2021. április 12. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Nagy-Britannia >> Skócia
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
 Vali  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-24 14:04   
Liz, jeletkezek mégegyszer, mert megtaláltam a MON-t, de nem vagyok biztos hogy jól vittem e végbe a munkálatot. Az email-ra gondolta.Szia Vali
-

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-23 16:18   
Valikam a cimedet nem tudom.En csak a MON maganlevelezeset hasznaltam.Eloszor mint "Valeria" masodszor mint"Vali" Egyiket sem kaptad meg?

Vali  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-22 14:06   
Liz, akartam már ajánlani, hogy írjál a címemre (de Te ezt megelőzted), de sajnos nem kaptam semmit se. Talán majd még mejön, de ha nem, probáld mégegyszer, és ha akkor se, akkor majd utánnanézünk a dolognak. OK?Üdvözlet Vali
-

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-21 21:26   
Vali csak egy baj van Skociaval.Nem lehet megerteni oket.
Olyan eros (i-betus) akcentusuk van,hogy en mar regen feladtam,hogy megertsem a skot angolt.Ennel rosszabb mar csak az Eszak-Irorszagi tajszolas.(A manchesteri se kutya)
Lenyeg az,hogy hiaba van valakinek felsofoku nyelvizsgaja otthon,de ha itt el egy szot nem ert meg.Ebbol a szempontbol jobb az amerikai angol,mert ott legalabb mindenhol egyforman "ragjak a ragogumit"Idegen szamara erthetobb.
Mas.Irtam neked maganban.Megkaptad?

Vali  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-21 18:01   
Lizi!
Igazán ugranák én két óceánt is, de nem tehetem, mert olyan helyen vagyok, ahonnan nem könnyű ugrálni, még ha pénzed is van arra. Igen, tudom, hohy az idén fantasztikus lehetett ott, mert kisértem az időjárást, meg máskülönben azt képzeltem be, hogy az ottani éghajlat megfelelőbb számomra mint az itteni... de sajnos nem birok mozdulni se... nem fizikai okokból.

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-20 18:56   
Valikam! Tudom,hogy te imadsz utazni.Ha teheted ugord at (repulovel)az oceant es nezd meg Skociat.Gyonyoru.Sokkal szebb mint Anglia.Nem veletlen,hogy a Royal family is ott tolti minden szabadidejet.Az iden nyaron meg kulonosen csodalatos volt minden.Mert meg az idojaras is kedvezett az odalatogatoknak.

Vali  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-19 15:18   
2003-10-10 23:58, liz:
-
Igazán meglepő, hogy még valaki foglalkozik evvel a témával. Nagyon szépen köszönöm, hogy jelentkeztél. A Yard-hoz ugyan nem fordulok, de a nyomozásom továbbá is folytatni fogom. Tisztelettel Vali

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-10 23:58   
Gyerekek!Fogalmam sincs letezik-e valaki Skociaban.En evente egyszer felmegyek,megnezem,hogy a Lessie(Loch Ness) meg van-e meg,de magyarral nem igen talalkoztam.Talan a Scotland Yard-hoz kell fordulnotok.A Csepregi Eva (Neoton egyuttes) is elvalt a ferjetol aki skot.Igy nem ismerek senkit aki ott el.

Vali  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-06 14:38   
A kérdést én is ismétlem, létezik-e magyar lélek Skóciában?

Bagira  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-17 12:29   
Az lenne a kerdesem van valaki magyar kint Skociaban?

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó