2018. június 24. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Franciaország >> Marseille és környéki magyarok
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
 D. Beatrix  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-11-10 13:21   
Sziasztok kedves fórumozók!

A közeljövőben költözök Marseillebe és kicsit féltem, hogy nagyon egyedül leszek, ismerősök nélkül.
Örültem amikor megtaláltam ezt a fórumot, egy kis bátorítás...!
Ismerősöket, barátokat keresek akiknek a társaságában talán könnyebb lehet.

Üdv Mindenkinek és nagyon várom, hogy keressetek!

Facebook Dworszky Beatrix
dworszkybeatrix_KUKAC_gmail_PONT_com

AttilaP  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-10-15 12:38   
Sziasztok!

Nizzaban lakom mar egy ideje es keresem a kapcsolatot az itt elo magyarokkal.Van itt sok kulonbozo nemztisegu baratom, de a sajat nemzetsegembol nincs tul sok, csak Magyarorszagon. Szivesen meghallgatnam ki mit csinal itt, es hogy keveredett ide.

Irjatok ha szivesen megismerkednetek egy fiatal sraccal itt a kornyeken.

olgacsilla  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-05-12 22:15   
sziasztok!

Szederkényi Olga vagyok, újságíró. a május 13-i héten Marseille-ben dolgozom. ha ráértek, nagyon szívesen innék Veletek egy kávét, hogy kicsit beszélgessünk arról, milyen Marseille-ben az élet.

remélem, összejön
emilem: olga_szederkenyi@hotmail.com

gergonicoise  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-04-22 18:31   
Sziasztok!

Nice-ben lakom,mar egy jo ideje, de eddig meg egyetlen magyarral se ismerkedtem meg, ti ratok is csak most bukkantam, es gondoltam, irok, hatha lakik valaki a kornyeken, aki szinten ismerost/oket keres.

E-mail: croquet_KUKAC_freemail.hu

Gergo

rbandi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-02-06 08:53   
Sziasztok!

Magyar dokit nem tud valaki Marseille vagy környékén?

András

DrRiddick  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-01-27 20:20   
Szia mindenkinek...

Egy kezdő marseillei "bevándorló" vagyok.
Szakképzett és gyakorlott informatikus vagyok.
Ha valakinek van szüksége idekint informatikai segítségre, akkor állok rendelkezésetekre. Legyen az bármi.

Amúgy, ha valaki munkát is tud ezen a területen angol nyelvtudással (mivel a franciát még csak most tanulom) azt is nagyon szívesen veszem ..

riddick.zoltan_KUKAC_gmail.com

minden jót addig is mindenkinek.

DrRiddick  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-01-27 20:17   
2013-01-15 10:44, andiattis:
-

Szia,

Én új vagyok itt, de akiknél lakom a magyar barátom barátnője elég jól beszál franciául is, és szereti a gyerekeket és ért is hozzájuk. Barátomnak is van kettő azokkal is nagyon jól el vannak végtelenül kedves és nagyon kreatív.

Ha aktuális még , akkor nagyon szívesen összehozhatunk egy randevút

Amúgy ők már 5 éve élnek itt, jómagam mégcsak 3 hónapja .. de eddig tetszik

Üdv.
riddick.zoltan_KUKAC_gmail.com

andiattis  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-01-15 10:44   
Sziasztok!

A férjem október óta Marseilleben dolgozik, én a gyerekekkel most érkeztem januárban. Mindketten kutatóbiológusok vagyunk. Pici lányaimnak keresek babysittert. Szerencsés volna, ha magyarul is beszélne a francia mellett. Bármilyen segítséget, ötletet szívesen fogadok.

Andi

Beerczi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-12-14 18:48   
Szia kréta! Koszi, hogy valaszoltal, mar kezdtem bepanikolni, hogy kihalt a forum. Akkor januar vege fele dumalunk. Kellemes unnepeket mindenkinek!

kréta  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-12-12 06:49   
Szia Berci, vagyunk páran, de most megyünk haza ünnepekre. Január végén vissza, akkor majd dumálhatunk.

Kellemes Karácsonyt, és egy boldogabb Új Esztendőt mindenkinek.

Beerczi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-12-10 11:32   
Sziasztok!

Van meg itt valaki? Berci vagyok, Salon de Provence. 3 éve élek Franciaorszagban. Szivesen osszefutnek en is itteni magyarokkal.

Irjatok ha van kedvetek, idotok.

Vica025  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-11-21 14:25   
Sziasztok!

Marseille, Saint Louis-ban lakunk, 2 hónapja jöttem ki kisfiammal a páromhoz. Örülnénk kedves magyar barátoknak, és egy kis jó tanácsnak is!

Köszönöm!

kréta  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-11-04 08:04   

kardostibi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-11-01 21:15   
Szia!

Én Aix en prov mellett élek, és keresek magyarokat én is! Ha gondolod, összefuthatunk egy kávéra, egy üdítőre!

Üdv Tibi.

kréta  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-09-09 17:48   

Jánosi Heni  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-09-09 12:00   
Sziasztok!

Júliustól itt élek (Salon de Provence)... Ha van valaki Salon, Aix, Marseille környékén, szívesen találkoznék vele.

Üdv,
Heni

kréta  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-07-29 23:28   

juditclara  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-04-19 18:45   
szia Doresz,

igaz, a "Marseille környéki magyarok" rovatba írtál, de aztán megemlítetted, hogy Cannes vagy Nice is elérhető számodra én Roquebrune-Cap-Martin-ban lakom, Menton és Monaco között. ez azt jelenti hogy a te városod és az enyém között 143 km a távolság, de mint írtad mobil vagy... én is. és pl. Cannes kb. félúton szívesen találkoznék magyarokkal, eddig senki nem jelentkezett a környékről és nagyon örültem, amikor megláttam a bejegyzésed. ugyan, azt sem tudom, fiú vagy e vagy lány (a becenév alapján talán lány), hány éves, mit csinálsz Franciaországban... de talán bírnánk egymást. egyszóval ha benne vagy egy kávéban vagy croissant-ban vagy Croque monsieur-ban dumálással fűszerezve, valamikor, rajtam nem múlik ha gondolod kezdhetünk bemutatkozással e-mailban.
a címem: juditclara_KUKAC_freemail.hu, vagy juditclara_KUKAC_yahoo.com - amelyik szimpatikusabb

doresz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-04-18 19:03   
Villecroze helységben lakom egy ideje, de mindig szivesen találkozok magyarokkal. Ha valaki lakik esetleg errefele, szivesen találkoznék velük (jah, és aki esetleg nem tudná, hogy hol van ez a Villecroze, akkor kb. egy orányira a tengertöl, ugyhogy még Cannes, vagy Nice is belefér - mobil vagyok).

06 01 35 78 75

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-07-10 13:39   
Kedves Mindenki,

kérlek, a topik neve alatti Üzenet küldése feliratra kattintva írjatok - úgy nem lesz átláthatatlan!

Hunor

s4s88  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-04-04 20:19   
Moksony Sandor neven megtalalsz, iwiw vagy facebook.
Mi a parommal a Boulevard Nationalon lakunk.

juhaszboriska  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-04-03 20:42   
Sziasztok!

Marseilleben keresek magyarokat, a Vieux-Port mellett lakok a belvárosban, olyan jó lenne itt élő/környékbeli magyarokkal találkozni!

Juhász Borbála

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-01-23 07:25   
ANDD8 ÜZENETE:

Sziasztok!

Marseille közelében (Port de Bouc) lakom. Van erre valaki?

rapek  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-01-08 09:24   
Sziasztok!

Itt élek két honapja! Ha valaki a kozelben él, és van kedve talàlkozni az irjon: rapek_KUKAC_freemail.hu

tobibonix  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-12-05 10:25   
Sziasztok!

En inkabb Aix kozeleben vagyok, de szivesen elkirandulok ide is egy kis magyar tarsalgasert... Karacsonykor is itt leszek, szivesen megosztanam a bejglimet is!

Judy1141  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-10-28 20:03   
2010-06-08 19:24, anyesz:
-

Szia!

En is Marseille-ben vagyok ket honapja. A jovo honap elejen, kozepen megyek haza, de januarban tervezem, hogy visszajovok. Szivesen talalkoznek addig is veled. Az e-maileimet mindennap megnezem, inkabb oda irj.

Udv.

anyesz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-06-08 19:24   
Sziasztok!

Szeretnek magyarokkal talalkozni, en Marseille kozeleben elek. Remelem vannak masok is rajtam kivul...

klopi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-02 13:30   
Márc. 5-én utazom Marseille-be. Ha van olyan magyarfi, vagy magyarleány, ki szívesen hallana itthoni híreket első kézből, vagy csak vágytok egy túró rudira, hát akkor írjatok bátran. Szívesen bandáznék. Nem megy még túl jól a francia nyelv és biztosan tudom, hogy nekem jól esne egy kis magyar szó, igaz ezúttal csak 10 napig maradok.

klopi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-24 18:33   
Sziasztok!

Tényleg megállt itt az élet, de azért szeretném hinni, hogy vannak még Marseille-ben és környékén magyarok. Jelentkezzetek!

Babenyecz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-11-13 23:01   
Ha nem is Marseille kornyeken lakom, szivesen talakoznek magyarokkal. En Cap dAilban elek, Monaco mellett.

Csaba

Ugrás a ( 1 | 2 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó