2018. szeptember 20. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> BEMUTATKOZÁS
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-01-14 23:37   
KALAMAJKA ÜZENETE:

Kedves Mind!

Üdvözletem küldöm nektek, új - és remélem hamarosan aktívan fórumozó - tagként.

Rövid bemutatkozásom: Tündi vagyok, 38 éves és 2011 júliustól lakunk a férjemmel, két lóval és egy macskával "felszerelve" Wiesbaden egyik külső városrészében, reményeink szerint hosszú távon. A férjem dolgozik, én keresgélek és közben frissítem a német tudásom, mert használat hiányában eléggé megkopott. Szeretünk új dolgokat felfedezni, kirándulni, Németországot.
Egyelőre ennyi, a többi úgyis kiderül a fórumokon.

Roni10  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-04-22 14:09   
Sziasztok!

Én is új vagyok itt. Beleolvastam pár témába, és tetszik amit eddig láttam.
Veronika vagyok, és 30 éves. Múlt év júliusban költöztem ki Németországba, és Stuttgartól nem messze élek.
Szeretnék magyarokkal levelezni, ismerkedni, mert ugyan a családom egy része itt él, mégis hiányoznak a barátok, és a beszélgetőtársak.

Mindenkinek nagyon szép napot kívánok.

Roni

eczopyk  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-27 15:26   
Czopyk Erzsébet Gabriella vagyok, nyelvész, és szakfordító, 4 gyermek édesanyja. Budapesten élek.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-21 12:15   
Kedves Ági,

a Meggynek írt üzeneted átköltöztettem a BEMUTATKOZÁS 2 - CSEVEGÉS, ÜDVÖZLÉS c. topikba, de beírtam ezt ide is, tehát megtalálja biztosan!
(A költöztetés oka: ez a topik csak bemutatkozásokra szolgál, az üdvözlések, válaszok ott olvashatók, így elkerülhető, hogy minden összekeveredjen.)

Üdv,

Hunor

Meggy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-17 13:38   
Üdvözlök mindenkit,

Meggy vagyok, a forum egy uj tagja. Most Münchenben élek családommal: férjemmel és három tizenéves gyerekemmel.
Családom minden tagja jól beilleszkedett az uj müncheni környezetbe, talán nekem sikerült eddig ez legkevésbé. Ennek nem a nyelvtudás hiány az oka.
Mindenkinek szép napot!

Garp  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-01-10 14:59   
Üdv Mindenkinek!

Friss hús vagyon a MON-on. 22 hónapja élek Írországban a feleségemmel, és a kutyánkkal (ő sajnos egy karácsony előtti tűzesetben füstmérgezést kapott, és 4.5 évesen egy hete meghalt), közelebbről Limerick megyében, Castleconnellben. Panasonic Service engineer vagyok, ami baromi jól hangzik, ám annyit takar, hogy fénymásolókat, nyomtatókat, faxokat szervizelek. A feleségem a Dellnél az étteremben dolgozik.
Ismeretséget keresünk, időtöltést, esetleg barátokat.
Hirtelen ennyi, most megyek és áttúrom a fórumot.

Köszi a figyelmet!
Garp

Pylinda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-01-03 22:17   
Sziasztok!

Most regisztraltam, es ismerkedek a rendszerrel. Cinderfordban elek csaladommal, Glouchester mellett, lassan masfel eve. Van egy 12 eves fiam, es most szuletett masfel honapja a kislanyom.
Szivesen ismerkednek, leveleznek barkivel, barmirol.

nonus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-11-05 18:55   
Üdvözlök mindenkit!

En Hamburgtol masfel orara, Meldorfban elek, au pair vagyok, tehat elegge maganyos, es magyarokat keresnek a közelemben, utazgatnek... szeretem a zenet, fuvolazok, kicsit zongorazok, es most epp gitarozni tanulok, ja es sokat enekeltem, szeretek rajzolni. Ha van a közelemben valaki, akkor irjon, kicsit el vagyok itt maganyosodva.

Hungar-ICUM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-11-03 11:04   
Udvozlet Mindenkinek!

Tigram vagyok, selyemfesto iparmuvész Luxembourgbol. Nyitott, érdeklodo tipusnak tartom magam. Szivesen veszem a jelentkezéseteket, ha hasonloan àlltok a vilàghoz.
Ezen keresztul személyes levelet is kuldhetsz: www.tigram.net

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-08-29 06:27   
2008-08-28 17:58, schatz72:
-

Válasz(ok) itt:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=474&forum=29&980

schatz72  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-08-28 17:58   
Sziasztok!

En most jelentkeztem be, mert szeretnek külföldön elö magyarokkal csevegni. Ausztriaban elek mar 8 eve. De hol lehet itt egyaltalan chatelni? Mert nem talalom - hm. Vagy csak valaszolni lehet különbözö levelekre? Ha valaki tud segitsen. Köszi elöre is, üdv mindenkinek!

Tibor*.*  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-08-26 17:42   
Sziasztok!

Friss felhasználó vagyok, még gyerekcipőben
böngészgetek, de eddig nagyon tetszik a MON!!

Üdv. mindenkit!! Tibor

bea_x  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-15 11:23   
Hello Mindenkinek!

Régebben regisztràltam a MONra, de nem hasznàltam rendszeresen.

Erdélyi vagyok (Borosjeno-Arad megye), 24 éves, belga férjem miatt kerultem ki. Jemeppe sur Sambre-ban lakom (Namur és Charleroi kozott), jelenleg Wavre-ban dolgozom és szeptember 1.-tol a tanugyben fogok dolgozni angoltanàrnoként.

Szeretnék ismerkedni a kozelben lévo magyarokkal (és nem csak okkel), ugyhogy nyugodtan irhattok nekem. E-mail cimem bea.amand_KUKAC_skynet.be

Remélem lesz lehetoség, hogy egyszer osszejojjunk, és magyarosan bulizzunk!

Sziasztok! Minden jot kivànok!

noe80  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-10 14:18   
Azt hiszem ideje, hogy bemutatkozzak. Noeminek hivnak, 7 es fel eve elek külföldön, 3 ev Hollandia, jelenleg Franciaorszag (Strasbourgtöl 10 km-re eszakra), es valoszinü jövö nyartol endstation valahol Nemetorszagban. Nagyvaradon születtem, de a rendszervaltas utan a szüleim Györ környekere költöztek (röviddel utana magyar allampolgarok lettünk), es en inkabb Györhöz kötödöm, mint Varadhoz.
Ket fiam van, ök 6 es 4 evesek.
Szabdidömben nagyon szeretek olvasni es sportolni.
Nagyon örültem, hogy felfedeztem a MON-t, mert otthonra nincs jelenleg semmi kapcsolatom (sajnos összevesztünk) es nagyon hianyzik a magyar kapcsolat, ismerösök. Neha mar keresnem kell a magyar szavakat, mert nem jut eszembe rögtön
Tehat remelem, hogy befogadtok, es talan magyarokat is talalhatok a környekünkön.

kalacs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-04-08 19:38   
Szervusztok,
Elég régen regisztráltam a MON-on de nem sok idöm volt látogatni. Nem írtam, csak pár rovatba beleolvastam. Mielött hsz-nék bármihez is, bemutatkozom.
Budapesten születtem, nös vagyok, 3 fiunk van 29 és 34 év közöttiek. 19 éve élek Kanadában, Ottawában. Sok minden érdekel de szakértönek nem mondhatom magamat semmiben sem. Szeretek véleményt cserélni, megismerkedni új emberekkel, szeretem a magyar nyelvet, nagyon szeretek olvasni, magyarul és angolul is és nem szeretem a politikusokat és a politikát sem. Értelmetlennek találom a háborúkat és az eröszak minden formáját. Mottom, mint olyan, nincs de apróságoknak nagyon tudok örülni, egy pohár jó bornak, baráti beszélgetésnek, egy jól sikerült fotónak. Azt hiszem az életben sokkal fontosabb a kis dolgoknak örülni, mint a "NAGY" dolgok miatt aggódni.

Eva B  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-12-01 17:54   
Sziasztok,

33 eves vagyok, es lassan mar 8 eve elek Nürnbergben, szivesen leveleznek környekbeliekkel.

Üdv, Eva

ildikoba57  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-11-29 09:58   
Sziasztok!
Valószínû, rossz helyre írtam! Hiába ismerem nagyon jól a számítógépet, sajnos a magyar szakszavakat nem! Visszaírtam egy olaszországi kedves hölgynek, akivel szívesen beszélgetnék, de másokkal is.
Spáda Ildikó vagyok, Svédországban élek a férjemmel. Itt sokminden jó, egy nagyon-nagyon hiányzik, az igazi magyar barát! Különben, pontosan a magyar téma miatt lettem ennek a fórumnak tagja, minden érdekel,ami a magyarsággal összefügg! A mindent komolyan értem, és szívesen beszélgetek, vagy személyes postámra is várnék e-mailt, alkalom adtán.
Addig is üdvözlet mindenkinek a Malmötôl kb. 200km-re északra, Stockholmtól kb. 450 km-re délre fekvô 75000-es lélekszámú városkából, ahol kb. 300 magyar él.

boszildi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-23 18:52   
Sziasztok!

Magyarországon élek, Budapesten. Szeretek internetezni,de nem régóta gyakorlom. Széles az érdeklődési köröm, imádok utazni, szeretek emberekkel foglalkozni, beszélgetni, ismeretséget kötni. Érdekel ami másokkal történik, számomra nagyon fontosak a barátságok.

Amarynda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-09-17 03:58   
Hello mindenkinek!
En 20 eve elek Australiaban egesz pontosan Adelaidetol 90 kmre van egy farmunk, a ferjemmel ott lakunk. 4 evvel ezelottig Adelaideben eltunk de mindig szerettunk volna a countryban lakni. Most hat itt elunk sok allatunk van nagyon elvezzuk a nyugalmat es a videki eletformat. Nyulakat tenyesztunk es sok hobbyallatunk is van. Barany, miniponik, kecskek, 2 cica 2 kutyus, baromfik.
Szeretjuk Australiat, kiveve a forro nyarakat, azt tudnam mellozni.

bkatje  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-07-30 22:10   
Sziasztok,

ugyan csak bo egy eve elek Belgiumban, de csatlakozom
32 eves kozgazda vagyok (kulker kulgaz szak, majd pecsi kozgaz egyetem gazdalkodas), Brusszelben lakom es sok kapcsolatom van a "nepes" magyar koloniaval.
Egy ideje ketlaki vagyok (hetvegek NL-ban , hetkoznap -munka miatt- Brusszel). Mivel Brusszel es Belgium nem a szivem csucske, tervezem, hogy jovore odebb allok NL-ba. Munkanyelvkent beszelek angolul, franciaul es jelenleg hollandul tanulok... Egyebkent szabadidomben fotozom (es ezzel egyutt sokat utazgatok) es argentin tangozom. Ezen kivul erdekel a gasztronomia es a borok vilaga

Windrider  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-07-20 16:19   
Hello!

Eniko vagyok, 31 multam es 9 honapja Kanadaban vagyok mint nanny. Elotte eltem Angliaban, Olaszorszagban es Irorszagban.
Szeretnem felvenni a segitseget kulfoldon elo nannykkel es aupairekkel, remelem sikerul.

Udv mindenkinek!

Narloth  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-07-16 20:36   
Hi, a nevem Éva (Narloth), Münchenben születtem és 16 éves vagyok.
Most Budapesten élek, de később Németországba, vagy Japánba szeretnék költözni. Imádok mindent, ami Japánnal kapcsolatos, a mangákat, az animéket, a japán rockzenét...
Ezen kívül imádom Berlint, mert gyönyörű, tele van élettel és egy teljesen más világ, mint Bp.
Van 1 japán pincserem, egy gyönyörű cicám éééééés 2 tesóm (+két féltesó).
A Deutsche Schule Budapest- Thomas Mann Gymnasium tizedikes tanulója vagyok, német, spanyol és angol nyelvet beszélek, valamint tervbe van véve a japán is... ^^
Tschüss: Narloth-chan

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-07-14 18:25   
BALOG ZOLI ÜZENETE:

Sziasztok, üdv mindenkinek!

Remélem, sikerült belépnem. Zolinak hivnak, Spanyolországban dolgozom. Sajnos kevés magyarral találkoztam itt, pedig sokan vagyunk. Bizom benne, hogy itt majd sikerül!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-06-27 21:31   
FIGYELEM

Bemutatkozások itt, viszont az erre érkező válaszok, üdvözlés, stb. a szintén ebben a témakörben található BEMUTATKOZÁS 2 - CSEVEGÉS, ÜDVÖZLÉS c. topikban van (vagy kerül):
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=474&forum=29&933

Hunor

PS: ennek oka, hogy a beszélgetés között ne keveredjenek el a bemutatkozások, ezzel átláthatatlanná téve ezt a topikot.

Katidazelo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-06-25 09:42   
Sziasztok,

Szabo Kati vagyok, Olaszorszagban, Milano es Lodi kozott elek, 2 gyermekemmel es ferjemmel, mar vagy 20 eve. 48 eves vagyok, bar ugymond beilleszkedtem az itteni eletbe, de jo lenne itt uj baratokra talalni vegre magyar nyelven.

ki tudja megmondani, hogy mukodnek az ekezetek?
(elobb egy uzenet remesen sikerult, ki is toroltem)

Hannoka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-05-06 00:19   
Hannoka vagyok, Svajcban elek es 37 eves vagyok. Nagyon örülök, hogy a MON-ra akadtam. Többnyire az utazas; Norvegia; müveszet; joga/ meditacio, pozitiv gondolatok; pszichologia; klasszikus zene; stb. Szivesen leveleznek hasonlo koruakkal. Üdv. Hannoka

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-18 23:53   
2007-03-15 15:41, ago366:
-
Isten hozott! Válasz itt:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=474&forum=29&915

ago366  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-15 15:41   
Sziasztok!

Hat en is beleptem kis csapatotokba. Nehany hete elek Berlinben, es meg ki tudja meddig leszek itt. Sajnos nincs ismeretsegem, es nagyon unalmasan telnek a napjaim, föleg az estek. Jo lenne tarsasagra lelni. Remelem befogadtok. Szep hetveget mindenkinek

senki  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-05 16:25   
Hali mindenkinek. Orulok, hogy ratalaltam a mon-ra, meg senkit sem ismerek, de remelem idovel befogadtok. Erdelyi vagyok,es a legjobb dolog az eletemben az 5 eves lanyom. Szeretem az irodalmat, a tortenelmet es erdekel a pszichologia.

SOM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-07 19:16   
kurj...ooo jancsika kurj

Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó