2018. január 18. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Kapcsolatok, segítség, vélemény >> Rádió SWR1
Új topik indítása   Üzenet küldése
 magor69  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-10-19 22:01   
Nem muszáj azt választani, amit a SWR1 listában van. És magyar nyelvü zenét persze, hogy nem lehet választani, mert ilyen egy német rádionak nincsen.
Ha azt az oldalt jol megfigyelted, aminek a linket megirtam, akkor láttad volna, hogy alul a következö van irva:
"Was tun, wenn ein Titel nicht in der Datenbank ist?"
A válasz ere a kérdésre: Az "E-Mail-Formular" linkre kell kattintani. A következö oldalon olyen számokat irhatsz be, amilyeneket akarsz.
Különben a SWR1 listába benne van ez a szám: OMEGA House of cards.
Ezt a számot is lehetne választani.

Nem tudok jol magyarul irni, de remélem érthetö amit irtam.

Üdv. magor

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-10-18 10:51   
Megnéztem a listát és az említett címet nem találtam, de más magyar számot sem. Azért nem volt nehéz 5 címet összeválogatni.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2009-10-18 07:49   
MAGOR69 ÜZENETE:

Sziasztok mindnyájan!

A rádio SWR1 rendez, mint minden évben, igy most is, egy nagy hitpárádét.
Mindenki választhat tetszés szerinti 5 zenét 2009. oktober 23.-ig ezen a honlapon:
http://www.swr.de/swr1/bw/musik/hitparade/-/id=446310/nid=446310/did=5326314/lvlfwe/index.html

Az én javaslatom az, hogy végre egy magyar együttes is legyen a hitpárádéba, válasszuk az OMEGA zenét "Pearls in her hair". Azért ezt mivel ez volt a 70es években az ismertebb és mivel a SCORPIONS együttes ezt a számot másolta ("White dove").
Az OMEGA "Pearls in her hair" csak akkor tud a hitpárádeban lenni, ha mindenki csak ezt a számot választja.
Tehát rajta!

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó