2018. július 16. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> Csevegés (nem csak) kecskemétieknek (nem csak) Kecskemétről
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 következő lap )
 Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-17 14:33   
A Hisztériában én is voltam, a Kiskőrösi uton volt...
Abban az időben működött, amikor leégett(ék) a Robinson(t) és utána átépítették. Ezután az akció után lett a Robinson kétszintes, úgyértem, hogy fölül is szólt a zene. Mindjárt gyors fejszámolással kiszámolom,hányban is volt, amikor elsős gamfos voltam, azon az őszön-télen működött, azaz 1996 őszén jártunk oda. Mi csak "Hiszti"-nek hívtuk.
A gamfosok többsége meg a "Tiszti" -Klubba járt
Volt is egy mondásuk rám: Ne Hisztizzél, Tisztizzél

De viszont jó tudni, hogy ment a Domus elől busz... Mi mindig gyalogoltunk..

Riki  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-13 16:30   
szerintem is valami virágféle lesz az ajándék.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-12 15:25   
2007-02-12 10:43, Riki:

Ti mit vettetek? Vagy van valami ötlet?

Szerintem mi csak viragot, egy olyan szep nagy csokrot, amilyet Koncz Zsuzsanak dobnak fel a koncerten.

Riki  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-12 10:43   
hali,

asszem most update infot írtam az osztálytalival kapcsolatosan az illetékes fórumban. Szóval igy állunk. Már csak a pénzek beérkezését várom... másra nem kell figyelnem.
Jaa, két ofőnek még nem találtam ki, hogy mit kellene venni, de ezt majd lehet rábízom valaki helyire

Ti mit vettetek? Vagy van valami ötlet?

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-09 21:56   
Èn nem voltam otthon, de a webkamerán keresztül láttam, hogy nem állítottak fel karácsonyfát a főtéren
Egyébként Riki,hogy halad az osztálytali?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-09 18:20   
2007-02-08 16:57, Riki:

En is voltam otthon, es egy kicsit hianyoltam a karacsonyfat, amint alulrol kozeptajig meg van kopasztva a diszektol

Riki  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-08 16:58   
most nézem a dátumot, hogy lassan már egy hónapja nem irtatok ide
na, majd most...hátha

Riki  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-08 16:57   
sziasztok,
voltatok most otthon karácsonyra?
mi szilveszterre, meg jan-ban másfél hetet...
Erázs, az a hamburgeres még megvan ott az Otthon mozinál.
Idén nem volt karácsonyfa állítva a főtéren, hanem az új szökőkút és környéke volt fényáradatba öltöztetve, nagyon klasszul nézett ki

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-12 20:40   
2007-01-11 23:19, xavier:

Èn fiatalabb csirke vók
Ha arra jársz, nézd meg a Szent Imre felöli bejáratot. Fölé van írva: Fiúk (azt hiszem így), a mienk a "Leányok"
Egyébként a háború ideje alatt kórház volt. Nekünk anno elmesélték az épület történetét.

kfz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-12 16:25   
2007-01-12 13:02, hunor:

Veszem sorjában:

góré - fönök ...citromfejű barátaink - ez gondolom, hogy kínait takar

Hunor

-

Ezt nevezem kedves Hunor, úgy látom te sem vagy pedigrés. Vagy van egy szlengszótárad?
Mindenesetre gratula.
Te, itt is megkérdezem mint ahogy majd a lepu féle törzsasztalon is: akkor IP tiltást kaptam? És meddig?
Mert jó lett volna ha valahogy jelzed.

Nagyon kérlek tisztelt Hunor legyél szives a fent leirtakra legalább egy magyar mondattal válaszolni.
Segítségedet előre is köszönöm.
Kitűnő tisztelettel: kfz

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-12 13:10   
2007-01-12 13:02, hunor:
-
Kedves Hunor:

Koszonom a forditast. Okosabb lettem egy fokkal.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-12 13:02   
2007-01-11 00:58, Valeria:
-

Itt.

Veszem sorjában:

góré - fönök
fazon - valaki, fickó, férfi, stb.
ego - nagy az egoja, leginkább a beképzelt kifejezés a megfelelő
havi fixből - vagyis nem főállású alkalmazott, ez utalhat kétes üzletekből való jövedelemre is
totál jól - nagyon jól
mulya - gyámoltalan
elzörögtek - csinálták, de gyengébben, a szó használata talán a zörög a szekér kifejezésből jöhet
lehaladt - csökkent, bár a haladás nálam inkabb a felfele iránnyal kapcsolódik
citromfejű barátaink - ez gondolom, hogy kínait takar

Hunor

kfz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-12 11:13   

Kedves Valeria!

Nem lehetsz öreg, ha emlékszel a Casablancára, hisz most volt nemrég.
Amit nem értesz, azt kérdezd meg, hátha tudok rá választ.

Exfórumtag1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-11 23:19   
2007-01-11 20:13, Erazs:
-

Lejjebb már válaszoltál is rá, hogy te nem jártál se közgázba, se Gamfra.

-

Tòkjò, èn nem is tudtam, hogy a Mezgè valamikor menhely volt. Én 69-es èvjàratù vagyok.

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-11 20:13   
2007-01-11 00:11, xavier:

Lejjebb már válaszoltál is rá, hogy te nem jártál se közgázba, se Gamfra.
Vagy az általánosra is kíváncsi vagy? Az meg a te Mezgéd mellett volt, Zója, késöbb Szent Imre.
Amikor elkezdtem az általánost a Mezgé még menhely volt, és amikor hiányzott az egyik srác reggel, a tanárnö engem küldött át, hogy kérdezzek rá, mi van vele, miért nincs iskolában. Èn vertem ki az ágyból

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-11 15:35   

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-11 00:58   
2007-01-10 00:13, kfz:
-
Ugylatszik en mar nagyon oreg vagyok, de a felet sem ertem annak amit leirtal.

Exfórumtag1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-11 00:11   
Frekventàlni, hàt làtogatni egy helyet.. Ez esetben azt kèrdeztem volna, milyen sulikba jàrtàl ott Kecskemèten?

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-10 20:39   
2007-01-10 11:27, xavier:

Mit értesz az alatt, hogy "frekventálni"?

Exfórumtag1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-10 11:28   
Màr megint odatettem a biliket, bocs, rosszul tòròltem ki a tièdet, jobban vigyàzok legkòzelebb..

Exfórumtag1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-10 11:27   
2007-01-07 13:36, Erazs:
-

Kedves Eràzs, èn nem jàrtam a Kòzgàzba, de a Gamfra se. A baràtnòimtòl kaptam mindig a meghìvòkat, ugye emlèkszel, hogy nem zàrtkòrùek voltak azok a bulik? A Gamfosokròl egyèbkènt nekem is az a vèlemènyem, elèg lezùllòtt hangulat volt ott nèha. èn kèrlek szèpen àltalànosba a Ràkòcziba jàrtam, ami 3-szor kòltòzòtt azalatt, szakmunkàskèpzòbe a Kocsis Pàl Mg.-be jàrtam dìsznòvènykertèsz szakon. De nagyon nem szerettem, ott kellett volna hagynom rògtòn, ès màshova menni. De ugy-e az ember mindig utòlag okos.. Te mely sulikat frekventàltad?

kfz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-10 00:13   
2007-01-05 20:49, xavier:
-

A góré valami Miroszláv nevű fazon volt, kb 140 cm alacsony viszont annál nagyobb ego. Az a sok külföldi jó része nem éppen havi fixből éldegélt és az arcélük sem volt valami szimpi. Gondolom, ha jártál, akkor arra láttad őket. Na most egyszer csak az addig nagyegójú Miroszláv, aki egyébként totál jól vezette a helyet, lelépett, talán mert kellett, és átadta a helyet valami mulya brigádnak. Hát ők még egy pár évig elzörögtek, de a színvonal nagyon lehaladt, a lányok kissé neveletlenek lettek, a bútorzat megkopott, a festés lepörgött, és az egésznek olyan enyészetszaga volt.
A vendégek elmaradoztak, aztán egyszer csak citromfejű barátaink bugyit kezdtek árulni a patinás kecskeméti mulató helyén.
Mindenesetre nekem sok szép emlékem van onnan.

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-07 13:36   
2007-01-06 17:36, xavier:

Na igen, nem mindegy, hogy bili vagy buli
Nem mondod, hogy te is Kadás voltál, meg Gamfos? Nekem a Gamfos bulik egyébként nem tetszettek, 5 literes demizsonnal mászkáltak a srácok a hónuk alatt, amig be nem b...tak.
Meg mindig volt valalmi balhé, sokszor kinn volt a mentő is, többször elvágta valaki a kezét az összetört pohárral stb. Számomra ivós-party volt, mint diszkó.

Exfórumtag1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-06 17:36   
Bocsànat, bulikat akartam a "bilik" helyett ìrni, ugyebàr..Tisztàra el vagyok szàllva.

Exfórumtag1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-06 17:35   
2007-01-06 16:59, Erazs:
-
Hogy nosztalgizázzunk: Tiszti Klubb!
Dràga Eràzs a Jùlia-idòszak mèg a Casablanca elòtt volt. Sòt szerda estènkènt is volt ott dizsi, a vasàrnapon kìvùl.. Màsnap meg melò... A 80-as èvek vège, 90-es eleje ez az idòszak. A Depeche Mode, Duran Duran, Rick Astley zenèk mentek akkor, hogy a tòbbiròl ne is beszèljek. Sajnos, nekem a Tisztiklub esik ki, bàr sokat hallottam ròla. Oda csak azt hiszem meghìvòval lehetett bejutni? Jòk voltak a GAMF-os bilik is. Sokat jàrtam a Kòzgàzba is. Majdnem minden "jobb" sulinak volt diszkòja.

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-06 16:59   
Hogy nosztalgizázzunk: Tiszti Klubb!
Atyavilág de imádtunk oda járni, de csak azért, mert egész este a "mi izlésünket" nyomatták. Na meg azért mert az összes haver odajárt. Sőt anno a Gamfon megpedzettük a fizikatanárnak, hogy a csütörtök reggel 8 órai fizika órát nem lehetne-e átrakni 11-re, hiszen nincsen semmi óránk addig. Mire ő:
- Oh igen, gondolom a Tiszti Klubb miatt gondolják. Majd megnézem, fiatalok, rajtam nem múlik!
Nem is múlt

Viszont azt nem is tudtam, hogy a Casablanca után volt vmi Julia diszkó odafenn

Exfórumtag1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-05 20:49   
2007-01-05 17:22, rigojanos:
-

A Casablancàt is tudom, èn is jàrtam oda, de inkàbb nappal. Ahogy tudom, jugòk voltak a fònòkòk. Sok kùlfòldi is megfordult ott, szerettèk. Aztàn nem tudom, mièrt zàrt be.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-05 17:22   
2007-01-05 17:13, xavier:

Emlekszem persze, van egy nalam idosebb noverem, aki frekventalta a helyet anno. Meg a Tiszti Klub nevu letesitmenyt is.

Egyebkent a Julia es a kinai bolt kozott volt evekig ott egy Casablanca nevu bar/etterem/billiard terem, ami nagyon nepszeru volt. Akik a Robinsonba mentek, azoknak nagy resze is ott kezdte az estet.

Exfórumtag1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-05 17:13   
2007-01-05 12:48, rigojanos:

Tudom èn, kedvesem, hogy règ megszùnt, ez a rèszemròl inkàbb csak nosztalgiàzàs volt..Tàn arra is kìvàncsi voltam, van-e valaki kòzùletek, aki mèg emlèkszik rà.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-01-05 12:48   
2007-01-05 00:20, xavier:

èn is ùgy vagyok vele, mint te, azt tudom jobban, ami nincs.. A règi Jùlia diszkò helyèn is kìnai nyìlt,

Te hany eve voltal otthon utoljara? A Julia diszko kb 20 eve megszunt.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó