találkoznék is szívesen magyarokkal.

dudo

aida  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-15 09:36   
Sziasztok. Én Piesendorfban vagyok, ez 100 km Salzburgtól.
De legalább az időpont megvan, most találjunk valami jo helyet. Remélem, a többiek is olvassák ezt az oldalt.

KiteKatja  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-14 11:13   
Ok, akkor legyen június 23!

Egyenlőre 3-an vagyunk, Aida Te helyileg hol vagy???

aida  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-14 09:41   
2007-05-13 14:05, gerda:
-

Sziasztok, igy legalább már az időpont szükül. De hol? Ötletek?

Aida

gerda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-13 14:05   
Június nekem is jó!
09.06.07 és 30.06.07 sajnos dolgozom, de 16 v. 23 szuper lenne.

köszi, Gerda

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó