2018. május 26. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> USA >> (TJFC) Trader Joe's Fan Club
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 következő lap )
 rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-12 21:01   
2005-12-12 20:57, Valeria:

Koszonom a helyszini tudositast

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-12 20:57   
Rigojanos, jelentem, voltam Trader Joe's-nal tegnap, vasarnap delutan. A polcok ki voltak uritve, es az alkalmazottat fel-ala rohangasztak. Megkerdeztem, hogy hova lett a hires Charles Shaw (Two Buck Chuck) bor, $3.29/uveg, azt mondta a fonok, hogy szombaton 500 ladaval adtak el belole. Igy csak egy doboz gorog joghurtot es egy uveg nemet meggyet vettem.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-09 19:17   
2005-12-09 18:13, rigojanos:
-

Azt kellett volna tennem, de nem talaltam sem a kis satramat, sem a felfujhato matracomat sem pedig a termoszt Igy marad a holnap.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-09 18:13   
Miert nem mentel oda nyitas elotti ejszaka egy futott kisbusszal meg egy termosz kaveval?

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-09 17:59   
Nemhogy kostolni nem tudtam, de be is alig tudtam menni. Millioan voltak, ugy hataroztam, hogy elhalasztom a latogatast szombat vagy inkabb vasarnapra

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-09 15:04   
2005-12-09 14:51, Valeria:

De azt tudod, hogy nem lehet barmit a polcon megkostolni

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-09 14:51   
A csokiknal , de az is lehet, hogy a sajtoknal. Majd eldontom

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-09 14:38   
2005-12-09 04:48, Valeria:

Melyik aisle-ban leszel?

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-09 04:48   
Uj Trader Joes nyilik pentek reggel 9 h. Newport News, Virginiaban. Mar alig varom, hogy meglatogathassam. Penteken nem tudom, de szombaton egeszen biztosan ha kerestek ott megtalaltok

ibolyai  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-27 18:35   
2005-01-15 18:17, andi_usa:
En is szeretem a TJ-t: Uj nyilt nem eppen a kozelemben de nem is tavol, a Columbia Pike-on,nem rendszeresen, de havonta egyszer oda is ellatogatok. De micsoda a "zöld metélt" es hogynan keszited a turos csuszat? Udv, I

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-15 18:17   
Ujat fedeztem fel tegnap a TJ-ben: Quark néven, European style soft cheese alatta. 198gr $ 3.99! Ezt is csak egyszer vettem, mert kevesebbért kapok több Ricotta-t supermarketben és ha kell, bele tudok keverni egy kis cream cheese-t vagy tejfelt!

Ha valaki nem tud németül nem találná ki hogy turorol van szo. Vettem zöld metéltet is hozzá, turos csusza lessz belöle.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-05 20:45   
2004-11-05 19:08, andi_usa:

Itt sajnos sokminden kimaradt, nemcsak a TJ. Tudomásom szerint Whole Foods Market is csak egy van az egész Orlando Metro körzetben, ahol legalább 2 millióan élnek!
Biztos azt hiszik valakik, hogy ez itt mind Disney Park és turisták.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-05 19:08   
2004-11-05 18:44, kaytee:
-
Nem hiszem. Megennénk a profitot
-
LOL! Ez egy nagyon jo hir!! Sose értettem, hogy eddig miért maradt ki Florida a TJ családbol, szerintem sok sikerük lenne ott is. Nálunk nagyon jolmenö üzlet, több kassza van mint régen a Montclairi üzletben, ami a Montclair Plaza Mall mögött volt s mindig sorba kell állni mégis.

Férjem aki amugy nem szereti a mini carrot cake-et de vettem mert lányunk imádja s én is, rázuhant arra is amit lányomnak félretettem, egyet aztán meg tudtam menteni. A TJ féle ténleg nagyon finom. Nem mintha nem lett volna más hiszen hoztam egy nagy csomag Pannetonet is és volt még az a cranberry mazsolás is amit én sütöttem! Nem is tudnám elképzelni már az életemet TJ nélkül!

Rád gondoltam mikor vettem egy doboz málnás zselés csokirudat, a narancsos éppen ki volt fogyva, én mindkettöt szeretem.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-05 18:44   
Kezdhetek reménykedni.
Egyik távolabbi szomszédunk "kicsit" ismeri a TJ tulajdonosát. És a boltot is.
Irni kiván a tulajnak, hogy nagyon kéne ide is egy TJ. Sőt, elhatározta, szivesen venne egy franchise-t. Mielőtt mindezt papirra vetette, megkérdezte férjem, nem akar-e TJ társtulaj lenni?
Nem hiszem. Megennénk a profitot

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-02 00:00   
Ma voltam a TJ-ben sok finom holmit hoztam. Ujra van madársaláta is! Hoztam fagyasztott Mandarin Chicken-t is és egy Vegetarian Rice Bowlt, mert tegnap férjem kissé ügyetlenül hozta a kinai take out-ot, egy nagy doboz Chow Mein (legaláb 3 napig fogjuk enni!!), egy nagy doboz Broccoli Beef! Mondom nekem az tetszik hogy a kinaibol lehet többfélét hozni, kis dobozokban! Látszik hogy nagyon nagyon rég nem hoztunk!

Mosolyogtam a kasszás fiu megkérdezte, jo Halloweenem volt-e. Mondtam semmi különös. Aztán megkérdezte, megyek-e holnap szavazni. Mondtam neki én mindig megyek, még a helybeli kis dolgokhoz is. Még a pakolo fiut is megkérdezte a szép magas szöke göndörhaju kasszásfiu, az is mondta hogy természetesen megy!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-12 01:49   
2004-09-11 23:36, fellegvar:
-

Köszönöm szépen, át fogom neki adni.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-11 23:36   
2004-09-11 22:00, andi_usa:
-
Legy szives puszild meg Alexandrat a mi nevunkben is !
Happy Birthday and many -many more !!!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-11 22:00   
A Trader Joe'sba mentem lányunk születésnapi tortájáért, a mixed berryt vettem, unja már ö is a Tiramisu tortát. Kaptam a kedvenc virágát is, a narancssárga napraforgo virágot, most kaptam Thai Iced Teat is és a Green Tea Gelatot amit a multkor kért de nem volt.

Szokás szerint elég sok mindent vettem, de meglepett mikor a kasszánál ma kaptam egy ajándékot is: egy hosszukás ovális üvegben füszerezett oliva olaj, van benne fokhagyma s olyan erös vékony hosszu piros szàritott paprika. Tavanti Extra Virgin Olive Oil with garlic and red pepper, made in Italy packed in Tuscania, Italy.

New Stores
» Ahwatukee, AZ
» Chatsworth, CA
» Santa Fe, NM
» Capitol Hill, WA

Coming Soon:
Elk Grove, CA
San Francisco, CA
(North Beach)

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-29 06:08   
Mai Trader Joe's árak, a tej egy gallon. Csak a magyar rumos meggyen volt tax, mert alkohol van benne.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-25 19:26   
A Trader Joeban ismét találtam egy nagyon jo ételt! Giant herbed Scampi fagyasztva, nem is kell kifagyasztani csak ugy sütölapra tenni s 13-15 percig sütni. Az volt a tegnapi diszvacsora. Hozzá készitettem fehér spárgát, rizst és egy német zacskos citrom szoszt. Ittunk hozzá egy 1987-es Semillon Chardonnay-t Ausztráliábol ami egy dry rosénak mondhato, férjem hozta fel a pincéböl.

Elöételnek volt csilagformába aszpik (izetlen zselatin és beef bouillon keverve), a Trader Joebol hozott herb mix salad s paradicsom szeletek és a Goose Paté amit a Chatsworthi Hungarian Deliböl rendeltem.

Lányom majdnem legjobban a Gyulai kolbásznak örült amit kapott tölem s szintén ott a Hungarian Deliben rendeltem meg online.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-24 08:48   
Kedves Zsuzsanna,

irtam a California2 topikban a földrengésröl, Közép-Kaliforniában volt, San Francisco és Los Angeles között, a Hearst Castle-nál, nem rázott meg minket, de sajnos 2 halott s sok sebesült s sok a rom..

Neked is boldog karácsonyt, azt is kivántam egy másik topikban már minden forum tagnak.

Majdnem készen vagyok a karácsonyfa diszitéssel, most leültem pihenni s ittam egy kis eggnog-ot amit a Trader Joe-ban vettem, persze egy kis Whiskeyvel benne. Az idén kissebb fánk van de dus szép ezüstfenyö (emiatt a szalonasztalra tettem) s nekem az mindig jobban tetszett.

Még akaszto cérnákat kell tennem a szaloncukrokra melyeket Valika hozott tavaly nekem Budapeströl hogy disznek használjam. A saját készitett maradékot tavaly befagyasztottam, az idén elöveszem ismét enni tálra téve.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-24 06:12   
Kedves Andi, ezek szerint a földrengés-hál'Istennek-nem rázott meg benneteket. Boldog karácsonyt.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-24 06:05   
Bimbi,

ma délelött amig a fogorvos várotermében ültem ott csevegett az irodavezetö, s hirtelen hallom "my favorite store is Trader Joe's".. Mondtam erre az enyém is!

Mindenki aki ismeri szeret ott vásárolni, mi tegnap és ma az elkészitett Herb Chicken-t ettük amit ott vettem, most is pihegek és pihenek mert készek a Mailänderlik melyeket késö délután sütöttem s vacsora elött még dekoráltam, férjem jött is lopni egyet mikor azt hitte, nem nézek oda..

Most megyek karácsonyfát disziteni..

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-23 18:25   
Finom fagyasztot Olasz sult gesztenye van a TJ-be ,probaljatok ki

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-23 09:30   
Ma kissé csalodtam a TJ-ben mikor odamentem vásárolni remélve kapok ismét olyan Bahlsen féle lepakolt kvert karácsonyi sütit amit tavaly vettem s amiben volt vaniliás kifli, Zimstern és mézeskalács is!

Sajnos csak a nagy kerek német mézeskalácsot találtam, amit azelött mindig a német Deliben vettem, de sehol semmi vanilia kifli, igy majd sütnöm kell ha még hozzá jutok, ha nem, lessz karácsony után.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-07 02:38   
2003-12-07 02:24, andi_usa:
Szoljunk az Arnoldnak, intézkedjen?

Jó 5let! Tényleg, hogy megy neki a kormányzás? Itt a hirekben nem foglalkoznak vele egyáltalán. Ird meg a Kalifornia topikban.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-07 02:24   
2003-12-07 02:17, kaytee:
-
Intézkedj, légy szives. Egyet nyugodtan áthelyezhetnének Kaliforniából, túl sok van ott.
-
Szoljunk az Arnoldnak, intézkedjen?

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-07 02:17   
Intézkedj, légy szives. Egyet nyugodtan áthelyezhetnének Kaliforniából, túl sok van ott.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-06 02:46   
Kaytee, figyelem, de sajnos nem nyitottak még boltot Floridában :

New Stores

• Clovis, CA
• Folsom, CA
• Los Altos, CA
• Los Gatos, CA
• Palmdale, CA
• Sacramento, CA
• West Hills, CA
• Yorba Linda, CA
EAST COAST/MID-WEST

Connecticut
Delaware
Illinois
Indiana
Massachusetts
Maryland
Michigan
New Jersey
New York
Ohio
Pennsylvania
Virginia

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-06 02:11   
ManuAlex,

Na, meg talaltam meg egy kozelebbit, kell szoljak a felesegemnek.

Örülök, hogy jo volt akkor a tippem. Kellemes bevásárlást!

Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó