2018. június 24. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Kapcsolatok, segítség, vélemény >> Kanadai menekültstátus
Új topik indítása   Üzenet küldése
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-20 20:34   
2008-01-20 19:26, Robika:
-

Egyébként nem is feltételeztem, csak gondoltam, hogy inkább egyértelműsítem.

Hunor

Robika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-20 19:26   
2008-01-20 18:20, hunor:

-

Nem neked szolt, ne haragudj! Hanem a temara irtam. Csak az elsot kattintottam meg.

amadeus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-20 18:36   
2008-01-20 08:18, freepool:
Ha nektek olyan szuper jó hely Magyarország, akkor miért vagytok kint nagyokosak?

Mert a nagyhangú, más zsebén élni próbáló semmirekellök elöl menekültünk.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-20 18:20   
2008-01-20 18:07, Robika:
-

Hulyeseget ne beszeljetek, ha valaki tudni akar valamit, kerdez.

-

Én tudni akarok valamit, ezért kérdezek is: technikailag az én üzenetemre írtad a válaszod, ezért abban volt (és ha igen, akkor mi?) hülyeség?

Üdv,

Hunor

Robika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-20 18:07   
2008-01-20 11:44, hunor:

-

Hulyeseget ne beszeljetek, ha valaki tudni akar valamit, kerdez. Azt hiszem itt a valasz.
http://www.canadavisa.com/ , ha ez nem eleg, menjen a Canadai goverment webre, kap tobb infot ott.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-20 11:44   
Kedves Freepool,

itt alapvetően nagyon félreértesz valamit. Én ezt írtam konkrétan:
2. Fekete lehetőségekről meg inkább más oldalakon érdeklődj, ne itt.

Nem azért, mert érdekelne, hogy Freepool nick milyen módon, hogyan keres, talál munkát, kivándorlási lehetőséget, az, már meg ne haragudj, teljesen közömbös nekem, viszont a feketén történő kinttartózkodás, munkavállalás törvénysértő, illegális (kiváncsi vagyok, hogy mi a besorolása amúgy jogilag), és hasonlóhoz nem akarok felületet biztosítani. Egy párhuzam, hogy jobban megértsd a dolgot: ha bármilyen számítógépes fórumra beírod, hogy szeretnél fekete XPhez, más szoftverhez jutni, rögtön törlik. Ha nem tennék, akkor rögtön meggyűlne a gondjuk, hogy illegális dolgokat támogatnak, talán még szankcionálnák is az oldal üzemeltetőit, hogy támogatják azt.

Másrészt azt se írd, hogy ki honnan osztja az észt, nem derülhet ki az én korábbi hozzászólásomból sem, hogy ezeket a sorokat például én hol írtam.

A többiről nem tudok, ha viszont menni akarsz, Anglia, Írország nyitott, ha jól tudom, sokan mennek, és boldogulnak ott, és se melegnek/ cigánynak nem kell vallaniuk magukat, se segélyt nem kell kérjenek, szóval teljesen adottak a lehetőségek.

Hunor

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-20 10:50   
2008-01-20 10:47, poe:
-
2008-01-20 08:18, freepool:

Kedves Freepool

Szépen beköszöntél
Teljesen igazad van, jogod van támogatni az illegális kanadai bevándorlást. De nem ITT.
Ha lehet, inkább privát üzeneteidet, saját mailcímedet használd erre.
Egyébként sem a cigányokat sem a melegeket nem üldözik Magyarországon tehát hülyeséget beszélsz.

freepool  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-20 08:21   
Akit érdekel a kanadai kivándorlás témája, szivesen megosztom a tapasztalataimat velea.

freepool  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-20 08:18   
2008-01-19 20:13, Valeria:
-
2008-01-19 19:59, hunor:

Helyes
-
Amihez nem értesz, abba ne szólj bele!
A kanadai törvények szerint minden benyújtott kérelmet ki kell vizsgáni, az más kérdés, hogy nem sok az esélye a pozitív döntésnek! DE IDŐT LEHET VELE NYERNI!
Szerinted hány magyar honfitársad használta ki ezt, akár olyan áron is, hogy cigánynak, vagy melegnek vallotta magát?
Álszenteskedő nagyokosok inkább ne osszák az észt, ha lehet!
Akit érdekel, mai napig így szól ez a törvény, csak előbb be kell jutni. Szerencsés estben min. egy év mire tárgyalják az ügyet, addig tanulhatod a nyelvet, kapod a lakást meg a
segélyt.
Ha nektek olyan szuper jó hely Magyarország, akkor miért vagytok kint nagyokosak?

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-19 20:13   
2008-01-19 19:59, hunor:

Helyes

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-19 19:59   
1. Ahogyan Valéria írja, nyilván vannak olyan országok, amely állampolgáraként kérhetsz/ kaphatsz menekültstátust, magyarországiként azt érdekes lesz bebizonyítani, hogy az országban veszélyben forogsz politikai, vallási, stb. meggyőződésed miatt.

Hunor

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-19 19:53   
2008-01-19 19:50, freepool:
-
Menekult honnan? Afganisztanbol vagy Sudanbol?

freepool  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-01-19 19:50   
Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, ha valaki turistaként bejut Kanadába (pl. Torontóba), le tud-e jelentkezni belülről (tehát nem a reptéren), mint menekült???
Én hat éve jöttem haza, és a vízumkényszer miatt itt ragadtam. Most visszamennék, ha valaki tud ebben infót nyújtani, kérem, tegye meg. Olyanokkal is leveleznék (vagy skype-olnék-frepool1-az elérhetőségem), akik mostanában maradtak kint feketén, mik a lehetőségek. Köszi előre is!

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó