2018. január 18. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> BEMUTATKOZÁS 2 - CSEVEGÉS, ÜDVÖZLÉS
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 )
 MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-14 00:00   
Balu üzenete a Bemutatkozás topikból:

GRACE!

De jó hogy idetaláltál, valóban itt nyugalom van és segítséget is kaphatunk egymástól.
NEMES és KÜLÖNÖS életed és tragédiád nagyon jó irányba fordítod. Így lesz a sok negativ erőből sok kis positiv erő: MINDEN mosoly sugározzon RÁD: óriási lelked van: Nem könnyű az amit vállaltál, de szent a célod és az idősebbekről nem is beszélek. Biztosan sok szeretet kapsz Tőlük. Jó ilyet is olvasni: --mesélj még: hogy telik egy napod?

Üdv:Balu

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-13 23:59   
Grace üzenete a Bemutatkozás topikból:

2002-08-31 20:18, Calyx:
-
ha van kedved meselj a helyzetrol,mennyire rossz,de foleg mennyire alakul pozitiv iranyba ?,mennyi remeny van azoknak az embereknek ? ujra kezdeshez.
---- ----------

Kedves Calyx.. köszönöm az invitalasod:))
Sokat nem tudok mesélni ezekröl a dolgokrol, nem egy szép élmény az ember életében. Mivel én nem vagyok hivatasos apolonö, én csak az étkezésnél segitek.. vagy ha annyira piszkosak, rongyosak, akkor nagy mennyiségü ruhazat all a rendelkezésünkre. Van olyan hogy az egyik nap felöltöztetünk valakit, két nap mulva olyan allapotban jön vissza, mintha hetekig a sarban, piszokban feküdne. Nagy problema az AIDS temészetesen dupla kesztyüben kell dolgoznunk, az apolonök védöszemüveget viselnek. Van két fiatal orvos, aki a szabadidejéböl teljesit szolgalatot, és 3 idös szerzetes, a benediktektöl. Itt nincsenek felekezeti külömbségek.. hiszen mindnyajan mas vallasuak vagyunk. Tudnotok kell, hogy a nehéz esetek, ahol mar nem nagyon van remény arra, hogy valaha is kigyogyuljon.. ezek regisztralva vannak, és ingyen megkapjak az adagjukat az orvosoktol. Ezelött 10 évvel amikor a kisfiam meghalt, akkor oriasi parkot foglaltak el a belvarosba a drogosok.. annyi volt az arus, mint a nyü. Nos ugy emlékszem 93-94-es évek voltak a sorsdöntök.. megduplaztak a rendörséget, külön osztag került ezekre a helyekre. Tiltakozas nem volt, szinte mindenki a rendörség oldalara allt, hogy ezt a szennyet eltüntesse a varosbol. Egyszerüen körbefogtak, összeszedték a szerencsétleneket, nagy része mar korhazba került.. az arusokat.. mind a falhoz allitottak bilincsbe verve. Aki nem svajci volt.. nem volt itt tartozkodasija.. kifelé az orszagbol.. Repülöre tették, és hazaküldték.

Nos.. ezért oriasi nalunk az ellenörzés. Természetesen lehetséges, mert svajc kicsi orszag, és a lakossag segitésével nagyon sokat lehet elérni. Itt nem elitélték azokat akik benne vannak, hanem probaltak meggyogyitani.. legalabbis valamennyire. Nekem jo par évig még élni sem volt kedvem.. a két kicsi segitett at a rettenetes krizisen.

Aztan helyre razodtunk, és mivel nem dolgozom, a két gyerekkel itthon maradtam, hiszen egy romokban levö csaladi életünk volt, ha nem segitek.. ök nagyon megszenvedik. Igy mindent félretettem. Biztos, hogy anyagilag jobban jarunk, ha dolgozom tovabb... de én nem voltak hajlando ra, hogy ne 100% itt legyek.. érezzék, hogy mi ugyan olyan csalad vagyunk.. még csonkanak sem lehet bennünket nevezni.

De.. mégis bennem volt a borzalom a fiam halalaval kapcsolatban.. sokaig jartam terapiara.. ahol hasonlo sorsu szülökkel voltam együtt. Nos.. itt kaptam az ötletet.. nem mindenki tudja csinalni.. rettenetes milyen esetek vannak sokszor. De hat ezt is meg kell valakinek csinalni. Es én szivesen beszélgetek velük. Olyan sok fiatal van.. a nagy többség... de sajnos az én korombeli.. férfiak, asszonyok sem kivételek.

A hires sebészprofessortol, a buszsofförig, a haziasszonytol, az üzletasszonyig.. mindent meglehet talalni. Gyogyulas..? kevés eset sajnos.. nagyon kevés.. nincs erejük hozza, mert mintha az akarateröt eltüntetnék ezek a drogos injekciok, tablettak.. annyira sajnalom öket. Itt nagyon sok élet végzödik tragikusan.

Ha 18 év alatti kerül ilyen allapotban ott értsitik a szülöket.. de nagy többségben azok sem tudnak semmit csinalni. Bekerül korhazba.. alig valamennyire meggyogyul.. és mar megint kint van az utcan.. eltünnek hetekre.. (masik varosba) aztan megint nalunk kötnek ki. A nevünket, cimünket nem tudjak.. és személyekröl mi sem beszélhetünk.. csak nagyvonalakban.. de nagyon szomoru dolog.. és egyre több és többen kerülnek bele.. elöször csak a has cigi.. egy-két tabletta.. ha iszik még hozza.. elvesziti teljesen maga fölött az uralmat.. és mar nincs megallas. Sajnos a fiatalok nagy többsége igy kezdi.. nem ugy, hogy rögtön ad egy injekciot maganak. Ok.. ha még van valami kérdésetek, szivesen valaszolok.. nalunk most pocsék idö van.. ömlik az esö. Megjött a szeptember... és még mindig esik. Németorszagban megint arvizek lesznek, ha igy marad az idö.. pedig az ösz csodalatos szokott lenni.. a kedvenc idöszakom.

üdvözlettel: Grace

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 01:38   
Calyx üzenete a Bemutatkozás topikból:

szia Grace !,

erezd jol magad !
orulunk,hogy Rank talaltal ahogy mi is itt egymasra

Nagyon becsulom azt amit csinalsz,hogy a szemelyes tragediad masok segitsegere forditod.

Ennel emberibb nem is lehetne,kisfiad a mennybol (amiben nem hiszek,de valahonnan jo helyrol) mosolyog Rad es halas amit teszel erte,vagyis O rajta keresztul masoknak.
Bokolok elotted embersegedert !
Mindenki igy gondolkodna mas vilagba elnenk !

ha van kedved meselj a helyzetrol,mennyire rossz,de foleg mennyire alakul pozitiv iranyba ?,mennyi remeny van azoknak az embereknek ? ujra kezdeshez.

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 01:04   
Tasiordog uzenete a Bemutatkozás topikból:

Ribizli!

en kulon orulok neked a magad 18 evevel! Ugy erzem, nincs "celcsoport" a MOL-on, mindenhez szolhatsz, kerdezhetsz, itt nem az szamit, hogy hany evesek vagyunk, nem is egyforman gondolkodunk, olyan itt, mint uldogelni egy kedves helyen, kaved, tesztad, borod, sorod... elotted - kinek mi a szokasa - es csevegel.

Multrol, jelenrol, csaladrol, haziallataidrol, filmekrol, konyvekrol... sutunk, fozunk, ugratjuk is egymast... egyszoval jol erezzuk magunkat itt! A MOL betolt egy hianyt mindannyionkban, amit talan meg sem fogalmaztunk magunkban, nem is tudatosan talan, de kielegit valamit, amit keresunk.

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 01:04   

Üdv Ribizli !

erezd jol magad !

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 01:03   
Hunor üzenete a Bemutatkozás topikból:

Kedves Ribizli,

Köszöntelek Fórumunkon, és kellemes időtöltést, olvasgatást, írást kívánok.

Üdvözlettel,

Hunor

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 00:56   
Zsizel üzenete a Bemutatkozás topikból:

Hallo kaytee,

kiváncsian várom a Washington DC-böl kiinduló élményeidet - régit, még régebbit, jelenlegit ... nézz körül a fórumban, bevallom, még nekem sem volt idöm mindent elolvasni, de szinte naponta "beugrok", mert nagyon jól érzem itt magam.

Légy szeretettel üdvözölve
Zsizel

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 00:56   
andi_usa üzenete a Bemutatkozás topikból:

Szervusz Kaytee,

örülünk, hogy ide találtál ebbe a kellemes forumba.

Ha valaki irogat vagy a Chatra jár, hamarabb megismerkedik a többiekkel a talál közös témákat másokkal, rokonszenves személyeket.

Andrea

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 00:55   
Pompery Berlin üzenete a Bemutatkozás topikból:

isten hozott, kedves Kaytee!

Köszönjük a rövid öninfót. Érezd jól magad ebben a sokoldalú, viharos, de szórakoztató és igényes fórumban. Egyéb használati utasításként lásd még vienna-nak írt megjegyzésemnet ugyanitt f.h.19-én.

Javaslom továbbá, hogy böngészd előbb át a többi rovatot. (Sok dolgod lesz, mert fennállásunk 5 hónapja alatt elég termékenynek bizonyultunk. De megéri!!!)

Kellemes időtöltést

Pompéry Judit

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 00:54   

Szeretettel üdvözöllek ADRIANO / Mária!
Gondolom, sok mindenröl fogsz irni nekünk, hogy megismerjük, hol, hogyan élsz, miket csináltok hétköznapjaitokban, amit már röpkén emlitesz, nagyon érdekel! Megértem vágyódásodat gyermekeid iránt! Kivánom, hogy gyakrabban láthassad öket!
Zsizel

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 00:53   
teddy üzenete a Bemutatkozás topikból:

Kedves Zsizel!
Most tértem vissza németországi honlapodról. Sajnos, a németem nem olyan jó, hogy meg tudtam volna érteni. Legalább is a legtöbbjét nem.
Egyébként köszönet üdvözletedért.
Kéréseidre most csak ennyit: Hidd el, hogy megijednél, ha eddigi tapasztalataimról, élményeimröl, stb. tudnál. Néha még én is megijedek, amikor visszaemlékszem és azonnal az a kérdés ötlik fel bennem, hogy valóban én csináltam mindezeket?!
Az évek során többször is megpróbáltam leírni és megörökíteni 1-2 dolgot, de aztán elkedvetlenített az, hogy egy maroknyi személyen kívül másokat nem érdekelnek az én történeteim, hiszen százak, vagy akár ezrek is átélték ugyanazokat, amiket én, csak lehet, hogy nem ott és nem akkor.
Szeretettel üdvözöllek.
TEDDY.

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 00:53   
LISA üzenete a Bemutatkozás topikból:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a gratulációkat!!

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 00:52   

Hallo kedves Teddy, és kedves Vienna,
szeretettel köszöntelek Benneteket, és örömmel várok mindenfajta "elmesélést" életetekröl, hétköznapjaitokról, meglátásaitokról, élményeitekröl, problémáitokról, szomorúságaitokról, örömötökröl ... stb.

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 00:52   
vienna üzenete a Bemutatkozás topikból:

Kedves Judit,

kösz a segítséget, nagyon hasznos! Kissé idegesít a hosszú umlautok nemléte, de majd megbirkózom vele... Mint a többi számomra szokatlan használati utasítással is. Mindenesetre igyekszem...

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 00:51   
Pompéry Berlin üzenete a Bemutatkozás topikból:

Kedves vienna,

szeretettel köszöntünk Téged. Sok rokonlélekre fogsz itt találni és hasonló életutakra, foglalkozásra, szóval reméljük, hogy itt is itthon tudod érezni magad.

Nem ebbe a rovatba tartozik de egy rövid jótanács: korrigálhatod saját üzenetedet (később is), ha a "válasz erre" ponton kattintasz rá. Akkor törölhetsz, javíthatsz, ahogy akarod. Üzenetet általában pedig nem ebből a pozicióból, hanem az "üzenet küldése" címnél írj - akkor is, ha netántán az előző hozzászólásra akarnál válaszolni. Kicsit félreérthető a megnevezés, de mégis könnyen elsajátítható.

Sok sikert és várjuk hozzászólásaidat.

Baráti üdvözlettel

Pompéry Judit

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 00:50   
Pompéry Berlin üzenete a Bemutatkozás topikból:

Kedves Calyx,

nagyon köszönöm a rendhagyó sorokat mindannyiunk nevében. Hogy a rólad mondottak mennyire találóak, azt persze ismeretség nélkül nehéz megállapítani, de elég az, hogy Te ezekeket tartod jellemzőnek. Néhány pozivív megjegyzést már az eddigi "írásbeliséged" alapján is megértettem, be tudtam azonosítani.

Nagyon tetszik bemutatkozásod mottója, nagyon igaz. Kevéssé tudatosodik bennünk.

Különben nem számollak, csak használom a rendszer statisztikáját. (Ha a sárga vastag vonalon a szerző neve mellett jobbra rákanttintasz a profilra, ezek megjelennek. Névre szólóan is hívhatsz le összeállítást arról, hogy ki-ki milyen témában mikor szólalt meg a felhasználók szintjén a keresés rovatban.)

Szívesen tennék fel neked még néhány személyes kérdést, amelyek talán nem a nyilvánosságra tartoznak, de profilodban nincs elérhetőség. Kérlek, küldj nekem egy emilt: pomperyberlin@aol.com

Szeretettel

Judit

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 00:50   

Kedves Judit,

irod: "Örülnék, ha bemutatkoznál a megfelelo rovatban"

Az álnév (nick) használata az Interneten természetes szükségszerüség, megszokott dolog. A magánszféra védelméhez mindenkinek joga van. Senki nem kötelezhetö a valódi személyes adatainak közzétételére. Soha nem lehet tudni,kinek a kezébe kerülnek. Aki önként kürtöli világgá, vállalja annak következményeit.

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 00:49   
István üzenete a Bemutatkozás topikból:

Kedves Zsizel! Köszönöm a kedves ajánlatot, élni fogok a lehetőséggel - szíves engedelmeddel. A megjelent lapszámot természetesen elküldöm Neked arra a címre, amire kéred. Szeretettel üdvözöllek.

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 00:48   
Vicky üzenete a Bemutatkozás topikból:

Istvan

Az internetes barangolasaim soran soha nem talaltam ilyen tarsasagot - koszonom Nektek Mindannyiotoknak, hogy itt vagytok. Remelem figyelemmel kisered beszelgeteseinket!

Szivesen megismerkednek Barmelyikotokkel szemelyesen is - itt Olaszorszagban, vagy otthoni latogatasaim soran. Talan Ratok - Rank nem ragadt az otthoni hazugsagokbol, mellebeszelesekbol, vagy csak mi tisztabban lathatjuk a dolgokat messzirol, mindenesetre egy ertelmes, nyugodt de erdekesen kiszamithatatlan tarsasag ez.

Koszonom azt az emailt, amiben felhivtatok magatokra a figyelmet.

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 00:47   

Hallo István,

szeretettel köszöntelek körünkben. Nézz be gyakrabban, mert Ferencz Zsuzsa még biztos sokunkról és sokakról fog bemutatót irni (rólam például készülöben van, és én is még sok minden különlegességröl fogok irni, amit nyugodtan átvehetsz majd a Te ujságodba).

Egy nagyon kedves, kellemes társaság kezd kialakulni, én is nagyon jól érzem itt magam. Minél többen szeretnénk egymást megismerni szerte a nagy világban. Én nagy tisztelettel kisérem az eddig bemutatott személyeket, akik szivvel, lélekkel mindent megtesznek azért, hogy a magyarságot, a magyar kulturát, mentalitást, nyelvet világszerte minél többen megismerjék. Gyere be a chat-be is.

Üdvözöllek
Zsizel

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 00:47   

Örülök Neked, Bibi, és kérlek, amit eddig magaddal társalogtál, azt most ide ird le, hogy mi is örülhessünk neki. Nagyon érdekel, amit csinálsz, irj róla. Sokat olvastam én is a munkáddal kapcsolatos témáról, de még mindig kevés, amit tudok. Irj konkrétan, hogy miket csinálsz. Meg ugy mindenröl, szóval remélem, ezek után itt beszélgethetünk mindannyiunk örömére!!!

Szeretettel köszöntelek Zsizel

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 00:46   
Vicky üzenete a Bemutatkozás topikból:

Az emailem rekavicky@hotmail.com .

Varom a meglepit.

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 00:45   

Vicky, ha megadnád e-mail cimedet, még meglepetést is küldenék drótpostán.

Zsizel

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 00:45   

Hallo Vicky,

sok szeretettel gratulálok esküvötökhöz és nagyon sok boldogságot kivánok, hosszú, hosszú éveken keresztül! Veled érzek és veled örülök! Maradjon meg benned életed végéig ez a szárnyaló érzés, és kivánom, hogy férjed is nagyon szeressen Téged! Örömmel olvasok Töled! Mindenröl!

Meleg öleléssel
Zsizel

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-07 00:43   

Sziasztok,

naponta nézem, hogy kik mutatkoztak be ujonnan! Meséljetek barátaitoknak is erröl a nagyszerü magyaronline.net lehetöségröl. Én máris néhány nagyon kedves barátra tettem szert! Köszönöm Nektek!

Zsizel

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-05 04:14   
Szia, Zsizel.
Leleplezem a MOn-t: készítettem riportot Lisával is, most dolgozom rajta, majd olvashatod a laptestben.Remélem, jól fog sikerülni.

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-04 16:17   
LISA üzenete:

KÖSZÖNÖM A GRATULÁCIÓT !

/Jól esik, ha valaki együtt tud érezni a másikkal./

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-04 16:17   
Zsizel üzenete a Bemutatkozás című topikból:

Szia Lisa, gratulálok a kitüntetésedhez!

Irj róla részletesen, hogy édesapád milyen tettéért kaptad ezt a megtiszteltetést, illetve ezáltal édesapád postumusz. Nagyon érdekel, biztos másokat is. Büszke lehetsz rá. Kiváncsi vagyok.

Egyébként is kellemesen, szépen telhetnek napjaid a gyönyörü természetben, meg amivel ugy egész nap foglalkozol. Irj részletesebben.

Mivel én egész nap dolgozom és rém stresszel vagyok tele, meg idös anyósommal és apósommal állandóan van valami, alig jutok levegövételhez. Pedig már néhány kedves ismerösre, igen, szinte barátra találtam itt a net-ben. Már mindenkinek válasszal tartozom. Igérem, igyekezni fogok, Ti kedvesek, akik ezt olvassátok, tudjátok, hogy ez Nektek szól!

Kedves Mindannyian, mindenkit szeretettel köszöntök.

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-02 17:09   
Az egyes bemutatkozók üdvözlésének, csevegés helye.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó