2018. szeptember 22. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Belgium >> Hol találok Belgiumban magyar éttermet?
Új topik indítása   Üzenet küldése
 observer  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-08-05 20:51   
Én eddig hiába kerestem itt magyar üzleteket, igy köszönöm ezeket.
Én itt lakom a Lemonnier állomásnál, ahol hetente van piac és itt szoktam rendes magyar paprikát venni a lecsóhoz. Kolbászt meg a GB-ben. Igaz nem magyar, hanem spanyol, de az ize finom.
Bableveshez füstölt csülköt találtam két helyen is. A Clemanceau-nél lévő piacon is van és az európai áruk boltjában is. Ez utóbbi a 170-es busz vonalán van az ALDI mellett.
Rendes magyar ételeket főzök. Szerencsére itt a szomszédos piacon, a "füves asszonynak" van mindenféle fűszere, még mákja is.

Kinrooi80  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-13 17:23   
Van magyar étterem Limburgban is? Kinrooi-Maaseik környékén?
Mert én itt lakom, nem Brüsselben!

Imre 39  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-01-15 23:15   
Sziasztok!

Csak egy info: a Kek Duna ettermet mar ne keressetek St. Nikolasban, mert megszunt! Uj etterem van a helyen, nem magyar! A hetvegen jartam ott. 08/01/2009

Udv: Imre

sbonnyai  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-04-09 22:44   
Sziasztok! Brüsszelben van még egy magyar étterem, tavaly ilyenkor nyílt. A Balaton csárdát a Ch. de Vleurgat 180. szám alatt találjátok. Egyébként pedig, mindenkinek, aki szereti a jófajta száraz fehér borokat, szívesen ajánlom a dunántúli Somló hegyen termett saját Somlai rizlingünket és Somlai juhfarkunkat palackozva, igazán kedvező áron. Az sbonnyai@yahoo.fr címre írjatok!

Gubo Csilla  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-11 18:38   
Sziasztok!

Szombaton kiprobaltuk St-Niklaasban a magyar ettermet. Nagyon jol ereztuk magunkat. Nagyon kedvesek, ez egy csaladi vallalkozas.
Nagyon jo az elo zene, a fiamnak szulinapja volt, korulvettek, es enekeltek neki. 18.30-kor erkeztunk, es 1-kor mentunk haza. Nagyon tudom ajanlani a Gundel palacsintat, nagyon finom.

Udv:
Gubo Csilla
Cimuk:De Blauwe Donau 9100-St-Niklaas
Regentieplein 1. tel:03/7760770

Gubo Csilla  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-12-13 15:41   
2006-10-24 21:39, Puskas Anna:
-

Szia Anna! Biztos, hogy magyar etterem? Es magyarok nyitottak? De biztos nem regen, mert en meg nem hallottam rola, pedig nem messze vagyok.
Csilla G.Dendermonde

Puskas Anna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-24 21:39   
Sint-Niklaasban, a Regentie pleinen van egy magyar etterem. Kozel az allomashoz, szoval, akar tomegkozlekedessel is.

Udv!

Anci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-02 21:41   
2006-02-26 14:33, richy:
-
Szia Erzsi!
Jó, hogy végre idetaláltál! Mi már voltunk kétszer is a Hungaria Restaurant-ban. Teljes szívvel merem ajánlani. A tulajdonos egy nagyon kedves házaspár. Szuper finom amit főznek, legalább is, amit eddig ettünk.

Amit még merek ajánlani:

PORTAHUNGARICA
Rue Royale 25
1180 BRUXELLES
BELGIQUE

Ez a magyar bolt, a tulajdonos nagyon kedves, van nála könyv, zene, dísztárgyak, konyhába valók (kolbász, tészta, stb.), különböző borok, pezsgők természetesen minden magyar.

Én azt mondom, hogy jó pap is holtig tanul, szerintem nem baj, hogy csak most találtál ide, az a lényeg, hogy itt vagy!

Csilla

richy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-26 14:33   
2006-02-25 19:12, Eta:
-

Koszonom, es megkaptam az ettermek cimet, nagyon jo, hogy ilyen is van itt, mert nem sokszor tudunk hazautazni a csaladdal, igy legalabb egy kicsit elvezhetem az otthoni izeket itt Belgiumban, remelem, hogy igy lesz. Te mar voltal ebben a magyar etteremben? Az etelek olyanok mint otthon, mert en mar egy parszor probaltam elkesziteni magyaros etelt, de oszinten szolva nem olyan volt, mint otthon. De nagyon koszonom meg egyszer. Szia ERZSI

Eta  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-25 19:12   
Szia Erzsi,

Az alabbi cimeket egy masik forumbol masoltam at neked.
Remelhetoleg meg leteznek.

Magyar Étterem: Le Jardin du Budapest (Ács Károly)
Av. de Jette 424 -1083 Bruxelles
Tel:426 60 94

Hungaria Restaurant
Avenue du Roi Albert 8 - 1082 Berchem St Agathe
Tel: 02 465 01 51
Fax: 02 463 32 11

En is ugy talalom, hogy ezeken a forumokon sok kozerdeku dolog megtalalhato.

Szia,
Eta

richy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-25 18:51   
Ugy latom, itt ebben a forumban mindenki tobbet tud mint en. De nagyon megorultem, hogy megtalaltam ezt a programot. Kerdesem lenne egy par, remelem sikerulni fog rovidre fognom. Az elso kerdesem, hol talalok magyar ettermet itt belgiumban, ahol lehet enni, jo magyaros kajat kapni?

Es olvastam, hogy sokan beszelnek itt a forumban, hogy magyar talalkozo, nagyon szeretnem megtudni, hogy hol talalhato?

A kovetkezo kerdesem, hogy hol es hogy lehet elintezni azt, hogy egy hazaspar egy gyerekkel megkapjak a tartozkodasi engedelyt?Az utolso kerdesemel kapcsolatosan azert szeretnem megtudni, mert az ocsem szeretne Belgiumban elni, de sajnos nem igazan tudjuk hogy hova es kihez forduljunk, minden segitseg jo jonne ezzel kapcsolatos, amit elore is koszonom. Magamrol meg annyit, szegyen ide-oda, en mar lassan 13 ève itt elek Belgiumban, nem sok mindenrol tudok. Ezert is orulok, hogy megtalaltam ezt a forumot. Na sziasztok, Erzsi

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó