2018. december 16. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Belgium >> Keres-kínál
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 következő lap )
 Anitka3584  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-05-31 17:05   
Nagy, egy szobás lakás kiadó Torhoutban. Ár 475 eur/ hó. Nincs berendezve.

Elérhetőség: anita.ferencova@gmail.com

Szandi0820  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-05-30 15:14   
Sziasztok!

Nagyon szép kézi hímzésű terítők eladók magyar népmotívumokkal. Igény szerint rendelésre is készítünk.

Kiváló ajándék - megfizethető árak. Kérésre fotókat küldök!

ywette  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-05-07 10:56   
Kiadó szobát keresek a párommal. Sürgös!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-05-06 07:04   
WBEATA ÜZENETE:

Sziasztok!

Lakást bérelnék Bruggeben vagy környékén.
Aki tud információt küldjön magánüzenetet!
Köszönöm

rozsdabil  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-05-05 14:32   
Szia!, Sajnos nevet nem hagytal igy nem tudlak megszolitani. A mobilszamom: 0487 74 1772 itt Brusszelben. Hivjatok fel jo es aztan folytathatjuk e-mailben, vagy adj meg egy e-mail cimet, ha az nektek jobb. Udv, Kati

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-05-04 20:20   
ROZSDABIL ÜZENETE:

Emellett van egy "sziren motivumu" art-nouveou csillar, 2 db kb 4x4 m faltol-falig szonyeg elado. Egy d'Huart viragos csendelet olaj festvenyt es egy par mas olaj festvenyt is eladnek. Egy voros-barna bor boritasu nagyon szep es ujszeru 3 uleses rekamiet szinten itt kell hagynunk.
Szivesen kuldok fenykepeket es arajanlatot keresre.
Szoljatok ha barmi erdekelne benneteket. Gyakorlatilag brocante aron kell eladnom mindent a lakasbol.
Rozsdabil

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-05-04 20:19   
ROZSDABIL ÜZENETE:

Szervusztok! Mar jo ideje olvasom a forumot es most ugy dontottem hogy szeretnek aktivan reszt venni. 10 eve elek Brusszelben, elotte Angliaban eltem, 25 eve tavol otthontol... Ez azt jelenti,hogy minden jeles unnepet otthon toltottem azert, az itteni csaladommal az ottani csaladommal.

Most ugy hozza a szukseg, hogy Anglaba kell koltoznom a fiammal, legalabb ket evre. Itt marad egy lakas, aminek a berletebol meg egy ev van! Ha valakit erdekelne egy egy eves lakas szerzodes, kerem irjon. A lakas nagy, (tobb mint 150 m2), igazabol ket csaladnak vagy 6 embernek is eleg. 2011 szept 15-ig van nekem szerzodesem ra, ami termeszetesen meghosszabbithato. 1250 EUR /ho, centralis, az M2 vonalan van. Nagyon jo hely mindenkinek.
Udvozlok mindenkit!

Rozsdabil

krisztian79  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-05-03 20:51   
Sziasztok,

Aalstban keresünk albérletet a párommal.

lidia82  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-05-03 13:50   
Sziasztok!

Albérletet keresek Aalstban, lakást magamnak, és a páromnak. Ha valaki tud, írjon itt, vagy msn, skype.

Köszi

ywette  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-05-03 10:35   
Sziasztok!

Evergemben kiadó szoba, Gentöl 10 percre, csendes nyugodt környéken. pároknak is.érdeklödni itt, vagy: lilbadbone@freemail.hu

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-05-03 10:00   
2010-04-08 10:04, hunor:
-
2010-04-07 18:23, Brooklyn:
-

Kedves Brooklyn,

ez így nem fog menni:
- Brüsszelben élsz, laksz, de azért állást, lakást is kerestél, és ugyanakkor munkalehetőséget is ajánlottál,
- eltelt két hét, most pedig Németország alatt törölgetem az üzeneteid, tegnap még, hogy Münchenben keresel lakást, szállást, ma pedig már Münchenben is élsz,
- két különböző személyként használod a nicket (mégha barátnő is a másik személy),
- utólagosan módosítod az üzeneteid, teljesen törlöd azok tartalmát, viszaélve a módosítás funkcióval, ami leginkább helyesírási hibák, elütések javítására van).

Ezt vagy tisztázd, vagy javaslok más fórumot, ahol az ilyesmi senkinek nem tűnik fel.

Hunor

Sacika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-05-01 06:31   
Bentlakasos hazvezetonoi allasomat atadnam jun.7-tol hazakoltozes miatt. Angol, vagy francia nyelvtudas, es auto feltetel.
A munka Lasne Village-ben van Brusszeltol, kb.30 km. Referencia es gyakorlat elonyt jelent. Egyedulalloak irjanak:
sbarnoczki_KUKAC_gmail.com

Elisabeth Koch  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-04-30 12:33   
2010-04-30 08:28, zsuzsi1029:
-

Igen, erdekel, kerem irj: elisabeth.koch_KUKAC_shopping-linthout.eu

Gubo Csilla  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-04-26 22:36   
Szia!

Mennyi az a jo ar? Mennyi a maximum amit adnal egy autoert?
groetjes: Csilla

Vincze M.  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-04-20 12:29   
Sziasztok!

Örülök, hogy ennyi magyar fiatal van odakint! Juniustól én is szeretnék csatlakozni a belgiumi magyarokhoz. A párom ma indul ki Antwerpenbe, ott fog dolgozni, és juniustól szeretnék én is menni vele.
Segítsetek nekünk, ha valaki tudna esetleg Antwerpenben 1 szobás lakás kiadót, vagy 1 szobát, juniustól kiadót, Antwerpenben, írjatok légyszi nekem a vindm@freemail.hu-ra. Vagy a 0036706141202-es telefonszámon hívjatok.

KÖszi, várom a segítséget, kedves magyar honfitársak
Puszi nektek!
Martina

papptercsi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-04-20 09:49   
Sziasztok!

Takaritast es gyermekfelügyeletet vállalok Liege-ben,Seraing-ben es busszal megkozelitheto vonzaskorzeteben.
Ár: megegyezes szerint.

Mail: papptercsi@vipmail.hu

Brooklyn  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-04-17 22:22   
Szia Melinda.

Tudnal bovebb informaciot adni a kiado szobarol?
E-mail cimem:
radairobert@yahoo.com

Melcsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-04-17 17:16   
2010-04-12 19:40, wbeata:

-

Szia!

Az én szobam majus elejen felszabadul Gentben. Ha erdekel hivj. 0488 271 894

Udv,
Melinda

nyulesznyunya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-04-17 15:52   
Sziasztok,

nem tud valaki egy jó, megbizható eladó autót jó áron?

válaszokat köszi előre is

wbeata  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-04-15 20:11   
szia ywette... írtam emílt

Brooklyn  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-04-15 17:53   

ywette  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-04-15 14:27   
Sziasztok!

Evergemben kiadó egy szoba, 3 szobás apartmanban élek a barátommal, és egy másik albérlövel. 1 szoba még szabad.

érdeklödni itt, vagy lilbadbone@freemail.hu

sz.csilla023  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-04-12 21:15   
Köszi szépen a segítséget!

wbeata  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-04-12 19:40   
Sziasztok!

Ha tudtok ilyen kiadó lakást, nekem is szükségem lenne rá! Gent, vagy Brugge lenne a legideálisabb. Na, és a kauciót hogyan lehet "megúszni"?

Brooklyn  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-04-11 20:16   
Szia! Olyan 400 Eurotol tudsz berelni, es ha szerencsed van, nem kell kauciot sem fizetned.

sz.csilla023  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-04-11 18:50   
Sziasztok!

Belgiumban élőktől kérdezném, hogy kb. mennyibe kerül ott egy egyszobás lakás bérlése?

Köszi!

Brooklyn  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-04-11 08:33   
Sziasztok!!!

Kiado lakast vagy szobat keresunk a parommal surgosen aprilis 21-tol Brusszelben hosszutavra.
Elerhetosegem: radairobert@yahoo.com cimen.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-04-08 17:39   
2010-04-08 16:50, Brooklyn:
-

Szia,

pontokban foglalva a válaszok:

1. A rendszer automatikusan küld emailt a regisztrálás során megadott email címre. Ez hét év alatt mindig működött, most is teszteltem, így Nálad lehet gond.

2. Arra a címre küldtem emailt, amit itt megadtál, hibaüzenetet nem jelzett, tehát itt a Te címednél lehet gond.

3. Iwiw, hasonló ellenőrzés: ilyet nem teszek, ahhoz nekem nincs is közöm, csak ahhoz, hogy valamit a szabályzat szerint törlök/ nem törlök.
Egyébként erről itt olvashatsz:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=121&forum=70

Hunor

Brooklyn  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-04-08 16:50   

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-04-08 10:04   
2010-04-07 18:23, Brooklyn:
-

Ajánlom az utazas.com fórumot, de ezenkivül index, Nők Lapja, valamint iwiw fóruma.

"Latszik, milyen emberek a magyarok!!! "

Ne haragudj, de ebből szerintem nem az látszik, hogy milyen 15 millió magyar, hanem csak annyi, hogy belőlük egy darab, vagyis Te, nem olvas.
Eddig többször jeleztük Neked a szabályzatot:
- amikor regisztrálsz, automatikusan a rendszer küld egy emailt, benne a szabályzat linkjével,
- manon fórumtárs beírta Neked egyik új topikodba,
- én hivatkoztam rá egy külön hozzászólásomban,
- ezenkivül külön írtam egy levelet Neked, a hirdetésedben megadott email címedre, benne, hogy hogyan kell használni a fórumot.

Megismétlem itt is:
- egy üzenetet egyszer, egy helyre lehet beírni, az nem megy, hogy tízszer másolod be, ezt egyetlen normális fórumon sem fogják meghagyni (un. floodolás ez),
- álláskeresés külföldről nem lehetséges, ez szintén szerepel a szabályzatban (ennek oka, hogy naponta tucatnyian írják, állás kell, mennénk külföldre).
Némileg lazábban veszem ezt a szabályt, de az alábbi esetekben: ha már valaki helyben van, régóta, stb., és olyan az üzenet, vagy ha valaki szintén helyiként, magyar szolgáltatásként ajánl fel valamit.

Konkrétabban: ha valaki Brüsszelben magyarként takarítást vállal, ott él, ezzel foglalkozik, valószínüleg nem fogom törölni, mert szükséges infó lehet olvasóinknak. De ha valaki ír mondjuk Magyarországról, hogy mennék akárhová, vállalnák akármit, azt törlöm, a szabályzat, a hasonló beírások nagy száma miatt, meg azt sem szeretném, ha ilyen üzenetek miatt különböző trükköző állásközvetítő ügynökségek ideszokjanak (eleget olvasok lehúzásokról), meg amúgy sem életszerű, hogy külföldi cégek tömegesen keresnének munkatársakat a MON fórumban, két soros beírás alapján.

Hunor

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó