2018. június 25. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> MagyarOnline.net évforduló
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 )
 Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-30 15:30   
Üdvözöllek Hunor !

Mesélj már valamit a Média-hajós eseményekröl. Amit a RMSZ irt nem valami szivderitö.

Frédi

Kero  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-29 01:10   
2002-09-29 00:28, Calyx:
-
Ott vagyunk veled, kedvesed udvozoljuk.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-29 01:04   
Kedves Calyx,

öszinte részvétem. Köszönöm a képet mindannyiunk nevében.

Üdvözlettel,

Hunor

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-29 00:28   
Csinaltam Nektek egy tortat:
http://www.pbase.com/image/5222900

Holnap nem tudok lenni a bulin,temetesen leszek, aposom elhunyt Julius 22.-en, csak most lesz a megemlekezteto, mert a testet felajanlotta kutatasokra.

Eleg szomoru vagyok, egy sapkajat felakasztottam a fogasunkra, mintha itt lenne velunk, de egyszeruen nincs tobbe. Nem lehet telefonon hivni tobbet, nem lehet ujra hallani hangjat....

Nagyon sokan lesznek holnap a vilag minden tajarol,ismert mikrobiologus volt, es rengeteg ember altal szeretett es tisztelt.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-28 18:49   
Valamikor májusban lehetett, amikor egy másik magyar oldal linkén találtam a Magyaronline-t s eljutottam ide. Kissé szkeptikus voltam, mert éppen nagyon kellemetlen dolgokat tapasztaltam elötte egy magyar MSN Groupban, igaz akkor még nem volt Group a nevük, s férjem karikaturát is rajzolt arrol a magyarrol http://ourworld.cs.com/andika2000/hunglinks.htm.

Na de visszatérve a Magyaronline-re, örülök, hogy ilyen sok kedves, kellemes emberrel tudtam itt megismerkedni, s emiatt is töltöttem nagyon sok idöt itt amiota rátaláltam. Félreértések elöfordulnak, mint minden családban, de szerintem lehet békés megoldást találni, ami eddig mindig sikerült, s remélem, a jövöben is fog! Kivánok a Magyaronline.net-nek továbbra is sok sikert, érdekes üzeneteket, kellemes vidám chateket!

Andrea

george  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-27 14:50   
En aprilis 7-en, 2002-ben leptem kozetek s a mai napig is sokat toltok koztetek. Remelem nem unatkoztatok senkit, s koszonom a kedves barati hangulatot, amit toletek kapok. Egyben nagy orommel gyakorlom a Magyar nyelvet s allandoan frissitem emlekezetemben a hagyomanyokat, osszetartast, itt nem talaltam e ellenszenvet, itt Magyarok vagyunk, egy csaladi barati kor. Ezt koszonom Hunornak, Andinak, Ria-nak, Miki-nek, Bimbinek s a tobbi kedves baratnak, barmerre is elnek, szetszorodva a nagyvilagba.

George

Miklos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-26 11:53   
Kedves Hunor, Kedves Barátaim!

Igen, elmúlt fél esztendö, ami azt hiszem gazdagította mindannyiunk életét, kik rendszeresen látogatják ezt az oldalt.
Köszönet és elismerés a szerkesztöknek, anyagi támogatóknak, no és persze Neked Kedves Hunor kitartó és áldozatos munkádért.

Visszaemlékezve nagyon is tudom hogyan találtam ide. A Google internet-keresö oldalon beütöttem hogy "Magyarorszag", és az elsö oldal a "magyarhaz.ch" volt, ahol találtam egy linket a Magyaronline.net-re. A régi chaten elösször Riával talákoztam, pár percre rá ott volt Hunor és George is.
Azóta persze büvült a baráti társaság!
Felejthetetlenek az elsö beszélgetések, a husszú éjszakák a chat-en, az elsö chat-buli.
Be kell vallanom, ha valami okból egy nap nem tudok bejönni - és ilyen napok is vannak - valahogy hiányzik valami!

Remélem sokáig együtt maradunk, elérve a szerkesztök célját, egy közös baráti találkozóhelyet teremteni a Világmagyarság számára.

Baráti üdvözlettel,

Miklos_d

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-26 05:00   
V I S S Z A S Z A M O L A S !!!!

13 es 5000 !!!

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-26 01:44   
Gratulalok a kemeny munkadhoz ,es a munkatarsaidnak is,ma eleri a forum az 5000.
hozzaszolast ! hisz 24 hianyzik

Tegyunk baber koszorut a nyakaba aki atfutja az 5000.-ket

Nem rossz,
havi:833 Napi:27.7

451 feliratokozott tag kozul 43 % irt is itt,
94 % nem aktiv mint nap mint nap.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-24 16:36   
Kellemes ajándék:

A MagyarOnline.net meghívott vendég a Budapesten kifutó Médiahajón. http://www.mediahajo.hu/

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-24 12:02   
Hallo Ria

és egy kis nosztalgia a MagyarOnline.net kapcsán: emlékszel, amikor még a régi, nem ennyire jól müködő chaten találkoztunk, és jöttek lassan-lassan a barátok. Talán először Edit, majd pedig Kokó32, george, és így tovább...

28.-án, induláskor, olyan éjjel egy-kettő órakor pedig Bimbi hívta barátait, amolyan avatóra.

ma pedig már 450-en vagyunk a fórumban, tartottunk chat bulit, rendszeresen vannak találkozók a chaten, van hírlevelünk 1248 taggal, andi_usa fotóalbumot készített, rendszeresen közlünk cikkeket, interjúkat, rovataink, ismereteink a magyarságról bővülnek...

Hunor

Ria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-24 01:04   
Kedves Hunor es Tisztelt Szerkesztöség

Az elmúlt közel fél év alatt, amióta ez a honlap létezik nagyon sok emberrel ismerkedtem meg a fórumnak és a chatnek köszönhetöen. Közülük többel azóta már személyesen is találkozhattam és ezek a találkozások egytöl-egyig csodálatos élmények voltak

Köszönöm, hogy mindezt lehetövé tettétek és kívánom, hogy még sokan mások, akik egyedül érzik magukat és szükségük lenne barátokra minél elöbb idetaláljanak és velünk együtt élvezhesség ezt a határokon átívelö "családot"....

RIA

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-24 01:02   
Kedves Barátaim, Mindnyájan

Szeretnélek egy közös játékra invitálni, emlékezzünk vissza, milyen módon jutottunk el ide, ismertük meg a MagyarOnline.net-et, melyek voltak a legérdekesebb, legkedvezőbb élményeink, tapasztalataink. Mit olvastunk, és használtunk szívesen?

Üdvözlettel,

Hunor

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-22 19:12   
Kedves Hunor - és mindenki MÁS - aki bábáskodott annakidején...!

Köszönöm a magam részéről ezt a Fórumot, gratulálok hozzá! Ezt már elmondtam személyes levélben is, most csupán megerősitem.

Köszönöm, hogy ezen a világhálón olyan emberekkel "beszélgethetek", akiknek -valamilyen hozzám hasonló okból - ez egy remek lehetőség a találkozásra. Története nyilván mindannyiunknak vannak, előbb-utóbb lassan el is mondjuk őket.

Csak így tovább!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-22 16:23   
Szeptember 28.-án lesz fél éves az első átfogó, külföldön élő magyarokról szóló honlap, a MagyarOnline.net!

Részlet akkori köszöntönkből:

"A MagyarOnline.net elsősorban hozzánk, azokhoz a magyarokhoz kíván szólni, akik - szabad akaratunkból, illetve kényszer hatására kivándorolva - anyaországunktól elszakadva -, egykori otthonunktól távol, diaszpórában, a Kárpát-medencén kívül élünk.

Mintegy hárommillióan vagyunk...

Hárommillió tagja van annak a közösségnek, melyet mi Kárpát-medencén kivüli magyarságnak nevezzünk.

Szólni kívánunk továbbá azokhoz az anyaországiakhoz is, akik eddig - megfelelő lehetőség hiányában - nem kaphattak hiteles képet életünkről, örömeinkről, gondjainkról, hétköznapjainkról és ünnepeinkről, akik eddig nem tudtak rólunk, nem ismertek bennünket, és akik most pótolni szeretnék ezt.

Az újszülöttet jókívánságokkal szokás elhalmozni: legyen szép, okos, erős, jó - és hosszúéletű. Mi sem kívánunk mást, ennél többet magunknak. Ennél többet? De hiszen ez bőségesen elegendő. Ha mindennek meg tudunk majd felelni, reméljük, elérjük azt, amiért sokan, sok éjszakát áldoztak fel, hogy legyen egy, a magyarokat világszerte összefogó, pártatlan, a szétszórattatásban elő közösségeket bemutató MagyarOnline.net.

Nem születtünk, nem vagyunk hiába.

Világrajöttünknél többszázan bábáskodtak. Argentínától Venezueláig, Egyiptomtól, Ciprustól, Kanadától, a Costa Ricai Köztársaságtól kezdve egészen Szingapúrig magyarok egész serege szurkolt és segített nekünk, tanácsokkal, információkkal, hírekkel támogatta megszületésünket és - reméljük - áll majd mellettünk a továbbiakban, az indulásnál, az első lépéseknél is.

Mindvégig nagy szükségünk van Önökre, Olvasóinkra, önzetlen támogatásukra ahhoz, hogy a MagyarOnline.net valóban olyanná váljon, amilyennek születésekor közösen elképzeltük: széppé, okossá, pártatlanná."

Köszönöm minden Olvasónknak, Barátunknak, Segítőnknek, hogy velünk tartottak, tartanak.

Simon Hunor

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó