2020. július 04. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Svájc >> Kreuzlingen és környéke
Új topik indítása   Üzenet küldése
 bazsi55  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-01-09 07:19   
Ha valakit érdekel, a jövö héten kezd nálunk egy au-pair, aki szívesen oktatna néptáncot gyerekeknek (Märstetten, TG)

bazsi55  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-08-12 08:17   
Ma este 7-kor találka a konstanzi Sedir étteremben (a Münster mellett).

bazsi55  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-06-03 10:13   
Ma 18:30-tól ismét találka a konstanzi Hafenhalléban - az idöjárásra való tekintettel bent az épületben.

bazsi55  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-09-22 07:54   
Helyesbítés:

Most csütörtöki (holnap) találka mégis Konstanzban, a Hafenhalléban 18:00-tól.

Szombaton délután Weinfeldenben WEGA-látogatás.

bazsi55  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-08-25 21:05   
Van valakinek kedve ide jönni?

http://www.stadtfest-bischofszell.ch/programm.htm

Bischofszell szép kis város, biztosan érdekes lesz...

bazsi55  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-08-19 09:03   
Auguszus 20-án csütörtökön ismét sörözgetünk a konstanzi Hafenhalle-ban a sörkertben... (A múltkori jól sikerült! Remélhetöleg minden csütörtökön, amíg az idö engedi. Mi kb. 18:00:00 órától ott leszünk, ha valakinek-kiknek kedve van csatlakozni, szívesen látjuk. Kb. 20:00:00 óráig gondoltuk.

bazsi55  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-26 09:22   
Most vasárnap Wald (ZH) -tól indulva kirándulunk egyet. Ha valakinek lenne kedve, 10-kor találkozunk a waldi pályaudvaron.

marcsi_t  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-09 09:33   
2007-03-29 11:27, bazsi55:

-

Sziasztok!

Egeszen pontosan 5 magyar dolgozik Neuhausenben annal a bizonyos beszerzesi szervezetnel, es egy fiu egy amerikai cegnel. Ha erdekel titeket, minden masodik szerdan (ezen a heten is) van egy nemzetkozi klub Schaffhausenben, este 7-tol. Teljesen nyitott, barki johet, a kommunikacio nagyreszt angolul tortenik. A cim: Haberhaus - Neustadt 51, Schaffhausen (5 perc seta a vasutallomastol). Udv.

bazsi55  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-08-22 11:00   
Vasárnap megyünk ide:
http://www.highlandgames-am-bodensee.de/
Ha van kedvetek, tartsatok velünk.

bazsi55  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-18 13:58   
Júni 14-24 közt a Thurgaui Sportfesztivál (www.etf2007.ch) lebonyolításához, keresünk még segítö kezeket.

A rendezvényröl: 1848 sportegyesület 56000 versenyzöje méri össze tudását különbözö sportágakban, így ez lesz 2007 legnagyobb svájci sportrendezvénye.

Ha kettönél kevesebb balkezed van, vagy értesz kicsit a számítástechnikához, akkor már qualifikált is vagy

Ha több infót szeretnél, sikíts nekem, vagy kolléganömnek: barbara.frei KUK@C tg.ch, vagy balazs.csapo KUK@C tg.ch .

A közremüködés alapvetöen ellenszolgáltatás nélkül történhet, költségtérítésként óránként 5-8 frankot kapnak a közremüködök.

bazsi55  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-05 18:09   
Szia!

Jól sikerült a verseny?

Megint későn szólok, de hátha...
Holnap a winterthuri technorama-ba szeretnénk menni. Lenne kedved? Szerintem a lányaidat (khmm, lány, vagy lányok? ) is érdekelné.

A thurgaui sportfesztiválra gondoltál? Velem kellene felvenni a kapcsolatot, az egyik kolléganőm koordinálja a segítőket.

Akik esetleg nem tudnak róla: a thurgaui sportfesztivál lebonyolításához (www.eth07.ch) keresünk még önkéntes segítőket (versenyek lebonyolításában, a vendégek és a sportolók koordinálásában, stb. kék segítség) .
Ha van valakinek kedve, szóljon nekem!

Bazsi

csoszogi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-04-02 20:57   
Szia Bazsi!

Nem tüntem el, csak a lanyomnak versenye volt Waedenswillben, eléggé izgultunk, de jol sikerült, ügyesek voltak. Mar figyelem mindennap az eseményeket, mert ahogy latom, nem vagyok egyedül ezen a környéken. A talalkozo természetesen érdekel, barmire nyitott vagyok, jöhet sport, kötetlen dumcsi, stb. Amit a maganban irtal, köszi szépen,mindenképp megprobalom, csak nem tudom, kivel lehetne felvenni a kapcsolatot. Tudsz ebben segiteni?

Varom valaszod,

bazsi55  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-29 11:27   
Schaffhausen kozeleben Diessenhofenben elek. Nem ismerek a kornyeken magyar embereket. Nagyon orulnek ha talalkozhatnek/ levelezhetnek veletek. Szeretek turazni, sportolni, csicseregni.
Udv mindenkinek, irjatok!

Ment egy magánüzenet

Amúgy ha jól emlékszem, az Unilever neuhausen am rheini telephelyén (Töletek 10-15 km??) van egy osztály (asszem valamelyik beszerzési osztály), ahol magyar a második hivatalos nyelv, annyi magyar dolgozik ott

Bazsi

tipetupa75  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-28 10:21   
Sziasztok!

Schaffhausen kozeleben Diessenhofenben elek. Nem ismerek a kornyeken magyar embereket. Nagyon orulnek ha talalkozhatnek/ levelezhetnek veletek. Szeretek turazni, sportolni, csicseregni.
Udv mindenkinek, irjatok!

csoszogi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-26 08:20   
Haliho!

Bazsikam, pusszantas, remélem sikerül megtalalnom benneteket! Huuu, az elsö pozitiv valasz!

Szia

bazsi55  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-25 08:30   
Szia!

Persze, van "szabad hely"
Örülnék neki, ha találkoznánk.
Legközelebb valószínűleg húsvét után jövünk össze, mert húsvétkor sokan hazautaznak.
Ment egy magánüzenet, bent van, hogy érhetsz el bennünket.

Bazsi

csoszogi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-23 07:17   
Szia bazsi55!

Tehat lehet sikitani! A felsorolt varoskaktol valoban nem vagyok messze!Szivesen csatlakoznék a tarsasaghoz, ha még maradt "free" hely. Varom valaszod!

Üdv,
Szilvi

bazsi55  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-14 11:21   
Winterthur - Weinfelden - Konstanz - Radolfzell tengelyen van egy kisebb baráti társaságunk.

Megyünk kirándulgatni (sokszor Säntis és környéke, túrák, most a 7végén Genf + Autószalon), meg gyakran összejövünk egy egy kellemes délutánra.

Ha valakit érdekel, sikítson

epp_csak_kiralyfi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-08 19:11   
Sziasztok!

St. Gallenben élek, alapjában véve közel hozzátok, szívesen leveleznék/találkoznék veletek.

Üdvözlet
Printz Attila

csoszogi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-03 22:13   
Sziasztok Julia és Alex!

Én is a közelben éldegélek, Schaffhausenben, bar a gyermekek mar nagyok, de nagyon örülnék, ha lennének ismerösök, akikkel ölehetne néha napjan beszélgetni! Szoval ha ti is igy gondoljatok, vagy segitségre lenne szükség, bar itt én szamitok ujnak, azért irjatok, szuper lenne!

Addig is üdv mindenkinek!

Sziasztok,

JuliaImola  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-02 12:23   
Szia Alex, en Steckbornban elek mar 10 eve es eddig meg nagyon keves magyarral talalkoztam. 28 eves vagyok es van egy kisfam, Eric, 4 honapos. Szeretnek többet megtudni Rolad, ha kedved van, irj.
Üdv.
Julia

Alex(andra)  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-09 15:14   
Sziasztok!

Kreuzlingen kornyeken elek (neha), mert mindemellett magyarhonban tanulok. Szoval vandoreletem van, de ettol meg szivesen ismerkednek itteni magyarokkal.
Irjatok.

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó