2020. január 22. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Kanada >> KAPCSOLAT A VILÁGBAN: Független Magyar Rádió Torontó
Új topik indítása   Üzenet küldése
 husikamm  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-20 04:16   
Szia Klari,

irod;
"Én főleg azt hiányoltam régebben amikor rendszeresebben benéztem és nem láttam válaszokat a megjegyzéseimre. "

Turelem rozsat terem.....gyere ezutan Klari, irogassal, olvasgassal, es a megjegyzeseidre is fogsz elobb utobb valaszt talalni.

Szio

Husi

klari  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-19 19:38   
Sziasztok,
Igazad van Husi, én sem jöttem egy ideje, de az adást hallván, gondoltam, hogy újból bekukkantok. Örömmel látom, hogy több a kanadai látogató. Én főleg azt hiányoltam régebben amikor rendszeresebben benéztem és nem láttam válaszokat a megjegyzéseimre.

husikamm  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-11 18:47   
Sziasztok,

Koszi Hunor. Szerintem jol ment. Habar izgultam. Orulok viszont annak hogy masok is hallgattak az adast, es ujra ide jottek miutan hallgattak az adast, mert mar jartak erre, de most az adas utan "jobban szemugyre" vettek az oldalunkat....ennek orulok

Mindenkinek koszonom.

Husi

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-10 22:37   
Gratulalok en is Martanak, es koszonom Neki, hogy a MON tagjakent beszamolt rolunk radio hallgatoinak. Koszonom Doranak is a betelefonalast, valamint Bede Fazekas Zsolt szerkesztonek, aki egyebkent szinten tagja forumunknak, a bemutatkozasi lehetoseget.

FMRT honlapja: http://www.magyarradio.ca/adas.html

Hunor

husikamm  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-10 03:04   
Szia Dora,

Koszi a biztatast, ugye te voltal a betelefonalo?... ..Orulok hogy jol hangzott

puszi

Husi

Dobran  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-09 14:30   
Sziasztok!
Hallgattam a tegnap esti rádió adást.Véleményem szerint egy nagyon jól sikerült beszélgetés volt Mártával.
Átfogó képet kaptunk a MON készitőiről,a lap koncepciójáról és célkitűzéseiről.
Reméljük,hogy az adást még nagyon sokan hallgatták és közülük többen lesznek kiváncsiak a MON-re, az itt folyó életre és egyre többen fognak bekapocsolódni a beszélgetésekbe.
Kellemes napot kivánok mindenkinek!

husikamm  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-09 03:56   
Sziasztok,

Ma delutan, bent voltam a magyar radional, Bede Fazekas Zsolt es Simandi Agnes rendezeseben, ahol tudositast adtam a Mon-rol. Kis interju volt, remelem hgoy akik halgattatok, jonak talaltatok. En izgultam kicsit hisz ez volt az elso ilyen interjum.
Koszonjuk a betelefonalonak a biztatast.

Azt szeretnem meg hozza tenni, hogy a magyar radio is gondokkal kuszkodik. A 2 oras musor minden heten, 800 dollarba kerul. Ki kell hozni ezt az osszeget, a rekalmokbol, es hirdetesekbol. Arra szeretnek mindenkit megkerni, hogy ha minden ontarioban elo magyar csak 20 dollar ertekben is tamogathatna a radiot egyszer egy honapban, nagy segitseg lenne szamukra, es nem azon kene buslakodni, hgoy vajon ez a het lenne-e az utolso musor. Sokszor olyan butasagokra is elkoltunk 20 dollart, ha tudtok, akkor kuldjetek nekik. Ok is, ugyanugy mint mi itt a Mon, onkentesen csinaljak a radiot, nagy szivvel, es nagy szeretettel, es minden segitseg jol jon, hisz nekunk csinaljak, es a magyarsag megmaradasaraert. Klassz volt, nagyon jol csinaljak, es szinvonalasan , sok sikert nekik...
A web cim: www.magyarradio.ca , az oldalon van cim is, es e-mail lehetoseg is. Segitsuk egymast, mert igy tudunk gyerekeinknek ilyen agon is magyarsagot, nyelvi jovot biztositani.

Koszonet nektek Agnes es Zsolt...

Major Marta

husikamm  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-22 05:08   
Fuggetlen Magyar Radio, Bede Fazekas Zsolt (Parameter Klub)rendezeseben, minden szombaton delutan az 530 Am hullamon.
A radio hon lapja: www.magyarradio.ca

Hallgassatok szeretettel

Marti

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-16 01:46   
http://www.magyaronline.net/ismertetok.php?iid=24

A Független Magyar Rádió Torontó vendégkönyve, kérdések, válaszok, valamint vélemények.

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó