2018. szeptember 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Németország >> Duisburgi magyarok
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
 erhorvath  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-11-19 16:35   
Kihelyezett konzuli fogadónap Kölnben

Magyarország Berlini Nagykövetségének Konzuli Osztálya 2013. december 13-án kihelyezett konzuli napot tart Kölnben.
Ügyfélfogadási idő: 2013. december 13.: 9.00 – 18.00 óra között

Helyszín: Spätgens Weber & Partner Ügyvédi Iroda
Vor den Siebenburgen 2, 50676 Köln
Gartenhaus, 4. emelet (belső udvaron keresztül)
Regisztráció: E -mail: fogadonap.de@mfa.gov.hu Tel.: +49 30 203-10-225 és +49 30 203-10-107

Az ügyfélfogadás előzetes regisztrációhoz kötött, kérjük, a bejelentkezésnél adják meg személyes adataikat: név, lakcím, elérhetőség (telefonszám, e-mail cím) és a kívánt ügytípust. A sikeres regisztrációról visszaigazolást küldünk.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-04-15 07:08   
Üdv Mindenkinek,

megismétlem a fórum tetején látható feliratot:

"FIGYELEM! Fórumunkban kivándorlási kérdések, valamint állás-, lakáskereső hirdetések nem lehetségesek!"

BESZÉLGETŐFÓRUM: A MON fórum a már külföldön élő magyarok ismerkedő helye, beszélgetőfóruma, ahol mindenkit szivesen látunk, éljen bárhol is a nagyvilagban. Ha csak állást, lakást keresel, hirdetnél, vagy kivándorlással kapcsolatos kérdéseket tennél fel, segítséget keresnél - ne fáradj a regisztrálással, nem ez a megfelelő hely számodra, fórumunk nem erről szól. A világhálón sok száz honlap foglalkozik ilyen jellegű segítségnyújtással, biztosan megtalálod majd a megfelelőt.

Ha honfitársak társaságát keresed lakóhelyeden, beszélgetnél, vagy programokat szerveznél, akkor keresd meg az országok listájában az erre megfelelő topikot. A MON nem a Facebook, nem egy mondatos "itt vagyok én is" beköszönések helye csak, itt jó, ha írsz magadról, érdeklődési körödről pár mondatot, hadd tudják a többiek, kit üdvözölhetnek körükben.

Kérem, ezt mindenki vegye figyelembe!

Hunor

gyuri00  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-14 19:38   
Sziasztok!

Nemrég költöztem Dusiburgba és én is magyarokat keresek a környéken. Ha tudtok közös programot vagy kedvetek lenne összefutni velem, akkor jelezzetek gyorgyhalasi_kukac_gmail.com!

Üdv! Gyuri

judit1990  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-09-09 16:05   
Sziasztok!

Ez elmúlt fél év alatt Orsoyban éltem, ez kb 20 km-re van Duisburgtól. Januárban költözök vissza egy évre és nagyon szeretnék magyarokkal megismerkedni. Ha bárki szeretne találkozni kortól, nemtől függetlenül, akár családostól, kérem keressen a judit1990 kukac yahoo.com -on. Hiányoznak a jó magyar emberek!

Üdv: Judit

Gábor03  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-30 15:47   
Sziasztok!

Ha valaki leánykutyával rendelkezik itt Mülheim an der Ruhr, illetve Duisburg környékén? Akkor nagyon szívesen találkoznánk egy jó beszélgetés kutyázás közepette! (Egy bullink van, és csak lánykutyákkal jön ki.)

Üdv mindenkinek: Gábor

loila  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-24 19:08   
Sziasztok!

Novemberben költöztünk Duisburgba a két éves kisfiammal, és a férjemmel.

Mindannyian vágyunk a magyar szóra, társaságra, barátkozásra.

Ha él valaki itt, vagy a környéken, jelezzen. Nem kell feltétlenül családosnak lennie

E-mail címem: hontiviola_KUKAC_gmail.com

Üdv, Viola

232574  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-16 21:57   
Üdv. duisburgi magyarok!

A hétvégén megrendezésre kerülő Hafenfest alkalmából, akinek van kedve, megbeszélhetünk egy fix időpontot egy kis beszélgetésre, ismerkedésre, szórakozásra stb...

Ez természetesen nem csak erre a hétvégére igaz! Sokan érdeklődtök, hogy van-e rendszeres találkozónk, ami eddig ugyan nem volt, de ha van rá igény, és tudunk egyeztetni, akkor hajrá!

Gabriella
(gabriella.gombos_KUKAC_gmail.com)

232574  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-06-28 21:41   
Szia!

Üdv. Duisburgban! Néhányan szoktunk találkozgatni, de kifejezett törzshelyünk, vagy fix időpontunk nincs erre. Még én is új vagyok, alig 7 hónapja jöttem a városba, a belvárosban lakom. Te merre laksz?

Gabriella

232574  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-01-21 22:55   
Sziasztok!

November végén költöztem Duisburgba, én is szívesen ismerkednék itt élő magyarokkal. Tényleg hiányzik a magyar szó....

Gabriella

loila  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-01-17 20:39   
2012-01-10 01:02, ziriz:
-

Szia!

Itt vagyok! Biztos laknak itt magyarok, csak nem ismerik a fórumot.

loila  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-01-14 20:13   
Sziasztok!

Férjemmel és 21 hónapos kisfiammal november közepén költöztünk ide Duisburgba! Szivesen ismerkednék itt élőkkel!

Viola

ziriz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-01-10 01:02   
Sziasztok!

Nagyon hallgat a topik. Fel kéne éleszteni! Vagy ennyire nincs senki a környéken???

Judit

ziriz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-05-21 21:05   
2011-05-13 22:52, melko:

-

Szia!

Bocsi, lemaradtam, csak most olvastam az üzeneted.

Ha szervezel, legközelebb szívesen megyek.
Az e-mail címem: ozsejudit_KUKAC_freemail.hu

Judit

ziriz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-05-21 21:03   
2011-05-01 19:45, Baggio80:

-

Szia!

Bocsi, csak most láttam, hogy írtál.
Szívesen találkoznék veletek, ha van kedvetek.

Az e-mail címem: ozsejudit_KUKAC_freemail.hu

Judit

melko  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-05-13 22:52   
Holnap (Május 14-e szombat) valamerre elmehetnénk sörözni... Mondjuk az Innenhafenbe? melkobali kukac gmail pont com
Itt beszéljük meg a részleteket...

Baggio80  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-05-01 19:45   
2011-04-29 23:08, ziriz:
-

Szia!

Mi is 4 hónapja költöztünk Duisburgba a párommal! Ha gondolod, vegyük fel a kapcsolatot!

Gábor

Baggio80  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-05-01 19:41   
2010-12-03 23:56, melko:
-

Helló!

Tényleg nem pörög, de gondoltam, én is írok! Január óta élünk itt a menyaszonyommal. Egyelőre nyelvet tanulunk! Ha gondolod, vegyük fel a kapcsolatot! Alt-Hambornban lakunk. 15 perc a belváros!

barnabas25  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-04-30 10:56   
2011-04-29 23:08, ziriz:
-

Szia Judit

Ha gondolod, én szívesen ismerkedem Veled, írj!

barnabas25  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-04-30 09:27   
Sziasztok!

Ismerkednék magyarokkal buli, beszélgetés, stb...
Reesben élek, Kölnben dolgozom.

Ha valakinek van kedve, írjon.

Barnabás

ziriz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-04-29 23:08   
Sziasztok!

4 hónapja költöztem Duisburgba és szívesen találkoznék magyarokkal a közelben.

Judit

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-12-29 07:54   
2010-12-29 07:48, melko:
-

Szívesen, és a rendezvényes topikot ajánlom még, írd be oda is - azt általában hírlevélben is kiemelem, így több címzetthez eljut.
Illetve, van még MON németországi magyarok iwiw klub, érdemes oda is beírnod:
http://iwiw.hu/pages/community/comdata.jsp?cID=3089104

Hunor

melko  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-12-29 07:48   
Rendben! Köszönöm a infót!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-12-29 07:47   
2010-12-29 07:33, melko:
-

Ha valaki Duisburgból szeretne csatlakozni, szívesen veszem ha eljön, van még hely bőven a kocsiban nálam.

-

Így OK!

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-12-29 07:43   
2010-12-29 07:33, melko:
-

(A fórum moderátorának üzenem ez úton is, hogy ne törölgessen már ki minden üzenetet! Köszönöm. Ennek az üzenetnek pontosan EBBEN a topicban van a helye. Köszönöm mégegyszer.)
-

Kedves Melko,

én voltam. Vagy négy topikba írtad be, abból hármat töröltem, negyedik maradt meg - ez a kérésem, és ez szerepel a szabályzatban is: egy üzenetet egyszer lehet beírni (programajánlat esetén adott város, illetve a műsorajánló: NÉMETORSZÁGI MAGYAR RENDEZVÉNYEK topikban van helye).

Előfordulhat természetesen, hogy több (vonzáskörzetben lévő) helységet érint, de akkor érdemes legalább az adott topikra szabni a szöveget.

Hunor

melko  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-12-29 07:33   
Szilveszterkor lesz egy buli Ratingenben a belvárosban egy étteremben. Magyar találkozó, magyar étterem, magyar étkek, élőzenével. Ha valaki Duisburgból szeretne csatlakozni, szívesen veszem ha eljön, van még hely bőven a kocsiban nálam.

Részletek itt: http://www.gernungarn.com/__m_kalender_details.php?esemenyid=720

(A fórum moderátorának üzenem ez úton is, hogy ne törölgessen már ki minden üzenetet! Köszönöm. Ennek az üzenetnek pontosan EBBEN a topicban van a helye. Köszönöm mégegyszer.)

magyarhaz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-12-04 22:30   
Üdvözöllek!

A Duisburgban élö magyarok havonta egyszer találkoznak a Karmelplatzon található templomban a mise kapcsán és utana kötetlen együttlét, kávézás van ugyanitt.

Mindez rendszerint a hónap elsö vasárnapján van du. 16 órakor.

Amennyiben Karácsony napján is Duisburgban leszel, szeretettel várunk du. 16 órakor.

Üdv, a Magyar Házból
(További részletek a http://www.ungarnzentrum.de honlapon)

melko  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-12-03 23:56   
Látom annyira nem pörög a topic, de gondoltam írok.

Én most költöztem ide Duisburgba, december 1-jétől itt dolgozom. Szívesen összefutnék én is itt élő magyarokkal, én Duisburg belvárosában lakom.

edinaszuhai  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-04-23 15:58   
Sziasztok!

Nemregen költöztem Duisburgba, es szeretnem felvenni a kapcsolatot a környeken elö magyar fiatalokkal.
A sok szabadidöm kitöltesere jo lenne neha összefutni magyar emberekkel is
Ha esteleg ti tudtok olyan rendezvenyeket a környeken, ahol magyar talalkozok vannak, vagy klubok, vagy barmi, akkor kerlek osszatok meg velem:)
En DU-Rheinhausenben elek, ha van valaki itt a környeken, akkor összefuthatnak egy kavera, sörre
üdv:
Edi

eniko79  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-03-08 19:51   
2010-03-08 14:55, Atilla:
-

Ok. Timivel mär talälkoztunk, remelem fogunk veled is.

Enikö

Atilla  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-03-08 14:55   
2010-03-06 18:45, eniko79:
-

Szia Enik,

köszönöm a hivast, sajnos ezt csunyan lekestem - leginkabb mert nem olvastam leveleket az utazas miatt.

Azert meg ne mondjatok le rolam egeszen.

Atilla

Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó