2020. február 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> MON 2002 - 2011 >> Ismerkednek
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
 Jessie86  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-10-08 14:44   
Sziasztok!

Magyar lany vagyok, most Portoban elek, itt keresnek barkit, akinek lenne kedve velem felvenni a kapcsolatot. Mail cimem: elesbogi_KUKAC_freemail.hu, irhat msnre is (ez az msn-cimem is), persze telefonszamot is cserelhetunk, ha valaki azt jobban szereti.

Blanche  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-12 20:44   
2004-12-26 00:37, kintel:

Érdekelne, hogyan alakult az életed 2004 óta, légy szíves írj.

taz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-12 20:21   
sziasztok en frankfurtban dolgozom igaz havonta hazajarok par napra de mindenkit üdvözlök.ha van kedve valakinek ismerkedni akkor a fejke@citromail.hu ra is irhat.köszi es szep napot

Robika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-02 21:14   
-

Az, hogy Magyarorszagon szulettel az mar egy nagy buszkeseg lehet, nekem az meg azt hiszem masoknak is, az hogy 36 eves vagy, orulj neki, mert meg nagyon fiatal vagy, nincs caladod, az viszont csak igazan rajtad mulik, nezz korul, ismerkedj, de valogasd meg a barataidat, nincs penzed, az megint csak rajtad mulik, hogy hogyan helyezkedsz, es hogy mennyire bizol magadban, hogy mire vagy kepes, mit tudsz csinalni, mert mindenhol akad munka, Madacs Imre Ember tragediajabol "ember kuzdj es bizva bizzal" Ha tudnad az en kivandorlasi tortenetemet a mai napig, SIRVA FAKADNAL es allandoan kerdezned, hogy meg itt vagy?
Nem tudom, hogy hol vagy, de nincs semmi indok, hogy ilyesmit irj, mert mindenre van megoldas!

evastrack  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-01 22:16   
2006-03-21 18:21, bella:
-

szia Bella, írtam neked e-mailt, de még nem írtál. Pedig itt a posta gyorsan jár.
Éva

bella  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-21 18:21   
26 eves erdelyi lany vagyok, Barcelonaban elek, magyar fiatalok leveleit varom, email cimem a kovetkezo: izabelacocsis@yahoo.com

evastrack  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-21 16:05   
Kedves emesche1
én is mindenevő vagyok, és anyuka,és magyar kapcsolat lehetek, ha írsz.

erosspeter  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-20 22:23   
Ismerősöket keresek Németországban, Belgiumban, Hollandiában. E-mail címem: citadella@xnet.ro

Köszönöm!

G.Zsóka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-25 21:51   
Sziasztok,

ELTE német szakon tanulok és kaptam egy fél éves ösztöndíjat Stuttgarttól nem messze Schwabisch Gmündben. Szívesen megismerkednék kint élő magyarokkal.

mail címem:grauzsofia@freemail.hu

emesche1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-02 22:07   
sziasztok- ezen a topikon is bejelenkezünk.
egy anyuka 2 kisfiu vagyok:-))(8es 10 evesek) 12 eve nemetorszägban, nemregiben elvält, düsseldorfi,közös programokat illetöen mindenevö.

örülnek minden magyar kapcsolatnak- barätoknak, barätnöknek, akiknek van kedve es ideje velünk, vagy velem külön összeismerkedni!

0173 2 555 261
emesche1 @ aol.com

PS: hunor megfedett ) ugyhogy fenti elerhetösegeket legyszi csak talälkozo megbeszelesere hasznäljätok- egyebkent topikoljunk szepen rendesen:-)))))))))))

hzera  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-01 19:25   
Szia Réka!

Én Erika vagyok Magyarországról. Neked is szép napot! Hogy vagy?
Írj magadról!

simireka  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-12 14:30   

Guri  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-08 00:59   
Hello TorontoLany!

Ha meg mindig ugy vannak a dolgaid/erzed magad mint ahogy az online.net-en irtad, a Torontoi Magyar Haz magyar festival napokat tervez ezen a heten June 10-12 mind a harom nap alatt. Termeszetessen mast is igen szivessen varnak es sok program 3 teljes napon at.

Have fun

guri

Guri
416-236-1738
gragalyi@sympatico.ca

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-28 12:09   
2005-04-28 12:00, strucz:
-

Kedves Strucz,

Martin nem hiszem, hogy olvassa a MON forumat, sot, szerintem nem is olvasta korabban sem, hiszen az uzenetet egy masik forumtagunk masolta be. Ha azonban a kek Martin nevre kattintasz, akkor megtalalod az email cimet, es irhatsz neki kozvetlen, es gondolom (hacsak azota nem tanult meg magyarul, illetve meg mindig akar tanulni, stb.), kapsz valaszt.

Hunor

strucz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-28 12:00   
2003-06-10 03:52, Calyx:
-
Martin szeretne magyarul tanulni:
"I would love to learn more Hungarian and maybe someone outhere would like to learn more Enlish or Spanish and we might be able to trade. I am a male and am not looking for romance simply a friend. Have fun be happy."

-
Hy martin!
I'm a hungarian girl. I'm been improving my english, but isn't perfect at the moment. Studiing spanish, is also my aims. So if you would like to send an e-mail for me, my adress is: strucz@freemail.hu
I'm also not looking for a man:) See you.

erif1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-03 14:29   
2005-01-29 02:50, fellegvar:
-

Köszönöm, neked is minden jót
Erif1

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-29 02:50   
2005-01-28 23:08, erif1:
Én sem adtam fel, 8 éve én is beteg voltam, és erőm volt meggyógyulni, 5 éve új hazát keresni, az új hazában beilleszkedni, fedél alá kerülni és gyereket is szülni, ami megint egy rizikó tényező a betegségemet tekintve.
________
Kedves Erika !
Tovabbra is jo egeszseget es sok szerencset kivanok ! A tortenetedbol sokan tanulhatnak .
Udv:fellegvar

erif1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-28 23:08   
Szia
Sajnálom, hogy magad alatt vagy, ilyenkor az ember saját baja a legnagyobb és a másé eltörpül mellette.
Gondolj arra, hogy ezekben a percekben is vannak emberek akiknek vénájukba csöpög a kemo és nem adják fel. Én sem adtam fel, 8 éve én is beteg voltam, és erőm volt meggyógyulni, 5 éve új hazát keresni, az új hazában beilleszkedni, fedél alá kerülni és gyereket is szülni, ami megint egy rizikó tényező a betegségemet tekintve. Ha akkor az ágyban amikor meghalhattam volna, volt erőm ezt a célt kitűzni és lassan elérni, hidd el neked is sikerülni fog, mert ha ad az Isten erőt felkelni reggel akkor ad erőt az álmaid megvalósítására is, csak tudni kell az utat és foggal körömmel kapaszkodva menni.
U.i. A választott új hazám Magyarország és 1,5 évig a férjem nem kapott állást és a pedagógusi fizetésemből tengődtünk, de nem adtuk fel, napi 5-6 önéletrajzott is beküldött 1,5 éven keresztül és minden nap elutasították, mert nem volt megbízható, nem volt magyar állampolgár. És nem tört össze, ment, ment előre és ma felelős beosztásban van. Remélem erőt adhattam.

ibolyai  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-28 15:14   

Szia Kintel, remelem mar csitult a keseruseged. Szerintem Magyarnak szuletni nem tevedes hanem kincs. Magyarorszagon magyarnak szuletni pedig ritka draga kincs. Csak azok akik kint rekedtunk a hatarokon kivul tudjuk igazan milyen kivaltsagos helyzet a sajat nemzeted orszagaban szuletni. Vannak egyeb kivaltsagok is az eletben amelybe kapaszkodni kell amikor a sors nehezre fordul: ha egeszseget adott a sors, akkor azert kell halas lenni es abbol kell kincset kovacsolni. Ha csaladtagokkal aldott meg az elet, akkor felejuk kell josagot sugarozni es beloluk kell erot meriteni. Csupan a teny hogy a komputer elott ulsz jo jel: az elet nem lehet kilatastalan egy olyan szemely szamara aki komputerhez juthat.

36 evesen az eleted fele meg elotted all. A felnott eletedet pedig meg csak alig egy par eve kezdted el igazan, nem? Tehat meg a bizonyitas ideje hatra van. Ha erot, egeszseget adott a sors, a tobbit kitartassal, okos ero befektetessel egy felnott ferfi/nomeg tudja oldani.

Batran keresd a korulotted elok tamaszat, az emberek jobbara jo indulatuak, segitokeszek. Minden jot, sok sikert,

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-26 01:12   
-
"magyarországon születtem,ami életem első és végzetes tévedése volt.Mindig jól tanultam,mindig16órát dolgoztam,és most,36 évesen se családom, se pénzem, se életem."

Kedves Kintel!

Nem tudhatom, milyen problémáid vannak. De biztosan egyik sem éri meg, hogy ennyire dezignáljál. Csak most látod úgy. Holnap is van egy nap.

"Az egyetlen, hogy valahol újra kezdjem,de már nincsen erőm újra kezdeni.
Ezért nem volt érdemes. "

Újra kezdeni mindig érdemes. Nem szégyen elesni, szégyen az, ha fekve maradsz.

Maradj nálunk, itt érdemes lenni.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-26 01:07   
- magyarországon születtem,ami életem első és végzetes tévedése volt.
________
Magyarorszagon vagy BARHOL szuletni nem TEVEDES es nem tudok arrol , hogy valaki is megvalaszthatna , hogy hol es kinek szulethet ! 36 eves korban kijelenteni , hogy nem volt erdemes , az balgasag ! Kedves "Kintel" szedd ossze magadat ! Az eszedet , az erodet , az akaratodat ! SEMMI sincs elveszve ! Mindenki nehez probakon kell atmenjen az eletben es meg KELL allja a helyet ! Kapaszkodni kell meg egy szalmaszalba is ! En 34 eves koromban negyed magammal vettem a nyakamba a vilagot , annak mar 23 eve ! Nem volt egy leanyalom ... Egy evig egyedul dolgoztam , a ferjem nehezen kapott munkat , de Hala Istennek a gyerekek nem ereztek meg . Es te , ha egyedul vagy , nincs csaladod , ne lennel erre kepes ?!! Az ember sok mindenre kepes , ha van AKARATA ! Szand ra magad surgosen es kezdj bele valamibe ! Talcan nem szallitanak hazhoz semmit!
Sok szerencset !
fellegvar

kintel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-26 00:37   
sziasztok
magyarországon születtem, ami életem első és végzetes tévedése volt. Mindig jól tanultam, mindig 16 órát dolgoztam, és most, 36 évesen se családom, se pénzem, se életem. Az egyetlen, hogy valahol újra kezdjem,de már nincsen erőm újra kezdeni.
Ezért nem volt érdemes.

Ariadne  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-20 19:51   
Kedves Hunor,

köszönöm a felvilágosítást és útmutatást.

Üdvözöl,

Enikö

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-20 10:58   
Kedves Fredi,

igazad van, de Martin nyilvan nem ertette vonal magyarul, hiszen a nyelvet tanulni szeretne, tehat nyilvan nem magyar. De mondjuk valoszinu, hogy meg az angolt sem olvassa, lasd uzenetem kovetkezo reszet...

Kedves Eniko,

Martin uzenetet nem o irta be, hanem Calyx, tehat velhetoen Martin nem ismeri a MONt, nem olvashatja a valaszod, de ha kattintasz ama uzenetben Martin nevere (kekkel van), akkor lathatod az email cimet, es irhatsz neki.

Sok sikert!

Egyebkent eppen par nappal ezelott kerult amenetileg szunet a NON-Hungarians Topics temakorunkre, de hamarosan lesz ujabb hasonlo szekcio. Ott lehet barmilyen nyelven irni persze, ha viszont mashol szukseges idegennyelvu idezet, stb., akkor mindenkeppen erdemes melleirni a magyar forditast is, hiszen nem mindenki ert minden nyelven.

Udv,

Hunor

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-19 16:26   
Kedves Enikő,

elnézésedet kérem, de figyelnmeztetnem kell Téged arra, hogy ez itt egy magyar honlap, tehát kivánatos a magyar nyelv használata. Az anglo-amerikai nyelv használatára ott van a világnecc 97 %-a.
Üdvözlettel
Frédi

Ariadne  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-19 16:10   

Megszólaló Kezek  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-03 20:21   
Magyarországon működő Alapítvány vagyunk, nevünk: "Megszólaló Kezek", sérült gyerekek tehetséggondozásával foglalkozunk a "Kodály-módszerrel". Keresünk tőlünk távol élő hasonló gondolkodású embereket levelezés, barátkozás, esteleges hazalátogatás folytán vendégül látás céljából. Kérjük, akinek tetszik programunk, írjon. Célunk, hogy a népzenét az a csoport is megismerje, majd anyanyelvi szinten művelje, amely csupán az emberi hang, a közös ének eszközével lehet szerves része az Egészséges Nemzetnek!
Választ a megszolalok@chello.hu .ra várunk Kékes Zsuzsa zenetanár

Sherry  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-13 21:17   
2002-10-17 19:45, torontoilany:
-

Szerintem sok embernek ez a problemaja.

ex-MON-tag3  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-06-10 03:52   
Martin szeretne magyarul tanulni:
"I would love to learn more Hungarian and maybe someone outhere would like to learn more Enlish or Spanish and we might be able to trade. I am a male and am not looking for romance simply a friend. Have fun be happy."

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-04-25 04:22   
Andi,

Nekem nem jon be az az oldal.
Helyette ezt irja ki:

>> Have you tried the following?

Check your spelling of the home page address

Try retyping the address, making sure it does not contain any spaces

Make sure the address starts with "http://ourworld.cs.com"

Enter words or Our World member screen names.

Search Tips:

If you're searching for a member's home page, search by their screen name.

Main Create Edit Help Guidelines <<

Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó