2018. december 15. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Franciaország >> *****
Új topik indítása   Üzenet küldése
 adfec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-02-03 10:29   
Ebben a topikban régebben többen irtak egy magyar könyvesbolt alapitásának tervéröl Párizsban. Virág Ibolya müforditó-könyvkiadó tervét a mi alapitványunk segitségével szervezi.
Honlapunkon a könyvesbolt internetes változatban már müködik, itt lehet megnézni:
http://europecentrale.asso-web.com/35+librairie-hongroise.html
De ugy is könnyen meg lehet találni, a beirják a google-ba: librairie hongroise.

Elsösorban francia forditásokat és francia irók-kutatók magyar vonatkozásu könyveit kinálja. De a kinálatot folyamatosan bövitjük, és hamarosan magyar nyelvü könyveink is lesznek.
Franciaországból csekkel vagy átutalással, külföldröl átutalással lehet a könyveket megrendelni.

A könyvesbolt iránt érdeklödök segitenék munkánkat, ha megirnák, hogy milyen könyveket keresnek elsösorban.

Köszönettel és szivélyes üdvözlettel mindenkinek:

adfec
Association Dialogues France-Europe centrale
http://europecentrale.asso-web.com/

voila  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-13 15:20   
2005-05-10 07:00, Kahlo:
-

Sziasztok!

Tud valaki valamit errol a konyvesboltrol?

Koszonom.

tgabi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-02 18:23   
2003-11-26 21:22, pmolitorisz:

-

Ezt ismered?

Association des Jeunes Hongrois à Paris
M. Henrik Kettner
Tél: 06 14 47 66 97
E-mail: magyarfiatalok@laposte.net

enora  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-18 13:55   
Köszönöm Adrienn!

Igaz, hogy mostanában már nem írtam sokat a naplóba. Inkább csak azokat a dolgokat teszem fel, ami számomra érdekes itt.

Nóra

adriannaphoto  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-09 20:30   
2005-05-25 21:00, enora:
-
Sziasztok. Ugyan régi tag vagyok, de még nem irtam a fórumba. Most azonban úgy tűnik, hamarosan Lyonban fogok élni. Augusztusban költözöm, addig is naplót vezetek. Ha érdekel benneteket nézzétek meg: http://www.internetszerelem.freeblog.hu

szia enora^! làttam a freeblogodat kicsit durva az a kép amin kisbabàk vannak! de amugy klasz ,hogy naplot vezetsz! udv adrienn

enora  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-25 21:00   
Sziasztok. Ugyan régi tag vagyok, de még nem irtam a fórumba. Most azonban úgy tűnik, hamarosan Lyonban fogok élni. Augusztusban költözöm, addig is naplót vezetek. Ha érdekel benneteket nézzétek meg: http://www.internetszerelem.freeblog.hu

dzsaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-13 22:36   
2004-12-22 10:21, poesje:

-

szia poesje!

udvozletem kuldom, es orommel hallom, hogy birtokaban vagy a hires-hirhedt meghivonak. hm. szeretnem ha megtisztelnel azzal, hogy elkuldod.

koszonettel

csab

Kahlo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-10 07:00   
2005-01-30 15:37, Orange:

-

Az Ibolya Virágnak még nem sikerült meg alakitani a könyvesboltot de van egy magyar találkozo amelyik másféleve létezik. Minden két hétbe egy kávéházba (Le A Saint-Jacques 10, rue Saint Martin 75004 Paris Métro Châtelet) kedden van az összejövetel ugy hivják hogy Mardis hongrois. A legközelebbi összejövettel lesz május 17. Itt van a honlapja
http://monsite.wanadoo.fr/mardishongrois/
különben létezik egy francia-magyar forum amelyik társas viszonyba van vele a ToutsurBudapest.net forumja
http://toutsurbudapest.net/forum/

Orange  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-30 15:37   
"2003-01-02 15:52, viragi:
-
Kiadonk,az editions Ibolya Virag egy magyar konyvesbolt letrehozasan dolgozik jelenleg Parizsban. Szeretnenk, ha az itt elo magyarok talalkozo helyeve is valna."

olvasom. Kérdésem:
Sikerült-e megalapitani az emlitett könyvesboltot? Üdvözlettel, Orange.

papadoxa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-13 22:13   
Van egy Cimem nektek tudom ajanlani,egy baj van hogy legtobbszor Franciaul irnak de magyarul is.: www.hongrieforum.com vagy associations franco-hongroise.com

voila  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-22 14:19   
Szia!
Elkuldtem priviben...
Udv. voila.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-22 10:21   
Kedves Voilá

Mariának már küldtem egy meghívót, a te e-mail címedet nem találtama profilnál. Vagy megvárod öt, míg visszajön a vakációról, vagy megadod nekem az e-mailodat és küldök neked is meghívót.
Kellemes ünnepeket kíván :

voila  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-22 08:00   
Na, mindegy...ha senki sincs aki meghivjon, akkor nem megyunk...

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-21 21:56   
A Jonapot levlista weblapja:
http://groups.yahoo.com/group/jonapot/

Ahogy elneztem, barki feliratkozhat, ime az infok ehhez:

Post message: jonapot@yahoogroups.com
Subscribe: jonapot-subscribe@yahoogroups.com
Unsubscribe: jonapot-unsubscribe@yahoogroups.com

A subscribe cimre ures email kuldese, es igy tovabb.

Egyebkent nem en vagyok a lista gazdaja, csak megneztem.

Wiw-re meghivo: abban nem tudok segiteni, ott a lenyeg, hogy csak tagok hivhatnak meg ujat, es noha en tag vagyok, jelszot, stb.-t mar regen elfelejtettem.

Udv,

Hunor

voila  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-21 19:46   
Csatlakozom az elottem szolohoz...akkor inkabb en is maganyos maradok...;)

Mària  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 09:52   
Kedces mmasset,vagy Noemi

Ha arra kell vàrni,hogy màs meghivjon arra a honlapra amit leirtàl,azthiszem nagyanyo leszek,ugyanis,nem ismerek senkit aki meghivhatna rà.
Es azthiszem,hogy màs is igyvan vele.
ÛDV:Mària

nmasset  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-22 22:08   
Sziasztok!

Szomoruan olvastam, hogy sok magyar egyedul erzi magat. Van egy e-mail cim amit egy masik itt elo lannyal nyitottunk: jonapot@yahoogroups.com
Gyakran szervezunk talalkakat, iszogatas-beszelgetes...stb. Ja, mindez Parizsban. Ha van kedvetek jelentkezni, irjatok erre a csoportcimre es felteszunk titeket a listara. Masik megoldas a www.wiw.hu, ahol a Parizs topikban sok itt elo fiatal cseveg es szervezkedik. A Magyar Intezettel nem erdemes probalkozni, sajnos nem igazan erdekli oket, hogy mi tortenik az itt elo fiatalokkal.

Udvozlok mindenkit:

Noémi

ancsiestorzsUK  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-02 18:50   
Van egy regi ismerosom,aki Parizsban elt (nemreg koltoztek Lyonba) sokaig. Biztos vagyok benne, hogy segitene nektek. Akit erdekel valaszoljon.

pmolitorisz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-26 21:22   
Sziasztok, udvozlet!

Parizsban tanulo magyar diak vagyok. Csak most talaltam ra a honlapra es erre a forumra, es nagyon egyetertek a forumindito eszrevetelevel. Ha valaki tud mukodo parizsi magyar kozossegrol -foleg fiatal kozossegrol-irjon, ha nincs, csinaljunk egyet!

Udvozlettel:

Molitorisz Peter

darabontka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-07 16:00   
2003-10-04 14:34, maryannasloan:
-
Szia! Nekem is nem reg volt az eskuvom, de az en ferjem francia. Ezert is koltoztunk Parizsba. Meg csak egy hete vagyok itt, de meg nem sikerult magyar kapcsolatokat talalni. Ha gondolod, cserelhetunk eszmet. Az eskuvotokhoz gratulalunk es legyetek nagyon boldogok!

maryannasloan  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-04 14:34   
Hello!Mindig erdekesnek tartottam a Francia eletvitelt es az embereket.Amerikeben elek es csak angolul es magyarul beszelek. Sajnos az utolso 4-5 evben ide erkezett magyarok viselkedese utan en nem lehetek buszke magyarsagomra,de szivesen vennek fel kapcsolatot a vilagban elo magyarokkal.Oktober 2-an volt az eskuvom, a ferjem termeszetesen magyar es en nagyon boldog vagyok ez miatt! minden jo kivansagnak is orulnek, mert rokonaim nincsenek!

viragi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-02 15:52   
Kiadonk,az editions Ibolya Virag egy magyar konyvesbolt letrehozasan dolgozik jelenleg Parizsban. Szeretnenk, ha az itt elo magyarok talalkozo helyeve is valna.

1980 ota egy kozep-europai konyvsorozat kereten belul,majd 1996-tol sajat kiadoban elsosorban a magyar irodalmat es tortenelemtudomanyt nepszerusitem Franciaorszagban. www.lemonde.fr/article/0,5987,3246--297191-,00.html

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-17 01:22   
Kedves Botond, Ma a MON chatjeben bent volt egy ugy nevezet "dondemi"(nickkel)aki O is Franciaorszagban el jelenleg es erdeklodot magyarok utan akik ot elnek.Egyedul van es szeretne felvenni masokal is a kapcsolatot.Latogas be te is a chat szobaban ugy este 7-9 kozot te idod szerint es hatha osze futol dondemivel.Meg osze baratkoztok. Varunk a csevegobe.

freezer  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-10-13 15:27   

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó