2021. április 12. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Nagy-Britannia >> Helyi csattogó :)
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 következő lap )
 sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-10 16:59   
Jaj rigo mit rontottam el?
A Zuloert kezeskedem.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-10 14:44   
Csak hogy tiszta palinkat ontsunk a poharba:

1. Nincs mit becsipni a cipzarnak

2. Beleegyezem, hogy Zuloagat bevonjuk a klubunkba, bar remelem benne jobban meg lehet bizni, mint benned Liz!

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-10 14:44   
-
Nem volt időm, fentem az agrárollót...
-

En meg a fogamat.

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-10 11:06   
2003-02-10 10:53, liz:
-
Tegnap este kerestelek benneteket a chaton.
-
Nem volt időm, fentem az agrárollót...

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-10 10:53   
Tegnap este kerestelek benneteket a chaton.

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-09 21:15   
Hi-hi-hi
Rigo hol bujkalsz?Rolad van szo!Vagy szoljak annak a jokepunek aki a szoknyad ala nezett a multkor?(Es megallapitotta,hogy ...a biciklid nyolcasokat ir)Keressen meg O?

Most jut az eszembe,hogy a Hunor ha elolvassa ezt a sok suletlenseget,akkor ki fog bennunket tiltani innen.
A mondatok erthetetlenseget csak mi ertuk!!!He-he

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-09 14:31   
Azt tudom, hogy becsípte magát, ezért volt másnapos. Szerinted mit szólna egy rigó az agrárollóhoz? Se fel, se le, hanem ki...

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-09 12:37   
A zipzarral nagy baj van!A rigo becsipte magat,aztan most jajgat,aszongya vagy le vagy fol,de csinaljatok mar valamit !

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-08 22:01   
Van kapocs, van gomb és mi van a zipzárral?

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-08 21:46   
is-is

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-08 21:00   
kérdéd: kapcsolódni kell vagy gombolkodni?

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-08 20:02   
Jaj dehogynem rigo!
Mar persze,hogy megbizhatsz bennem!Nem az igazsagot irtam le,hogy miert is ment at a biciklid hatso kereke "nyolcasba? Az csakis a mi kettonk titka marad! Ne felj!
Bar ha a Zulo is bekapcsolodik a mi fergeteges hulyesegunkbe,akkor lehet,hogy kikotunk ott,ahol annakidejen elkezdtuk.
Pusszzzzz

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-08 17:46   
Liz!!! Benned nem lehet megbizni!!

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-08 17:26   
Zulo te nem javulsz meg soha!
Janos neninknek aranyere is van!
Na ez aztan a teteje mindennek!

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-08 17:05   
Azé nem ér ám, hogy így bújkáltok, főleg Jancsi néni elől. Hogy keressen szerencsétlen Benneteket? Az egyik lába bézbólütő, a másik normális, de mind a kettő bal ...

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-08 11:01   
Rigo! Nem mondom meg!
Tessek megkeresni!

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-03 18:23   
Hol vagytok?

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-21 18:36   
2003-01-21 17:50, liz:

A párizsinak lengyel neve van, ezt nem sikerült megjegyeznem (majd legközelebb felirom), de ha fel van vágva akkor látod, teljesen ugyanúgy néz ki. S ugyanaz is.
Az olasz tésztákat láttam, azokat ismerem és szeretem, de direktbe levestésztát nem néztem. Mert csak utólag jutott eszembe, mindig felpakolok otthon igy most épp el vagyok látva bőségesen. De ha van nekik, akkor ezentúl cipelek inkább mást.

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-21 17:50   
Maya,a lengyel boltnak van csodalatos levestesztaja is meg mindenfele tesztaja.Azok olaszok.Mind irto finom,en mar kiprobaltam.Viszont en meg a parizsirol nem tudok.Hogy nez ki?
Piacrol nem hallottam en sem.

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-19 07:37   
2003-01-19 07:36, Maya:
-
Ne is nézd az időpontot felül, amikor az alanti sorokat irtam, tegnap már 9 körül lefeküdtem aludni a fogfájásom miatt, ami teljesen kimeritette az energiámat, igy ma korán felébredtem, és fel is keltem, hogy egy csomó mindent tudjak csinálni. )
Lengyel bolttal kapcsolatban megbeszélhetjük, hogy ezentúl ha valamelyikünk megy, akkor felhivja a másikat, hátha az is akar menni.
-

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-19 07:33   
2003-01-18 22:58, liz:

Jajj kedves, ne haragudj, de már múlt héten elterveztem, hogy elmegyek és most idő is volt, téged pedig szándékosan nem zargattalak most ilyesmivel.
Tényleg nem olcsó, de nincs is szükség arra, hogy minden héten menjen az ember (talán inkább az igazi kenyérért és felvágottakért). Tegnap én is párizsit ettem amit otthon nemigen vettem, mert nem szerettem, de milyen jólesett most...! S a kenyér...talán annak örülök a legjobban, végre nem csak francia kenyér áll a rendelkezésemre ha valami finomabbat akarok vásárolni. Na meg az ecetes almapaprika...amit eddig csak egyszer hoztam mert általában túl nehéz az üvege és nincs helyem a bőröndben, a zacskós megoldást pedig nem mertem kipróbálni.
Viszont elfelejtettem megnézni, hogy levestésztájuk van-e és ha igen, milyenek.
Puszi a cimért neked, mivel oda nem eggyütt mentünk, akkor kérdezek mást és igérem oda veled megyek el:-)))
Nyáron összetalálkoztam 2 magyar fiuval akik itt dolgoztak éppen, ők mondták, hogy van valahol egy nagy piac, olyan ami mindennap nyitva van. Ők is mindenhová gyalog mentek mint általában én, de azt mondták, ez azért legalább 1 óra gyaloglás. Mindenkit kérdezgettem a suliban is, tanárokat, diákokat akik régebben vannak itt és családostul, de eddig senki nem tudta.

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-18 22:58   
Maya,en mondtam neked,hogy ha menni akarsz en szivesen elviszlek!!!!!A kocsim kivulrol tudja az utat!Bar altalaban csak havonta egyszer megyunk mert nagyon draga,de en is szeretek ott vasarolni.Vegetatol a kaposztaval toltott paprikaig minden van ott.Es a lengyel kiszolgalok nagyon szeretik a magyarokat.Minket is rogton eszrevettek,persze ahogy magyarul beszeltunk felismertek a nyelvet.A lengyelek mindig is szerettek a magyarokat.
Tehat haragszom rad,mert nem vettel igenybe,pedig en is de elmentem volna!
Na nem baj,majd legkozelebb.De a legkozelebb azt hiszem most egy kicsit odebb lesz,mint ahogy azt tudod te is.
Puszillak.

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-18 19:16   
Liz:-)

Voltunk ma a Lengyel shop-ban, tényleg nagyon jó, alaposan bevásároltunk és közben nézegettem, miket nem kell ezentúl otthonról importálnom. Össze is barátkoztam azonnal egy eladóval, teljesen odáig volt, hogy magyar vagyok, a végén nagy öleléssel búcsúztunk:-)
Köszi a cimet, asszem rendszeres vásárlójuk leszek ezentúl. Nincs túl messze szerintem, de kocsi azért tényleg kell. )

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-16 19:52   
2003-01-16 17:40, liz:
-
O.K.draga haverom.Megnyugodtam! Tudod addig jo amig busy vagy a melohelyeden.
-

En is ezt mondom!! Kop-kop.

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-16 17:40   
O.K.draga haverom.Megnyugodtam! Tudod addig jo amig busy vagy a melohelyeden.

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-16 15:55   
2003-01-16 11:42, liz:

"A rogijanos viszont eddig minden este ott volt.Tole kerdeztem,mert harommal lejjebb o is itt volt egy beirasra."

Elnézést, ezt elnéztem:-(

"Maya ne is torodj a kinai pekkel,mert egyelore ugysem megyunk oda.Koszi,hogy gondoltal ra."

De törődök mert bosszant.

puszi neked is.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-16 15:09   
2003-01-16 11:42, liz:
-
Tudom,hogy te nem jarsz gyakran a chatra.A rogijanos viszont eddig minden este ott volt.Tole kerdeztem,mert harommal lejjebb o is itt volt egy beirasra.

Liz!!

Na itt vagyok!! Bizi vagyok a munkahelyemen, azert nem csattogtam ugy, mint a regi szep idokben. De semmi ok az elkeseredesre, meg nincs veszve semmi

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-16 11:42   
Tudom,hogy te nem jarsz gyakran a chatra.A rogijanos viszont eddig minden este ott volt.Tole kerdeztem,mert harommal lejjebb o is itt volt egy beirasra.
Maya ne is torodj a kinai pekkel,mert egyelore ugysem megyunk oda.Koszi,hogy gondoltal ra.
Puszi

Maya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-16 00:35   
2003-01-15 23:26, liz:
-
Szerbuctok kislanyok!
Latom nagyon vasarolgattok!Jol teszitek.
Maya tudtal venni mindent amit akartal?Voltal a kinai negyedvben?
rigo szia.Regen lattalak a chat-on.
Most onnan jovok.Ures.
-

Szija Tudod nemigen járok a csatra, ez a jövőben sem fog változni. Alcoholt még nem kaptam. Elmentem a kinai negyedbe, de a supermarketükben még zsályasem volt, nem is tudtak angolul és ez felbosszantott, igy nem járkáltam tovább. Kerestem neked a kinai lángosost, úgy tűnik nem emlékszem hol van, bocsánat. De majd még próbálkozom.
Alcholt nem vettem.

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-15 23:26   
Szerbuctok kislanyok!
Latom nagyon vasarolgattok!Jol teszitek.
Maya tudtal venni mindent amit akartal?Voltal a kinai negyedvben?
rigo szia.Regen lattalak a chat-on.
Most onnan jovok.Ures.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó