2018. szeptember 25. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Hollandia >> Hollandiai kisgyermekes magyar családok
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 következő lap )
 Gyarmati Márti  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-06-02 11:55   
2009-12-01 06:14, Gabo64:

Szia Krisztina & Gábor!

Mi Márti és Laci vagyunk, Haarlemben lakunk (egyenlőre), van egy 12 éves lánykánk. Ismerősöket-barátokat keresünk magunknak és a kis hölgynek. Írtam az email címetekre. Üdv Márti

Katihg  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-10-24 22:01   
Sziasztok,

Hollandiában élek mar egy pár éve. Assen, Drenthe. 30 éves vagyok, van egy 3,5 éves kis fiam, Alex, és egy 8 hónapos kisleányom, Isabella.

Itt élö magyarokat keresek, hogy a gyermekeim többet hallják a magyar nyelvet, mert amennyit én beszélek velük, azt úgy veszem észre, hogy nem nagyon elég.

Természetesen bízok benne, hogy egy magyar baratnöt is ezennel találnék.

Ha gondolod, írj: katigarajova_KUKAC_hotmail.com

Üdv,
kati

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-09-24 16:46   
MAGYAR GYERMEKFOGLALKOZÁS EINDHOVENBEN - OKTÓBER 9
Az eindhoveni magyar szülők gyermekeik számára magyar nyelvű foglalkozást, összejövetelt szerveznek Horváth Márta bábszinművész (a Hágai Magyar Óvoda és Iskola oktatója) vezetésével. Az első alkalmat október 9-re tervezik, de ez még függ a terembérlési lehetőségtől, ami majd jövő héten dől el. A tervezett helyszin az eindhoveni De Regenboog Vrije School (Stratum, Mimosaplein). Az érdeklődőket kérjük, hogy lehetőleg jövő hét végéig jelezzenek vissza. Jelentkezés: Hunyadi Szilvia, sz_hunyadi@hotmail.com

tuni&peter  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-07-22 11:36   
2010-02-19 21:01, arrivederci:
-
Szia!

Mi 3 kisgyerekkel(2 éves és 8 hetes), és kettő kutyával Almere-ben lakunk már három éve.

Ha még aktuális, jelentkezz, szívesen meglátogatunk, hiszen sokat járunk Enkhuizenbe, mivel gyönyörű hely.

üdv,
tuni&peter
email: pete.benko_KUKAC_gmail.com

Seashell  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-06-17 18:29   
Sziasztok!

Juliusban koltozom Kolozsvarrol Hollandiaba, parom holland. Elvaltam a fiam apjatol, 15 eves fiam nem akar velem jonni, mert fel az ujtol, fel a nyelvtanulastol, iskolatol, fel attol, hogy nincsenek baratai es a holland gyerekek kikozositik. Nagyon el vagyok keseredve!

Van itt valaki, aki hasonlo problemakkal kuzdott, es tanacsot tudna adni, vagy elmeselne tapasztalatait? Esetleg az ottani iskolarol tudnatok mondani valamit?

Koszonom!

csutkarozi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-03-15 14:14   
Sziasztok!

Kata vagyok, júniusban költözöm Utrechtbe, 12, 8, 3 éves gyermekeimmel. Szeretném megkérdezni, tudtok segíteni óvoda, és iskolával kapcsolatban? Érdekel, hogy a gyerekeknek hogy sikerült beilleszkedni az iskolába? Mi alapján választottatok iskolát?

arrivederci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-03-11 12:34   
2010-02-28 22:10, ttohu:
-

Szia Tamás,

bocsi, hogy csak most írok, de most jutottam ide ismét!

Igaz, hogy Enkhuizen nem nagy város, de nagyon szép az óvárosa, van egy meseország (Sprookjeswonderland), fürdö, nagy tópart, nagyon szép kikötö. A környékben Hoorn, Alkmaar a nagyobb városok, de Amsterdamba is eljutsz 1 órán belül.

Folyamatosan vannak szervezett programok, így ha ki akartok kicsit ruccanni, nem lehet unatkozni.

Röviden ennyit, majd jelöllek iwiwen is, és a hyves-on is!

Szép napot Nektek!

Ui.: én örülnék, ha jönnétek, mert nem sok magyar van erre, föleg nem gyerköccel...

ttohu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-28 22:10   
2010-02-19 21:01, arrivederci:

-

Szia,

mi lehet nemsokara megyunk Enkhuizenbe (en tutira megyek jovo het utani heten korulnezni). Erdekelne, milyen a kornyek, 2 eves kislanyunk van. 6 eve Rotterdamban lakunk, de arrafele meg nem jartam.
Kicsit izgulok, hogy nem olyan varosi kornyek, es nincs nagyon semmi arra.

Ha van kedved tudnank beszelni, adnal tanacsokat?

Koszi,
Tamas (ttoth_work@yahoo.com vagy keress meg iwiw-en vagy hyves-on, Toth Tamas Rotterdam.)

silva  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-26 18:19   
2010-02-26 16:11, ritusnr1:
-

Szia!

És honnan irsz!?
Nekem 2 fiam van, 3 és 13 évesek

ritusnr1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-26 16:11   
Ja, es van ket lanyom is, 6 es 11 evesek.
Ha ismerkedni szeretnetek, akkor is irjatok!

arrivederci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-19 21:01   
Sziasztok!

Erika vagyok, és már több, mint egy éve élek Hollandiában, Enkhuizenben.
Van egy 10 hónapos csodálatos kisfiam, és egy imádnivaló holland férjem.
Szívesen ismerkednék itteni kisgyermekes családokkal, és ha van valaki, aki itt lakik a környéken, kérem jelentkezzen!

Szép estét és kellemes hétvégét Mindenkinek!

ada75  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-25 14:15   
Szia!

Köszi a választ..
Nem, nem állást keresek, az már lenne...
És még nem indulok, mert nem ismerem a körülményeket, meg semmit (ahogy írtam emberek, hétköznapok, stb.), és addig nem merek ugrálni).
Még olvasok vissza...

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-25 09:36   
Kedves Ada,

a MONon kivandorlási kérdések, álláskeresés nem lehetséges - ez szerepel a szabályzatban is.
Ha viszont már indulsz, és konkrét infókérésed van, arra a Segítségkérés... c. topik szolgál, de érdemes előtte átolvasni, hiszen nyilván sok kérdésre már van válasz, azokat elolvashatod, így nem kell megismételni.

Üdv,

Hunor

ancsa99  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-23 11:14   
Sziasztok! En csinaltam ezt a topikot es Gelderlandban elunk par eve a csaladommal. Kislanyom ket es fel eves. Ha van kedved irj az ancsaberta@hotmail.com-ra.Udv.

Gabo64  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-12-01 06:14   
Sziasztok

Krisztina és Gábor vagyunk, mi 2010 januárjában költözünk Hollandiába. Aalsmeer 20 km-es körzetében fogunk lakni, még nem tudjuk pontosan, hogy hol.
4 gyermekünk van egy 18 és 15 éves lány, egy 7 éves kisfiú és egy most 8 hónapos kis angyal lány.
Keresünk a közelből vagy éppen távolabbról, de mindenképpen Hollandiában élő magyar családokat, akikkel időnként összejöhetünk, beszélgethetünk és közös programokat szervezhetünk.
Minden téma érdekel ami Hollandiával kapcsolatos, hátha tudunk tanulni tőletek, vagy netán mi is tudunk segíteni nektek.
Írjatok a gabo64@citromail.hu címre.

Addig is szép napot mindenkinek.

Üdvözlettel

gabo64@citromail.hu

BREEKOO  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-11-25 13:43   
Sziasztok!

24 eves vagyok, van egy 16 honapos kislanyom. 4 honapja vagyunk Rotterdamban, parommal es kislanyommal.

Hol talalok gyemekorvost a kozelunkben?
Esetleg van a kornyeken valahol magyar orvos?Kerlek szepen benneteket, valaki kuldjon nekem valami informaciot!
Ide is irhattok, de az e-mailomra is:
edi0609@freemail.hu
Elore is koszonom valaszaitokat, es segitsegeteket!

Veruci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-11-20 10:52   
Sziasztok,

En Bredaban lakom, 32 eves vagyok, es van egy 15 honapos kisfiam. Szivesen ismerkednek hasonlo koru gyerekek szuleivel es nem csak...

silva  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-11-16 09:52   
sziasztok!

két fiam van 3-13 évesek.
Lochem és környékéröl szivesen ismerkednénk!

kriszti_spaarndam  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-11-12 07:18   
2009-03-15 11:35, csuni35:
-

Szia Csilla!

Sajnalom, hogy nem jelentkeztem elobb, azota mar biztosan itt eltek Haarlemben. Ha itt eltek, szivesen felvennem veletek a kapcsolatot. Bar egy kisse elfoglalt vagyok mostanaban, de egy kis idom nekem is van. Ha barmilyen segitsegre lenne szuksegetek, csak szolj nyugodtan, meglatjuk, talan az itt eltoltott 10 eveim miatt tudok mar en is valamiben segiteni.

Puszi... erdekelne, hogy jarnak a gyerekek iskolaba? Es hogy megy nekik? Nekem a lanyom nemreg kezdte az iskolat, annyira jo lenne, ha tudnanak a gyerekeim magyar gyerekekkel is baratsagot kotni. Ha gondolod, hivj fel, vagy keress msnen keresztul: kriszti_spaarndam09@hotmail.com
Tel.: 0238881398

xsoos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-10-26 19:47   
9 és 10 éves gyermekeimnek keresek barátokat Lelystadban és környékén. Most érkeztek, nekik még minden új, és szokatlan, szeretném megkönnyíteni nekik a beilleszkedést, ha találnék olyan gyerekeket, családokat, akik már tudnának mesélni az itteni élményeikről, iskoláról stb.

Köszönöm!

Andi
andrea.kovacs30@freemail.hu

silva  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-10-01 14:39   
Van valaki Gerderlandban?
2 fiam van, 13 és 3 évesek.

arminanyu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-09-30 18:43   
Vlaardingenben esetleg valaki? 27 honapos a kisfiam Armin.

Udv: Gina

Esetleg email cimen is elersz... arminanyu@gmail.com

elin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-09-29 13:52   
Bergen op zoomban van esetleg valaki?
Az en kisfiam 10 honapos.

Julia20  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-09-22 17:38   
Sziasztok!

Dordrechtol nem messze, Alblasserdamban lakom mar 2 eve. Sajnos nem nagyon sikerult itt a kornyeken senki magyart megismerni.

Szeretnem en is tartani kapcsolatot itt elo magyarokkal, es tarsasagot kapni kisfiamnak is, aki nemsokara 10 honapos lesz.

Udv,
Julia

jenő  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-08-27 12:53   
Szia!

Zsuzsi én is kitt élek Hollandiában, ugy szintén Haarlemben.
Ha szeretnéd, tarthatjuk a kapcsolatot!

Üdv:
jenő

zsuzsa0023  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-08-26 12:40   
2009-08-14 13:50, csuni35:

-

szia,

Zsuzsa vagyok, es szinten Haarlemben elek, kilenc eve. Van egy 2 eves kislanyom, Amitris. Orommel felvennem veled a kapcsolatot.

Udv,
Zsuzsa

csuni35  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-08-14 13:50   
Sziasztok!

Mi Haarlemben lakunk, 9 éves a kislányom, 6 éves a kisfiam és szintén ismerkednénk kisgyermekes családokkal, nekik ez a nyár elég unalmas társaság nélkül, keress bátran ha gondolod.... +31624589554-es számon

Olive  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-07-24 15:07   
Üdvözlök Mindenkit!

Én a 12 éves kisfiamnak keresek társaságot, kisfiúkat, kislányokat egyaránt. Nagyon értelmes, jólnevelt, csak nagyon egyedül van, mint ahogy szerintem nagyon sok kisgyermek rajta kívül, akiket mi gonosz szülők a jobb élet reményében kiszakítottunk a maguk kis megszokott életükből. Venlóban élünk, de 20-30 km nem akadály!

zoli1974  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-07-14 20:13   
2009-06-07 13:16, nyogeri:
-

Szia Móni!

Mi is ismerkednénk az öböl tulfeléről... Medemblikben lakunk.
Betty, Zoli, Kitti

Üdv.:
Zoli

csacsa06  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-06-17 17:31   
Sziasztok!

Kriszti vagyok, és a 9 éves fiammal július 17.-én költözünk Tilburgba. Szívesen megismerkednénk ott élő gyerekes családokkal.

Elérhetőségeink:
Tel.: 00-31-643-910-282
E-mail: csacsa06@citromail.hu

Üdv mindenkinek!

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó