2018. április 23. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Lakatlan sziget
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
 amadeus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-10-17 13:27   
2008-10-17 13:09, Ferencz Zsuzsanna:

Zsuzsám, csak saját vicceinken nevethetnénk, idövel megunnánk. (De azért köszönöm.)
Én még elhívnám a dalai lámát, érdekes beszélgetöpartner lenne. Jóbarátnak, védelmezönek vinnék magammal feltétlenül egy berni pásztorkutyát.
Kultúrnövényeket én is vinnék, elsösorban komlót (a sörfözéshez) és dohányt!

egyedls  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-10-17 13:13   
2008-10-17 09:52, amadeus:

-

Jó játék, kommunikációs tréningeken a bemutatkozás részeként én is szoktam a tanulókkal játszani.
Töprengjünk el ezen egy kicsit!
- Semmilyen elektromos eszközt nem lehet, mert ott nincs hálózat. De napelemes, szélkerekes megoldással számolhatunk?
- A sziget lakatlan. Vihetek egy szép kis cigánylányt? Akkor Lakatos lesz a sziget
- Összefoglalóan egy túlélési szettnek nevezett eszközcsomagot vinnék (tűzgyújtás, vágás, fűrészelés, varrás, esőgyűjtés, stb. eszközei). A tájékozódáshoz szükséges egy-két egyszerű műszert, tükröt, néhány gyógyszert, s a legfontosabb kultúrnövényeink magjait. Kecskéket nem, mert elvadulnak és letarolják a szigetet.
S hogy kit vinnék magammal? Ha lány lennék, a néma Leventét, így fiúként viszont legfeljebb egy fényképet...

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-10-17 13:09   
Kedves Ama, én téged elvinnélek...Jókat nevetnénk.

amadeus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-10-17 09:52   
Mindenki olvasta gyermekkorában Robinson Crusoe-t és álmodott arról, hogy milyen lehet egy lakatlan szigeten élni.
A mai rohanó világban sokszor vágyunk egy ilyen csendes, nyugodt helyre, de nem szeretnénk kényelmünkröl sem lemondani.
Te kit és mit (és miért) vinnél magaddal, ha életed hátralevö részét egy lakatlan szigeten kellene eltöltened?
Laptop és mobiltelefon nem ér!

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó