2017. november 25. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> A Magyar Világkapcsolat >> Magyar televíziós adások külföldön
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
 virag zoltan  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-12-08 21:21   
Szerencsere kezislanyaink tovabbjutottak az EB-en, az M2 pedig elöben közvetiti (ami nem kodolt ado, igy lenyegeben az egesz europai szarazföldön foghato.

Üdv: Zoli

virag zoltan  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-12-02 18:45   
En csak annyit szeretnek hozzatenni, az UPC Direct kivaloan foghato itt Stuttgart környeken is az 1 fok nyugat Thor mühöldrol. Ami a kezilabda mecseket illeti, a nemetek altalaban csak az öket erdeklö merközeseket, illetve a csoportbelieket közvetitik, ami nemet erdeknek megfelel, vagyis a sajat csoporbol. Itt a sport1, vagy az eurosport /nemet/ 1, 2 jöhet szoba. A közszolgalati /ARD ZDF/ csak Europa, illetve vilagbajnoksagot közvetit eddigi tapasztalataim szerint.

Üdv: Zoli

etv_media  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-12-02 15:46   
Szia,

Ha a Digi-t tudod nézni, akkor a UPC-t is. Mivel ugyan arról a műholdról sugározzák az adásukat.
Illetve fordítva is igaz a dolog. Ha a UPC nem működik, akkor a Digi sem fog.

A nemzetközi kézilabda szerintem a német adók valamelyikén is fogható.

Üdv,
Sanyi

borbely  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-12-02 12:27   
Nemzetközi kézilabda kupa mérközéseket (nöi/ffi) szeretnék nézni Németország nyugati felében.
Azt kinyomoztam, hogy az UPC directemet elfelejthetem. Eddig csak egy valami jött elö a digitv. Lehetséges, hogy bejön?
Köszi elöre is.
borbely

módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-28 09:42   
2012-10-17 22:58, etv_media:
-

Szia!

Jelentkezz be az ingyentv.hu weboldalra és ingyen tudod több csatorna műsorát nézni, archivumok is elérhetők. A rádiók műsora is online fogható http://www.mr1.hu stb.
Jó szórakozást!

Klári

etv_media  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-17 22:58   
Szia,

Szerintem nincs on-line szerződéskötés egyik szolgáltatónál sem. Úgy meg pláne nincs, hogy Németbe kiküldik. A neten lehet találni néhány oldalt ahol lehet venni Magyar előfizetői kártyát a különféle szolgáltatókhoz, de ezek álltalában a rendes árnál 5-10x drágábbak. Szóval szerintem ennél még a hazautazás is olcsóbb. Azonban ha van itt valaki rokonod, akkor az elő tud fizetni, aztán futárral kiküldi a kártyát és a műholdvevőt.

Német szolgáltatás is elérhető. Itt olvashatsz utána:
http://www.sky.de/web/cms/de/index.jsp

Azonban a Magyar csatornák száma nulla ebben az esetben.

Üdv,
Sanyi

datibor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-17 22:26   
Köszönöm!

Szolgáltatótól függetlenül áll a kérdés: haza kell utaznom a szerződés megkötéséhez, vagy online verzió is működik? Esetleg hasonló német szolgáltatás is van, vagy akkor a magyar adóktól el kell köszönnöm?

Köszi!

etv_media  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-17 16:15   
Szia,

Szerintem válaszd a UPC Direct-et. Az ár-érték és műszaki megoldás alapján úgy gondolom ideális választás lehet számotokra.

Üdv,
Sanyi

datibor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-10-15 23:24   
Üdv!

Olvastam ide vonatkozó hozzászólásokat, de gondoltam, biztosabb ha pontosan vázolom a helyzetem. Németországban élünk 3 hónapja és szeretnék magyar adókat a lakásba. Mi a legkedvezőbb megoldás? Parabola? Vagy speckó előfizetés? Vagy más készülék? Tudna valaki segíteni? Egyelőre 1 kihozott TV készülékkel rendelkezünk csak.

Hálás köszönet!

jocoo01  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-09-22 13:09   
2012-09-21 13:56, etv_media:
-

Szia!

Nagyon szépen köszönöm!

etv_media  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-09-21 13:56   
Szia,

Több lehetőség is van:

1. A Duna World adását lehet műholdról nézni.
http://www.lyngsat.com/NSS-806.html

2. Veszel egy Slingbox nevű szerkezetet, és ha van Magyarországon rokon akkor nála telepíted. Ezzel gyakorlatilag a neten keresztül kis túlzással korlátlan számú tévéadást átvihetsz a világ másik felére.
http://www.etvm.hu/index.php/hu/kezdolap/termekismertetok/slingbox

3. Vársz még egy kicsit, és előfizetsz olyan IPTV-re ami ott is működik, és vannak rajta Magyar műsorok. (Ez még kb. fél év, de lehet hogy hamarabb is megvan.)

Üdv,
Sanyi

jocoo01  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-09-21 11:40   
Sziasztok!

Amerikában élek, azon belül Floridába, és az lenne a kérdésem, hogy itt van valamilyen megoldás Magyar csatornák nézésére?

Válaszokat előre is köszönöm!

kehidi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-21 13:14   
2012-08-21 11:23, etv_media:
-

Köszönöm!

etv_media  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-21 11:23   
Szia,

Na, ez a probléma. Neked műholdvevőd van, ami nem jó a DVB-T műsorokhoz.

Bármelyik műszaki üzletben tudsz vásárolni olcsó DVB-T vevőt. Azzal fog működni minden csatorna ami a tetőantennáról jön nálad.

Üdv,
Sanyi

kehidi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-21 09:59   
2012-08-20 14:06, etv_media:
-

Köszönöm a gyors välaszt! A vevö Head SD 790 Black Panther, ällitolag nagyon jo. A käbelröl bejövö adok: ORF 1, 2, 3 ORF, Sport, ZDF, PULS4, Das Erste, 3SAT... stb. Mind DVB-T hälozaton jönnek (a tv osd-je irja). Ezert nem ertem mi a gond? Van egy sajät paraboläm, Schweiger 60 cm-es, 1 fejes, de azt fel sem szereltem, mert ha käbelröl nem müködik, arrol sem fog (gondolom). Lehet, nagy butasägokat irok, de nem ertek hozzä, en csak TV-t neznek.

etv_media  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-20 14:06   
Szia,

Erre távolról nehéz válaszolni, sok oka lehet. Egyrészt mi a pontos típusa ennek a vevőnek amit vettél?

Szerintem amit te vettél az egy DVB-T vevő, és azt hiába kötöd össze a parabolával. Ez azért is valószínű, mivel a műholdon az ORF csatornái kódoltak. Így azt onnan csak kártyával tudod venni.

A földi, DVB-T hálózaton viszont szabadon foghatóak. Szerintem azt nézik a szomszédaid.

Üdv,
Sanyi

kehidi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-20 10:04   
Szevasztok!

Lenne egy problemäm, elöre bocsatom, laikus vagyok. Ausztriäban elek, egy 20 lakäsos tärsashäzban lakom. A tetön van egy parabola, erröl megy vezetek minden lakäsba, es bejönnek az ingyenes oszträk adok. Väsäroltam egy Head tipusu kärtya nelküli receivert - azt mondtäk, csak kössem össze az aljzattal, es mär müködik is. Igen, megkeresi az adokat, aztän kiirja, nincs jel. Nem ertek hozzä, mi lehet a problema? Köszi, elöre is!

etv_media  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-07 18:12   
Szia,

A felsorolt műsorok alapján az antenna jó fele áll, azzal nincs baj, de így is rengeteg oka lehet hogy nem megy minden rendesen.

1. Nézd meg, hogy nem e költözött be egy pók vagy hasonló az LNB-be.

Ha nem az első, akkor ezek lehetnek:

2. Vagy az LNB romlott el, vagy a műholdvevő.

3. A keresésnél nézd meg, hogy mi van beállítva. Lehet hogy a menüben csak a szabadon fogható adások vannak engedélyezve.

Most hirtelen nincs több ötletem, de sajna ez egy olyan dolog amit távgyógyítással csak találgatni lehet.

Üdv,
Sanyi

Pumafradi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-07 13:39   
2012-08-05 21:02, etv_media:
-

A jel minősége is 80% körüli. Most valamiért már 14 csatornát talál és 32 rádióállomást... Csatornák: Lifestyle TV, Kanal 10 norge, Visjon norge, BBC World News, Sky News,BTV-1,Aged Care channel SVT1 tala nde, SVT2 talande,Toto tv, Visjon norge Gospel Channel...

zugerberg  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-06 09:46   
Szia Sanyi!

Nagyon köszönöm az infót, beszélek velük. A bolt itt van tolunk nem messze (a szomszed varosban).

etv_media  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-06 01:50   
Szia,

Bolt például ez:
http://www.satonline.ch/divdocs/kontakt.php

Antenna ügyileg nem ártana nagyobbat vásárolni. 1,2 méter körülit minimum. Bár a boltban biztos tudnak tanácsot adni ez ügyben.
Kathrein, Gibertini, Technisat, Triax típusok márkás, jó minőséget takarnak.
http://www.satonline.ch/shopping/sat_satelliten_antennnen_parabole/

LNB: Ha két műholdvevőd van, akkor két kimenetes LNB-t kell vásárolni. Így mindkét vevőn egymástól függetlenül tudod nézni a műsorokat.
http://www.satonline.ch/shopping/sat_lnb/twin_lnb

Üdv,
Sanyi

zugerberg  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-06 01:09   
Sziasztok!

Svájcban, Zugban lakunk. Otthon van egy UPC direkt előfizetésünk, a beltérit kártyával kihoznánk. Végigolvasva a korábbi hozzászólásokat legalább 90cm-es antennát és fejet érdemes venni. Ezzel kapcsolatos kérdésem a következő lenne:

* a parabola antennával kapcsolatosan van valami egyéb tudnivaló a méreten felül, ajánlott márka? praktikusan: ha bemegyek egy boltba elég ha egy minimum 90 cm-es antennát veszek?

* milyen fejet kell/ érdemes venni? otthon két mediabox-unk van volt? ennek van jelentősége a fej választásakor?

* az UPC direkt-et tudjuk zavarmentesen nézni Zugban? a sugárzási térképek szerint elvileg nincs akadálya?

* a fejen és az antennán kivul kell meg valamit beszerezni?

* esetleg tudtok javasolni boltot ahol be lehet szerezni a szükséges alkatrészeket?

Válaszokat, javaslatokat elore is koszonom.

etv_media  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-05 21:02   
Szia,

a jel erősség kis túlzással mindegy. A minőség ami nagyon fontos.

Mi az az 5 külföldi adás ami bejött?

Üdv,
Sanyi

Pumafradi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-08-05 12:46   
Sziasztok!

Skóciában élek, és körülbelül február óta van UPC-m. Szerelő beállította, és tökéletesen működött egészen tegnapig. Nem tudom mi történt, de egyszer csak kiírta, hogy nincs, vagy gyenge a jel. Belementem a beállításokba, ott 90%-os jelerősséget mutat. Nyomtam egy automatikus keresést, de csak 5 külföldi csatornát hoz be... Az antenna eddig is THOR-on volt, most is azon van. Nem tudom mi lehet a probléma... Valakinek valami ötlete? (Ha átállítom HOTBIRD-re, akkor ott csak 2 csatornát talál.)

virag zoltan  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-07-31 20:55   
Nagyon köszönjük, valoban müködik, igy a magyar vonatkozasu esemenyeket is nezhetjük, pl. vizilabda, stb. okos ötlet. Ezt el is vartuk a MTV-töl, hogy legalabb a külföldön elö magyarok is szurkolni tudjanak a magyar sikerekert (pl. Eva bronzerme a dzsudosoknal).

Szuper!

etv_media  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-07-25 16:54   
Sziasztok,

Az olimpia ideje alatt az m1 műsora kódolatlan formában lesz elérhető!
http://pannonrtv.com/web/?p=11389

A Forma 1 közvetítéseket kivételével, Július 27.-én este 19:30-tól Augusztus 12.-én adászárásig kártya nélkül lesz látható az m1 SD és HD változata az Eurobird 9A műholdról.

Üdv,
Sanyi

etv_media  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-07-22 00:32   
Szia,

Igen, sokat számít az antenna mérete. Szerintem egy méter vagy e fölöttit célszerű használni Londonban. Azonban elsőre praktikus megnézni a jelenlegi antennát, hogy jó fele van e beállítva. Ugyanis hiába van bármekkora parabola antennád, ha nincs megfelelően felszerelve, akkor semmit nem fogsz fogni vele.

Kicsit olvass vissza itt a fórumban, mert már sokszor volt róla szó.

Üdv,
Sanyi

brigihorvath  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-07-21 23:22   
Alvállalkozók hozzák ki a csomagot, és én mondtam nekik, hogy nem kell felszerelni. És még örültek is, hogy nem kell dolgozniuk

brigihorvath  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-07-21 23:20   
Sziasztok!

Londonban élek, és van egy upc direct boxom, es az lenne a kérdésem, hogy számít, hogy a parabola hány centis? Mert rákötöttem, de 0%-os a jel. Az orosz adás meg megy egy másik kábelről és boxról.

Ha valaki tudna segíteni, akkor azt megköszönném, mert egyáltalán nem értek hozzá, hogy mit kéne csinálni.

Köszönöm!

etv_media  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-07-19 19:41   
Szia,

Londonban illetve Nagy-Britanniában az olimpia rajta lesz vagy már van is a Freeview DVB-T és műholdas adásain. Ezek szabadon fogható műsorok, nem kell hozzá előfizetés.
Bármelyik kereskedésben kapható Freeview vevő "fillérekért".

Üdv,
Sanyi

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó