2018. október 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Vásárlás topik
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 következő lap )
 gyogytorna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-06 00:28   
2005-01-05 23:15, rigojanos:
-

Hoppa

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-05 23:15   
2005-01-05 23:10, gyogytorna:
-
Nem ferfi tangara gomboltam

gyogytorna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-05 23:10   
2005-01-05 23:00, rigojanos:
-

Nem vagyok en ebben olyan biztos.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-05 23:00   
2005-01-05 22:53, kaytee:
-
Legegyszerubb tangat venni akkor. Amit az takar, az mindenkinek ugyanakkora.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-05 22:53   
2005-01-05 21:38, rigojanos:
Azért nem lehetett otthagyni, mert egyben az én méretem is volt. Minusz kettes

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-05 21:38   
2005-01-05 21:31, kaytee:
-
Az én darabom többször leértékelésen ment át, mig a végső ára 2.77 lett. Ennyiért nem lehetett otthagyni.

De ha nem a mereted, akkor meg ez is sok erte.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-05 21:31   
Azt nem, de tegnap benéztem egy-két üzletbe.
Sikerült vennem két db. vizálló Bungee-karórát, összesen 3.5o-ért, és az elemek benne voltak az órákban. Már ez megérte.
Másutt egy takaros fél fürdőruhára akadtam, jutányos áron. Most a kétrészes, kis szoknyás a divat, és mindkét darabot külön árazzák. Darabjuk 34 dollár volt. Az én darabom többször leértékelésen ment át, mig a végső ára 2.77 lett. Ennyiért nem lehetett otthagyni.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-27 23:34   
Probálta már valaki ezt az uj Black & Decker Ultrasonic Spot Cleaner gadgetet?

Engem érdekel mert mindig harcolok a flekkekkel, különösen az abroszokban! Megéri a harmincast?

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-26 02:57   
2004-12-25 23:58, gyogytorna:
-
Ja az! Elnézést, nem értettem elöbb, miröl van szo! Itt vannak: http://www.discountofficesupplies.com/ce/shop/celogin.b2c

Nekem ilyen van: Valamilyen zselével van töltve és kellemesen hüt, ha fáj a kezem, csuklom. Jégszekrénybe is lehet tenni hogy hidegebb legyen. Most látom, hogy az ujon rajta van az Internet cim is, ahol rendeltem: http://www.jellirolls.com

gyogytorna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-25 23:58   
2004-10-31 18:32, andi_usa:
-
Tegnap elmentem a Stapleshez gondolva hogy veszek magamnak egy uj csuklo párnát a tasztaturám mellé.

Kedves andi_usa:

Mi ez a csukloparna?
Erdeklödik
gyogytorna.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-21 20:09   
Tegnap a helybeli Salvation Army thrift storeban voltam egy kis plasztik hakni kellett amit találtam egy fototáskán (még Minolta manual is volt benne azt oda adtam férjemnek hátha van gépe hozzá, hisz gyüjteménye kb. 150-re nött! ). Két foto táskát vettem a haknik miatt, 2 videot és a vázát, összesen $ 2.50-et költöttem.

Találtam ezt a szép kristály vázát handmade in Romania, $ 1.25, vastag gyertyát teszek bele és ha magasra teszem a TV butorra, nem látszik rajta a kis chip fent az aranyozott peremén.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-14 18:27   
Azoknak, akik az ünnepekre virágot akarnak küldeni az USÁban élőknek:
találtam egy jó internet árus céget:
www.proflowers.com
Most éppen leértékelést tartanak, és ha beirjátok, hogy melyik rádiómüsorban hallottatok a proflowers-ről, ingyen adnak hozzá egy vázát (na nem kristály).
Én a dr Laura-t neveztem meg, mert nem emlékeztem másra...
Állitólag nagyon szép, friss viráokat küldenek.

Ancsa...  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-22 21:06   
Sziasztok!

Nincs 5 perce, hogy rátaláltam az oldalra, remélem jó helyen keresgélek.

Remélem Ti tudtok nekem segíteni.
Van egy majd'2 éves kisfiam, az ő számára szeretnék hosszú távon amerikai kisrucikat vásárolgatni. Miért amerikai? nekem nagyon tetszenek az ON, GAP, TH, OshKosh rucik, de itthon sem újban, sem régiben nem lehet kapni. Tudom: e-bay... azzal az a gond, hogy a paypal miatt nem lehet itthonra rendelni. Viszont szebbnél szebb, jobbnál jobb ruhákat látok ott nap mint nap... fájdítom a szívem.

Nemrég találtam egy amerikai oldalt, ahol új és használt rucikat egyaránt árulnak, ott jóformán felvásároltam az egész Danira való készletet:)) De sezretnék még, tulképp hosszú távra valami beszerzőhelyet találni. Van egy barátnőm, ő kislány rucikkal van így.

Szóval a kérdés:
Tudtok-e ajánlani valami web-shop-ot, ahol új és haszánlt rucikat is árulnak, amit feladnának Mao-ra is...
VAGY:
van-e valaki köztetek, akinek szép, megkímélt gyerekrucija van és eladná.

Minden megoldás érdekel:)))

Köszi, Ancsa
(deczkya@vnet.hu)

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-19 17:50   
Ma csupa jó hirem van:
az új mobil telefonom tegnap megérkezett és müködik is!
Ezen kivül hozott a postás egy számlát az egyik banktól, amelyik egy sose használt hitelkártyámat folyósitotta évekkel ezelőtt. Nemrég megújitották a lejárt kártyát, ezért fel kellett hivnom őket.
Ekkor elmondták, hogy havonta 3o perc ingyen távolsági beszélgetésre vagyok jogosult.
Ez nem nagy vonzerő a számomra, a mobilomon is ingyen van az interurbán.
A tegnap érkezett számla minusz 2o dollárról szólt, azaz adtak ajándékba egy kis pénzt, hogy rábirjanak a kártyájukkal való költekezésre.
December végig el kell költenem a huszast, különben visszaveszik.
Ezek nem ismernek engem
Időközben a szatellita Tv müsorszolgáltatónk felfigyelt az első közös évfordulónkra. Ők sajnos nem pénzt küldtek, de 4 hónapra ingyen láthatóvá tettek legalább hat fizetős filmcsatornát.
Persze az ehavi müsorban sehol semmi, amit látni akartam, de február végéig talán lesz.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-17 10:36   
2004-11-17 06:35, espa:
-
...minden ugyanaz nemcsak a két országban, de lassan az egész világon. És ez unalmas. ...
-
Az izgalom inkább abban van, hogy ugyanazok a mindenütt import cikkek M.o.-on legalább 10%-kal drágábbak, mint N.o-ban. ennek egyik oka, hogy itt az ÁFA 16%, míg M.o.-on 25%.
--> A gondolat folytatása itt:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=1216&forum=60&150

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-17 08:58   
2004-11-16 17:59, kaytee:
-
2004-11-16 07:06, espa:

"Nevess, és a világ veled nevet.
Sirj, és egyedül sirsz."

Milyen igaz Kaytee....

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-17 06:35   
A globalizációról jutott eszembe:

Hogy ilyen kétlaki vagyok, sűrűn előfordul, hogy valami itthon van, de nincs Norvégiában (a háztartásban) és akkor veszek itthon, hogy ott is legyen. Vagy nem veszek és azt mondom: majd veszek kint. És teljesen természetes, hogy kint ugyanazt megveszem. Ami egyrészt jó, mert hozzájutok a megszokott dolgaimhoz, másrészt teljesen unalmas. Minden ugyanaz. Ugye a legegyszerűbb fogkrém- tusfürdő-testápolótól egészen a hűtő-TV-mosógépig minden ugyanaz nemcsak a két országban, de lassan az egész világon. És ez unalmas. (és praktikus)

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-16 17:59   
2004-11-16 07:06, espa:

"Nevess, és a világ veled nevet.
Sirj, és egyedül sirsz."
A globalizáció üdvös kihatását volt alkalmam személyesen látni sok "harmadik világbeli" országban -- ahol tényleg kiemelte az embereket és kiterjedt családjukat a kilátástalan nyomorból. A baj, hogy a konvergálás szabályai szerint nem ezek a helyek fogják egyszer talán utólérni a gazdag országokat, hanem valahol útközben talákozunk... először a viszonylag olcsó áruk és szolgáltatások minősége lesz csak vacak, azután a drágábbaké is, végül a vacak drágul meg. Semmi se lesz már "békebeli".
Észrevettem ráadásul, hogy újabban mindig a miénk, a fogyasztóké a felelősség, nekünk kell akadályokat átugrálni. Sajnos ez a helyzet egyre rosszabb lesz itt Amerikában.

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-16 17:26   
2004-11-16 11:36, bobe:
- Nincsen benne semmi mas mint egy nyomtatott aramkör rengeteg apro kis komponenssel
---------------------------

Miket tudsz te Böbe!!?

Hogy néz ki egy nyomtatott áramkör??

De azt én is tudom, hogy a zöld trutyi az elemből jön, és nem kitisztani, hanem kidobni lehet.
A megfelelő helyre persze!

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-16 17:18   
2004-11-16 11:36, bobe:

Köszi, böbe, akkor nem sajnálkozom tovább, hogy nincs mütyürke szerszám a telefon kinyitására.
Mintha az originál elemből kezdett volna szivárogni valami zöldes trutyi, azért gondoltam, hogy ki tudnám tisztitani.
Szóval nem érdemes ezen filóznom tovább

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-16 11:36   
Kedves Kaytee !
Jo sztori volt. Egy dolgot hadd tegyek hozza ha szet is szedted volna a telefonodat akkor sem tudtal volna mit tenni vele. Nincsen benne semmi mas mint egy nyomtatott aramkör rengeteg apro kis komponenssel es ahhoz hogy azokat lekontrollald egy szamitogepes programra van szukseged. Majd miutan megkaptad az ujat,es a regit nem sajnalod nyisd ki a telefont :9 erdemes lesz latnod mi van benne

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-16 07:06   
2004-11-15 20:42, kaytee:

Kaytee köszi az ébresztőt, nagyon jót nevettem! Már csak jó lehet a mai napom, ha ilyen nagy kacagással inditottam!
Érdekes, miért ismerős a annyira a helyzet??
Ez is a globalizáció átka?

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-15 21:27   
Én T-Mobilnál vagyok (Deutsche Telecom tulajdona), és eddig nagyon jól kijöttünk egymással.
A T-6-os Allen wrench-et továbbra is keresni fogom, mert most már azértis kinyitom a készüléket! Csak nem dobom ki, amig nem tudom, hogy javithatatlan?

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-15 21:21   
2004-11-15 20:42, kaytee:
-És hogy közben hány hülyével kellett tárgyalnom....
________
Hasonlokeppen jartam a Samsunggal kb. masfel honapja . Amikor vettem felearon adtak , mert kettot vettem . Az utobbi honapokban mar nem toltodott fel , hiaba kapcsoltam be egesz ejszakara . Vissza vittem en es azt mondtak , hogy ilyen elemet mar nem gyartanak uj telefont pedig 118 dollarert ajanlottak . Nagyon duhos lettem a Verizonra es elmentem a Best Buy-ba es vettem 59 dollarert egy uj telefont es a szolgaltatast a Virgin Islandtol kapom . Munkaba menes elott volt az egyik "kirandulasom" a Verizonhoz es ebedszunetben a Best Buyhoz a masodik . Azon kivul bosszankodtam is egy csomot , de annak meg is orvendek , hogy otthagytam a Verizont.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-15 20:42   
Néhány napja elromlott a Samsung mobil telefonom. Folyton kikapcsolt magától. Elvittem egy mobiltelefon-boltba. hogy nézzék meg. Megnézték, ezt-azt csináltak vele, és közölték, az elem (vagy akku?) a hibás. Már nem volt garancia alatt, vennem kell újat, de náluk épp kifogyott.
Kigugliztam, mibe kerülne, és 28 dollártól ment negyvenvalahányig. Az EBayn originál csomagolású újat árult egy nagy cég szállitással együtt 13 dollárért.
Megrendeltem.
Közben a telefonom csak akkor müködött, ha a hálózatra volt kapcsolva.
Az internetes cég gyors volt, 3 nap alatt megérkezett az új elem, de elég hamar rájöttem, nem segit a problémán.
Gondoltam, ha ki tudnám nyitni a telefont, megnézhetném, mi a baj, és esetleg rendbe is hozhatnám.
Azért felhivtam az egyébként kiváló mobil telefon szolgáltatómat, ilyenirányú tanácsért. (Az interneten nem találtam olyat, amit értettem is.)
Javitási tanácsot nem tudott, de mondta - és esküszöm, valahol a Karib Tenger egyik szigetén ülhetett, az akcentusa és keresztneve után --- a Samsung megjavitja a készülékem, csak 7o dollárt is küldjek majd be vele, mert annyiba kerül.
És ki tudja meddig nem lesz telefonom...
A készülék ingyen volt, amikor feliratkoztam egy év szolgáltatásra. Mostanra már csak havi használati dij maradt, kötelezettség nélkül a részemről.
A szolgáltató illetője azt is emlitette, hogy 5o dollárért, tehát olcsóbban, mint a javitás, vehetek a cégtől egy ugyanolyan készüléket, mint ami van.
Kérdem, mi van, ha felmondok és új kuncsafttá válok, akkor nem adnak-e megint ingyen készüléket?
De igen, csak 9o napig várnom kell közben.
Következő ötletem az volt, hogy leszerződöm ismét egy évre. Azt lehet.
Akár most rögtön, mondta, besétálhatok a boltba és ott elintézhetünk mindent, s hazahozhatom az új készüléket.
Besétáltam. Hosszas papirkitöltögetés és telefonálgatás után közölték, sajnos csak egy drágább havi szolgáltatáscsomagért iratkozhatok át éves szerződésre.
A differencia évi 12o dollár lenne.
Hogyne, mondtam és megkérdeztem, hol kaphatok olyan kis miniatür Allen wrench-et, amivel ki lehetne csavarni a csavarokat a telefonomból, és akkor szétszedhetném, stb.
Hát olyan nincs, ők szétszedni nem tudják, de NO PROBLEM, tudom-e hol van a legközelebbi Radio Shack bolt?
Tudtam, legalább 35 kilométerre. Mert csak ott árulnak izét, amivel szétszedhetem a telefont. De vegyek valami mást is, már nem emlékszem mit, mert kell majd.
Lévén vasárnap és jobb dolgom úgyse volt elautókáztam a világ másik végére a boltba, ahol sajnálkoztak, hogy nekik nincs és sose volt megfelelő szerszámuk, de ha elmegyek ellenkező irányba pártucat kilométerre, akkor ott talán. De miért nem iratkozom fel egy másik szolgáltatóhoz, mivel nem köt az enyémhez szerződés, és akkor ingyen kapok készüléket?
Mert lojális vagyok. És mert csak ez az egy müködik igazán jól a környékünkön.
Hazajöttem, és felhivtam megint a szolgáltatót.
Nyitott megint a hetven dolláros ajánlattal, aztán az ötvenessel, aztán hogy drágább csomag kell, aztán egyszercsak azt mondta: küldhetünk egy új telefont, és mellé egy 5o dolláros utalványt, amivel visszaigényelheti a pénzét, ha szerződünk egy évre, ugyanolyan szolgáltatással és csomaggal, mint most van.
Állitólag 5 munkanapon belül megérkezik az új telefonkészülékem a postán.
Elköltöttem közben 13 dollárt, beutaztam fél Floridát, ami persze benzinpénzbe került, legalább egy fél napom elment a kalandra, és visszajutottunk oda, ahol kezdtem: aláirok egy éves szerződést és ők adnak hálából egy Samsung készüléket.
A mostanit kidobhatom.
És hogy közben hány hülyével kellett tárgyalnom....
A szerződéses helyen megkérdezte a zseni, hogy a születési évem, amit be kellett irnom és én csak az utolsó két számjegyet tüntettem fel, 19oo-zal kezdődik-e????
NEM, válaszoltam, kétezerrel kezdődik és MINUSZ éves vagyok.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-31 18:32   
Tegnap elmentem a Stapleshez gondolva hogy veszek magamnak egy uj csuklo párnát a tasztaturám mellé. Eddig a Case Logicét szerettem, de az nem volt, ahelyett több más. Lepakolva nem lehetett megnézni milyenek, mennyire puha a szintén gel-el töltött más márkáju, igy vettem egyet, haza hoztam, kipakoltam s rájöttem hogy tul kemény! Ma vissza fogom vinni.

Elöbb megnéztem online a Best Buy, Office Depot és Office Max-oknál, sehol semmi. Aztán néztem az Ebayn, ott a legolcsobb $ 14.- lett volna küldéssel. Megnéztem a weben is, az Amazon is árulja de ott az elado megadta a honlapját ahol valamivel olcsobb volt. Ott rendeltem meg, most pirosat fekete helyett.

Viszont csodálkoztam hogy WA stateben van s nekem sales tax-ot számoltak! PayPal-al is lehetett fizetni. Vissza irtam, az elado bocsánatot kért s hogy majd vissza adják, de eddig nem történt semmi. Nem annyira az 56 Cent zavart mint a tény hogy az a saját szebére megy az eladonak, nem számolja el!

Szeretem a Case Logic gel töltött dupla hurka párnát, ez a második, mert még hüteni is lehetne, habár azt sose tettem, de a hütö hatása igy is mindig jot tett a fájo csuklomnak! Igaz pár év alatt valahogy összemegy. Lehet bele kapni csak töltetéket is, de az anyaghuzat is kopik a mosásban (azt is szeretem, hogy lehuzhato, külöm moshato ami a többieknél nincs, ott rá van ragasztva a huzat) igy megvettem az egészet.

www.JelliRolls.com
Totals:
Sub-total: $6.99
Shipping: $4.50 (Priority Mail)
Tax: $0.56
Order Total: $12.05

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-29 02:40   
Most néztem meg a web-en mit is vettem a multkor a Quality thriftben $ 1.99-ért:

http://www.quixtar.com/lang-ind/sh/product.asp?root_store_category_id=34&store_category_id=31572&product_number=E0764&nav_cat_ids=31570%2C31572%2CE0764%2C

SA8 SOLUTIONS® SMASHING WHITE® Water Softener & Detergent Booster Liquid - 33.8 fl. oz.
Costs 33% less* per wash than Calgon† Powder Water Softener.
SKU: E-764
Suggested Retail: $7.90

Nagyon jol müködik, most használtam másodszor és másodszor is ugyanaz az a jo eredmény!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-23 21:42   
2004-08-23 18:47, kaytee:
-
Kaytee, ne busuulj, én is elvesztettem két pohár licitet az Ebayn. De felfedeztem, miért nincsenek többé thrift storeban olyan poharak, az Ebayn árulják ujabban a Hard Rock Café és Planet Hollywood Hurricane poharakat!

Én éppen eladtam Buy it Now-val megin egy kis espresso kancsot, szombaton találtam a Qualityban és tudtam, hogy azokat mindig hamar el tudom adni.

Elfelejtettem emliteni mit találtam még szombaton a Quality Thriftben: egy nagy Black & Decker Toaster Ovent! $ 10.99 volt, potnak vettem, ha a De Longhi egyszer kimulik. Azért is örültem neki mert 2-3 éve vettem egyet karácsonyra a Sam's Clubban s akkor $ 80.- plus Tax volt. Férjem vissza vitette velem azzal hogy ö vett már egy GE-t thrift storeban. Az tartott kb. 1 évig s utána egyéb hijján egy kisebbet kellett használnom amig nem találtam a De Longhit. Azért szeretem ezeket a nagyobb Toaster Oveneket mert nem csak automata kenyér pirito van rajta, és több szelet fér bele, nem akad meg soha, nincs mibe, de elég nagy ahhoz, hogy a lasagnét is süssem benne és nem melegiti fel ugy a házat mint a nagy sütöm. megnéztem a weben, $ 89.90 az ára most.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-23 21:39   
2004-08-23 17:25, gtibi:
-
Ugy tudom Western Union pénzküldés van Budapesten is és azt sok Ebay árus elfogadja.

Most én is be vagyok segitönek szervezve, Heidelberg mellett élö barátnöm kért meg hogy küldjem neki tovább az olyan csomagokat amit az Ebay árus nem hajlando oda küldeni. Egyet már küldtem, összerakva 2 csomagot, neki még igy is megérte. A posta költséget ö nekem PayPal-ra fizette be mert neki is van. Az Ebayn vannak Magyarországrol is eladok, talán ott kellene megnézni azok hogy intézik az eladást?

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-23 18:47   
Kissé csalódott vagyok, Caetano Veloso CD-t elvitték előlem kb. 8 dollárért. Én 5-nél leálltam, momentán többet nem ér nekem Veloso.

Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó