2018. június 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Belgium >> Magyarként Belgiumban, kapcsolat Belgiumban élő magyarokkal
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
 cirjak  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-10-12 16:39   
Ha van keedved, en chaeleori vagyok, ird le a szamod, es felhivlak.

Hana  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-16 12:02   
Kozben visszaolvastam az oldalt; az emilcimem azota megvaltozott.
Szoval, aki kuldott ra uzit esetleg, es az meg nem azott rongya a postafiokban - kerje el a masikat.
Udv

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-18 12:52   
ADEL86 UZENETE:

Udv!
Magyar fiatalokat, diakokat keresek Belgium Hainaut tartomanyaban. Charleroi-ban tanulok egy gimiben es nyar kozepeig maradok itt Belgiumban. sziooooo

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-29 15:41   
Szivesen!

Es meg egy tipp, uzenetirasnal inkabb a topik neve alatti Uzenet kuldese feliratra kattints, akkor nem ismetlodik meg a korabbi uzenet.

Hunor

midrienn  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-29 15:34   
2004-11-29 15:07, hunor:

-
HUNOR köszi a segitséged:)

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-29 15:07   
Szia Midrienn!

Csupan udvozolni szeretnelek a MON fedelzeten. Itt a vilag minden tajarol gyulekezunk, jo tarsasag van, igaz, legtobbet a fenti, kulonbozo kategoriak (lasd Torzsasztal) alatt irunk. Ime, hasznalati utasitas, tartalomjegyzek: http://www.magyaronline.net/forum/viewforum.php?forum=62&8 Es gyorsan meg par tipp: a Mi vagyunk! alatt kozossegi temak, bemutatkozas, szuletesnapok, stb., a Csalad, szabadido, erdekessegek alatt sok erdekes dolog, magyar konyha, ferjekrol, sport, stb., Kultura alatt filmek, konyvek, zene, a Magyarkent kulfoldon, kulfoldikent otthon beilleszkedes, vegyeshazassag kapcsan, de erdekes a tobbi rovat, a Cseveges, stb. is (lasd pl. a tobb Csiki Kurjanto topikot, de Lajcsit is. ).

Gyere oda is.

Chat: latod egy ido mulva a nevedet a Chat jobb oldali reszen? Ha igen, akkor sikeresen bejutottal, ez azt jelenti. Igaz, altalaban csak este talalsz a chaten tarsasagot, akkor tobben is vagyunk.

midrienn  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-29 14:51   
2004-11-28 17:41, ati055:
-

köszi még egyszer.nem annyira vagyok én profi még ebben,viszont ha a chat-re kattintok kiirja hogy kapcsolat felépül türelem...aztán várok várok de nem történik semmi.lehet hogy a gépet kéne megnézetni mert kb 2hónapja az msn-rë se érkeznek meg az üzik meg a hotmail se müködik

ati055  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-28 17:41   
ok szolok neki irjon emailt. jol csinalod de ez nem chet csak egy forum amit neha megneznek

midrienn  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-28 17:34   
hol vagytok emberkék?már 2 és fél órája itt nézelödök de nincs itt senki:-(vagy én csinálok valamit rosszul??

midrienn  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-28 15:04   
2004-11-28 09:49, ati055:
-

kôszi szépen emil jobb lenne mert az msnnel valami vacakol

ati055  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-28 09:49   
szia
sszoltam egy ismerosomnek 10km re van tolled felvett az msn re az email cimed alapjan

midrienn  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-27 18:17   
sziasztok üdvözlök mindenkit!van esetleg valaki lommel v.környékéröl?jó lenne talizni.

vedett  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-07 20:17   
helló,
én már el is felejtettem!
felirom ide valahova a gép mellé és néhány nap múlva megcsinálom!

kössz a lelkesítést!
billentyűbéla

Sylviatje  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-01 14:59   
Kedves vedett!!!

Bàrhol is légy üzenem hogy a balga belgàs topik szerintem nagyon jo ötlet. Vadi uj vagyok itt, ezért csak most talàltam meg ezt az oldalt, remélem làtogatjàtok még.
Szerintem mindenkinek lenne egy-egy humoros története balga, akarom mondani belga baràtainkrol...)))
Szerintem az a legjobb amikor probàlnak magyarul "beszélni"!!! Képzeljétek én husvétkor locsoloverseket tanitottam nekik... nem volt rossz )))))))
üdv mindenkinek!!!

bobo2003  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-18 23:35   
2004-06-28 21:52, vedett:

Jol irtad be, en irtam el, tehat aug. 29.-en lesz a Szent Istvan unnepseg !!!
Koszonom a figyelmesseged !

Udv

Nagy Zoltan

Győző20  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-06 12:42   
Kedves Mindenki!

Az a kérésem, hogy bárki aki kapcsolatban áll a brüsszeli Magyar Házzal, az legyen szíves és jelentkezzen a majkol@freemail.hu e-mail címen! Jövőre lenne Déri Béla a Magyar Ház alapítója 80 éves! Ennek kapcsán szeretnék illetékesekkel kapcsolatba lépni!

A segitségeket előre is köszönöm! Jelentkezés esetén részletesen beszámolok arról, hogy mi közöm Déri Bélához!

Üdvözlettel: Zoli

vedett  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-28 21:52   
kedves nagy zoli,

jajajajajajaj es megegyszer jajajajajajaj mert en nagyon szivesen mentem volna de nem jo az idopont
jajajajajajaj

egyebkent nem 29 re volt eredetileg meghirdetve??? mert az be van irva a naptaramba de lehet hogy mar eredetileg is rosszul irtam be.

bobo2003  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-28 18:22   
A belgiumi magyarok Szent Istvan unnepe B-4800 Verviers Petit Rechainben lesz 2004 augusztus 24.-en.

11 orakor unnepi mise a Szent Marton templomban. Az Ecole des Sacrés-Coeur-ben 13 orakor ebed es 15 orakor unnepseg.

Buszok indulnak Genk-bol, Liege-bol, Charleroi-bol es Brusszelbol. (Buszjegy: € 10)

Ebedre jelentkezni kell: Toth Aladarnal
tel: 087-315637 e-mail:aladartoth@msn.com
Ebed: 10 €

Autoval E42/A27 Kijarat: Nr.3 Dison/ Petit-Rechain es amagyar szinu tablakat kovetni.

Sutemenyt illik vinni, aki a lebonyolitasban segiteni tud, szinten jelezze.

Udv

Nagy Zoltan

vedett  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-24 22:19   
meghiszem azt, az is volt
es meg engem neznek meg hogy ilyenkor is sapkaban es belelt nadragban jarok.... Magyarorszagon a pasim novemberben rovidgatyaban nyomult hat nem volt olyan utca ahol ne szoltak volna meg minket.
egyebkent erdekes hogy szerintuk 'mi' nagyon birjuk a hideget de nekem inkabb ugy tunik hogy ok birjak jobban ....

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-24 21:57   
2004-06-24 13:16, vedett:
-

mit szoltok a szelviharhoz???
tegnap a boltba menet az emelkedon fekeznem kellett a lejton meg tekernem.

Hát ezt elképzeltem! Nagyon jó lehetett!!
Annyira nevettem!

vedett  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-24 13:16   
csoki,

mit szoltok a szelviharhoz???
tegnap a boltba menet az emelkedon fekeznem kellett a lejton meg tekernem.viszont igy is csak ugy repultem a boltig.a helyi oregek is elismeroen biccentettek a teljesimenyemet latva, ok inkabb toltak a biciklit....
lattam nehany kicsavart fat is de igazabol azt hittem sokkal nagyobb karok lesznek,mondjuk nem neztem hiradot teganp este....
van valakinek egy felesleges magyar billentyuzete?

Hana  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-12 00:41   
2004-06-11 20:18, vedett:
Nem megyek szavazni mert nem vagyok eleg informalt; kulonben sincs meg jogom hozza.
air.hana@vipmail.hu a tobbi ha erdekel )

vedett  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-11 20:18   
csocso,
jaja ez flamand-brabantban van,a duvel,a palm es a triple karmeliet soroket keszito gyarakat gondolatban egy vonallal osszekotod es ott ulok en a haromszog kozepen es sorozom.yippie!
en is munkat keresek,kozben meg jol elfoglalom magam.
es csak ugy itt csucsulsz egyedul bejglibe?vagy valami szerelem is van a hatterben(mint majdnem mindenkinek)
milyen vol,t a bebicsosz melo?
jaj!hogy kerult megint egy sor a kezembe?alacsonyan szallnak ma a sorok megyek becsukom az ablakot
ize arra gondoltam hogy nyitok egy topicot vicces bejgli tortenetek cimmel/vagy legyen inkabb balga belga tortenetek
mit szolsz hozza?
illetve mit szolnatok hozza?
vagy eroltettett baromsag az egesz??
jaj!mielott elfelejtem: mesz szavazni vasarnap?

Hana  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-10 00:08   
2004-06-07 14:22, vedett:
, kislany vagyok, bienvenue a klubban. Hol a feneben laksz??, flamand kornyek? Fogalmam nincs merre van. Bebicsosz vtam tavaj, most meg melot keresek. Te?

Győző20  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-08 19:45   
Köszönöm a segítséget!:-)

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-07 21:41   
Ha jol tudom:

Magyar Haz

123 Rue de l'Arbre-Benit / Gewijdeboomstraat
1050 Ixelles / Elsene

02/6485336

...akkor ez.

Hunor

Győző20  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-07 21:31   
Hoppá, csak azt felejtettem el, hogy a majkol@freemail.hu címre várom a segítő leveleket!
Még egyszer köszönöm!

Győző20  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-07 21:30   
Kedves Mindenki!

A brüsszeli Magyar Házzal szeretnék kapcsolatot létesíteni! Bárki aki tud e-mail címet, honlapot vagy bármilyen más elérhetőséget, kérem segítsen!
A segítségeket előre is köszönöm!

vedett  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-07 14:22   
wow,nem is gondoltam hogy visszairsz,eleg ritkasan latogatott ez a weboldal en londerzeel mellett lakom malderenben.ottiginies eleg messze van innen,egyebkent hogy keveredtel erre?
bocs de ferfi vagy vagy no,mert az irasod alapjan nonek saccoltalak,de a felhasznalok listajaban nincs hana esa kikben sem talaltalak.
csocso
ja en no vagyok.

Hana  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-07 09:59   
2004-05-24 15:00, vedett:

Hello; Ottignies mellett. Te?

Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó