2019. június 17. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> BEMUTATKOZÁS 2 - CSEVEGÉS, ÜDVÖZLÉS
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
 bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-19 19:37   
2005-01-19 19:09, fezsu:
-

Jol fogod itt erezni magad meglatod, biztosan talalsz majd olyan rovatot ahol otthon erzed magad, en kicsit eszakabbra ,Svedorszagban elek ,szerencsere itt a MONon nincsenek tavolsagok

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-19 19:31   
Kedves Fezsu,

udv a MONon!
Jelen temakor alatt van egy sima Bemutatkozas topik is, kerlek, masold be oda is az irasod. Ott vannak a bemutatkozasok, itt meg a mindenfele koszontes, faggatas, ismerkedes...

Es nezz be a chatre (foleg este vannak sokan), meg aztan mindenfele a forumba is - rengeteg erdekes tema olvashato a kulonbozo temakorok alatt.

Udv,

Hunor

fezsu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-19 19:09   
Szia bobe !
En tulajdonkeppen szlovakiai magyar vagyok, Parkanybol, ha mond valakinek valamit (Esztergommal szemben,a Duna masik oldalan). Pozsonyban jartam Egyetemre, ahol is ratalaltam eletem parjara, onnan Debrecenbe költöztünk, munka miatt. Ferjem plaueni (sächsisches Vogtland), ezert a debreceni idök alatt ott is volt egy lakasunk. Elegge sokat utazgattunk emiatt az egesz idö alatt ide-oda. De most letelepedtünk Schönbornban. Te is Nemetorszagban elsz ?
fezsu

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-19 19:02   
Szisztok új Emberkék! Legyetek jók vagy rosszak!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-19 19:00   
Szia Fezsu jo hogy idetalaltal. Es azelött hol laktal? marmint Debrecen elött?

fezsu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-19 18:51   
Sziasztok !
Üdvözlök mindenkit, Zsuzsa vagyok. Bad Schönbornban elek, ami Karlsruhe es Heidelberg között van feluton. Par honapja költöztünk ide a ferjemmel, elötte Debrecenben laktunk 4 evig. Örülök, hogy ratalaltam erre az oldalra, mar nagyon gyötört a honvagy. Sokminden erdekel, többeközött uj receptek, utazas, stb.
Üdv

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-15 01:27   
Köszönöm mindnyájótoknak a szívélyes üdvözlést.
Puszi nektek

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-13 03:50   
Minannyian érezzétek jól magatokat, és ne sokáig legyetek újak.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-12 10:41   
Isten hozott Benneteket Manoka és R-zsike! Csak vágjatok bele, aktívan. Mindenkinek van véleménye (majdnem) mindenről. Vitatkozni pedig imádunk. Ezért az ellentmondás nem viszálykeresés, hanem a társalgás élénkítésének eleme.

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-12 04:32   
Udvozolom az ujakat

Halod Murok Matyi ezen en is nevettem

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-12 01:37   
R-zsike Kedves!

Szeretettel köszöntelek a MON-on.
Remélem jól fogod érezni magad közöttünk amit tiszta szivemböl kivánok.
Mi már találkoztunk a chatin is.

Üdv
Em

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-12 00:44   
Kedves Hunor!

Bemutatkozásomat betettem a http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=52&forum=29&169

oldalra, ahogy tanácsoltad. Kérlek nézd el nekem hogy rossz helyre raktam. A jövőben jobban igyekszem

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-11 22:48   
Kedves bemutatkozok!

Udv Mindenkinek a MONon. Csak egy tipp miatt szolok meg, ez a Bemutatkozas2 elsosorban az udvozlesekre szolgal, a bemutatkozasokat meg erdemes kulon beirni a "sima" Bemutatkozas ala is, ime:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=52&forum=29&169

Ott olvashatok a tobbiek is.

Hunor

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-11 21:23   
2005-01-11 20:16, R-zsike:
Kedves R-zsike !
Isten hozott kozenk es erezd jol magad a NON-on.

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-11 20:16   
Kedves MON tagok!

Karácsony előtt találtam rá erre az oldalra a neten, és azt hittem hogy ez is csak egy, a több százezer oldal közül. Azóta rájöttem arra - a topikokat olvasva - hogy ez az a hely, amit mindig is kerestem és ahol nagyon szeretek tartózkodni. Azon kevés helyek közé tartozik a világon, ahol még az emberek szeretik egymást, megosztják tapasztalataikat, ötleteiket egymással, önzetlenül tudnak segíteni, vigasztalni, vagy csak önfeledten csevegni.

Egyszóval nagyon örülök hogy végre "hazataláltam" hozzátok, köszönöm Hunornak és Nektek, hogy vagytok.

Magamról annyit hogy Budapest mellett élek,4 éve volt szívműtétem, ezért már csak félműszakban vagyok aktív. Sok szabadidőm van mert a fiam már kirepült itthonról, a férjem pedig az országutakat rója állandóan.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-10 08:39   
Kedves Manoka,

udv a MONon!

Gyongyi,

remelem, olvasod ezt... szoval, ha igen, akkor ne csak olvaso legyel, hanem esetleg csatlakozz is, ime a hasznalati utasitas:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=121&forum=70&5

Tucsok udvozol, jon is, es talan Cickany is. Es hogy meg erdekesebb legyen: Cerna Petit is felkertem tanacsadasra, uj designt kap a MON.

Udv,

Hunor (Murok Matyi )

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-08 21:43   
Kedves Manoka !
Isten hozott kozenk ! Meghato a torteneted es koszonom , hogy megosztottad velunk . Mindnyajunknak valami oka van arra , hogy ezt vagy azt a bizonyos becenevet valasztotta .
Remelem , Te is jol fogod erezni magad a MON-on , mint mi mindannyian .

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-08 19:42   
Manoka köszönöm, hogy megosztottad velünk a neved történetét. Kívánom, hogy viseld sokáig egészséggel.

manoka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-08 18:45   
Manoka neve:
Volt egy unokabátyám, aki számomra olyan volt, mintha a testvérem lenne. Vele nöttem fel, ö tanított meg sokféle játékra, az óvodába katicabogarat hozott nekem. Együtt gyüjtöttünk békát, együtt mentünk horgászni, és ö tanított meg arra, hogy az emberek általában jók. Ezeket a tanításokat adta át a gyermekeimnek is. Ö találta ki a Manoka nevet. Senkinek nem engedte meg, hogy így szólítson, mert öszerinte ezt ki kell érdemelni. Neki csak egy Mano volt, az én voltam. 42 évesen halt meg, a kisebbik lánya éppen érettségizett. Nagyon szeretem öt. Miatta és érte maradtam Manoka

ex-MON-tag4  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-08 17:42   
Szia Manoka legyel üdvözölve es erezd magad jol közöttünk.
üdv.
Denjul

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-08 17:33   
Meseld Manoka

manoka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-08 15:38   
Mazsolával nem találkoztam, de ha érdekel, elmesélem, hogy miért Manoka a nevem.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-08 15:33   
Szia Manoka, jó hogy jöttél. Mazsolával nem találkoztál valahol?

manoka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-08 15:15   
Szoknyás manót alakítok, de a jeanst is nagyon szeretem.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-08 15:12   
Isten hozott! Annyit talán még elárulhatnál az inkognitó felfedésének veszélye nélkül, hogy szoknyás vagy nadrágos manót alakítasz.

manoka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-08 14:36   
Sziasztok, Manoka vagyok!
Magyar vagyok, magyarként élek külföldön. És büszke vagyok a magyar akcentusomra.
Nagyon örülök, hogy megtaláltalak Benneteket!

ethel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-06 20:46   
Szia MimiRia !
Udvozollek ezen a forumon .Remelem jol fogod erezni magad te is ,mert en nagyon szuperul erzem magam .Nem tudnam elkepzelni a napomat a forum nelkul,persze ha a fiam oda enged a gep mele.
Udv.Ethel

ui.a chat-rol se feledkez meg ,ott sok jo baratra tehetsz szert

Em  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-06 19:30   
MimiRia45)

Isten hozott ezen a forumon.Érezd jól megad közöttünk. Meglátod szeretni fogsz kötzöttünk lenni. Én sen vagyok régen.Már elsem tudom képzelni az életem enélkül a forum nélkül.Nagyon szertek itt lenni.

Üdv
Em

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-06 17:39   
2005-01-06 12:37, MimiRia45:

Szeretettel üdvözöllek ezen a fórumon!
Édeklödésed olvasva, biztos vagyok abban, hogy jól fogod itt érezni magad.
Vagyunk már többen, aki nyugdijas korú, fözni is szeretünk, soknak unokája is van.
Tehát találsz témát, amibe bekapcsolódhatsz.

MimiRia45  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-06 12:37   
2004-08-18 02:32, andy:
-

Hola..Szerbusz Kedves Andy;)..Üdvozolek itten Ausztraliabol. Ismertük meg egymást egy Közös Brisbane.. i Imerössön keresztül...Mi Már Nem élünk ottan fönt.. Remélve Job tapasztalataid lesznek a Magyarok Közöt itten..Most találtam meg ezt a Hejet 2oo5 Január 7én..András és Én Jol vagyunk iten lent New South Wales..ben e Kis falu hejen..Jo Látni te is csatlakozol Töb Magyar hejekre a Internet..ten be.. Hál Istennek. Mert Én is csak igy Fogom joban gyakorolni a Magyar Nyelvemet..Szolj hogy Jol vagy és a Kedves Családod is..Föl a Fejjel és Légy Büszke Magyarságodra. Még Ha te vagy arra felé a Egyetlen egy Magyar is..-.. Szerbusz .. Üdvözletünk.. MimiRia aki lakot Brisbane..ben es András..

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó