2018. december 17. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> George nagypapa lett!
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
 george  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-09 15:03   
Koszonet, minden kedves baratnak, s igerem megteszem a tolem telhetot, hogy eletbe tartsam a Magyar szokasokat, s foleg a Magyar gyokereket, az O-hazarol, s egyben magamat is fiatalon tartsam, mint tudjatok "Orok-ifjunak "tartom, nem csak neki, de csaladomnak s nektek is. Az elet sok jot adomanyozott, amit en buszken valalok s remelem amikor masok is hasonlo helyzetbe kerulnek, viszonozni tudom a szeretetet, amit kaptam toletek.

Ma hoztam ki a korhazbol, s egy hetet itthon tolt az ifju mama, fiaval, hogy nagyi s en is tudjunk segiteni a kezdeshez. Ezt jelenti a csalad, amikor szukseg van ra. Tarsa megertette ezt a dontest, nem ellenezte.

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-09 14:15   
George!

Gratulálok! Jó egészséget,sok örömet még több türelmet. Találd meg a fiatalságod az unokádban, ami remélem el sem veszett. Számolj be mindenről, ami ránk tartozik.

Üdv az egész Családnak!

Balu

Miklos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-08 16:39   
kedves George!

Kicsit megkésve - szabin voltam három hétig - fogadd szeretö jókívánságaimat kis unokád megszületéséhez.
Most kell jönie a szokásos kérdésnek, " Anyuka és az újszülött jól vannak ? ", de ebben biztos vagyok, mint ahogy abban is hogy boldog és büszke Nagyapó vagy!

Szeretettel üdvözöllek, és kívánok Neked még sok unokát,

Miklos_d

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-07 22:48   
Kedves George, engedd meg, hogy szeretettel kivanjak Neked egy boldog, uj fejezetet az eletedben, mint nagypapa.
Kihez hasonlit a pici? Biztos Rad

Udvozlettel: Babi

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-07 20:48   
Még egy gratuláció innen is a friss NAGYPAPÁNAK! Sok-sok örömet és a jövőben vetett bizalmat kívánom Nektek, a Család minden tagjának is!

A Nagymama-Nagypapa klubhoz boldogan csatlakozom, hiszen mint bárki más nagyszülô, az én szemem-fénye is a 8 éves kis Nikolett! A Nagypapákat pedig úgy tekergeti az ujja köré, "ahogycsakillik"!

üdv. mindenkinek!!! OMGI

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-06 15:16   
Hurrrraaaaaa!!!!
Sok szeretettel és meleg öleléssel gratulálok a pici unokád születéséhez és veled együtt örülök!
Várom ide a folytatást, minden apró cseprö élményröl, a pici baba megnyilvánulásairól, ez az egyik legnagyobb öröm az életben!
Zsizel

george  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-06 12:27   
Kedves Magyar barataim, melyen meghatott soraitokbol erzodo szeretett teljes jo kivansagaitok, felem s csaladom fele, o nelkuluk valoban nem erhettem el ezt a buszke cimet, "nagyapa". Kisunokam neve, sajna nem Magyaros, Jamie Shawn Szabo... Aranyos kis fiu, s ha megno, reszkessetek lanyok (o legalabb is koran kezdi, az apolok, noverek mar imadjak).

Igerem, amennyire tolem telik, megprobalom a magyar kulturat, szokasokat elsajatitani vele, s talan megismertetni a gyokereket vele
az Ohazahoz!!!!!

Koszonom kedves soraitokat megegyszer.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-06 04:22   
Kedves George,

gratulálok az új polgár születéséhez!

Leköröztelek: az én Eszterem már 10 hónapos! De azért megalakíthatnánk a MON-nagyszülők társaságát! ... Mondd, a kicsi (mi a neve?) mikor ír már a Fórumba?

Ria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-05 23:51   
Szia George

Legnagyobb gratulációm neked és a lányodnak És természetesen kívánok még sok-sok unokát akiket dédelgethetsz

RIA

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-05 23:20   
Kedves George,

a friss jövevénynek kívánom, hogy egész életében ilyen öröm vegye körül, mint érkezésekor. Ö pedig szintén szerezzen sok boldogságot szüleinek, családjának, környezetének.

Szeretettel

Judit

ADRIANO  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-05 23:14   
Kedves George!

Kivanok neked es csaladodnak, nagyon boldog bekes, es egeszsegben gazdag szep jovot.

Udv Marcsi

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-05 23:13   
Kedves George !

http://free.bluemountain.com/eng3gifs/tomoko/newbaby/newbabyboy.gif
May your new bundle of boy bring you lots of joy!

Orommel kivanok Neked es csaladodnak nagyon sok boldogsagot az uj baba jovetelevel alkalmabol.

Hogy hivjak ?

Az uj eletnek meg kivanok nagyon jo egeszseget, hosszu eletet bekeben es boldogsagban a szereteivel egyutt!

Gratula!

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-05 23:11   
Kedves George:

Megosztom oromodet a kis unokad szuletese alkalmabol es szivbol gratulalok.

Valeria

LISA  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-05 22:36   
Kedves George!

Fogadd szívböl jövö jókivánságaimat, GRATULÁLOK!

Chatmaster  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-05 21:19   
Kedves George !

Engedd meg, hogy gratuláljak !

Chatmaster

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-05 21:18   
Kedves George!

Gratulálok sok-sok szeretettel, és csatlakozom Andi_usa javaslatához, ünnepeljük meg mi is, baráti társaságunkban, a MagyarOnline.net chaten.

Szóval mikor?

És mesélj arról is, milyen az unoka, milyen nagypapának lenni.

Üdvözlettel,

Hunor

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-05 21:14   
Kedves Magyaronline tagok,

most tudtam meg, hogy kedves George barátunk Brisbane-ben nagypapa lett, kisfia született lányának!

Szeretettel gratulálok, s szerintem erre az örömre kellene egy ünnepi Chat Party-t rendezni!

Andrea

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó