2018. szeptember 18. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Szabadidő, hobbi
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 )
 oszi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-02 16:18   
2002-08-31 01:43, hunor:
-

Ami nálam is bejött, a bélyeggyűjtés, volt fotókorszak is, egy picit most is csinálom, horgászat 1997-ig (ekkor vettem meg a számítógépet) 1988-tól vadászat, aminek most van szezonja.
Ami a legrosszabb 2000 nyár óta Internet, ez sajnos nagyosok időt igényel.

JUÁR  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-26 21:00   
Írj a
juar.kepeslap.muzeum.hegyfalu@drotposta.hu
címre
én képeslapokat keresek cserére, sok egyéb dolgom van!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-06 18:06   
Ki mit tanult meg frustrácio miatt melyet a "szakemberek" okoztak neki? A legfontosabb részemre eddig a computer szerelés és programmok telepitése volt. Most hallottam ismét egy negativ esetet egy ismerösömtöl, aki leadta a computerét mert nem müködött a modem és a CD iroja, fizetett 330.- Eurot, haza vitte s tapasztalnia kellett hogy nem változott semmi, a modem, melynek állitolag semmi baja nem volt nem tud kapcsolatot teremteni igy továbbra is a régi laptopját használja. A CD iro pedig hibajelentést ad ha használni akarja, az ki lett cserélve elektomos kár miatt!

Én most annyira mérges voltam egy elrontott nyakláncom miatt hogy elhatároztam, megtanulok ékszert javitani! Keresem most a hozzávalo alkatrészeket, kis forrasztot és egy fogot amivel könnyebb karikákat becsukni. Készitettem már magamnak az elmult hetekben fülbevalokat s tegnap cseréltem ki elöször egy követ egy gyürümben de még nem forrasztottam semmit. Vesztettem el a multban követ mert rosszul volt foglalva habár a tervezési ötlet szép volt, de a kivitelezése ügyetlen (svájci munka 1977-böl!), s volt elég más mérgem is ha valamit csunyán javitottak meg itt.

mancsi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-18 12:10   
Szia mindenkinek!
Ez a kártyanaptár és képeslap engem is érdekelne, én is gyűjtöm őket. Tudok cserét is küldeni - ha más is gyűjt ilyesmit.

Hédike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-18 12:03   
Egyébként engem a kártyanaptár és képeslap érdekelne még. Ha valakinek van fölösleges és nekem adná, írjon!

Hédike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-18 11:58   
2003-04-17 20:42, shellő:

Szia!

Nekem is van szalvétagyűjteményem, tudnék is adni Neked, ha érdekel...bár én nem külföldi vagyok.

Hédi

shellő  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-17 20:42   
Üdvözlet Minednkinek!

Szeretnék megismerkedni külföldön élő magyarokkal, akik segítségemre lennének abban, hogy a jelenleg legnagyobb magyarországi papírszalvéta gyűjteményemet tovább gyarapítsam külföldi szalvétákkal, és álmom valóra váltsam, hogy a világon a legnagyobb regisztrált gyűjteménye az enyém legyen. Jelenleg 32 000 db szalvétám van.
Kérem aki tud segítsen.
Üdvözlettel
Shellő

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-16 05:34   

Manyoki Adam kepkiallitas van a Nemzeti Galeriaban. Lattam, nagyon szep. Megtekintheto www.mng.hu - n.

Zsolnay kiallitas van az Iparmuveszeti muzeumban, biztosan nagyon szep. Meg nem lattam, majd a jovoheten.

Avokado  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-19 01:06   
Hello Sport-rajongók!
Általában a szabadidő fogalmába soroljuk a sport-tevékenységet,mindazoknál,akik nem versenyszerüen sportolnak.

Úgy is nevezhetjük,hogy aktiv-szabadságban regenerálódunk,mert valamilyen sportot üzünk.
Pl,....rendszeresen lejártunk-család-a Római-partra kajakozni-mondjuk 2 hetet ott töltve-délutánonként,délelőtt pedig átmentünk Pomázra lovagolni.Fantasztikusan ráállt a test,a kezdeti izomfáradtság után./Azt hozzá kell tennem,hogy a család minden tagja sportolt valamit,csak nem versenyszerüen,gyermekkortól fogva./

Vissza kanyarodva,a nagy hir!-hogy Budapesten 2003-03-13-án hivatalosan átadták a SPORTARÉNÁ-t.A Sportminiszter,Franciaország budapesti nagykövete és a főpolgármester résztvételével.
Sok szerencsét a használatához!!!

Üdvözlettel
Avokado

babóca  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-22 20:01   
Sziasztok!

Lenne egy nagy kérésem hozzátok. Olyan sok magyar TV-müsör van, de mi sajna csak a DUNA-TV és az MTV2-öt fogjuk (ez is persze nagyon jó és még véletlenül sem akarok panaszkodni). Hallottam, hogy esetleg lehetséges több magyar müsorokat fogni. Tud-e valaki erröl valamit?
Már elöre is nagyon köszönöm.

szeretettel, babóca

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-29 17:10   
Szervusztok!

Most kukkantottam be ide először, végigszaladtam az eddigieken. Nem találtam köztetek senkit, aki üvegfestést írt volna.
Legyen az síküveg v. palack.
Van-e köztetek valaki, aki ennek hódol, -nem profi módon, csupán tényleg hobbiból?

üdv. minden hobbyzónak
OMGI

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-01 15:39   
Kedves Zsuzsanna,

<<eljut az ember oda, hogy csak azt teszi, amit szeret, vagy amit akar>>

valasz:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=212&forum=29&99

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-01 04:02   
Kedves Calyx,
egy diktatúra (Ceausescu) kimúltával és az életkor előrehaladtával eljut az ember oda, hogy csak azt teszi, amit szeret, vagy amit akar. Igaz, barátaim szerint én mindig úgy éltem, hogy megkerültem a muszájt.

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-31 20:04   
Szia Zsuzsanna,

vasarolni nem nagyon szeretek,vagyis sorba allni

Es Te ?

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-31 14:20   
Létezik egy űj közmondás: Madarat tolláról, embert hobbijáról.
Kedves Calyx, értem, hogy te a barokk embereihez tartozol, sok-sokféle érdeklődéseddel. Csak azt mondd még meg nekem - ha ennyi hobbid van - mi az, ami nem hobbi, mit teszel muszájból.Vagy kínkeservesen.

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-31 11:56   
Kedves Valeria,
itt valaszoltam Neked:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=362&forum=26&30

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-31 11:34   
GLASS ASSOCIATES
Interested in Glass? Join the Glass Associates and attend the workshop:
Calyx: Informacio reszedre.

Contemporary Glass at the Chrysler on
Monday, September 23 at 1 p.m. with Gary Baker, Curator of Glass. Gary will teach this workshop directly from objects in the Permanent Collection and in the exhibition William Morris: Two Installations. Join the Glass Associates by calling (757) 965-2045 or by visiting www.chrysler.org/membership.html.

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-31 06:14   
Szia Hunor,

<<amelyek véletlenül keltek ki magról (saját ültetés)>>,
ha erdekel az avocado magjabol is igen konnyen tudsz novenyt nevelni.
Gyomberbol meg,ha van ikebanahoz valo ***szoges viragrendezo,es arra raszurkalod akkor kicsirazik ici-pici vizben es igen funky
klassz kavesasztal disz
azt hiszem az magyarul dohanyzoasztal inkabb ami a nappaliban van vagy akarhol ahol akarsz szep diszt,elall par honapig...nagyon klassz !

***ilyen:
http://www.brushstroke.tv/ikebana/ti2.jpg

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-31 04:35   
...ha valakinek a textil a hobbija itt meg,szeretnek rola tudni,
en rengeteg konyveket osszevasaroltam antikvariumokban,az 50-es es 60-as evekbol es foleg a Dan/Finn/Sved/Norveg "raanu","rosengag","rollakan",
"flamskvavnad","ikat" technikak.
Terttu Tonero Finn muvesz,Karl Jorgensen Norvegia,Mette Ussing Dan,Franka Rasmussen 50-es 60-as evek muveszeinek munkai es technika amit hasznaltak nagyon erdekel.
Iden voltam Londonban a "Crafts Council Gallery"-ben,lattam a "home made Holland" kiallitast,es nagyon tetszett a fiatal muveszek uj textil technikai !

www.myislington.co.uk/islington/ arts-homemadeholland.htm
Filc nem a kedvencem,de uj eleteket el meg,mint media ! de azon kivul rengeteg nagyon erdekes dolgot lattam.
Es most voltam par honapja Washingtonban a
"Smithsonian Craft Show"-n.
http://www.smithsoniancraftshow.org/
Ott is rengeteg profi es amator muvesz kivalo munkai vannak,minden evben fenypont az eletemben.

Washingtonban van egy nagyon jo textil muzeum,ha erre jartok ki ne hagyjatok !
http://www.textilemuseum.org/

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-31 04:06   
olvasas

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-31 01:45   
És mielőtt elfelejtenném: igen komoly gondot fordítok mandarinfáimra, amelyek véletlenül keltek ki magról (saját ültetés), mintegy két éve. Most kertésznél vannak, oltás, stb... A kertészkedés nem érdekelt különösebben, de ha már kikeltek, akkor legyen, ahogy az a nagykönyvben meg van írva.

Üdv,

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-08-31 01:43   
Üdv Mindenkinek!

Kinek mi a hobbija? Én kezdtem bélyeggyűjtéssel, majd fényképezés, utána a régészet csalt magához, régi romváraknál áskáltunk, persze, kölyökkorban, mindenféle engedély nélkül (leletek sok-sok kiló cserépmaradvány, i.e. 2000-ből), utána a régipénzgyűjtés (római korszak, császárkor), aztán pedig hol fotózás, hol újságírás, ma pedig már a munkám, és a MagyarOnline.net, és a szórakozás is.

Hunor

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó