2020. október 22. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Tisztelt Szerkesztőség! >> Javaslatok
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 következő lap )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-08 20:51   
2008-07-08 19:37, poe:
-

http://www.magyaronline.net/forum/bb_profile.php?mode=view&user=15751

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-08 19:37   
2008-07-08 19:03, Zokka:

Szia Zokka

Te Írországban élsz?

Zokka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-08 19:03   
Sziasztok! Kinel kellene kervenyeznem egy "IRORSZAG" topik felvetelet az orszagok mappaban?
Mert nincs irorszag bizony...
Elore is koszonom. Talan igy egyszerubb lesz irogatni

zacherlászló  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-05-27 09:27   
teszt

teszt

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-14 16:47   
2006-11-14 15:43, Mazarin:

Amit hiányolok: Nincs olyan, hogy Kedvesn topikok, vagy Bejárt topikok.

Van viszont "erotikus novellak" topik.

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-14 16:19   
2006-11-14 15:43, Mazarin:

Kedves Mazarin, a nevednél található fejlécen ha a profilra kattintasz és az utána megjelenő kis táblázatban az "ennek a felhasználónak az üzenetei"-re, akkor megtekintheted az eddigi hozzászólásaid ... össz 3/pill ...

Régen volt, hogy is volt?

Mazarin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-14 15:43   
Amit hiányolok:
Nincs olyan, hogy Kedvesn topikok, vagy Bejárt topikok.

Így lehet, hogy írok vhová, de a válaszokat már nem látom, nehéz megtalálni, hogy hol is kérdeztem régebben vmit.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-25 08:04   
SARKADISZABOLCS UZENETE:

Nem találtam Romániát az Országok listában... Pedig bizony ott is élnek Magyarok (mint szinte mindenütt máshol )

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-05 10:30   
2006-08-05 03:51, varazslo:
-
Mivel sok topikot olvasol, a szamos pozitiv, epito hozzaszolas kozott akadnak olyanok is, amik bizonyara mas szellemben es hangnemben lettek volna megirva, ha kuldojuket baratsag es egy kis szeretet erzese hatotta volna at.

-

Most nincs ra pelda. Akkor inkabb celszeru kivarni, hatha elofordul barmikor a jovoben?

Maxim  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-05 03:51   
2006-08-04 23:12, SOM:
-

Kedves SOM,

Koszonom erdeklodesed. Mivel sok topikot olvasol, a szamos pozitiv, epito hozzaszolas kozott akadnak olyanok is, amik bizonyara mas szellemben es hangnemben lettek volna megirva, ha kuldojuket baratsag es egy kis szeretet erzese hatotta volna at. Lehetoleg meg e hetvegen kuldjuk be az irodalmi topikokba. Udv. varazslo

Maxim  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-05 03:37   
2006-08-04 22:44, hunor:
-

Kedves Hunor,

tanacsod szerint hamarosan bekuldom a megfelelo topikokba a szoban forgo angol versem es annak gyongyos nagyszeru magyar forditasat.

varazslo

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-04 23:12   
Oh, igen, az hogy itt szóbakerült, egészen felcsigàzta kivàncsisàgomat. Olvassuk a verseket is, vagyis mindent ahol villog a kis piros.
Vàrjuk tehàt a megszivlelendö verset.
-som-

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-04 22:44   
2006-08-02 01:17, varazslo:
-

Kedves Varazslo,

elnezest a kesoi valaszomert.

Egyes forumokon van olyan funkcio, hogy egy adott uzenetet meg lehet minden temakorben jeleniteni automatikusan, igaz, ezt a moderator uzeneteinek, szabalyoknak, stb. tartjak fent. A MONon ez a funkcio nem letezik, igy be kell tenned egy adott topikba, peldaul a sajat versek, vagy a forditasok koze, ahova jobban illik. Tapasztalatom szerint a forumon tobbnyire mindenki olvas mindent (eltekintve talan adott varosokhoz tartozo topikba iroktol), igy ott is fogjak olvasni, foleg, hogy mar itt is szobakerult.

Kerdezz, ha van meg kerdesed.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-03 11:06   
2006-08-03 08:39, mancimi:
-

Nem tortent semmi, nyugodtan kerdezz barmit. Es koszonom a gratulaciot!

Hunor

mancimi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-03 08:39   
Igazad van. Elnézést kérek a buta kérdésért.
Másrészt gratulálok, nagyon jó az oldal.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-02 20:17   
2006-08-02 18:42, mancimi:
-

Elegge. Azert kuldok ki ekezetmentes hirleveleket, mert ekezet eseten nagyon sok szamitogepen az elteroen beallitott kodolasok miatt olvashatatlanok a levelek, mindenfele "krikszkrakszok" jelennek meg. A MON Hirlevelet korulbelul 15 ezer cimzett olvassa, minden hirlevel utan atlagosan 2-3 eszrevetel erkezik, melyben hianyoljak az ekezeteket, viszont korabban, ekezetes hirlevelek eseten ez a szam tobb tucatnyi volt.

Udv,

Hunor

mancimi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-02 18:43   
Ha már magyar fórum...

mancimi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-02 18:42   
Helo! Nem kötözködni akarok, de nagy kérés lenne, hogy az e-mail-ben küldött szövegekben használjatok magyar karaktereket az angol helyett?

Maxim  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-02 01:17   
2006-07-30 22:59, hunor:
-
ATKOLTOZTETVE INNEN:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=426&forum=29&1835

-

Szia,

most vettem eszre, hogy ide kell, eddigi uzenetvaltasaink vegehez, illeszteni valaszomat:

Valoban egyszeru volt, hunor, utbaigazitasod utan megtalalnom a Tisztelt Szerkesztoseget es a Javaslatok topikot. Mostantol nem lesz problema kapcsolatba lepni veled. Varom szives tanacsodat es a technikai modot annak, hogy minnel tobb topikba eljuthasson angol versem gyongyos forditasaval egyutt, tagtarsainkhoz. Remeljuk, hogy majd megszivlelik a benne kifejezett uzenetet olyan megertessel es szeretettel amivel kuldjuk. udv. varazslo

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-30 23:01   
VARAZSLO UZENETE:

Koszonettel vettem a technikai problemara vonatkozo felvilagositasod. Az mar el is rendezodott.

Nem is gondoltam, hogy Minden topik olvasoihoz is tudjon eljutni a szoban forgo anyag. Mivel angol-magyar szovegrol van szo
arra gondoltam, hogy bar a sajat versek es forditasok topikokhoz all a legkozelebb
-- mar a formaja miatt is -- talan egy-ket mas, irodalmi topikcimek alatt is lehetne kozolni egyidoben - egyszerre
mert a tagsag kozos erdekeben lettek megirva. Igy legalabb tagsagunk nagy reszehez is el tudnanak jutni. Hogyan lehetne ezt megvalositani es ha lehetne, mik volnanak a topikok, ahova irodalmi alapon odatartozhatna.
Varjuk ajanlatodat es szives segitsegedet a
bekuldesi technika megvalositasahoz. Kosz.

varazslo

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-30 23:00   
Kedves Hunor,

legy szives meguzenni, hogy hogyan lehet a kapcsolatot folvenni veled. Vagy 5 hettel ezelott kuldtem neked egy maganuzenetet egy MON-val kapcsolatos dologban. Mivel nem jott valasz vagy 10 napig, ezert ismet kuldtem maganuzenetet, mivel arra sem kaptam valaszt, csodalkoztam, hogy ennyira el vagy foglalva.
Talan nem rendben menesztettem uzeneteimet. Ezert vagy 10 nappal ezelott egyenesen a szerkesztoseghez kuldtem a kerest es a kerdest, hogy miert nem jutnak el uzeneteim hozzad. Mivel meg arra sem jott valasz, ezert most igy proballak elerni, mivel latom gyakori valaszaidat a topikokon.
Mi a problema? Miert nem valaszolsz, mint a tobbi tagoknak ? Udvozlettel, varazslo

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-30 22:59   
ATKOLTOZTETVE INNEN:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=426&forum=29&1835

VARAZSLO UZENETE:

Kedves Hunor,

legy szives meguzenni, hogy hogyan lehet a kapcsolatot folvenni veled. Vagy 5 hettel ezelott kuldtem neked egy maganuzenetet egy MON-val kapcsolatos dologban. Mivel nem jott valasz vagy 10 napig, ezert ismet kuldtem maganuzenetet, mivel arra sem kaptam valaszt, csodalkoztam, hogy ennyira el vagy foglalva.
Talan nem rendben menesztettem uzeneteimet. Ezert vagy 10 nappal ezelott egyenesen a szerkesztoseghez kuldtem a kerest es a kerdest, hogy miert nem jutnak el uzeneteim hozzad. Mivel meg arra sem jott valasz, ezert most igy proballak elerni, mivel latom gyakori valaszaidat a topikokon.
Mi a problema? Miert nem valaszolsz, mint a tobbi tagoknak ? Udvozlettel, varazslo

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-04 07:55   
Nem, azt hiszem belőled még lehetne néhány...

Lepu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-03 20:44   
Nem elég belőlem egy is?

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-03 05:28   
Meg lehetne nyitni a Nemzetközi Lepu c. topikot...

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-02 21:22   
2006-06-02 20:57, Mary:
Aktív tagoknak x évvel a hátuk mögött persze, hogy nem probléma.

Viszont vannak olyanok akik csak és kizárólag a saját kis "fészkükben" maradnak. (saját keserü példám: akár hányszor írtam egy másik nemet topicba, még egy "köszi"-re sem érdemesítettek.

Az itt vagyokban aztán tényleg nincs meghatározott téma! Söt!! Más téma sincs!
Itt se fog különösebb beszélgetés kialakulni. Szerintem.

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-02 20:57   
Én is úgy látom, hogy semmi akadálya határokon keresztül írni, társalogni.
Ritkán, de én is írok más országok alatt, viszont a tagokkal beszélgetek az általános témakörökben többször.

Pl. az "Itt vagyok! - Jelenléti topik" eddig összegyüjtötte azokat, akik éppen jelen voltak és nincsen meghatározott téma.

Tihi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-02 15:09   
2006-06-02 14:14, Andu:
-
2006-06-02 13:11, hunor:

"Talán az mindenképpen jó lenne, ha felhívnád mindenki figyelmét arra, hogy nyugodtan settenkedjenek át az orsza´gokon keresztül oda, ahol valami olyat olvasnak, ami érdekli öket."

Én úgy csinálom, hogy olvasgatok ide, oda amoda. Ha van valami ami engemet érdekel és van is valami mondásom, akkor odaszólok. Nem érdekel ki hol van, hanem mit mond!

Az aktív MON tagokról, esetleg 10..20 szmélyröl, kialakult nekem egy virtuális szmélykép és érzék dönti el ösztönösen, hogy csak olvasom e amit ír, vagy kapcsolatot teremtek hozzá és válaszolok, vagy egy új üzenetet küldök.

Egyszerü, valaki vagy szimpatikus vagy nem, így van életben, így van a MON fórumon is.
A MON tagok képei sokat segítenek az egyéni "személykép" alakítására, sokszor benézek oda és megkeresem, kivel is csevegtem.

üdv. T

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-02 14:32   
Most mar ertem.
Szerintem ez egy onmagat alakito dolog, a lenyeg a kinalati sokoldalusag, es aztan ugyis mindenki ratalal az ot erdeklo topikra, temara (a havonta megjeleno hirlevelek pedig segitenek az eligazodasban).

"Nem javaslom x. y, akármilyét, mert ez eleve arról árulkodik, hogy oda azok írjanak, akik már a címet is értik."

Ezt hogyan erted? Mint Lepu torzsasztala, vagy mint nurnbergi magyarok topikja? Mert az elobbi szerintem nem kizaro, hanem egyfele karaktert tukrozo topiknev/ topik, utobbi pedig a helyi kozossegek irant erdeklodok reszere szol.

"Lehet pont az a baj, hogy Németországon belül van, és nem a többi beszélgetös törzsasztal között."

Egy masodperc alatt koltoztethetnem, ha Lepu, es a topikba iro torzstagok akarnak, de velemenyem szerint valahogy Nemetorszag alatt a helye, es nem hiszem, hogy a beirok szama ettol fuggo.

Hunor

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-02 14:14   
2006-06-02 13:11, hunor:
Nem tudom mi lenne a megoldás, egyáltalán kell-e megoldás.
Erthetö mondjuk az is, hogy alapvetöen azok szeretnének ismerkedni, beszélgetni, akik egy adott országban, városban laknak, közös a sorsunk jeligére.

Olyan nagy beszélgetös topic kéne, amelyikben tényleg mindenki mondhatná a magáét. Olyan "jut eszembe,ki van még itt kivel lehet beszélgetnem" Egy jópofa névvel. Aztán az ott elhangzó dolgokból úgyis újabb topicok nyilhatnak, az adott témák kivesézésére.
Nem javaslom x. y, akármilyét, mert ez eleve arról árulkodik, hogy oda azok írjanak, akik már a címet is értik.

De tényleg nem tudom, csak találgatok.

Talán az mindenképpen jó lenne, ha felhívnád mindenki figyelmét arra, hogy nyugodtan settenkedjenek át az orsza´gokon keresztül oda, ahol valami olyat olvasnak, ami érdekli öket.

Ahogy a mi törzsasztalunkat se saját magunknak akarjuk kizárólag fenntartani - igaz, mi roppant jól érezzük magunkat - örülünk mindenkinek aki odajön. Érdekesebb, szellemesebb lesz a társalgás. Lehet pont az a baj, hogy Németországon belül van, és nem a többi beszélgetös törzsasztal között.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó