2018. október 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> BEMUTATKOZÁS 2 - CSEVEGÉS, ÜDVÖZLÉS
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
 bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-07-23 22:12   
2009-07-23 10:08, csörike:

Csörike,
érezd majd jól magad közöttünk!

A kutyához érdemes 2 nyelven szólni, hamar megérti. Ezt tapasztalatbol írom.

csörike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-07-23 10:08   
Sziasztok. Gabi vagyok, es fel eve Ausztriaban elek a parommal, meg nem dolgozom, tanulom a nyelvet. Van egy 4 honapos magyar vizslank, en 41 eves vagyok a parom 44, mind a ketten magyar anyanyelvuek. Laa/Thaya mellet lakunk, nagyon nyugodt kornyek, egy kis falu.Szeretek mindenrol beszelgetni, minden erdekel, mindenbol vagy mindenkitol lehet valamit tanulni.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-06-08 21:33   
Jó az öreg a háznál, ha nincs baj, csinál

boszildi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-06-08 18:04   
2009-06-07 14:25, bobe:

Nem szégyen tanulni. Én is okosabb lettem.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-06-07 23:12   
Mutyi ne tunj el

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-06-07 16:30   
2009-06-07 14:25, bobe:

Kösz Böbe, hogy én ezt még sose láttam

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-06-07 14:25   
Ropant egyszeru Mütyi!
Itt, amikor uzeneteket irsz, van alul a masodik sorban "smilies". Katt oda es maris nyilik az uj ablak, ahol aztan kivalasztod a neked megfelelöt, peldaul:
, ,:(, , stb

mütyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-06-07 11:50   
Hello!

Csillának hivnak, de ezen a néven már van tagotok, igy a kutyusom nevét kellett adnom, hogy itt lehessek.
55 éves nyögdijas hölgy vagyok, 2 gyermekem van, egy fiu, és lány, és már van egy unokám is, egy kisfiu személyében.
Pest megyében, Göd településen tengettem napjaimat, és ugy gondoltam, szivesen csevegnék kint élő honfitársakkal.
Nagyon szerettem az állatokat, a kertet, és mellesleg kézimunkázok is, majd ha valaki megsúgja, hogy lehet itt képet feltenni, azt is tudok nektek mutatni.

Valaki súgja meg, hogy lehet smilies jelre szert tenni...

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-01-10 18:19   
Üdvözlet az újonnan jötteknek, ti régiek meg ne hadonásszatok annyit, izomlázatok lesz

Tihi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-01-10 17:51   
Kipróbálom én is mert jól tetszik:

PrepaidkartenPrepaidkartenPrepaidkarten

Sikerült

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-01-10 17:36   
PrepaidkartenPrepaidkartenPrepaidkarten

Friss húsok.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-08-29 06:27   
POE ÜZENETE:
(Előzmény:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=52&forum=29 - 2008-08-28 18:06)

2008-08-28 17:58, schatz72:

Szia

Lehet csevegni is. A reklám feletti kék menüsorban kattints a Chat szóra. Esténként mindig vannak ott. De Java program kell hozzá.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-11 08:14   
Nekem is nagyon hiányzanak a levélben kifejthető magvas gondolatok.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-10 23:05   
2008-04-10 22:45, bobe:
-

Hunor igazan ne haragudj rám de félorája a cifra jelzöiden röhögök.

-

Akkor ez a levél már azért is megérte, hogy írtál a MON. De mindennap nem tudok új ilyet szerezni.

Hunor

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-10 22:45   
Hogy én miröl maradtam le?
Kedves sunyi ur azota is is ezen vihogok. Jo estet szerzett nekem ez a level. nincs több belöle?
kabaré helyett. igy aztán tenyleg nem felejtek el magyarul .
Hunor igazan ne haragudj rám de félorája a cifra jelzöiden röhögök.

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-10 20:56   
Kedves kalacs, ne csak olvass, írjál is, szóljál hozzá a témákhoz! Az érdeklödési körödnek megfelelö témák vannak elszórva mindenhol a fórumon, a pacifizmustól a jó borig minden.

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-10 20:54   
Kedves noe80, Isten hozott! Olvastalak itt-ott, ebböl tudom, te is beleolvastál ide-oda. Érezd magad jól és írjál, kérdezzél, kommentáljál!

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-10 20:52   
Mi, ímmel-ámmal beszélö magyarok (székelyek, zsidók és egyéb nemzetiségüek), nem kell azért a helyesírásunkat utólag helyesbítsük (esetleg mások által?)

Gondolom, az egész világ már alig várja, hogy reklamáló társunk megossza vele gondolatait és véleményeit.

bobo.2006  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-10 17:07   
A karibi szigeteken jarva hallottam az alabbi megtortent esetet.

1902-ben tortent, hogy a szigeten a francia valasztasokat tartottak volna, es a politikusok remegve vartak az ujravalasztasukat. Remegni meg foleg a fold remegett, sot rengett is, foldcsuszamlasok is voltak. A sziget vulkanja nyomta a fustot kemenyen kifele. Minden jel arra mutatott, hogy elobb-utobb kitor a vulkan. A politikus zsenik azonban meggyoztek a nepeket, hogy nem kell beijedni, minden ok, a kis foldrengesek miatt nem kell izgulni.

De azert volt par ezer szarhazi liberalis es remhirterjeszto, akinek inaba szallt a batorsaga, es elevezett a szomszed szigetre, hogy ott varja ki a balhe veget.
Kb. 26.000 lakos pedig a szigeten maradt, amikor is kitort az oreg vulkan meg a valasztasok elott. Aki akkor Martinique-n volt, nem elte tul ezt a napot. Igy haltak ki a hulyek Martinique-on.

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-10 17:00   
Üdvözlöm az üzenet feladóját Székelyvásárhelyről, bár kétlem, tudná, hogy mi az.

amadeus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-10 16:28   
Nem kár érte.
Kössön piros-fehér kockás konyharuhát a nyakába, és álljon sorba a többi bakancsossal egy kis megvilágosodásért.

huba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-10 15:35   
Volt egyszer egy kicsi törpe,
belenézett a tükörbe,
látta, hogy a lába görbe,
többet se néz a tükörbe.

egyedls  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-10 14:40   
2008-04-10 13:52, hunor:

-

Kedves hunor!

Aki egy ilyen "barátot" elveszít, az gazdagabb lesz! Minderre csak azt tudom mondani, hogy "vagyullabundapüspefütty...", aminek sokkal több értelme van, mint a "búcsúlevélnek".

noe80  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-10 13:56   
Poe,

igazad van.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-10 13:52   
MÁSODIK VERZIÓ:

T. Szerkesztőség! Figyelmetlenségem okán, egy még át nem nézett, telis-teli gépelési és helyeírási hibákat tartalmazó levet küldtem. Ezt kijavítandó küldöm a mostanit. borsszemjanko

T. Szerkesztőség!
Sajnálom, hogy ennyire intoleránsak voltak.
Nem írtam semmi olyan dolgot, amit a pluralizmusát hirdető liberálisok, nevezetesen az Izarelben élő önmagát magyarnak nevező, Hunor?? néven-de önmagát zsidónak aposztrofáló- moderáló, nem tudhatott volna elviselni. Sajnálom, ha egy magyar? oldalon, nem bántva senkit ,azonnal kitiltottak; mivel jeleztem, hogy nincsenek baloldali barátaim, rögtön sejtetni engedték, hogy rossz helyen vagyok, mert itt a fórumon bizony vannak zsidók, székelyek-amit kétlek-, és más nációk.
Ezzel a kirekesztő, intoleráns magatartással és megosztással bemutatkozott a honlapjuk.
Természetesen ezen élményemet és tapasztalatomat megosztom az itthoni -magyaroszági magyar- honlapok olvasóival, hogy tudják Önök kicsodák.
Én már tapasztalatból tudom, hogy az önök honlapján írók :
-zömmel csak magyarul, ímmel-ámmal beszélő honelhagyók, tekergők és egy jobb egzisztenciára vágyó külföldön magára hagyottnak érzők.
-valamikori magyar állampolgárok. Esetlegesen még most is kettős állampolgárok.
- erősen diszkriminatívak.
Természetesen bocsánatát kérem azoknak akik nem éltek honlapjuk kirekesztő szellemiségével.
Ezek után, nem kérve visszaeresztésemet véglegesen elbúcsúzom önöktől.
Ezt megtettem a kizárásom előtt, de az önök Hunor nevű sunyi moderátora törölve írásomat és bemutatkozásomat gondolom, hogy ne legyen nyoma-és azonnali kilépési szándékomat.
Reményeimet csak beteljesíti , ha ezen nyilatkozatomat 'szájízük' szerint kozmetikázva nyilvánosságra hozzák, mint egy Magyarországon élő fasiszta (sic!) megnyilatkozását a liberalizmus legnagyobb dicsőségére és olvasóik elborzasztására.
borsszemjanko

Ps. Természetesen tanulva moderátoruk stílusából, ezen küldött levelemet elmentem egy későbbi időre az archiválás precizitása okán. T. válaszukra nem tartok igényt ! b.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-10 13:40   
Nagy az Isten állatkertje

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-10 13:31   
LEVÉL, KÉRVE A NYILVÁNOSSÁGRA HOZATALT - VÁLTOZTATÁS NÉLKÜL:

T. Szerkesztőség!
Sajnálom, hogy ennyire intoleránsak voltak.
Nem írtam semmi olyan dolgot, amit a pluralizmusát hirdető liberálisok, nevezetesen az Izarelben élő önmagát magyarnak nevező, Hunor?? néven-de önmagát zsidónak aposztrofáló- moderáló, nem tudhatott volna elviselni. Sajnálom, ha egy magyar? oldalon, nem bántva senkit ,azonnal kitiltottak; mivel jeleztem, hogy nicsennek baloldali barátaim, rögtön sejtetni engedték, hogy rossz helyen vagyok, mert itt a fórumon bizony vannak zsidók, székelyek-amit kétlek-, és más nációk.
Ezzel a kirekesztő, intoleráns magatartással és megosztással bemutatkozott a honlapjuk.
Természetesen ezen élményemet és tapasztalatomat megosztomaz az itthoni -magyaroszági, magyar- honlapok olvasóival, hogy tudják Önök kicsodák.
Én már tapasztalatból tudom, hogy az önök honlapján írók :
-zömmel csak magyarul, immel -ámmal beszélő honelhagyók, tekergők és egy jobb egzisztenciára vágyó külföldön magárahagyottnak érzők.
-valamikori magyar állampolgárok. Esetlegesen még most is kettős állapolgárok.
- erősen diszkrimininatívak.
Természetesen bocsánatát kérem azoknak akik nem éltek honlapjuk kirekesztő szellemiségével.
Ezek után, nem kérve visszaeresztésemet véglegesen elbúcsúzom önöktől.
Ezt megtettekm a kizárásom előtt, de az önök Hunor nevű sunyi moderátora törölve írásomat és bemutatkozásomat gondolom, hogy ne legyen nyoma-és azonnali kilépési szándékomat.
Reményeimet csak beteljesíti , ha ezen nyilatkozatomat 'szájízük' szerint kozmetikázva nyilvánosságra hozzák, mint egy Magyarországon élő fasiszta (sic!) megnyilatkozását a liberalizmus legnagyobb dicsőségére és olvasóik elborzasztására.
borsszemjanko

Ps. Természetesen tanulva moderátoruk stilusából, ezen küldött levelemet elmentem egy későbbi időre az archiválás precizitása okán. T. válaszukra nem tartok igényt ! b.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-10 12:20   
Előzmény, töröltem: bemutatkozásban kiemelt rész, hogy a barátok között nincsenek baloldaliak.
Ilyenkor mindig eszembejut, a románok ezért irigyelik a magyarokat, hogy mennyire összetartóak, jönnének csak kicsit Budapestre, leszoknának hamar erről a sablonról. (Erdély más, ott a nyomás nyilván más helyzetet alakított ki.)

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-10 12:12   
Hagyhatjuk az üdvözlést.

Hunor

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-10 12:11   
Kedvesa Borsszemjankó, itt bizony vannak székelyek, magyarok és baloldaliak is.Sőt zsidók is. Gondold meg, hogy vajon nem tévedésből nyitottál-e be hozzánk?

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó