2018. január 17. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> Üzenőfal
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 következő lap )
 perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-18 20:58   
En is nagyon boldog unnepet kivanok mindkettotoknek Bovika!

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-18 18:55   
Már nem is tudom hova tartozik az örömhirem
Lényeg, hogy férj ujra itthon és nagyon vigyázok rá, hogy az idén legalább velem maradjon

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-13 12:55   
2013-12-12 14:30, Fredi:

Köszi a Tanácsod kedves Fredi, de....
èn már nindig a T-online-n vagyok, azt ismerem és tudok vele dolgozni, ott viszont Norton van vele együtt.
Nem merek változtatni, mert akkor nem ismerem ki magam, nagyon félös lettem ettéren

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-12 23:20   
Szerintem is az Grisoft AVG az egyik legjobb ingyenes, hogyha nem windows 8 van, akkor talan az AVAST ingyenes verzioja muködik jobban.
de a winfos 8 (bocsánat, mérges vagyok ra)sajat defendere sem rossz

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-12 19:56   
Sajnos a Nortont elég erőszakosan adják, felinstallálva az új számítógépekre, árukapcsolás a Windowssal. Legnagyobb baja - sok más között - hogy összevész bármilyen vírusirtóval, tűzfallal, scanerrel, és lefagyasztja a gépet. Másik nagy baja, hogy nem dobja ki a vzrusos filet, hanem csak karanténba teszi. Legalábbis, amelyiket utoljára láttam, ilyen volt.

Nálunk első dolog új gép, laptop esetén, hogy kidobjuk a Nortont, és bármilyen más vírusirtót feltegyünk a gépre. Én mióta számítógépem van, az ingyenes AVG-t használom, rendszeresen frissítem, és hibátlanul működik. Lehet, másnak más tapasztalata van, nekem ez vált be.

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-12 14:30   
Kedves Bovi csak azt tudom ajánlani, hogy sürgősen cseréld le a Nortont, nekem egy computerem a Norton miatt ment tönkre. A Norton nem ad hatásos védelmet, nála mindig gyorsabbak az új virusok. Én most Kasperskit használok és sokszor blokált már virusos emailokat, vagy jelzi, hogy ezt, vagy azt a honlapot ne nyissam ki. Egyetlen hátránya: egy kis pénzbe kerül, de tudtommal a Nortont sem adják ingyen.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-12 13:42   
2013-12-10 17:02, Tessényi Györgyi:

Ma meggyógyitották a compimat és tujátok mi okozott virust?
Ráterpeszkedett egy idegen virusszürö, nem Norton, amit használok.
Hogy mik nincsennek
Már félek a netten kószálni

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-10 16:23   
Ha egy ideig nem láttok, az azon múlik, hogy virusos a computerem
Ilyen még nem volt, amióta van computerem.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-09 22:25   
Ez egy Pali aki beakar palizni PP

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-09 21:43   
2013-12-09 21:37, Pali.itt.most:
Itt? Most? A vásárban? De melyikben? Ország, város legalább

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-08 00:21   
Igazad van, manapság nem szabad nevén nevezni a "gyereket".

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-07 21:54   
2013-12-06 22:27, bobe:
-

Persze, hogy romakrol volt szo bobe, de nem tudtam, hogy szabad e irni, hogy "romak" . A mai vilagban sohsem lehet tudni!!!

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-07 16:20   
Menet közben autóval, nagyon egyszerü az út szélén. Egy feltétel, hogy az autónak 4 ajtaja legyen sofförrel
Sajnos már kipróbáltam.
Majd megtudjátok még ti is, úgy 80 körül
Idöre mentünk-volna és az izgalomtol nagyon sürgös lett, elöttünk baleset ami végett állt mindenki.
Ha észre is vették mi megy nálunk, de látni nem láttak
Egy nagyobb autó ilyenkor elönyösebb

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-07 12:12   
Elbujni mondjuk nem muszaj, de allva nem megy, mert lepisiljuk a cipönket meg stb, es ha leguggolunk akkor ugyis tudjak hogy nem kerteszkedunk az ut szélén

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-06 23:57   
2013-12-05 22:19, bobe:

Itt is jól megbüntet a rendőr....ha látja épp tegnap láttam egy pasast narancssárga láthatósági kezeslábasban az út mellett pisilni. A körforgalomban kertészkedtek éppen, hát hová ment volna szegény
Na de képzeljük el, ha nő az illető. Annak azért jobban el kell bújni.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-06 22:27   
Norvegiara gondolsz Valika es romakrol van szo.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-06 20:27   
Itt is megbuntetnenek, ha az utcan pisilnel, viszont nem ugy valahol Skandinaviaban, amint lattam, ott a toban mosdanak es az utcan nagydolgoznak a "nepizeneszek", hogy nehogy ramfogjak, hogy szelsoseges vagyok!!!

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-06 07:41   
2013-12-06 07:12, bobe:
-
Nem sikerült:(
-
A bal sarokban jelzi, hogy betölti, aztán ha kész arra kell kattintani... úgy sajnálom, hogy nem azonnal jön!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-06 07:12   
Nem sikerült:(

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-06 06:27   
https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=29254642b1&view=att&th=142b08e8c044179d&attid=0.1&disp=safe&zw

Remélem sikerült ide a 3 helyet átmásolni, ahol a nők uralkodnak...

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-05 22:19   
Itt jol megbuntetnenek kedves Poe ,tehat nem mindegy melyik orszagban vagy. Itt nyilvanosan nem szabad pisilni Bocsanat, vizelni vagy akarmi más jó szó.

Hol is jó a nöknek?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-05 17:32   
Régen ez a dolog, mármint a kisdolog, sokkal egyszerűbb volt. Dédnagyanyám még nem hordott bugyit, és az az 5-6 bő és lábszárközépig érő szoknya mindent eltakart. Arról nem is beszélve, hogy ma a hölgyek az utcán, a strandon és bárhol elvannak pár szál madzagba öltözve, és egy sem szégyelli különösebben magát, más sem akad fenn az új divaton, de nyilvánosan szoptatni, ne adj isten szükségét végezni, hát az nagy szégyen.
A férfiakkal más a helyzet, ők rekkenőkor egy tenyérnyi kis gatyában futkoshatnak, szégyentelenül odaállnak bármi mellé vizelni, és ha leguggolnak, hát azon se botránkozik meg senki, inkább csak nevetnek.
Egyenjogúság? Ugyan már....

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-05 17:08   
Úgy hallottam, hogy a sváb parasztasszonyok nem sokat teketóriáztak, ha kellett...
Bolygónkon van néhány hely, ahol nőnek lenni nagyon jó, tehát elég ott megszületni és semmi probléma nincs.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-05 15:49   
Poéka, ezt már most is megtehetnéd Persze nem nadrágba öltözve.

Itt jut eszembe gyerekkorom:

Apám vasutas volt, többek között, kint laktunk a falu végén, az utolsó ház után volt az örház.
Az az utca, már a cigányok utcája volt és ott lakott az Ancsnéni is.
Ez nagyon vigyázott a térdeire, soha nem guggolt le, menet közben, csak a hosszú szoknyáját tartotta el mgátol
Most sokat gondolok rá, amikor az edöben vagyok és kellene

Mi nagyon sokfelé laktunk, ami nekem tetszett, sok élmény volt. Igy több iskolába is jártam, persze volt olyan is, ahol az iskola 3 km-re volt. Nyáron zsidómeggyeztem hazafelé, télen hólabdáztunk...

Haj de rég volt...

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-05 15:13   
2013-12-05 15:10, bovi:

Azthiszem a következö életemben nem akarok nö lenni

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Amikor mindhárom kezem tele munkával, a kedves pedig nem tud dönteni, hogy internetezzen vagy tévét nézzen, akkor én is mindig ezt határozom. Az meg már csak hab a tortán, hogy szinte bárhol állva pisilhetnék

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-05 15:10   
Köszi, hogy észrevettetek !
Megy a varrógép, mint régen.
Az ember elsem hinné, hogy mennyire tud valami hiányozni, amit megszokott.

Valika,
itt télen mindig van hó és dimbes-dombos a vidék, olyan nincs, hogy ne vezessek hóban. Minden beszerzést magam végzek és leginkább ami kell, az kell mindjárt
Szerencsére sózzák az utakat, nem 6-kor, de 9-10 körül, lelehet menni az üzletekbe.
Nagyobb gond az ilyen eset, ha 60km-re kell menni autópályán.
Most is pont a hétvégére jelzik a viharos rossz idöt, amikor mennék beteget látogatni Már izgulok, hogy elfogy a tiszta holmi ha nem tudnék menni.
Azon bosszankodom, hogy nem voltam én ilyen besz@ri. Azthiszem a következö életemben nem akarok nö lenni
Majd idöben beterjesztem a kérelmem!

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-04 19:13   
Bovi, de jó, hogy a varrógéped megjavították! Nekem is van egy ősrégi Elnám, még ifjú asszonyként kaptam Nekem sokat kellett vezetni hóban, jégben, most már csak akkor megyek ki rossz időben, ha muszáj. Itt sem nagyon menne autó nélkül, Tamási városka 12km innen.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-04 17:01   
Orulok, hogy jo lett a varrogeped Bovika.

Ne nagyon vezess havas utakon, az mindeg veszelyes. En egyszer majdnem odalettem jeges uton, lecsusztam egy szakadekba, szerencsem volt, hogy meg itt irok neked! Azota nem megyek ki ha jeges az ut.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-12-04 15:35   
Nekem van ujra egy kis csevegni valóm:-)

Ma visszakaptam varrógépem megjavitva ))
Mindössza 4-szer mentem-jöttem a városba, de most már minden ok!

Néha egy évig sem kell a gépem, de, ha nincs, akkor hiányzik.
Most azonnal felvarrtam egy nadrág szárát!

Ronda, sötét idö van ere, csak nem a hó jele
Csak az ne jöjjön, mig féj Frabkfuron van.
Annak dacára, hogy mindig sokat vezetttem, de télen nagyon félös lettem!
Ahol lakunk egy nagyon szép hely, de autó nélkül lehetetlen lenne itt élni.
Szeretek gyalogolni, járok is gyakran, de nem cipekedni a bevásárolt holmival!

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-11-23 19:38   
2013-11-20 20:56, Tihi:
-
Igy van kedves Tihi, rossz penz nem vesz el!!!

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó