2018. január 16. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> MagyarOnline.net Vendégek >> Javaslatok!
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
 huba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-05-10 17:22   
2007-11-30 21:37, Mary:
-
De utánaolvasok.
-

helyes, és?

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-11-30 21:37   
2007-11-30 20:53, hunor:

Én a forrásoktól és a Dr. Morvay személyétöl függetlenül jelentettem ki, félig kérdömódban, hogy nincs szükségünk büntetöjogi mellénkállásra.

De utánaolvasok.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-11-30 20:53   
2007-11-30 19:55, Mary:
-

Dr. Morvay Krisztinában nem is büntetőjogász mivoltja az érdekes, hanem ő a Független Jogászbizottság elnöke, aki a tavaly októberi budapesti eseményekről készített vizsgálatot. Ehhez, annak valóságtartalmához, objektívitásához nem tudok érdemben hozzászólni - de egyébként lásd korábbi üzenetemben foglaltakat.

Amúgy érdekességek, egyik írása, pont ma bukkantam rá:
http://portal.jobbik.net/index.php?q=node/5361

Hasonló hangvételt nem tartok megfelelőnek itt.

Ugyanakkor nemrégiben több külföldi magyar közösség meghívásának is eleget tett, a torontói Magyar Házban kisebb incidens történt, erről bővebben itt:
http://www.nepszava.com/index.php?topic=102&page=3968

Egy NOL cikk róla:
http://www.nepszava.com/index.php?topic=4455&page=3368

FIGYELEM: a fenti forrásokat (leszámítva a saját írást) szintén nem tartom mértékadó, objektív forrásoknak, nyilván Dr. Morvay Krisztina tevékenysége ennél sokoldalubb, de ezek elegendő érvek, hogy ne értsek egyet vendégségével.

Hunor

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-11-30 19:55   
2007-10-28 18:16, laco2000:
-

Hm, valóban szükségünk van egy büntetöjogász tanácsadására? Nem hiszem.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-11-26 22:39   
2007-10-28 18:16, laco2000:
-
Kedves Laci,

üdv, és bocs a késői válaszért... vártam, lesznek-e esetleges reakciók, kapcsolódó hozzászólások... annak hiányában így a saját véleményem: nem vagyok meggyőződve, hogy ő a legobjektivebb/ legtárgyilagosabb látókörű lehetséges meghívott, aki a teljes magyarországi valóságról tudna írni, és akiért érdemes lenne eltekinteni a fórumot magyarországi belpolitikai témáktól mentesítő szabályzattól (szándékosan nem írtam, hogy felvilágosítást adni, nem akarom kijelentő módon mondani, hogy mennyi és ki tudja a magyarországi történéseket elhelyezni).

Hunor

laco2000  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-28 18:16   
Kedves Hunor! Sokáig én is Frankurt mellett éltem, már kb. 2 éve "hazai vizeken evezek". Sejtem, hogy a "kinti magyarság" nem igazán tudja, mi is folyik szerencsétlen országunkban, hisz ezt a legtöbb itthoni sem tudja! Felvilágosítás szempontjából mindenképp javasolnám Dr. Morvay Krisztina (büntetőjogász) meghívását, aki első kézből elő tudja adni, mi folyik valójában a mai Magyarországon! Üdv, Laci

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-13 11:18   
2006-07-11 12:39, Andu:
-

Sikerult.
Es ugyanakkor meg par hozzaszolot varok, aki szinten varja.*

Hunor

*minden javaslatnal varom mindenki jelzeset, aki kerdezne, mert ez alapjan lehet felmerni, hogy kik es hanyan szolnanak hozza, ha kevesen, vagy senki sem, akkor eleg kellemetlen lenne.

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-11 12:39   
Hunor, végül is Böjte Csabával nem sikerült felvenned a kapcsolatot? Igazándiból rá várnánk itt sokan.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-26 17:08   
Korabban meghivott vendegunk volt Pekar Istvan, a DunaTV korabbi elnoke. Nagyon sok kerdes erkezett, technikai okok miatt azonban az utolso parat mar nem valaszolta meg.

A DunaTV jelenlegi elnoke, Cselenyi Laszlo vallalta ezek potlasat, valamint ezutan a MON olvasok barmikor a forumon keresztul kerdezhetnek, melyekre havonta egy-ket alkalommal adott valaszok szinten itt lesznek olvashatok.

Hunor

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-09 07:39   
2006-06-08 22:36, Mary:
-
2006-06-08 22:09, amadeus:

Szintén támogatom, mégpedig teljes vállszéleséggel!!

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-08 22:36   
2006-06-08 22:09, amadeus:

Teljes szívböl támogatom ezt az indítványt.

amadeus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-08 22:09   
Mint már itt: http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=3210&forum=4&49 beszámoltam, nemrég találkozhattam Böjte Csabával, a Dévai Szent Ferenc Alapítvány alapítójával. Kérdésemre közölte: szívesen lenne a MON vendége.
Közülünk sokan ismerik, illetve hallottak az Alapítványról, aki nem, itt megismerheti:
http://devaigyerekek.hu/

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-31 05:50   
Az én javaslatom: dr.Hajdú Farkas Zoltán

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-30 21:13   
Korábban már felmerült Makovecz Imre neve. Ha netán elvállalná?
Más ajánlat:
Nem tudnánk-e meghívni Mellocco Miklóst? Nem tudom itt a MON-on hányan ismerjük/-ik a nevét és a munkáit. Nagyon érdekes és értékes ember mind a kettô.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-30 00:27   
Ki legyen a kovetkezo meghivott?

Hunor

Ibolya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-29 14:29   
Elckerlyck, 2004-01-30 18:40 irt üzenetedre itt válaszoltam:
Kultúra >> Zenefolklór.
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=691&forum=26&22

tundver  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-29 13:32   
2004-01-30 18:40, elckerlyck:
-

Én egy Transylmánia együttesről tudok, akik erdélyiek és jó számaik vannak.

scorpio80  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-21 16:39   
2003-04-13 00:34, Ria:
-

Szia!

Most bukkantam erre az írásra. Írtad, hogy csak névrokonok vagyunk, én viszont tényleg (nagyon közeli) rokoni kapcsolatban vagyok Belovai Istvánnal.

Üdv.

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-30 18:40   
Ismeri-e valaki rajtam kívül a
Transsylvanians együttest?

http://www.transsylvanians.de/start.htm

Szuper jó folkot játtszanak, itt a próbapincéjük a sarkon, meg kéne öket környékezni.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-22 19:14   
Kedves Melinda,

koszonom a javaslatot (most eltekintve a Moderalas c. topikban irottaktol). Ha mast is erdekel, felveszem vele a kapcsolatot, meghivjuk. Ismerem, szerintem el fogadna.

Irtad, sok szal fuzi a MONhoz. Most ismet eltekintve a Moderalas c. topikban foglaltaktol, mibol gondolod ezt? Irt rolunk valamelyik cikkeben? Stb.?

Es elnek en is javaslattal - most jott az otlet: hivjuk meg peldaul a legnagyobb magyar forum, az Index.hu fomoderatorat. Mi itt felepitettuk masfel ev alatt a MON forumat, kozosseget. Kerdezzuk meg ot, hogy lat minket, hogyan mukodik egy-egy forum, mi a moderator szerepe, teendoje, mik fordulnak elo egy-egy forum eleteben, stb. Szerintem az utobbi honapok/ hetek alakulasa kapcsan is erdekes lehet egy ilyen beszelgetes.

Udv,

Hunor

melinda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-22 08:51   
Egy érdekes egyéniséget fedeztem fel én is -tegnap éjjel -: Kelemen Hunor művelődésügyi államtitkár, parlamenti képviselő, volt polgármester, író, költő, újságíró...:

http://www.cdep.ro/pls/parlam/cv1?i=147

Rendkívüli módon sok szál fűzi a MON-hoz és sok más egyébhez...

Ha két külön személyről van szó, meg lehetne hívni, hiszen a három MON-szakmai partnerei egyike a Magyar Köztársaság Külügyminisztériuma - másik kettő: a Határon túli Magyarok Hivatala és a Magyarok Világszövetsége -, s ott is előfordul a neve: romániai jelentések kapcsán olvasható...
Megtalálható az Illyés Közalapítvány romániai kuratóriumában is... S még sok más helyen igen aktív szerepet vállal a magyar kisebbség érdekében...

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-06 18:26   
2003-07-29 11:12, etelka:
-
Csupán erre jártam, de csatlakozom Etelka ötletéhez!

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-29 11:12   
Hunor!
Javaslatom, hogy hivjuk meg ide Makovecz Imre Corvin lánccal kitüntetett magyar építészt.
Etelka

Ria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-13 00:34   
Sziasztok

Belovai Istvanra en is kivancsi lennek. Olvastam a Kiki-ben levo anyagat es onnan a sajat linkjet, de jo lenne tobbet is megtudni rola...

A nevazonossag csak meg erdekesebbe teszi szamomra Bar eddigi kivancsiskodasaim szerint nem rokon

RIA

Muity Mijo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-03 19:32   

Itt fedeztem fel a honlapotokon egy rendkívül érdekes egyéniséget, aki bizonyára sokak érdeklődését keltené fel úgy Keleten, mint Nyugaton.

Belovai István Honlapja

Nagy nemzetközi port felkavart múltjára tekintettel, talán megérdemelne egy kis nyilvánosságot :)!

Muity Mijo
H

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-04 05:13   
Én is javasolnék egy embert. Balogh Bélának hivják, nemrég jelent meg egy könyve, 'A végsô valóság' cimmel. Hatalmas siker lett a könyv, ma kaptam meg én is csomagban Csak javaslat persze ez... a sok között...
bab

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-04 02:24   
Sziasztok!

Mit szoltok az ujabb javaslatokhoz?

En peldaul javasolnam Cserey Erzsi amerikai magyar szinesznot. Erdekes lehet a filmes szakmarol kerdeni, mi hogyan mukodik...

Kozoltunk rola regebben interjut is, ami elolvashato - ime:

http://www.magyaronline.net/cikk.php?id=2

Udv,

Hunor

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-29 02:50   
Javasolom, hogy hivjuk meg vendegul forumunkba Bojte Csaba ferences testvert, hogy beszamoljon a devai gyerekekkel kapcsolatos munkajarol, szandekairol es eredmenyeirol, es, hogy mondja el nekunk, hogyan tudnank segiteni.

Valeria

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-28 20:56   
2002-10-27 22:45, rigojanos:
-
2002-10-27 20:00, hunor:
-
Calyx, roviden bemutatod?

Oszinten nem ismerem,hogy lenne ra tehetsegem bemutatni,inkabb csak a szerkesztok hivjak,es majd meglatjuk :-)

Erdeklodes mindenkepp van!
Akkor miert ragadunk le olyan kicsinykedessel :-),hogy mi a Curriculum Vitae-je ?:-)

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-27 22:45   
2002-10-27 20:00, hunor:
-
Nagyon jo otlet!!

Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó