2020. október 22. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Tisztelt Szerkesztőség! >> Javaslatok
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 következő lap )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-02 13:12   
2006-05-30 14:26, fodorerika:
-

Igaz.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-02 13:11   
2006-05-19 08:37, hunor:
-
En is talan egyetertenek Anduval, de jo lenne peldakkal, konkretabban kifejteni, hogy mivel is kene, vagy nem egyeterteni.

Hunor
-

Andu, most latom, hogy a fenti uzenetem felreertheto volt, szoval en erre a reszre irtam:

"Meg az éles "elválasztó" vonalakat is betartják nagyon sokan. Miért ne lehetne beszélgetnünk teszem azt egy másik országban lakó magyarokkal? Mindenki marad szigorúan a "fészkében" kizárva ezzel saját magát egy jó kis traccspartiból, illetve további információk gyüjtéséböl, azok megvitatásából és nem utolsó sorban a barátkozásból.
Nem kéne segíteni mindenkinek, hogy írjon bátran oda, ahova akar? Ahol szeretne a témához hozzászólni? Ùgy érzem, el vagyunk vágva egymástól."

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-02 12:53   
Torolve a szexes. Ezeket robotok regisztraljak, ilyenek ellen alkalmazzak sok helyen a jpg kepben lathato betu-, szamsort, mert azokat nem tudjak megfejteni, arra csak ember kepes.

Telek tema szinten torolve a jacuzzi topikbol.

Hunor

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-02 12:15   
2006-06-02 12:01, Andu:
..meg egy telekeladós!! ))

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-02 12:01   
Engem már kezd kimondottan idegesíteni, pedig én is akartam!

A szememet egyszerüen vonzza a képernyön.
Micsoda tempóban történik a regisztráció, döbbenet!!
Egyszerüen állandóan rá kell böknöm (ne kérdezzétek miért, nem tudom, valami pszichés izé lehet az újak nevére.
´Már van egy szexes!!

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-31 17:45   
2006-05-31 16:54, hunor:
-
2006-05-31 16:53, Mary:
-

..és lőn! Es még mi minden lesz.. Tessék csak szorgoskodni tovább.
Ezt eddig köszönjük.

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-31 17:01   
2006-05-31 16:54, hunor:

Ha jól látom, akkor az anoním vagy "vendég" olvasók sem jelennek meg, csak azok, akik bejelentkeztek.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-31 16:54   
2006-05-31 16:53, Mary:
-

Igen, visszakerult a forumstatisztika, csak eppen a tagok nevet nem listazza ki - most azt nezik meg a fejlesztok, hogy ez a verzio egyaltalan tud-e ilyet.

Hunor

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-31 16:53   
2006-05-27 06:02, SOM:

Mondád, hogy legyen és lön! Úgy látom, valaki szorgalmas volt, mert a kezdöoldal bal felsö részében mindenféle számokat látok.

fodorerika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-30 14:26   
2006-05-30 12:37, hunor:
-
Ès mi van a címlapon hirdetö cégekkel??? Khm... Khm...

Virágposta-rányílik, Hotelek új ablakot nyit.
Perszemertmindigengemkellhülyéneknézni...

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-30 12:37   
2006-05-28 11:23, fodorerika:
-

Nem jo a kerdes.
Nem egyik bannernel mukodik egyfele modon, masik esetben mashogyan, hanem a legfelso eseten nyilik a MONra, az uj helyen pedig a kulon ablakban.

Felveve a teendok listajara.

Mas - irtam a cegnek, megtudni, hogy milyen modon oldhato meg az olvasok szamanak kijelzese.

Hunor

fodorerika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-28 11:23   
Tisztelt Szerkesztöség!

Nem kötekedni szeretnék, de:
miért van aza hirdetéseknél, hogy mondjuk a Jegenyés Borszaküzlet az aktív ablakban nyílik meg, míg mondjuk a Hungária klub külön ablakot nyit rákattintáskor. Ha beleszólhatok, én az utóbbit jobb megoldásnak találom, mert kényelmesebb ha simán x-el bezárom a új felnyíló reklámablakot, mintha a vissza gombbal szöttyögök, vagy újra megnyitom a MON-t.

e.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-27 18:31   
-

"En például, mint aktivan irogató tag is, nagyon szivesen látnám kiirva néhanapján, - az oldal alsó avagy felső részében, bárhol, akár a reklámhely helyén is.. az is egyfajta reklám lehetne! )-, hogy bizony hányan is olvasgatnak a fórumon, ebből a 7630-as f*****ból? Talán ilyesmire gondolhatott Andu is.. talán. -:?"

En latok ilyent, eddig adott percben a forumot olvasok szama 3-150 kozott valtakozott (elobbi olyan ejjel egy korul mondjuk ).

"A kevésbé titokzatos fórumokon ez ma már magától értetődő elvárás.. magától értetődő funkció..
Bizony. "

Azert annyiban kiegeszitem, hogy nem a fenntartok valasztottak ezt tudatosan, hanem a legtobb forum gyakorlatilag 2-3 forumszofvert jelent (legelterjedtebb a phpbb, invisionboard), azok alapbol tudjak ezt, es ezert lathato (legtobb forum eseteben semmilyen modositast nem csinalnak uzemeltetoik). Ugyanakkor sokan (akik nem ezt a szoftvert hasznaljak) ezt a funkciot nem keszitettek el (lasd index, origo, stb. foruma).

A MON eseten indulasnal megvolt, azonban kivetettem (nem emlekszem mar az okara, talan kinezet kapcsan), de a napokban megerdeklodom a MONT elkeszito cegtol, hogy milyen modon teszik vissza. Ugyanakkor meg egy funkciot kivettem, az adott topik olvasottsagat feltunteto oszlopot, ugy szeles modon jelent meg a forum, es ez a funkcio nem erte meg ezt a kinezetbeli kulonbseget.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-27 18:26   
2006-05-27 11:09, poe:
-
És persze mindenhol ott a funkció, hogy láthatatlanná tehesd magad

-

Ha sikerul megoldani ezt a funkciot, akkor szerintem a lathatatlanna tetelre nincs szukseg, az olyan furcsa dolog, nem? "Rejtett vendeg" megnevezes alatt jelenik meg mas forumokon, nem igazan tetszik.
Akkor mar egyszerubb - aki nem jelentkezik be, csak siman Vendegkent lathato, ennyi.

Hunor

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-27 16:27   
2006-05-27 11:09, poe:
Persze, engem se látsz egy messengeren se, mert utálom a chatet. De nem is fülelek a háttérben.
Ez viszont egy fórum, számomra érdekesebb, izgalmasabb, a szavakat megkóstolod, ízlelgeted mielött kiadod a kezedböl.
Ezért szeretek itt, ki lehet bontakozni!

èn örülnék ha látnám, hogy itt vagy!! Poe on-line!

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-27 16:16   

Igen ilyesmire gondoltam, hogy látható legyenek az on-line tagok, a többi regisztrált tag részére. Még könnyebben indulhatna egy beszélgetés. Engem biztosan motiválna, ha látom, összejött egy kis csapat! Föleg ha jó kis csapat!

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-27 11:09   
És persze mindenhol ott a funkció, hogy láthatatlanná tehesd magad
Ugyanoda jutunk, mint a különböző messengerekkel, aki nyugton akar lenni, láthatatlanul fülel, aztán ha neki kell valaki hirtelen, akkor bárkire rácsörög, legtöbbször ott van
Manapság már tetemes idő megy el arra, hogy magánéletünk romjait védelmezzük. Ti nem így érzitek?

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-27 06:02   
2006-05-19 08:37, hunor:
-
En például, mint aktivan irogató tag is, nagyon szivesen látnám kiirva néhanapján, - az oldal alsó avagy felső részében, bárhol, akár a reklámhely helyén is.. az is egyfajta reklám lehetne! )-, hogy bizony hányan is olvasgatnak a fórumon, ebből a 7630-as f*****ból? Talán ilyesmire gondolhatott Andu is.. talán. -:?

A kevésbé titokzatos fórumokon ez ma már magától értetődő elvárás.. magától értetődő funkció..
Bizony.

-som-

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-19 08:37   
En is talan egyetertenek Anduval, de jo lenne peldakkal, konkretabban kifejteni, hogy mivel is kene, vagy nem egyeterteni.

Hunor

hajnalkaszl  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-19 06:15   
Mennyire igazad van, Andu !

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-19 01:35   
..Akarommondaniii, hogy már én is túljutottam bizonyos "elválasztó" vonalakon. Irással igaz még nem kopogtam be, de már olvasok ott nálatok felé.. Naa, csak mondom, ha ilyesmire gondoltál volna, Druszám?
Különben is, én oszt üldögélhetnék a magam helyi fészkében pl., mert errefelé/arrafelé még a madár sem jár.

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-18 22:37   
2006-05-18 21:19, Andu:
-
Andu, mondasz VALAMIT. Sőt, egészen okosat..

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-18 21:19   
Néha olyan rossz egyedül itt üldögélni. Nem tudod ki online, kivel lehetne még beszélgetni. (pedig szeretnél éppen)
Lenne lehetöség arra, hogy megjelenjen, hány emberke korzózik éppen? Hány regisztrált, hány anonym?

Meg az éles "elválasztó" vonalakat is betartják nagyon sokan. Miért ne lehetne beszélgetnünk teszem azt egy másik országban lakó magyarokkal? Mindenki marad szigorúan a "fészkében" kizárva ezzel saját magát egy jó kis traccspartiból, illetve további információk gyüjtéséböl, azok megvitatásából és nem utolsó sorban a barátkozásból.
Nem kéne segíteni mindenkinek, hogy írjon bátran oda, ahova akar? Ahol szeretne a témához hozzászólni? Ùgy érzem, el vagyunk vágva egymástól.

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-16 01:43   
2006-05-14 20:04, SOM:
-
Som, szerintem attól még, hogy a személyeskedő stb. beírás pontos szövege nincs átmásolva a moderálás topikba, ugyanúgy ráklikkelhetsz a linkre ami elvezet a moderált topikhoz. Nem azt javasoltam, hogy Hunor minden nyomot tüntessen el, hanem csak azt, hogy ne maradjon benn a fórumon maga a szöveg, ha már egyszer Hunor úgy döntött, hogy törli.

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-16 01:37   
2006-05-14 21:20, hunor:
-
Kérdezed alább:
kerdeses, egyaltalan ne maradjon akkor nyoma, csak utalas ra?

Tulajdonképpen szerintem bármelyik megoldás elmegy, ha teljesen kitörlöd, az is, ha meghagyod az első pár szót, az is - feltéve, hogy nem az a legcifrább része az üzenetnek. Az utóbbit csak a félreértések elkerülése végett javasoltam, de nem igazán lényeges.

Mas: es javaslat a jelenlegi topik sorsa kapcsan?

Közben a topik hozzászólói közül már tettek javaslatot annak zárva tartására. És valóban, voltak még új érvek, vélemények, vagy már inkább csak a másik vitázó sértegetése folyt? Mert ha utóbbi, akkor szerintem is lakat.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-15 21:18   
2006-05-15 21:13, shocked:

Van szep verses topik is.

shocked  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-15 21:13   
Átkerűlt a kultura topikba!

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-15 12:44   
2006-05-15 11:11, poe:

" Lassacskán ideje lenne megfontolni, nem kellene-e a jogi és nyelvi tanácsadás mellé egy papot és egy pszichiátert is felkérni rendszeres konzultációra. Talán találnánk ráérö nyugdíjast, aki vállalná "

Minek? Nekünk Mrs. Wasorr is ugyanilyen bizonyossággal ki tudja olvasni kávézaccból vagy tealevelekböl a fizikai és elmebeli betegségeinket.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-15 11:11   
Lassacskán ideje lenne megfontolni, nem kellene-e a jogi és nyelvi tanácsadás mellé egy papot és egy pszichiátert is felkérni rendszeres konzultációra. Talán találnánk ráérö nyugdíjast, aki vállalná

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-15 10:56   
Szóval, Hunor, azt javaslom, nyissál új topikot nekik, Zártosztály címmel.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó