2018. október 19. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Család, szabadidő, érdekességek >> Vásárlás topik
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 következő lap )
 gtibi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-23 18:09   
Az igazi probléma - sajnos nem beszélek nyelveket, ezért kissé körülményes bármilyen regisztráció. Viszont nagy szükségem lenne néhány dologra / motor alkatreszek / amit igen kedvező áron kínálnak az ebay - en. Ha valaki tud javasolni járható utat, nagyon megköszönném, esetleg Austriaba elmennek erte.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-23 17:40   
2004-08-23 17:25, gtibi:
Nem könnyü, ha a hitelkártyád nem tudod regisztrálni a Paypal.com-on. Esetleg a BIDPAY c. fizetési módot használhatod, de nincs ingyen. Csekket nemigen fogadnak el az árusok, kp-t meg nem jó küldeni, nyilvánvaló okokból.
Andi közöttünk az igazi szakértő

gtibi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-23 17:25   
Hali!

Kezdő vagyok, tud valaki segíteni, hogyan kell-lehet ebay - vasarolni Bp -ről ??

Köszi Gtibi

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-22 09:57   
Ma jopofa ajándékot találtam lányom barátjának kedvenc thrift storeomban ($3.99) aki imád barbequezni: Körbe rakhatja az üvegeket, füszereket és csipeszt, villát. Most hogy brikettes grillük van a kisebb konyhabalkonon, nincs hely ahova le lehetne tenni valamit, igy praktikus. Lányomnak vögre találtam nagy stainless steel fedöket a serpenyöire, $ 1.99 volt, én egy hasonloért fizettem nem rég a Marshalsnál $ 7.50-et. De igy szokott lenni, ma találtam ismét olyan öblös nagy tokot is a napszemüvegéhez, camouflage mintával amit szeret. Amelett egy zöldpaprika formáju csörgöorát (timer), sok porszivo kefét és rátétet (kellett nekünk a Hoovernél megrendelni, szerintem ugyanaz volt és vadonatujak!). Majd ha a napokban átmegyek elmagyarázni hogy kell a kis szönyegpucolot használni, meg is nézem azt is.

De szokás szerint nem volt az, amiért direkt mentem: kerestem elöbb az Ebayn fürdöruhát, nem volt megfelelö, gondoltam elszaladok a Qualityba, hátha van egy aminek az alja fekete, mert Glen Ivyban ugy látszik a Grottoban a sziklákon ülés kisurolta az anyagot hátul és mosás után logtak belöle a gumiszálak. Lehet hogy a sok chlorine is hozzájárult amiben része volt amiota jártam a fitness clubba uszni és a jacuzziba, nem tart egy fürdöruha igy két szezont sem. Nagyon szerettem ezt, azért terveztem az alját ujitani.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-18 18:30   
Caetano Veloso "A Foreign Sound" c. CD-jét próbálom megvenni Ebayn. Egyelőre az 1 dolláros ajánlatom áll, mert mindenki az amerikai kiadásra alkuszik, én meg egyedül a brazil gyártányúra, ami szintén az USAból jön.
Nem ismerem Velosot, de egy délamerikai barátnőm egész odavan érte, és nagyon jó kritikákat is olvastam róla.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-10 18:25   
Ujabb Internet scam: a meghirdetett airconditionerekre már több emailt kaptam mivel a Recycler az email cimet is kéri.

Mind Europábol irt levelek, cashier's check-et ajánl és hogy majd ide küldi a szállito céget! Irtam vissza, csak személyes vevökkel folglalkozunk, kézpénzért adunk el! Ezek az USA-ra gyártott airconditionerek amugy is!

Tegnap egy ujabb verzio volt, hogy valaki tartozik neki itt az USA-bol, ö Finnországbol irt, és az fogja a pénzt illetve cshier's check-et küldeni, irjam meg a nevünket és a pontos cimünket és képeket a gépröl! Ennek is azt válaszoltam csak személyesen adunk el, kézpénzért!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-08 21:45   
2004-08-08 21:27, Valeria:
-
Valikám,

nekem nincs ilyenem de van microwave rice cooker és microwave pressure cookerem.

Eszembe jutott hogy megnézem a weben a méreteket, abbol talán rájövök melyik modellra valo az facér rátét ami itt van.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-08 21:27   
Andikam:

Ilyenem is van, nagyon jol lehet benne rizst is fozni. En gyakran csak arra hasznalom.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-08 19:30   
Most keresem a weben az elektromos fagylaltkiszedöt de nem találom. A Simac fagylaltgépem elöjött a keresésben az Amazonnál $ 399.-ért (én $ 40.-ért vettem discount storeban), azt a modellt viszont már nem gyártják hanem helyette másikat. A thrift storeokat azért is kedvelem, mert ilyen ritka holmikat lehet találni. A Norelco elektromos dugohuzot is beszüntethették, talán nem adtak el belöle eleget?

Ha egy gadget viszont nem lelkesit, eladom az Ebayn ha lányomnak sem kell.

A Black & Decker zöldség párolot megtaláltam, $ 19.99 a sale price most gondolom régebbi modell lehet amit mi vettünk mert minden átlátszo plaszik, a rice bowl is és az irás narancssárga, nem szürke.

Most még azt kell megnéznem az a régebben hozott betét amit férjem vett, passzol-e ehhez a modellhez. Nem tudtam rájönni de gondoltam hogy steamer insert-ek, hirdettem már az Ebayn de senkit se érdekelte talán mert nem tudtam melyik márkához valo. Ha szerencsém van, tudja Alexandra használni az övével, ha nem passzol, akkor a nagyobb modellhez valo, de feltételezem hogy a Black & Decker steameré.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-08 18:04   
2004-08-08 14:24, Valeria:
-
Valikám,

Látom más is kinlodott már keményebb fagylaltal, köszönöm, ki fogom probálni.

Férjem mielött használtam az elektromos fagylaltkiszedö kanalat, megkérdezte mennyi idö alatt melegszik, mondtam nem tudom. A cetlire rá volt irva hogy "heats", nem ellenerözitem, elhittem, már le is volt árazva $ 1.99-röl $ 1.45-re. Nem bántam meg, hamarabb is eszembe juthatott volna! Nincs rajta semmi cégnév, majd utána nézek a weben ki csinálja, fehér nyele van, barna teflon bevonata a kanálnak.

Igy vagyok az elektromos dugohuzommal is, és az elektromos konzervnyitommal is, a mai napig nagyon szeretem mindkettöt, mert nem én erölködöm hanem a gép.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-08 15:35   
2004-08-08 14:24, Valeria:
-
Andikam:

En ugy oldom meg a nagyon kemeny fagylaltot, hogy a mikroba rakom egy par masodpercre, utana konnyen lehet kanalazni

En csak fogom a dobozt, es nyalogatom

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-08 14:24   
Andikam:

En ugy oldom meg a nagyon kemeny fagylaltot, hogy a mikroba rakom egy par masodpercre, utana konnyen lehet kanalazni a szuperduper melegitheto kanallal. Nekem is van egy olyan a Pampered Chef-tol.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-08 02:55   
Ma szerencsém volt a Qualityban, találtam ezt az magas támláju széket ami állithato is hátra, párnával együtt, $ 10.99 volt. Persze hogy elhoztam! Az enyém lessz és ezen fogok kint a lugasban lazsálni. Rubbermaid plasztik szék, lányom fémet akart. Persze borzalmasan koszos volt most mosom ki a párnát a gépben aztán megyek ki a Black & Decker sikálommal lesikálni a fehér széket. Ennek az anyaga állitolag UV treated volt, rajta volt még hátul a papircimke is, de kifakult a másik oldala viszont szép én ugy kötöm majd vissza rá. Az anyaga nem olyan selymes mint lányomé és amit varrtam neki még egyet de nekem megfelel. Egy másik thrift storeban megtaláltunk neki a zöldség párolot, Black & Decker Rice- and Vegetable Steamer, $ 3.45 volt. Mi volt a baja? Belül a vason ami melegiti a vizet vizkölerakodás volt de azt kis Lime-a-way-vel könnyen leszedi!

Magamnak találtam uj kitchen gadget-eket egy melegithetö fagylaltkiszedö, teflonos $ 1.45, (tegnap este majd leszakadt a fájo kezem kivájni a fagyit!), egy Crème Brulée vasat olvasztani a cukrot a tetején és egy dobozt komplett ételdiszitö holmival, olyat régen kerestem, leirás is jött vele. Nagyon örültem a sok varro kelléknek is, 2 csomag szabokréta minden szinben és overlock cérnák, vadonatuj, csomagolva.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-06 00:42   
Elkészült az "ékszermunkám", vannak jo szerszámaim is karikákat nyitni és csukni, a lejebb belinkelt filigrée fülbevalokra akasztottam a gyöngyöket, a gyöngyök felsörészét pedig a korállosra, szinben jobban passzolt életben. Minden Ebay vétel volt.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-05 01:18   
Az Internetre mentem kertiszék párna méreteket keresni, és megdöbbentem az árakon! A legolcsobb amit találtam $ 60.- volt szintén müanyaghuzattal! Nekem ha kész van, kb. $ 6.- ba került.

Ezek után meg is értem hogy valaki hamar felkapta és vitte, mikor "ügyes" párom elvesztette pick-upjábol! Mérges vagyok viszont önmagamra is, hogy nem eröszakoskodtam hogy kösse oda, csak egyszer mondtam..

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-04 19:00   
2004-08-04 13:20, Valeria:
-
Valikám,

de jo lenne! Miattad hajlando lennék megtanulni és telepiteni egy XP-t is!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-04 18:11   
2004-08-04 13:18, Valeria:
-
Valikám,

türkizes gyürüm komolyan nincs. Több mint 50 van, 50-el gyaparapodtam párom jovoltábol, csak az igazikat számolva. De lehet hogy majd valamelyikbe rakatok ilyen kis türkizeket. Az ékszer közös hobbynk, nekem a tervezés és a hordás.

Tegnap volt egy édes eset, néz rám férjem, megkérdezi, ez a fülbevalo uj? Mondtam nem, de most már annyi van hogy nem emlékszik egyesekre, mert van mit cserélgetni. Csupa Ebay szerzemény ez a citrin set, fülbevalo, gyürü és pendent, csak a pendenthez az apro aranygyöngyös lánc van thrift storebol, eddig nem kopott le. A fülbevalokat is én hosszabitottam meg 14 karátos aranygyöngyökkel amiket az Ebayn vettem.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-04 13:20   
barátnöm computerébe teszek bele ha elhozza a teljes ujonnan telepitésre

Andikam:

A kozeledbe fogok koltozni, nekem allandoan szuksegem van ilyesfajta segitsegre

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-04 13:18   
Most kell keresnem egy passzolo türkizes gyürüt..

Andikam:

Lehetseges lenne, hogy az 50 meglevo gyuruid kozul egyik sem passzolna mar?

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-04 10:24   
A Qualityban nem találtam ma zöldség párolot lányomnak amit kért, se a mikorwavejébe a kerek üveget ami hiányzik, se Cabo San Lucas souvenirt. Érdekes, azok a magas alacsony talpas souvenir poharak teljesen eltüntek. Nem találtam Nintendo poharat sem ahelyett amit barátja már eltört, alig vitte haza (jo pár évig öriztem itt pedig!) és ami volt ilyesmi témás ivopohárban, nagyon drága, $ 4.99!

Ahelyett találtam több párna tölteléket a kerti szék párnába, egy Windows98SE-t ($ 3.99) dobozban könyvel együtt amit majd barátnöm computerébe teszek bele ha elhozza a teljes ujonnan telepitésre. Vettem két anyagot is amikböl háloingeket fogok varrni, egy Pilates class videot ($2.99), festékrollnit az emeleti renováciora és stencil festéket külömbözö árnyalatokban. Vettem egy helyes kis napraforgos cserép orát lányomnak az iroasztalára 98 Cent volt, még wekker is van rajta (a napraforgo aquerell helyett amit nem adtam oda, mert nekem emlék, régi barátnöm festette még Bécsben a diákotthonban), egy csomag fapálcikát a feltüzött husainak és egy napraforgos edényfogot. Igy mindig akad valami, leginkább nem az amiért megy az ember. Viszont ma férjem miatt 20%-al olcsobban kaptam mindent, senior discount.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-04 05:47   
Ma megjött a türkizes fülbevalom és szépen passzol a slidehez a láncomon, amin szintén olyan finoman csavart disz is van és türkizek. A meglevö rojtos fülbevalora rakatom, a teteje és a rojt közé, amit szintén az Ebayn vettem régebben, igy hosszabb is lessz, 2 1/2 inch, ha kész van. Nem tudom magam megcsinálni mert a türkizes darabot alul vagy furni kell, hogy rá lehessen akasztani a rojtos részt vagy karikát forrasztani hozzá. Majd örül az ékszerészem, hogy alkothat ismét valamit nekem.

Most kell keresnem egy passzolo türkizes gyürüt..

A másik Ebay fülbevalo mégsem passzolt a koráloshoz toldani, de passzol egy ovális gyöngyfülbevalomra, aminek kissé unalmas volt a teteje, azt magam megcsinálom.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-30 20:40   
Kétkedve vártam haza páromat és igazam volt. A napokban mondtam már neki nem tudom hanyadszor, hogy vagy hozzon olyat, amit kérünk, vagy semmit! Azzal mentegetözik, hogy más nem volt! Ma hazajött két sáv ablak függönnyel, olyan peach-tengerzöld árnyalatban és virágos, ami elég kemény mert a háta bevont! Hányszor beszéltünk arrol hogy Alexandra azért szereti a kerti széke párnáját mert olyan selymes és puha? Hozott egy kis mini söröskancsot (nincs elég portörlésem/mosásom már?) és egy zászlotartot az ablakba! Ebéd után megyek én le a Qualityba....

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-30 18:20   
Férjem tegnapi portyázásának eredménye: 2 db. hatalmas Tide mosószer. Nem egy, amit kértem.
1 vekni szikkadozó fehér kenyér. Olyan, amit ő nem is szeret, de féláron volt.
2 csomag doboz mini muffin: mandula és mák, illetve citrom és mákizesitéssel. Mindkettőt útálom.
Dobozonként 12 db. muffinka. A szupermarket péksége frissen sütötte ezeket, de mire a párom rájuktalált, már csak 99 centbe kerültek és 3 naposak voltak.
4 db. FRISS fahéjas csiga süti, állitólag mind nekem.
3 doboz lime és narancs serbet, ezt is csak ő eszi.
Számtalan zsák termőföld, trágya és hasonló "férfi" dolgok. Nők cipőket szoktak impulzusvásárolni, ő meg ezt.
Na de nem ez volt tegnap a legérdekesebb.
Az egyik szomszédunk áthivott egy kis esti vendégségbe.
Az asszony 4 féle dolgot sütött - imád sütni, neki ez a kikapcsolódás, mondja. És tényleg nagyon jól csinálja. Feltálalt kettőnknek: egy pecan pie-t, egy extrafinom almáspitét, egy csokistortát és egy blueberry pie-t.
Mindből fogyott egy-egy szelet, mert senki nem birt többet enni. Azaza, férjem birt volna, de nem mert.
Mikor indulnánk haza, azt mondja a szomszédasszony: ha izlettek a sütik, vigyük már haza az összes maradékot mert különben kidobja.
A gyönyörü, friss, finom házitésztákat? Igen mondta, mert ő SOHASE tesz el másnapra maradékot. És mindennap frissen süt. Mivel annyira élvezi, hát többfélét is. Van egy tündéri mini-snauzer kutyájuk, aki nagyon szomorúan hallgatta ezt, de őt egészséges kutyadiétán tartják.
Azt hihetnétek, valami kövér öreg néni ez a
szomszédasszonyunk, akinek nincs jobb dolga, mint sütni-főzni. De nagyon tévednétek.
Mondanom se kell, a férjem azt hitte, meghalt és a mennyországba került, amikor a 4 süteményt rátukmálták. Én szabadkoztam, nehogy tudjátok-minek nézzenek.
Tehát mai reggelim: almáspite volt.
Azon töröm a fejem, hogy pár magyar süteményrecepttel megajándékozom ezt a szomszédasszonyt. Aztán várjuk a maradékot.
Sajnos a nőnek saját táplálkozástani konzultációs cége van, nem merem a kedvenc magyar kajáimra meghivni!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-30 18:03   
Cukor: tegnap még neki álltam átrendezni, kilakoltattam a kristálycukrot a spaghetti tarto csattos üvegemböl, mire férjem reklamált, mi bajom van az ö cuktrával?! Mondom semmi kivéve az hogy sok éve van már piros tetejü magas tartonk amikben mindig a cukrot tartottam. A másik csattos üvegböl is kiszedtem a cukrot amibe most töltötte, kimostam és aztán tészta került bele, aminek véve lett.

Mutattam neki melyik polcon van láthatoan a két nagy tartályban a kristálycukor, de ki tudja meddig lessz igy?

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-29 22:24   
2004-07-29 21:08, nyanyabandi:
-
A WC papir és papirrollni szerencsére rendezve lett, mindig en gros vesszük a Sam Clubban, jobb minöségü és nem fogy el olyan hamar. Mosoporbol és mosogatogépi szerböl el vagyok látva mert azt thrift storebol hozott olyan industrial csomagolásokkal, nagy vödörrel. Lányom volt mindig az aki csak egy féle mosoport szeretett mert a többitöl szerinte allergiát kapott. Ha jol emlékszem a Sun-t használja, a Tide-ra allergiás. Amiota nem lakott velünk ez megszünt, de mikor lent mosott a fenti száritogép probléma miatt annak idején, akkor nem is jutott eszébe megkérdezni milyen mosopor az amit használok.

Férjem nem sporol éttermekben vagy ha mentünk valahova, és ha ékszerröl van szo, akkor sem, a multkor mikor a TJMaxxban voltunk a Mills Mallban Arnold után, látott egy fülbevalot amit meg akart venni nekem, $ 30.- egy müfülbevaloért? Ugyan kérem! Igazit vettem a napokban $ 19.-ért az Ebayn. Le tudtam beszélni. Ha eggyütt megyünk s vesz valamit amit nem szoktam, akkor az én párom is azzal jön, hogy ö majd megeszi. Egy idöben rengeteg szardinia volt miatta a spájzban, s mindig noszogattam, na mikor eszi már? A cukorfélelmét sem értem, hisz van itthon mindig porcukor is ha nagyon muszály vagy kockacukor is. Persze ö 2-3 kanál cukorral issza a kávéját, én meg cukor nélkül évek ota.

Megnéztem és jol sejtettem, a hosszu zöld csattos üvegben amit spaghetti tartonak vettem, 3/4-ig volt még tele kristálycukorral, de arra már nem emlékezett, hogy vette a rengeteg cukrot és hova töltötte le! Most megin áll egy zacsko cukor ott, nem talált több helyet hova töltse? Régen olyan sok hely volt a spájzban amig én szereztem be mindent, most alig lehet megmozdulni! Ideje lessz ismét átorganizálni a dolgokat.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-29 21:52   
Nálunk nagyban folyik a mosószerbeszerzés.
Hiába mondom, hogy csak Tide-ot szeretek, ő bármit megvesz, ha ráirták, hogy most olcsóbb vagy több.
Az én férjem is csak sajátmagára smucig. Jobb, mintha énrám lenne

nyanyabandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-29 21:08   
Az en ferjem maniaja a wc-papir.....ki ne fogyjon..../lehetseges hogy valaha volt ra pelda hogy hagytam kifogyni?/...szamontartja mennyi van meg, mikor van sale-en az a fajta amit venni szokott es akkor bespajzol....es sosem hiszi el hogy eleg ami itthon van....masodik mania a cukor.....az nem lehet hogy kifogyjon....utana a szemeteszsak, viz es cranberry juice sorrendben..........ezek fontosak neki.........ha ezek kozul valamelyik hianyzik akkor itt a vilag vege....elni sem erdemes mar.....Egyebkent nemigen szeretem megbizni semmivel hogy vegyen hazajovet mert mast hoz....azt amit kertem de megis mas.....mas marka, mennyiseg/ rendszerint sokat vesz belole,pl. kerek kenyeret egyet, hoz harmat azzal hogy majd o megeszi....nem tudja megenni/....o egyebkent nem sporol a penzzel, az a hiedelme hogy ha dragabb akkor az sokkal finomabb....egeszsegesebb......ha ra hagynank a koltsegvetest mar regen a hid alatt laknank....alig kolt magara, nem iszik, nincsenek az utazason es az ettermezesen kivul semmi koltseges szenvedelye, papiron csodalatosan ki tudja mutatni hogy mire mit kolthetunk de csak papiron.....en vagyok nalunk aki ugyel arra hogy meg is legyen tartva....Velem szemben is bokezu.....ha valamire racsodalkozok hogy milyen szep, mar surget is hogy vedd meg.....karacsonykor megneztem csak ugy egy szep gyemantgyurut, felette volt a 6000-nek/ mondom csak neztem/maris ravagta hogy ez lesz az ajandekod.....mondtam neki hogy nem kell....amiota kiraboltak es minden ekszeremet amit 30 ev alatt gyujtottem megfujtak, azota nem akarok ekszert latni....alig is vettem azota, nem kell tobb....tobbe....szoval konnyu kezu....jobb persze mintha minden fillert ugy kellene kiimadkozni tole de ez sem tul jo.......ugyelni kell ra............

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-29 19:52   
Az én párom mindig pánikba esik hogy kifogy a cukor! Tegnap este mondtam megyek a Trader Joe's-ba, elöbb velem akart jönni bevásárolni de mikor ezt megtudta mondta akkor ö külön megy a Stater Brothersba mert kell cukor és Tonic! Mutatta a listát nekem mi kell. Egyszerre értünk vissza, ö beállt a feljáron mire rádudáltam s igy ment az utca szélére parkolni.

Lásd Trader Joe árcédula az USA topikban mi mindent vettem. Nevettem mikor cipelte be a zacskoit, 2 gallon tej, én egyet vettem. Mi lessz, befagyasztjuk, kérdezte. Mondtam nem kell, ma este jön lányunk s a mult tapasztalaibol tudom hogy nála mindig az hiányzik a jégszekrényböl majd adok neki egy gallont. Meg is fogom nézni de szerintem valamelyik tartályban a spájzban biztosan volt még cukor amiröl megfeledkezett! Nála a tojás, cukor és margarin a 3 élelmiszer ami miatt mindig pánikba esik, hogy kifogyott. Néha 2 nagy bödön margarin is van kint a nagy freezerben! A Tonic hiánya pedig nem olyan vészes, hisz ö a Ginger Ale-t szereti. Nem kérdeztem hozott-e megin horpadt leárazott konzerveket. Ha kap akkor ö is hoz onnan leárazott pie-t, a multkor hozott egy ananászosat, amit csak megkostoltam, de borzalmas ize volt, mondtam egye ö!

Külömben csak a Trader Joe féle belga pound bar tejcsokit szereti, azt mindig hozok neki.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-29 18:21   
Megy a férjem vásárolni. Leértékelték a Friskie's macskakonzervet 25 centre. A cicák csak néhány fajtáját szeretik, ezért nem tudjuk nagy kiszerelésben venni, muszáj ilyenkor.
Kiváncsi vagyok a macskakaják mellett hány állitólag embernek való konzerv (leértékelt, az se baj, ha drágább, mint másutt nem leértékelve) és többnapos félárú pie (pite, pl. sütőtök töltelékkel, amit még ő maga se szeret) csusszan be a bevásárlókosarába.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-27 09:04   
Miért tartanak az üzletek ujabban olyan kevés árut? Alexandra mesélte, hogy a Mills Malli Cost Plusban nem volt több asztal székekkel, körbe telefonáltak és a Coronai üzletben van csak. Liz ugy rendelte meg, hogy rakják össze, ök érte mennek egy ismerösével és pickupal érte, mert félt Liz hogy dobozbol kijöve netán görbe lessz valami. Okos asszony, emlékeztettem lányomat arra mikor mi a TV szekrényét raktuk össze, az is Cost Plus áru volt és az ajtok meg voltak vetemedve, nem lehet rendesen becsukni, de neki nem volt kedve ujra szétszedni és visszavinni kicserélésre. Miután ök ugyis nyitva tartották neki mindegy, mondta ö.

A hampernak nagyon örült, igen tetszett neki milyen szép butordarab, ma este beszaladt hozzánk munka után és elvitte.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó