2018. szeptember 25. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Ausztrália >> Magyarok Sydney és környékén
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
 szücslaci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-01 21:31   
Boldog Új Esztendőt,és jó egészséget kívánok a tisztelt olvasóknak Magyarországról.
Úgy kerültem ide hogy elhatároztam megpróbálom megkeresni 25 éve nemlátott volt kollégámat-barátomat aki Austráliába kivándorolt a 80'-as évek elején ( lehet hogy Sydney-ben van ). Rátaláltam erre a fórumra és más lapokra amikben a "lelket" külföldön élő Magyarok tartják fent.Örömmel olvasgattam az írásokat amikből kicseng az óhazához való kötődés, emlékek-ízek keresése.Ha megengeditek később is tudunk pár gondolatot cserélni.Egy kéréssel is fordulnék hozzátok, be másolnám ide is azt a pár sort amit az"ozhun"-netre betettem.
....Gulyás Lászlót, volt kollégát-barátot keresem Ausztráliában,ő most 50 éves.1975-80.között dolgoztunk együtt,szakácsként Tihanyban.A 80-as évek elején vándorolt ki és azóta semmit sem tudok róla.Felesége később követte (Ági)1leány és 1 fiú gyermeke volt, ők most kb.25 év körüliek.Ha valakinek van róla információja nagyon szépen megköszönném ha megosztaná velem....
Én pont katona voltam amikor kiment,utánna énis másfele kerültem idehaza és így ősem tudja hogy merre lehetek.(Sopronban lakom)
Mégegyszer BUÉK! mindenkinek.

mbela  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-29 09:35   
Kedves B.P.L! Te ki vagy? Én, mint azt Török Andrisnak írtam, Mészáros Béla vagyok, mbela, m.bela, kinek hogy tetszik. Boldog új esztendőt neked is. Ha megírod, hova írjak, ígérem megteszem. az én címem:mbela@fw.hu.

B.P.L.  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-25 15:01   
mbela ! Ugye te Bela vagy? M.Bela. J tudni rolad is, aztan ennel az lenne a jobb, ha irnal neha. Boldog uj esztendot nektek.

mbela  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-14 18:59   
Török András?
Ugye te táncos vagy? Én zenéltem Mark zenekarában, a feleségem Eszter, a fiam Marci. 1991-95 közt ott éltünk. Jó tudni rólad, ha te vagy az, akire gondolok.
Mészáros Béla

enci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-15 21:04   
nagyon jo otletnek tartom.mi cairnsba elo magyarok vagyunk,kb.huszan
enci

Attila  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-08 09:36   
Magyarok !

Összejöveteleket rendezünk Sydney-ben !!!
Kérünk minden érdelkődőt, hogy küldjön e-mailt a hunforum@hotmail.com címre, vagy hívjon a 0402 961 534 telefonszámon. A levélben kérjük írja le az Ön számára megfelelő napokat és érdeklődési körét (zene, tánc, ismerkedés, kirándulás, kártya, sakk, stb....).

Választ várva,

Török András

Hungarian friends!

We are organizing a get-together in Sydney for hungarians and their friends.
We would like to ask everyone interested to send an e-mail to this address: hunforum@hotmail.com, or give me a call on 0402 961 534. Please include your preferred days and your interests (music, dance, meeting people, excursions, cards, chess, etc....).

Looking forward to your response,

Andras Torok

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó