2018. január 19. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Kapcsolatok, segítség, vélemény >> Ismerkedés?
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-11-19 10:17   
UPSPETER ÜZENETE:

Szeretnem ezt a problemat felvetni, mivel eddig nem talaltam ehhez hasonlo topikot. Mit tegyen az ember külföldön, ahova esetleg munkaja, megszokottsaga, vagy eppen gyerekei kötik, es szeretne megismerkedni szinten külföldön elö vagy idevagyo magyar hölgyekkel, urakkal, mindenfele anyagi kötöttsegek nelkül? Szerintem manapsag a parkapcsolatok teljesen melyponton vannak, mindenkit csak a penz erdekel, a karrier, a rohanas mellett nincs idö a masikra

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-11-12 17:02   
Kedves Zsolt,

kivandorlasi kerdesek a MONon nem lehetsegesek. Itt probald meg talan: www.utazas.com

Hunor

ecike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-06 17:17   
Szivesen ismerkednék magyar anyukákkal, nekem két fiam van: 1,5 és 9 évesek!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-06-22 20:26   
2007-06-22 16:58, csellengo:
-

A topikinditó szövegéről jut eszembe, hogy igaz ugyan, hogy ma már nem a szülők tanácsára házasodnak a gyerekek, de ha ez itt beindul, miért ne?
A közelünkben lakik egy evangélikus német közösség, eléggé elszigetelten. Gondolom ők is szívesebben házasítanák a gyerekeiket németekkel, mint helybéliekkel.
A probléma ott kezdődik, hogy a gyerek, itt a zárt közösségben a valódi, tiszta értékeken és mama-koszton nő föl, míg közben No-ban a kiválasztott kislány már nem tud csak max. McDonalds sültkrumplit hazaszállíttatni.....
Mi a vélemény?

Az, hogy hülyeség.
A McDonalds sültkrumpli hazaszállítása és a zárt közösség értékei, mama kosztja párhuzama a fenti probléma kapcsán különösen.

Hunor

csellengo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-06-22 16:58   
Ez nem is rossz topik, ahogy látom. Kár, hogy nem mozog. Na majd én megmozgatom.
A topikinditó szövegéről jut eszembe, hogy igaz ugyan, hogy ma már nem a szülők tanácsára házasodnak a gyerekek, de ha ez itt beindul, miért ne?
A közelünkben lakik egy evangélikus német közösség, eléggé elszigetelten. Gondolom ők is szívesebben házasítanák a gyerekeiket németekkel, mint helybéliekkel.
A probléma ott kezdődik, hogy a gyerek, itt a zárt közösségben a valódi, tiszta értékeken és mama-koszton nő föl, míg közben No-ban a kiválasztott kislány már nem tud csak max. McDonalds sültkrumplit hazaszállíttatni.....
Mi a vélemény?

seci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-06-05 20:49   
Szerintem legegyszerubb, ha regisztraltatja magat a fiad a http://www.csajozas.hu -n.

Sok sikert!
-seci

Robika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-04-15 21:57   
2007-04-14 22:01, hunor:
-

"Üzenet küldése feliratra kattintva írj"

Mi az, hogy "kattintva". Hogy kell azt?Maskepp nem tudom betenni, csak ugy, ahogyan ezt is berakom. Mi a rossz ebben?

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-04-14 22:01   
2007-04-14 19:49, Robika:
-

Hogy sikerüljön, az Üzenet küldése feliratra kattintva írj.

Hunor

Robika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-04-14 19:49   
CSAK TUDNAM HOGY MIERT TOROLTED KI A MODOSITOTT LEVELEMET. ERDEKELNE!

Mannose  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-05 19:11   
2006-04-19 06:17, Robika:
-
Banfi Rudolf vagyok Missouri allambol. 4 lanyunk van, ketto mar szarnyra kelt. Bayarit meg hol tettek le?
Rudi

Robika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-27 19:03   

tundver  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-26 22:56   
Szia Robi. Nehéz ügy, meg könnyű is. A NET megoldhat sok dolgot, de fel is forgathat. Talán úgy lenne érdemes hozzáfogni, hogy tudjuk, mennyi idős a fiad, milyen az érdeklődési köre stb. Valami bemutatás kell, mert így még ötletem sincs nagyon. Üdvözlettel Tundver

Robika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-19 06:17   
Tudna valaki segiteni abban, hogy a fiam hogyan tudna egy helyes Magyar lannyal megismerkedhessen?
Bayariaban lakunk, es en sem tudok itt a kozelben magyarokat, csak mar idoseket, es azok is messze laknak tolunk. Ha valakinek van valami jo otlete, irjon: kovacs48@hotmail.com
Elore is koszonom a segitseget.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó