2018. január 17. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> Beteglátogatás
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 következő lap )
 Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-30 20:16   
Ùristen, milyen rák az, ami ilyen alattomosan és gyorsan támad? Rettenetesen sajnálom, ahogy írtam, fel se tudom dolgozni ami Zsuzsával történt, de az állapotával kapcsolatos információkból kiindulva... szörnyü, sajnos már nem tudunk segíteni. Azt remélem, hogy ezekben az órákban érzi, hogy mennyien szeretjük, és rá gondolunk, vele vagyunk.
Továbbra is bízok a csodában: Zsuzsa! Hagyd ezt az egészet a francba, gyere vissza, mi is várunk, Eszke is vár rád, és föleg öt nem hagyhatod magára!
Jaj istenem, ne hagyd el öt! Kérlek!

Tihi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-30 19:55   
Kedves Zsuzsa!

Aggódunk, de melletted vagyunk.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-30 19:45   
Nagyon jó, kedves fórumtársunk Zsuzsanna, gondolatban Veled vagyunk.
Szívböl kívánom a mielőbbi gyógyulásod!

boszildi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-30 19:40   
Kedves Zsuzsa!

Szorítok Érted, gyógyulj meg!

egyedls  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-30 17:38   
Megrázó hír!
Tudunk valamiben segíteni?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-30 17:25   
2010-01-30 10:43, hunor:

Ezt nem lehet elhinni. Nem is akarom!.

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-30 13:44   
-

Jajj, ez tényleg rossz hír
Feltűnt nekem is, hogy Zsuzsa nem jelentkezett régóta, de nem gondoltam, hogy ilyen nagy a baj. Kedves Zsuzsa, jobbulást! Visszavárunk.

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-30 12:35   

Újra es ujra elolvastam a hiredet, de egyszerüen nem tudom felfogni. Nem is lehet. Le vagyok sújtva.
Draga Zsuzsa, bizonyitsd be, hogy vannak csodak es gyere vissza! En szoritok neked szivböl.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-30 10:43   
Kedves Mindenki,

sajnos rossz hírem van, miután az elmúlt hetek során sikertelenül próbáltam emailben, magánüzenetben elérni Ferencz Zsuzsát, ma végre sikerült beszélnem lányával, és a gondozónőjével is. Zsuzsa nagyon beteg, az elmúlt napok során már nem volt öntudatánál, és túl sok reményt nem fűzhetünk semmihez.

Én még decemberben beszéltem vele, akkor mondta kikes módon, félmondatban, hogy beteg, rákos, de kicsi a gond, helyrejön, minden rendben lesz, ne aggódjak.

Ennél többet most nem tudok írni, de Zsuzsa a MON egyik alapítója, sokunk jó barátja, a MON mellett végig kitartott, és szorítsunk, bízzunk abban, hogy mégis minden jóra fordul, és ismét olvashatunk Kik és Mikről, Homoródszenpéterről, abszurdumokról, Romániáról, Erdélyről, hétköznapokról, kutyákról, macskákról, és mindenről, amiről az elmúlt nyolc ev alatt írt.

Hunor

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-05-10 22:48   
Drága Tihi,

ekkora lelkierővel és abszolút életigenléssel nemcsak meg lehet, de meg is kell gyógyulni. Nagyon bízom benne, hogy ez Neked rekordtempóban sikerül. Türelmet, kitartás, napsütést és továbbra is tartósan pozitív gondolatokat kívánok sok-sok szeretettel Berlinből

Judit

Tihi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-05-10 15:34   
Kedvesek vagytok, köszönöm bíztató szavaitokat, jókivánságokat. Továbbra is jelen leszek a MONon és írni is fogok, ha értelmes (szerintem) gondolataim vannak, amiket érdemes nyilvánosságra hozni.

A zsíros ételeket és az alkoholt kell egyelöre nélkülöznöm, az elsö nem probléma, a vörösbort meg élelmiszernek neveztem ki.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-05-10 05:25   
Tihike, azt hittem volt, hogy megsértődtél, azért kerülsz el bennünket. Én is ajánlom a vörös bort szíves figyelmedbe... Szedd minél hamarabb össze magad, és gyere gyakran, mert hiányoztál, és be kellene pótolnod.

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-05-09 23:17   
Kedves Tihi, örömmel olvasom, hogy ismét "rugdalózol". Talán kis idő múlva még némi vörösbor-kúra is rásegíthet a minél virgoncabb rugdalózásra! Gyere gyakran és írjál, hiányoztál a MON-ról.

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-05-09 11:11   
2009-05-08 21:06, Tihi:

Drága Tihi! A ritka "széplelkü" emberek közé tartozol. Egy kedves, kellemes társasági lényt ismertem meg a személyedben. Nos az ilyen emberek harmóniában állnak mindennel, saját magukkal, a természettel, a környezetükkel. A szervezetedben mindezek ellenére felborult, megbomlott egyensúlyt úgy érzem nagyon komoly eséllyel fogod tudni visszaállítani!
Szivböl kívánom neked a nagyon gyors felépülést! Gondolj mindig arra, hogy Te vagy a fönök a szervezetedben, de nem egy gonosz, hanem olyan valaki aki az összes sejtjét szereti, örül nekik, így ök is neked, és ezért szívesen szolgálnak!

boszildi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-05-08 21:54   
Kedves Tihi, mielőbbi gyógyulást kívánok.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-05-08 21:27   
Kedves Tihi

mielőbbi gyors felépülést kívánok!

Tihi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-05-08 21:06   
Röviden: Resectio hepatis segmenti II-III et cholecystectomia. Ez volt az oka, hogy megint egy nagy mütétet kellett elviselnem. Remélem, most már megtalálták, és eltávolították minden rákos sejtet (metastases) szervezetemböl.

Egy betegszoba (kórházban) nem egy kellemes hely, ott csak nap, mint nap feküdni lehet, rengeteg müanyagcsövel bekötve, amelyekben különféle folyadékokat csöpögtetnek be, vagy ürítenek ki. Érdemes összeszedni az összes emberi túlélési eröket, hogy minnél elöbb jobbak legyenek a laboratoriumi értékek, megszabadulhassunk a müanyag csövektöl, és végre kijöhessünk a betegszobából. Így póbáltam én is, és szabadultam, hazajöhettem.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-01-22 15:56   
Kedves Katalin,

üzeneted áttettem ide:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=2202&forum=31&484
(Kapcsolatok, segítség, vélemény >> Segítségkérés, információk)

Hunor

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-12-19 05:31   
Bovika, tedd ugyanezt azzal a magánüzenettel, amelyet küldtem neked...

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-12-18 16:43   
2008-12-18 08:36, bovi:

Bovikám ha erre jársz

Gyógyuljon meg a szemed minél hamarabb!!! Addig meg olvastasd föl Miskával magadnak a Mont

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-12-18 08:36   
Mindenkitöl elnézést kérek, hogy nem reagálok a levelekre, de nagyon fáj a beteg szemem.
Egyáltalán nem látok rá, annyira gyulladásban van. Szaruhártya állítólag, de ki tudja még mi lehet.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-11-07 16:21   
Kedves Laci

Gyors és fájdalommentes lábadozást kívánok neked

boszildi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-11-07 15:26   
A mobilozás nálunk nem tiltott a kórházakban. Szerintem minden betegben kell, hogy legyen annyi együttérzés, hogy csak akkor telefonál, ha nagyon fontos és akkor is úgy, hogy ne zavarja a többi beteget.

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-11-07 10:08   
Egyedls!

Sok türelmet a gyógyuláshoz! A betegtársad mobilozását én sem értem, jó, hogy volt ennyi türelmed is mellette!

egyedls  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-11-07 07:29   
2008-11-06 16:47, bovi:
-
Elfelejtettem...
Az biztos, hogy valami rojtos szálakat leégettek, és a csontos felületek domborzata hepe-hupásabb a kelleténél, amit a hosszú évtizedek óta cipelt viszonylag nagy (!) súly okozhatott.
Köszönöm mindenkinek a jókívánságot.

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-11-07 06:51   
"Nálunk szigorúan tilos a kórházakban mobilozni" - Ez már a multé. Például a freiburgi Uni-Klinikán meg van engedve, a Loretto korházban bár formailag tiltva van, de tolerálják. Ahol valóban szigoruan tiltják az az intenzív osztályok.

amadeus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-11-06 22:10   
2008-11-06 15:55, egyedls:
Elárulod, melyik kórházban voltál?
Nálunk szigorúan tilos a kórházakban mobilozni.

boszildi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-11-06 20:48   

Kedves Egyedls, mielőbbi gyógyulást kívánok.

Nekem tegnap volt két éve, hogy két helyen eltört a lábam. Doki megvigasztalt: Ha húsz éve történt volna, még ennyire se tudnék járni. Úgy örülök, hogy nem húsz éve történt!

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-11-06 16:47   

Jobbulást kívánok!!!

Nem írtad le, hogy végül mit mutatott a tükör?
Tényleg szalagszakadás, vagy meniszkusz, vagy egyik sem?

egyedls  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-11-06 15:55   
Térdműtétem szavakba bugyolálva:
Megelőző röntgen és más vizsgálatok nem tudták kimutatni, miért érzem úgy, mintha szalagszakadásom volna. Tükrözésre került sor.
Vasárnap délután befeküdtem a kórházba. Egyik ágyszomszédom (75 évesnek néztem, később kiderült, hogy 48) felhívta a mobilján "anyut" és elmesélte neki, amit a csipőprotézisről tudni kell, 49 percben. Végre csend lett, ám 5 perc nyugalom után felhívta Bélát is és neki is elmesélte, amit "anyunak", s nyugtatgatta, hogy nyugodtan telefonálhatnak, mert neki 5 perc után ingyen van. Ez tartott több, mint félóráig. Közben nekem koplalás, gumilepedő kiosztás, kacsa felkínálása, azaz a megaláztatások különböző praktikái következtek, mert hétfőn reggel én leszek az első a műtőben. Végre, aludni készültem. Csakhogy, még voltak néhányan a faluban, akikkel Csaba nem beszélt mobilon, így folytatta. Ekkor fellázadtam és ráförmedtem, hogy ez nem a vasútállomás, itt betegek is vannak és menjen ki az utcára telefonálni (csípőműtétje után fel sem tudott kelni , ha olyan fontos, stb. Másik szomszédunk (70 é.) megkérdezte, hogy pap vagyok, vagy orvos? - Pipa!! - feleltem, aztán elnézést kértem.
Másnap megműtöttek, azóta lábadozom...

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó